lapaloma, jezus: ...tak to viete viac ako ja - ja neviem, či sa uphillu vôbec zúčastním... :D

Zaujimave, ako menis nazory. Dovol aby som Ti pripomenul Tvoje vlastne slova z minulosti. ;)

... na budúci rok sa chystám znova, chcem skúsiť zlepšiť čas.

... Ak bude všetko ako má byť, prídem skúsiť zlepšiť čas.

Tak tento rok sa mi nepodarí prísť zlepšiť čas. V sobotu som prekonala "malú nehodu", potrebuje to trocha spamätať sa a nestihnem plnohodnotne najazdiť. Držím všetkým palčeky a teda možno o rok.

Tento rok mi to s účasťou nevyšlo, úraz, čo sa na mňa nalepil pred troma týždňami, mi dal zabrať, postupne naberám objemy, ale stále na asfalte. Takže zlepšovanie času až na rok.
14.02.2011 - 12:06:17
00
Tomas mal uz koncom januara cez 1400 km ;)

Preháňaš, mal som jemne nad 1300.

A ohľadom "druhých jarných" - sa zvyklo hovoriť o prvej jarnej tisícke, 100 jarných nepoznám...
14.02.2011 - 12:11:03
00
Tak,tak .. jarná 100tka je pešová :P .. ale ked tych prvych 1000km das v januari, tak to je zimna tisicka, takze jarnu este nemas :P :P
14.02.2011 - 13:17:53
00
Jezus: To nie je zmena názoru - nielen uphillom je cyklista živý.

Poďme poporiadku, keďže si si dal tú robotu s detailami: v odkazoch, ktoré si postol, sa spomínal len uphill 2010 - ako si tam správne našiel. A postol si aj to, prečo som nemohla plnohodnotne najazďovať - ten malý úraz bola rozbitá hlava, pri krasokorčuliarskom tréningu sa "podarilo" salto dozadu a dopad z výšky naznak hlavou na ľad...

A čo sa týkalo roku 2011, všimni si to slovo "možno", ktoré si tam tiež správne postol.

A ver, že akonáhle sa budem na uphill cítiť a bude dosť najazdené, ten čas si nájdem. ;)
:bow:
14.02.2011 - 13:24:49
00
No, musim si zacat davat pozor, co pisem, nepriatel nespi :^) :tmi: :lol:
14.02.2011 - 13:28:24
00
Jezus nie je nepriateľ - Jezus sa snaží byť motivátorom k lepším výsledkom a vyburcovať nás hriešnych z letargie a pohodlnosti. :devil:

Ale mňa vôbec nemusí - ja som za každú špatnosť. :lol: Dokonca sa vôbec necítim ako debil, keď iné ženy ukazujú kamarátkam suveníry a fotky z drahých destinácií - a ja štartovky a blatové pózy odniekiaľ z cyklistického maratónu. :lol:
14.02.2011 - 13:39:36
00
Lubo, Zani to pochopila spravne. :) Ja len podpichujem a hecujem, lebo som z toho, co od aprila 2009 uvadzala, predpokladal, ze spravit lepsi cas na Uphille ako v roku 2009 je jej ciel. Hlavne ked uz teraz jazdi a teda pripravu nepodcenuje. Tak mozno sa tam uvidime a mozno nie (ja pridem pozriet ak bude pekne pocasie). :)
14.02.2011 - 13:42:16
00
Jezus .. to mal byť vtip :lol: (veď sme spoločne trpeli na Donovaloch :D) .. ( ja určite súťažiť nebudem :)) , inak ak by sa Zani chcela zlepšiť, tak jazdenie objemov teraz už tomu nepomôže už je nutné zaradiť intervaly a silový tréning, tréning kadencie a to vzhľadom na to, čo plánuje je silne kontraproduktívne, takže zlepšenie je možné očakávať len z titulu progresívneho rastu vytrvalosti hobíka-amatéra, čo na druhej strane môže priniesť zlepšenie viac než slušné. Časovka v apríli je veľká pasca na hobíkov :lol:
14.02.2011 - 13:56:55
00
inak ak by sa Zani chcela zlepšiť, tak jazdenie objemov teraz už tomu nepomôže už je nutné zaradiť intervaly a silový tréning, tréning kadencie a to vzhľadom na to, čo plánuje je silne kontraproduktívne, takže zlepšenie je možné očakávať len z titulu progresívneho rastu vytrvalosti hobíka-amatéra, čo na druhej strane môže priniesť zlepšenie viac než slušné.


Pre pána kráľa :rofl: koho zabilo? :rofl:

A teraz si prosím zjednodušenú verziu pre dievča z hôr - toto skrýva niečo veľmi zaujímavé, akurát tým profesionálno-intelektuálnym podaním neviem na to prísť. :devil:
14.02.2011 - 14:06:01
00
Ze sa nemas len vozit po rovine v miernej/strednej zatazi, ale mas popri tom zaradit aj nejake sprinty na vykonnost. :) Ale v principe si nemyslim, ze je to nutne - kedze uz mas oproti roku 2009 najazdene obrovske mnozstvo km a teda si na tom vytrvalostne asi celkom OK, tak by si sa mala v pohode dostat pod 20 minut aj bez intervaloveho treningu zvysujuceho vykonnost.
14.02.2011 - 14:16:33
00
ja si myslim ze je to cele jedno ... na tom strku popri rodinnych domoch na zaciatku (ak si nepletiem trasu) sa clovek (bezny clovek nie tmax) aj tak tak vynervaci a zadycha ze na dobry cas moze rovno zabudnut
14.02.2011 - 14:22:26
00
Na intervali a silu je este cas.Zani dobre jazdi ZDV co to da.Sezona je predsa az do oktobra.
14.02.2011 - 14:24:10
00
jezus: Tak tomuto už rozumiem. ;) Ale v mojom prípade ide aj o "technickú stránku veci", takže už teraz zúrivo pracujem na finte, ako na problém vyzrieť. :muscle:
14.02.2011 - 14:25:28
00
lapaloma: aj nad týmto sa mi už podarilo vyzrieť. Ale fšetky finty svojej prípravy na možnú účasť na uphille predsa nemôžem povyzrádzať. :angel:
14.02.2011 - 14:27:42
00
Na intervali a silu je este cas.Zani dobre jazdi ZDV co to da.Sezona je predsa az do oktobra.

:y: preto tam asi ani nepojdem
14.02.2011 - 14:28:11
00
keyboard_arrow_up