Oné,ak sa nemýlim tak to mäso dávali pod sedlo koňa Tatári a tak vraj vznikol môj milovaný biftek :rofl: :rock:
18.12.2009 - 09:28:33
00
Móže byť...ja som to čítal v mayovkách :D
18.12.2009 - 09:31:56
00
zdravotne problemy nemam, robim to viac-menej kvoli sebe :). Priatelka je doktorka a tak mi urobila zoznam Ecok, ktore su OK (napr. vitC, jedla sol) ako hovori tulenik skratky, druha klasa je potencialne skodlive (nepreukazane/bez relevantnych dokazov) a III klasa je preukazana skodlivost/rakovinotvornost. Veci zo skupiny II a III su pre mna tabu, takze som sa vzdal aj mojej oblubenej vegetky. Po pol-roku som zistil, ze naozaj rozlisujem chut jedla, voda je sladka a ja si nemusim regulovat chut polievky vegetou. Solim tiez minimalne... Samozrejme, ak je pre niekoho glutaman sodny nevyhnutnost, chapem ho, nakolko ja som tiez dakedy bezne paradajku vegetoval, dnes ju radsej osolim alebo zjem len tak...
18.12.2009 - 18:30:07
00
Hmm,dosť blbé by bolo keby si špekuloval nad tými skupinami a zrovna by Ťa prešiel kamión ;(
18.12.2009 - 19:16:18
00
Podla mna je dost blbe sypat vegetu na paradajku. Z toho je jasne, ze uz bol asi najvyssi cas vyskrtat ecka zo zivota. :)
18.12.2009 - 23:03:35
00
Soliť paradajku sa IMO nerovná soliť minimálne... mgx, ak sa niečomu preukáže škodlivosť, tak sa to prestáva fakticky okamžite používať (ak si prejdeš ten zoznam v jeho full verzii tak to tam je vyznačené)... teda... ako každý proces to zaberie tak 3-6 mesiacov. Ad glutaman: je to látka organizmu vlastná a pre organizmus aj potrebná. Ak niekto povie niečo iné, zavádza a klame,, alebo je nedouk. Akurát je nevhodné použiť ho pri tepelnej úprave prebiehajúcej nad 100 stupňami (hoci aj to je ťažko dodržateľné, keďže všetky mäsá ho z princípu nejaké množstvo obsahujú, a niektoré hríbiky celkom dosť - vlastne tak sa naň prišlo - otázka pôvodne znela, prečo ten hríb chutí tak dobre).
Treba si uvedomiť, že vegetarianizmus aj akýkoľvek iný zdravovýživizmus je v podstate úchylka(*). Žil som s vegetariánkou a hoci som sa presviedčal, že to na mňa nebude mať dopady (a ona to tiež proklamovala), na záver sa ukázalo, že každé moje sústo počas 5 rokov ju popudzovalo, nervovalo a "roztváralo nožnice".

(*) s výnimkou keď treba kvôli nejakej metabolickej poruche alebo inému chorobnému procesu dodržiavať nejaké reálne obmedzenia (týka sa aj obezity); ale aj tam je to diskutovateľné. Napr. akákoľvek škodlivosť normálnych dávok kofeínu je nedokázaná a koniec koncov ani dosus letalis sa nepodarilo určiť, hoci sa o to za 2. svetovej pokúšali 2 tak dôsledné národy ako Nemci a Japonci a pokusných objektov mali DOSŤ.
19.12.2009 - 00:59:19
00
Žil som s vegetariánkou a hoci som sa presviedčal, že to na mňa nebude mať dopady (a ona to tiež proklamovala), na záver sa ukázalo, že každé moje sústo počas 5 rokov ju popudzovalo, nervovalo a "roztváralo nožnice".

Konkrétna otázka k spolužitiu s vegetariánkou...
Čo váš sexuálny život? Predpokladám, že ju popudzoval pohľad na tvoju klobásu*), roztvárali sa nožnice a nie nohy a dotyk sa jej hnusil. A to sa preventívne nepýtam na niektoré sexuálne praktiky**).

