Už som mal vybraný Rocket Espresso Mozzafiato Evoluzione R ale práve ten medený bojler ma odrádza. Poraďte niečo na tej úrovni s antikorovým vnútrajškom. Ďakujem!!! :)
06.11.2017 - 21:13:05
00
luper napísal:
Zdravím, som tu nový a vidím, že máte prehľad, tak mám jednu otázočku, Vie mi niekto povedať z akého dôvodu začal Rocket inštalovať do novej R60-ky antikorové bojlery. Doteraz všade okrem najnižšej rady inštaloval medené a zrazu antikora? Mne to hlava neberie, pri podstatne nižšej cene antikory podstatne vyššia cena R60-ky už aj oproti R58-ke, kde je pes zakopaný?


Ale hlavne si nepochopil , že rozdiel ceny nerobí ten kotlíček , ale to , že R60 je stroj s profiláciou tlaku :!: ! Cenový rozdiel kotlov je “prd do Šumavi” ...

Mám R58 , a mal som Giotto s rotačným čerpadlom
06.11.2017 - 21:22:32
00
To že R60 ma profiláciu viem, len mi nešlo do hlavy prečo zrazu antikorové bojlery. ;)
06.11.2017 - 21:26:09
00
Na to by som sa vysral ... kým sa ti to zanesie bude už morálne zastaralý . A vymeniť ho nie je problém . Chlapci z Buna espresso sú ľudia na svojich miestach . Teda keby si bral od nich
06.11.2017 - 21:29:06
00
Hovoril som aj s nimi ale kompetentný nebol práve pritomný tak som im nechal kontakt. :)
06.11.2017 - 21:37:42
00
luper napísal:
Už som mal vybraný Rocket Espresso Mozzafiato Evoluzione R ale práve ten medený bojler ma odrádza. Poraďte niečo na tej úrovni s antikorovým vnútrajškom. Ďakujem!!! :)

Na obavy sa vykašli, kyslú vodu z kávovaru nepiješ. A keby si aj odvápňoval, tak budeš preplachovať. Ak chceš silou mocou nerez, tak si vyber niečo od ECM alebo Profitec (napr. http://www.profitec-espresso.com/en/products/espresso-machines/pro-500.html) - Profitec údajne vyrába stroje aj pre ECM...
06.11.2017 - 21:42:22
00
Ramon1 napísal:
... kým sa ti to zanesie bude už morálne zastaralý . A vymeniť ho nie je problém ...
A načo je treba meniť bojler? Nepochopil som.
06.11.2017 - 21:44:50
00
Ďakujem za link, hladám niečo do 2000€, pokial možno s rotačným čerpadlom a PID, viac do toho nechcem investovať.
06.11.2017 - 21:50:10
00
Majiteľ Rocket Andrew Meo sa vyjadril v tom zmysle , že veľký bojler nakoľko ho nevieš vypustiť po odvapneni netreba odvapnovat , len rovno cely vymeniť . No espresso bojler 0,7 litrový odvapnovat pri dualbojleroch . Pri jednobojleroch to nevylučuje , ale ani jednoznačne nedoporučujem . Asi , aby sa niekto “ neotravil “ pri nedostatočnom prepláchnutí po dekalcifikacii
06.11.2017 - 21:53:16
00
Aha ... raz som uz poukazal na problematiku odvapnovania DB a HX, ale reakcia bola vtedy dost odlisna ;)
06.11.2017 - 21:58:12
00
Ramon1, keby som chcel viac investovat a chcel aj profiláciu tlaku, tak by som nemal problém. V tomto nie sú medené ani trubky: https://www.youtube.com/watch?v=rEGT1lji9OA
06.11.2017 - 22:05:09
00
Osobne si nemyslim, ze by chutovo priemerne az nadpriemerne trenovany clovek rozpoznal rozdiel medzi dobre spravenou (teda neodflaknutou) kavou z takeho stroja a z "bezneho" E61 s PID bez profilacie tlaku, ale ludia maju peniaze a radi veria na nieco myticke, tak preco im to neponuknut? Kolkokrat som sa stretol s tym, ze aj dobra kava v kaviarni urobena na profi stroji nechuti lepsie, ako ked si ju spravim na rel. dobrom "domacom" (naposledy v Dubline, ked som kupoval Kamerun).
06.11.2017 - 22:52:43
00
luper napísal:
Ďakujem za link, hladám niečo do 2000€, pokial možno s rotačným čerpadlom a PID, viac do toho nechcem investovať.

To by sa dalo, ale medeny bojler.
06.11.2017 - 22:58:13
00
peterg napísal:
Aha ... raz som uz poukazal na problematiku odvapnovania DB a HX, ale reakcia bola vtedy dost odlisna ;)


Ak si myslel mna , tak som si pozrel video s vyjadrením sa “ stvoriteľa “ , a ak to doporučuje on tak nemám dôvod mu neveriť . A k téme strojov s profilaciiu tlaku len toľko . Ak kúpim Slayer-a prídeš a sám si urobíš názor .
07.11.2017 - 07:23:23
00
Osobne si nemyslim, ze by chutovo priemerne az nadpriemerne trenovany clovek rozpoznal rozdiel medzi dobre spravenou (teda neodflaknutou) kavou z takeho stroja a z "bezneho" E61 s PID bez profilacie tlaku, ale ludia maju peniaze a radi veria na nieco myticke, tak preco im to neponuknut? Kolkokrat som sa stretol s tym, ze aj dobra kava v kaviarni urobena na profi stroji nechuti lepsie, ako ked si ju spravim na rel. dobrom "domacom"
(naposledy v Dubline, ked som kupoval Kamerun).


Moja reč, :clap: osobne si myslím, keď triezvo premýšľam, tak aj cena ktorú chcem do kávovaru investovať je už dosť prehnaná, lebo ako píšeš tak aj za menej peňazí môže byť výsledok uspokojivý. :) Je to len o tom urobiť si radosť, keď na to máš a nevieš čo by si si už od bujnosti kúpil. :headbang: Ale už som sa rozhodol, že za tie peniaze meď nechcem, istota je guľomet. :(
07.11.2017 - 07:46:44
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up