Ahojte,
vie mi niekto odporucit dobry spinning/indoor cycling v BA? Chodieval som dlhodobo do Auparku ale odkedy vyhorel presunuli cvicenia do Eurovei a je to stale plne a ked nie tak je onicom instruktor.

Dakujem za rady.
27.11.2016 - 15:12:04
00
neviem ci este Lucia Jezikova niekde robi instruktorku skus google - ona ako jedna z mala vedela co robi

tak beriem spat - pozeram ze ma babo takze nepozmozem :)
27.11.2016 - 20:52:35
00
Aupark golem fakt vyhorel? :-O no to je v pi**
27.11.2016 - 20:56:16
00
noooo vyhorel, vyhorela ventilacia o poschodie vyssie a vsetko co bolo pod tym vytopili hasici do urovne nepouzitelne. neviem co je vacsia vyhra :D
v kazdom pripade pokial viem golem aupark by mali otvorit po Novom roku.
27.11.2016 - 21:00:35
00
Ja som dnes bol prvykrat v Retro v Ruzinove a v pohode. Tiez tam bola celkom fullka. Ja som bol skoro celu hodinu v najvussej tepovej zone. Neviem ci je to zimnym posedavanim alebo nastavenim treningu. Mal som pocit ze sa ale islo v kuse na maximum. Urcite treba vyskusat
07.12.2016 - 22:41:49
00
ustvat klienta za hodinu na spinningu aby mal pocit ze pre seba nieco robi a ze si ten kremes po hodine zasluzi nie je zasadne umenie.
tam je rozdiel medzi komercnym spinningom a cielenou pripravou ak vpredu sedi niekto kto to ako pripravu chce viest a ma dlhodobejsiu strukturu ako najblizsiu hodinu.
08.12.2016 - 10:54:15
02
Presne toto som chcel tým naznačiť. Ja som sa proste potreboval vybiť a od tohto spinningu som ani nečakal, že budem na bicykli lepší, ale iba, že si dobre zamakám. Tento účel bol splnený. Ale došlo mi čudné, že v podstate nonstop ide človek plný kotol. Ja mám dačo odjazdené, odspinningované, takže som to relatívne v pohode zvládol. Ale nechápem, aký účinok to môže mať pre nejakú tetušku, čo si teraz povedala, že ide budovať kondičku. Isto má dobrý pocit, že koľko vypotila, ale či jej srdce je nadšené z toho, že hodinu išlo v otáčkach, v ktorých bolo naposledy pri 12minutovke na základnej škole.....? A viem si predstaviť tie návaly hladu, čo sa potom dostavia:)

Nakoľko však neviem momentálne o inom spinningu v BA na odbornejšej úrovni, určite tam počas zimy ešte zopárkrát zájdem, lebo spinning je podľa mňa dobrý doplnok na udržiavanie kondičky v zime pre človeka, čo nemá žiaľ možnosť vybehnúť si po robote na bežky...
08.12.2016 - 16:33:36
00
keyboard_arrow_up