*) klobása = pimprlík v stoporenom stave
**) konkrétne orálny sex
19.12.2009 - 19:10:07
00
Radšej bez komentára.
19.12.2009 - 19:58:13
00
.... Veci zo skupiny II a III su pre mna tabu, ...

no to uz znie lepsie, lebo vyhlasenie, ze nejes Ecka ma pobavilo, ako tu uz bolo spomenute, Ecka su vsetky prisady...

...asi by si bol moc smutny, keby si sa pobavil s mojim znamym, co ma fabriku na vyrobu chuti, niekedy je lepsie byt menej znaly a nevzdelany... :envy:

Ak ti mozem trochu poradit z vlastnej skusenosti, vykasli sa na tabulku s Eckami a drz sa radsej sedliackeho rozumu, cim cerstvejsie a menej upravovana potravina, tym lepsia (a upravovana znamena napriklad aj posolena) - velmi zjednodusene, ale uz dost zdrave... :y:
19.12.2009 - 22:25:51
00
Dudo: tvojej definícii celkom zodpovedá tatarák :D
19.12.2009 - 23:46:42
00
voda je sladka .

Mal som kolegu cukrovkára.Ten nám hovoril,že jedným z prejavov tejto choroby je "sladko v ústach".
Ja osobne vodu,ako sladkú nevnímam.
20.12.2009 - 05:38:46
00
Kua, chlapi,nechcem vás buzerovať,ale názov témy je o inom,tak tu nepchajte nejaké debilné e-čka a debatujte o sušenom mäsku :beer:
20.12.2009 - 09:22:04
00
Dudo: tvojej definícii celkom zodpovedá tatarák :D

tulenik, ale to mas velku pravdu, radsej si dam prirodny tatrak, ako susene masko nacpate "Eckami"...

nacelnik, ty si stale nepochopil, preco sa to sklzlo do Ecok, este raz pozorne citaj od zaciatku... a to je predsa k teme, nezerte umeliny, akokolvek upravovane "na vydrz", tatarak alebo skvarky su zarukou kvality... :inlove:
20.12.2009 - 21:58:15
00
Ja tvojho andela! Ešte aj tá kyselina glutamová (a tým aj jej soli, vrátane glutamanu sodného) je úplne prírodná zlúčenina ktorá sa vyskytuje v podstate vo všetkom živom, zvlášť vo zvieratkách a hríbikoch!!!
A konečne by vám mohlo dopáliť že pokladať "prírodné" produkty za neškodné až pozitívne a synteticky pripravené za hrôzu pekelnú je veľmi zavádzajúce. Resp. úplne neplatné. Celé dejiny farmakológie sú napr. o optimalizácii látok pôvodne odkukaných od Mother Nature tým smerom, aby mali menšie vedľajšie účinky, väčšiu terapeutickú šírku (rozdiel medzi účinnou a toxickou dávkou) a cielenejší účinok.
21.12.2009 - 00:10:06
00
mna by skor zaujimali rozne tie marketingove nahrady glutamanu ... teraz je to velmi moderne pisat na rozne polotovary, polievky, korenia, vegety, ze su bez pridaneho glutamanu ... co je vsak podozrive, ze chutia rovnako dobre ... tym myslim, ze chutia akoze lepsie ako normalna prirodna polievka, omacka a podobna kulinarska vyroba mojej starej mamy z vlastnej zahradky ... a rozhodnie to nie je len o mnozstve soli ... takze tam nejaku drogu musia pridavat aj ked sa to nevola glutaman ... otazkou je ci to neskodi este viac ako samotny glutaman ... resp. to asi nebude dlhodobo odskusane ...


Naposledy upravil pepko dňa 21.12.2009 - 22:03:19, celkovo upravené 1 krát.

21.12.2009 - 09:28:53
00
keyboard_arrow_up