Silvia sa oplati kupit spolu s Rockym. Myslim, ze classic II ma pretlakovu paku. Inak ak mas saeco, tuto maju obyc. paku. http://www.seattlecoffeegear.com/non-pressurized-portafilter-upgrade-for-saeco-and-starbucks-espresso-machines
10.06.2013 - 08:24:30
00
dakujem, ale momentalne zbytocna investicia. z paky mam napenovaci bazmek vyhodeny tak ci tak. navyse to vyzera tak ze posielaju len do US
10.06.2013 - 08:57:39
00
posielaju aj von, ale je to drahe, da sa to len v pripade, ze mas niekoho v usa a dovezie ti to. Co sa tyka termostatu v saecu myslim, ze mas pravdu, niekedy mi ta kava pride ako "prepalena". Ked nalejem ladovu vodu, tak to trochu pomoze.
10.06.2013 - 09:49:05
00
Zdravim vsetkych milovnikov kavy :) mne priatelka nedavno zaobstarala Handpresso. Cize rucne presso, ktore si pripravite prakticky kdekolvek. Velice dobra vecicka, hlavne pre ludi, co vela cestuju. Mozem len odporucit. Kava z neho je vyborna a porovnatelna s klasickym presso strojom. Kavu nakupujem bud na pressicko.sk alebo v praziarni v Piestanoch.
10.06.2013 - 17:31:25
00
vitki1: odpisali mi z coffeitalia. gaggia classic sa dodava s pretlakovanymi miskami, nepretlakovane je nutne dokupit. nechcu ich vymenit pre poslanim. to len pre info
11.06.2013 - 08:12:34
00
@vitki1: Silviu a Rockyho najdes tu http://espressoshop.sk/?utm_source=mtbiker&utm_medium=web&utm_campaign=june :) mozno je trosku drahsia ako nejaky delonghi ci saeco, ale ver mi, stoji to za to. mam ju na stole a niekolkokrat denne sa presviedcam o vyhodnosti kupy. predtym som mal delonghi (model si uz nastastie presne nepamatam), ale to sa neda porovnat. lacny kavovar spali kavu a vyraba nechutnu umelu penu. silvia po troske cviku jednoducho robi prave espresso s cremou. si predstav, ze by si mal na kvalitnu kavu chodit do kaviarne. za rok by si prepil aj 2 silvie:) a naco, ked to mozes mat doma:)
11.06.2013 - 08:22:32
00
nehadam ze ze Silvia je zla kupa (aj ked na tebou linknutom eshope je asi najdrahsia siroko daleko:) ), urcite je to dobra kupa. ale jednoducho nechcem tolko investovat do kavovaru. co citam po forach vyborne espresso ti spravi aj Gaggia Classic ked vymenis termostat. ak sa objavi bazarova tak skocim skor po nej
11.06.2013 - 09:36:37
00
@mnavak: je to vec dopytu a ponuky. ked si zlavu neopytas, nedostanes ju. kupil som ju za najmenej siroko daleko:) ale urcite aj ta Gaggia je dobra volba. preto v tom eshope je a preto v nom nenajdes delonghi, krups, saeco a pod. bazar ti neodporucam, ale je to tvoja vec:)
11.06.2013 - 10:09:52
00
dik za nazor, uvidime este s cim skoncim. kazdopadne jednu pseudoespresso masinu mam, teraz je na rade poriadny stroj. napriklad o takej Silvii sa vsade pise ze je nesmrtelna, takze bazarovo by to nemusela byt zla kupa. skoda ze sa jej nik nezbavuje
11.06.2013 - 10:31:57
00
Zbavujú, treba len navštíviť pár krát forum primacafe.cz tam sa objavujú možno raz za dva mesiace na predaj.
11.06.2013 - 10:35:36
00
tiež som sa rozhodoval medzi gaggiou classic a silviou a vyhrala to Silvia s Rockym. Beriem ju aj na chatu a robím tam všetkým vždy cattering. Ľudia si kávu nevedia vynachváliť a paradox je, že na nich nemíňam tú z pražiarní :)
11.06.2013 - 10:37:08
00
PC forum sledujem. z kadial beries kavu?
11.06.2013 - 10:40:42
00
@mnavak: to by som zase netvrdil. ano, je to skutocna a prava spicka medzi domacimi kavovarmi (aj ked iba medzi tymi lacnejsimi), ale vie sa aj ona pokazit.

nastastie to je skor len o zlom zaobchadzani a starostlivosti. nemyslel som ale prave to.

jednak nevies, ako sa o nu predchadzajuci majitel staral, jednak nech sa o nu staras ty akokolvek dobre, minimalne take tesnenie v hlave musis menit, ci sa ti to paci, ci nie.

kup si to v bazari a mas celkom prijemne nasliapnute prave na tento problem:) kolko si ochotny max. dat za tu novu Silviu?

neviem, koho si sa to pytal, ale ja pouzivam tuto kavu http://espressoshop.sk/11-coffee?utm_source=mtbiker&utm_medium=web&utm_campaign=june

preco? no lebo je od cloveka, ktory kavou zije, vyhraval sutaze, bol predsedom kavovej asociacie, prazi ju on sam, cize ju mam vzdy cerstvu a verim mu. navyse, tej kavy som uz trosku popil a viem, ze je naozaj chutna, vonava a kvalitna. o supermarketovej kave, bars aj v tej istej cenovej kategorii, sa to zdaleka povedat neda:)

@kuslak: tak to klobuk dole :D ja som svoju Silviu a Rockyho len asi 3x prevazal a mal som dost:) ved ty to pomaly ako prirucnu batozinu natahujes so sebou... :D :D :D
11.06.2013 - 10:53:54
00
tesnenie v hlave je to nejmenej. pokial neodide pumpa alebo bojler tak je vsetko v poriadku:)
ja som zatial skusal Verona Cafe zo serede, momentalne mam kupenu Kubu a Braziliu z praziarne Tostato Zvolen. este toho nemam tolko popiteho takze rad vyskusam aj nieco z odkazu.


Naposledy upravil mnavak dňa 11.06.2013 - 11:27:36, celkovo upravené 1 krát.

11.06.2013 - 11:04:07
00
mnavak: no ved prave... a to pri bazarovych masinach jednoducho nikdy nemozes vediet. cize je len na tebe, ci podstupis to riziko alebo stavis na istotu za viac penazi:)

skus, uvidis. urcite to ale nedopadne tak, ako keby si si kupil v supermarkete tu tolko ospevovanu kavu na L. prave ju testujem a uprimne hovorim, ze je takmer hnusna. pitelna so sebazaprenim. ale pil som uz aj horsie. lenze aj omnoho lepsie :D
11.06.2013 - 11:19:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up