Ešte sa mi to nestalo .... zrazil som sa už so všeličím na mojom biku ale včera som sa zrazil so včielkou. Ranu som dostal presne do čela a to tak, že sa včielka spriečila medzi oko a rám okuliarov. Samozrejme že ma pichla, ešte štastie že nie do oka ale tesne veďľa. Druhý problém bol v tom, že mi nemal kto vybrať žihadlo, sám by som si ho nevybral, takže kým som našiel niekoho poblízku obsah žihadla bol už vo mne. Nakoniec sa našla jedna staršia pani, ktorá to ochotne spravila. Pol ksichtu je opuchnutý (fotku tu nedám!), na ľavé oko nevidím a dve inekcie v sebe. Ale začína to byť ok, najhoršie je že víkend je v prdeli a presedený doma. Ciao. :evil:
14.07.2007 - 22:47:18
00
marcel78, si aj alergický, alebo nie? Lebo keby si bol, tak je to o dosť horšie. Keď som ešte vozil rohy, tak som zobral včelu tam, takže tiež som ju skoro zobral do oka, lebo som šiel dole z kopca a hlava na volante.

P.S. Dúfam že tu všetci vedia, že žihadlo sa má len odfrčkovať, nie vyberať pinzetou apod, lebo jeho obsah vytlačíte rovno do seba.
14.07.2007 - 23:09:51
00
tak neviem či som, mimulý rok ma uštipli 4 včely a nič ... teraz je problém asi ten že som žihadlo mal v sebe asi 5 minút a pani čo mi to dávala dole to normálne stisla a vytiahla. Ale však nič sa nedeje a všetko je už ok.
15.07.2007 - 00:33:22
00
no ja som este nemal taky naraz, ale stalo sa ze cmeliaka som dostal do tvare, a skoro ma to zhodilo z biku:D
15.07.2007 - 02:29:58
00
Mne vcera vletela osa do prilby ! Nez som stihol zabrzdit tak ma potvora 3 krat pokusala. Letel som z Troch Brestou po asfalte do Jura 65km :x
15.07.2007 - 08:39:31
00
ja som pre istotu nesiel na biku(vozil som drevo na furiku :D ), isiel som okolo vcelina a zrazu iba vcela do vlasov, tak som ju rychlo rukou zrazil prec a ona mi to este vratila do pleca (este predtym ma jedna tiez postipala, ale na nohu)
btw: ja to beriem ako injekcie zadara, aj ked injekcia boli menej :lol:
15.07.2007 - 09:06:36
00
Ked som zacal jazdit cestu, raz som bol v takom bavlnenom tricku volnom a vletela mi tam osa..... :lol: ..........pichla ma. Potom som si uvedomil, ze treba dres, priliehavy. Prilba je iny problem, asi treba take so sietkou v prednych otvoroch.
15.07.2007 - 09:50:48
00
No ja som raz dostal ked som sa vozil na motorke do ruky a dost mi navrela cely týždeň som mal "svalnatu ruku" škoda ze to potom zmizlo vyzeralo to pekne :wink:
15.07.2007 - 10:28:42
00
mne sa uz stalo ze som takto vcelu alebo nieco podobne odrazil okuliarmi. keby som ich nemal tak neviem ako vyzera moje oko. takto su len poskriabane okuliare - predsa len v tej rychlosti to spravi svoje. inak som vcelu raz chytil palcom na nohe do sandalov. no som mal palec ako mamut...
15.07.2007 - 11:52:20
00
keyboard_arrow_up