_Adrian_ - nepomylil si si stranku ? toto je cyklo stranka a ty riesis objem ruk ? zltka vyhadzuju kulturisti pred sutazou /aj ked ani to nie je pri dnesnych farmaceutickych "pomockach" asi nutne/. Protein /casom nejake amino/ po posilke ti uplne staci, ostatne - s obmedzenim muky - jedz uplne normalne.
21.08.2017 - 22:21:10
00
Ja si z času na čas dávam tento:
http://www.kolibamilk.sk/en/wpc
pripadne tento:
https://produkty.vladozlatos.com/wellness-protein-daily.html
21.08.2017 - 22:29:12
00
Gusto keď ja som začal ale teraz som zodral topane za 200e týždeň po kúpe... tak ich mam na reklamacií.:D :D ale stale nechcu rásť... A prave preto chcem ten protein aby som dodržiaval tu dávku bielkovín.
A hellwings, nie nepomylil.. Podľa mňa by mal byť cyklista komplexny športovec . Sám som chodil na cestnu cyklistiku kde zimna príprava spočivala z 50% v posilke....Sám som bol doteraz toho nazoru že načo posilovať šak som "cyklista" svaly= zbytočná váha ale mať nohy ako biko a ručičky jak pavuk? Nie ďakujem. A chcem byť chlap a nie tintitko.
Ale zas netvrdím že chcem byť 100kilový kulturista.
Takže má to tu zmysel riešiť :)
A ďakujem za tipy.
21.08.2017 - 23:21:25
00
:)

Prílohy:

fZKlt_IQTPymw_q9kAfrvw~Tak-to-stehn-m-dr-har-Robert-F-rstemann.jpg
fZKlt_IQTPymw_q9kAfrvw~Tak-to-stehn-m-dr-har-Robert-F-rstemann.jpg 63.88 KiB thumb_up1thumb_down

21.08.2017 - 23:46:28
00
On nechce dopovať ale chcel iba radu.
22.08.2017 - 00:06:15
00
Nie, ty mas dodrzovat davku bielkovin z kvalitnych zdrojov a nie proteinoveho prasku :D, to je doplnok ....
22.08.2017 - 08:20:19
00
Ježiš Mária... To aj robím ale ak si nečital taj aj Gusto pisal že sa to neda z potravín len že nevie čo by ešte musel jesť... Preto to chcem tym dopĺňať...
22.08.2017 - 10:09:28
00
Pri 70 kg prijat denny pozadovany prijem bielkovin nie je absolutne ziaden problem, ako z casoveho, tak aj financneho hladiska, a to aj bez praskovych proteinov.
22.08.2017 - 11:34:54
04
Adrian Ako pozeráš tej správnej odpovede sa nedočkáš. Hovoríš že chodíš do posilky. Na tvojom mieste si odchytím trenera a pokecal by som s ním čo a ako robiť a čím sa doplniť / strava * suplementy / . Ale najlepšia cesta je cesta vlastvou váhou plus nejaký cviks nejakým náradím navyše. Si mladý takže u teba by to malo okamžite zaberať.
22.08.2017 - 12:19:41
01
Tak ono zase pchať do seba steak alebo kuracie prsia počas proteínového okna po cvičení asi nebude to pravé orechové, že áno. Na tento účel sú kvalitné doplnky stravy určite vhodnejšie. Samozrejme v kombinácii s vhodnými sacharidmi keďže bez nich sa tie drahé proteíny nebudú tak dobre vstrebávať. A tak ak smiem niečo odporučiť ja tak ak chceš pribrať nájdi si gainer, ktorý je už namiešaný vo vhodnom pomere s vyšším podielom sacharidov. Ak potrebuješ rysovať a nepriberať tak zvoľ niečo s nižším obsahom sacharidov. Prípadne si z veľkej ponuky vieš namiešať niečo svoje. Vezmi napr. nejaký srvátkový hydrolyzát, prípadne izolát (z kazeínu - vaječnej bielkoviny budeš prdieť tak, že budeš neznesiteľný sám sebe), primiešaj k tomu maltodextrín či glukózu a pridaj štipku kreatínu a máš výsledný produkt podľa svojho želania. V každom prípade to s proteínom nepreháňaj a dodržiavaj výdatný pitný režim aby si si nedodrbal obličky (ver mi, problém s obličkami je kua veľký problém). Si fakt veľmi mladý tak pozor na to čo a či do seba budeš sypať.
ad rada od fofo50: cesta cvičenia s vlastnou hmotnosťou - kalistenika je v tvojom prípade naozaj to najlepšie riešenie. Môj syn na to prišiel už v 17tich a pripravuje sa takto na Spartana. Funguje to skvelo, behom roka zaznamenal veľké zlepšenie a Super vo Valči dal po roku veľmi výrazne rýchlejšie aj vďaka jedinej strate kvetinky na oštepe kde musel robiť trest. Skús si hodiť do gúgla aj "tréning väzňa", veľmi poučné. Držím ti prsty :y:
Aby som ešte odpovedal aj na tvoju pôvodnú otázku: keď som chodil do posilky používal som izolát od firmy Scitec, vtedy boli ich výrobky jedny z naj. Ak by som išiel do posilky teraz a kupoval by som išiel by som do nich znovu, prípadne to čo tu už odznelo - namaximum.sk a nevynechal by som ani produkty od aone nutrition - https://www.aonenutrition.com/
...a vyhol by som sa značke Biotech
22.08.2017 - 13:19:05
01
Podla mna ake kolvek sypacky/doplnky vyzivy v 17 ci 18 roku su uplne ulety a vyhodene peniaze, ale to je moj osobny nazor. Nerozumiem pristupu ze sportovat, ci uz posilka, bajk, beh a hocico ine sa uz v dnesnej dobe bez doplnkov neda. A otazka co sa v poslednej dobe riesi ako prva, chcem nieco zacat robit a hned aj doplnky .. ale zase len moj nazor. Uz som to tu niekde daval, tak este raz, skus si pozriet videa od ludi z FTVS, zacni napriklad tymto https://www.youtube.com/watch?v=7G3vDALYMds.
22.08.2017 - 14:10:44
03
astro napísal:
...a vyhol by som sa značke Biotech.

