Ďakujem za tip. Vyskúšam to
03.12.2018 - 15:53:02
00
Rachela Osobne skusenosti? :) Preto si slapaval v pivnici?
03.12.2018 - 20:36:46
00
Rachela napísal:
Ak byvas v panelaku a mas pod sebou citliveho suseda, neurobis s tym nic. Trenazer sice nie je hlucny, ale vibracie robia svoje. Ja som svojho casu vyskusal vsetko - podlozku, rozne trenazery, antivibracne izolacie, vybudoval som podium pod trenazer a pod, ale ked sa v miestnosti pod tebou niekto pokusa spat po nocnej, bude to marne. Potom je to uz len vec nejakeho vzajomneho dohovoru, kedy sused je/nie je doma a podobne. Ak by to bol velmi haklivy sused (e.g. vecne doma nudiaca sa dochodkyna), mozes ocakavat, ze to vyeskaluje az do navstev policajtov.


Dakujem takto som to potreboval vysvetlit. Ale asi to budem musiet vyskusat co nato povedia susedia.
04.12.2018 - 07:48:28
00
lubo.k, skus urcite. Poznam viacero ludi, ktori nemali problem vobec. Velmi dolezite je aj to, o kolkej, a najma kde budes mat trenazer umiestneny. Ak trenujes podvecer, a trenazer mas v miestnosti nad susedovou spalnou (a sused nerobi nocne), tak nebude ziadny problem. Ak by si ho mal nad jeho obyvackou, bolo by to horsie. Tak good luck, a ak to nebolo jasne, na hornych susedov zabudni, ti nebudu ani tusit, ze dole nieco robis. Ak bude problem, pride zo spodneho poschodia:)

randy, ja som dnes uz vo faze, ked si proste prenajimam zvlast priestory na tento ucel :D
04.12.2018 - 10:51:50
01
hmm uz sa tesim, pod nami je mlady par s cerstym dietatom :)
04.12.2018 - 11:51:26
00
Nakúp pár sudov Halotanu, navŕtaj dierku, ...
04.12.2018 - 12:11:45
00
Rachela napísal:
lubo.k, skus urcite. Poznam viacero ludi, ktori nemali problem vobec. Velmi dolezite je aj to, o kolkej, a najma kde budes mat trenazer umiestneny. Ak trenujes podvecer, a trenazer mas v miestnosti nad susedovou spalnou (a sused nerobi nocne), tak nebude ziadny problem. Ak by si ho mal nad jeho obyvackou, bolo by to horsie. Tak good luck, a ak to nebolo jasne, na hornych susedov zabudni, ti nebudu ani tusit, ze dole nieco robis. Ak bude problem, pride zo spodneho poschodia:)

randy, ja som dnes uz vo faze, ked si proste prenajimam zvlast priestory na tento ucel :D


z cisto praktickeho hladiska s tym susedia pod tebou nevedia spravit vobec nic. a ked pridu policajti tak ta predpokladam poziadaju aby si "to co robis" robil tichsie a mozes spokojne pokracovat. lebo zakazat ti to nemozu. ked pridu druhykrat tak sa ich opytas co porusujes a ci to maju odmerane pristrojom na to urcenym a vybavene - mestski na to pristroj mat nebudu statni im povedia nech sa obratia na sud. potom si spocitaju ze ten odborny posudok bude stat 600E a natahovanie sa na sude bude trvat 5 rokov. a potom to susedia bud vzdaju alebo sa zacne "susedska vojna". pokial nerusis nocny klud tak sa susedia mozu aj zblaznit...

(vlastna skusenost zo strany co si stazovala)
04.12.2018 - 12:35:45
03
Oh, ja som samozrejme vychadzal z predpokladu, ze sme solidarni ludia, ktorym zalezi na dobrych susedskych vztahoch:D Ale ak vlastne svedomie nie je prekazkou, tak si kludne prihrievajte medziludske vasne:)
04.12.2018 - 12:43:06
011
svedomie je vraj konflikt so sebou samým a ako dík, mne stačia konflikty s cudzími :D
04.12.2018 - 12:48:48
01
Sesulak napísal:
Tento reset si skusil? Tiez som si myslel, ze je senzor mrtvy, kym som ho podla videa nevyresetoval. Vo videu je starsi typ, ale to iste plati aj na novy.






Heureka Ide to Dakujerm
04.12.2018 - 17:18:54
01
Paráda. A na dvojbaterkové nie je nejaká podobna reset finta?

Prílohy:

97000513.jpg
97000513.jpg 20.09 KiB thumb_up1thumb_down

04.12.2018 - 19:18:19
00
Ake dvojbaterkove? :D V tom novsom pase je len jedna bateria. Mam HRM-Tri (modra guma) a zatial je to najlepsi pas aky som mal. Predchadzajucich, ktore mali odopinaci snimac, mi umrelo snad 5. Tento mam jeden uz skoro tri roky a bez problemov. Jedina jeho nevyhoda je, ze vyzera ako keby ho krava zozula :D
04.12.2018 - 20:34:43
00
No máš pravdu randy. S niečím som si na základe toho tvaru spojil že sú tam 2 x V13GA... (žeby Sigma cyklopočítač?) Skúsim ten reset i keď to je asi len zbožné prianie, už mám Magene 2 mesiace.

Edit: chytil sa, uvidím však čo to bude robiť počas nejakej dlhšej aktivity - hodinku trenažér alebo výjazd. Predtým po výmene baterky tiež chvíľu išiel, ale potom začal vypadávať. V každom prípade vďaka za radu.
04.12.2018 - 20:47:23
00
Ja som práve robil reset na odopinacom senzore. Odskrutkovat tie krpate srobiky a resetoval som so sponou bočný kontakt a pre istotu som to poprikladal aj na iné póly pretože na videu je ten pás iný. A inak riešené póly. A išlo to. Mám v zálohe ten nový z Garmin cca 49e stal. Ako ja tom videu. A práve ten mi aj odporučil predajca ze lepšie drží aj vydrží . Čo tvrdí aj randy. Ale aby mi odišli dva pásy za 120 e za dva roky je dosť .
05.12.2018 - 11:54:08
00
Dám aj tu
Má vplyv váha tela na trenažéry ako na bicykli.?
05.12.2018 - 14:41:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Cyklotrenažéry)
keyboard_arrow_up