Zdravim, pocas zimnej pripravy, ktora je u mna dost intenzivna pouzivam trenazer Elite s mojim cestnym bikom na ktorom pocas sezony jazdim. Uvazujem vsak o jednej veci a chcel by som vediet ci je to vhodne riesenie.

Dost mi vadi, ze si cestny bike znecistujem agresivnym potom (mam sice ochrannu latku nad stredom ramu ale aj tak je to dost) + neskora jesen alebo skora jar jazdim vikend cesta a prac. tyzden trenazer a nemam moznost teda pouzivat specialne plaste, nicim svoje cestne (2 kolesa nemam k dispozicii)...

Napadlo ma teda pouzivat na trenazeri vylucne krosovy bike, ktory mi inak stoji v garazi. Tu vidim jediny problem na ktory by som chcel odpoved z vasich skusenosti.

Je vhodne vykonavat zimnu pripravu povedzme cca 4 mesiace na takomto biku, ide mi hlavne o to ze je to uplne iny posed (chybaju barany a moznost ulozit sa do nizsej polohy)? Ostatne veci ako tretry a pod. by samozrejme na tomto biku boli tiez. Alebo je to zanedbatelne a na cestny bike by som si na jar opat rychlo zvykol.

Dakujem za odpoved
19.11.2013 - 09:34:10
00
keyboard_arrow_up