Máš nejakú osobnú skúsenosť, prečo by sme sa mali vyhýbať BioTechu? Je pravdou, že BioTech už asi nieje tak kvalitný matroš, ako bol kedysi...na druhú stranu nebral by som ho za najväčšiu s*ačku. Osobne používam od nich ISO Whey Zero, hlavne kvôli tomu Zero, keďže fungujem na LC stravovaní a nemám s ním žiaden problém, trávim ho dobre, nezaťažuje mi žalúdok, nepreháňa...aj prevedenie príchutí je veľmi dobré, napriek tomu, že sú zo skúmavky. Ale ak vieš o nejakom kvalitnejšom "Zero" proteíne, skús poradiť...rád vyskúšam. :)
22.08.2017 - 16:51:27
00
Na zaciatku ti po treningu staci aj banan a potom sa dobre nazrat :D. Alebo kukni myprotein ked su zlavy a za par supek tam objednaj protak, pomlete vlocky...
22.08.2017 - 17:08:55
00
Astro ďakujem :y: tak asi to bude ten scitec ma aj dobre hodnotenia... Prave chcem len proťak a ostato chcem doštelovať stravou. Keby mám kupovať gainery, kreatiny a este neviem ake čarovne prašky tak to už by som bol naozaj strateny :muscle: :wasntme:
https://youtu.be/E6miMEMkECA
22.08.2017 - 17:17:49
00
daniel_po v čase keď som tie veci riešil chodil som aj na forum (dalo sa naň dostať cez stránku bodyworld.sk, už si nepamätám názov) a chlapci tam dávali analýzy rôznych produktov od rôznych výrobcov. Biotech vyšiel ako najväčší odžub čo sa týka reálneho obsahu a toho čo tvrdila nálepka. Možno sa už odvtedy polepšili, neviem ale mne to zostalo v pamäti tak preto by som sa im vyhol.
22.08.2017 - 18:25:19
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up