chcel by som sa spytat, ci mate niekto skusenosti s bolestou achilovky. aby som to dal do kontextu, prvy krat v zivote tento rok realne sportujem, teda bikujem. trvalo to dva roky, ze som sa trochu rozbikoval, davam tak v priemere kazdy den 20 km, obcas viac obcas menej. mam 45 rokov a vazim 110 kil (toho roku som uz vdaka diete a biku tak 5 kilo schudol a aj si vypracoval svaly) nedavam ziadne super narocne veci, len tak v okoli pezinka alebo po hradzi v petrzalke. bike mam ten isty, cez vikend som vymenil vytahanu retiazku a kedze bol uz vylagrovany stredny prevodnik, tak aj ten. no a teda pointa, v stredu rano som sa zobudil s tym, ze ma dost boli lava noha. v oblasti lytka. noha ňie je opuchnuta, ziadna rana nic, len to bolelo. vecer predtym som dal len bezne kolecko 20 km na otestovanie toho vymeneneho prevodnika. celu stredu to dost bolelo, vecer som dal 20 km po hradzi, ze rozchodim to, bolelo to este viac. ledva som prisiel domov. namazalmsom si nohu dolgit kremom, rano sa zobudil a nic nebolelo. tak si hovorim, dobre, asi to bolo nieco nahodne, dal som znova 20 km kolecko v okoli. v piatok rano sa zobudim a zas to boli ako svina. tak som odvtedy radsej na bike nesadol ale som z toho zmateny. konecne ma to chytilo a zacalo bavit a aj nejaku kondicku som chytil a teraz z nicoho nic takato galiba. nemate niekto daku radu :(?
15.06.2019 - 20:04:05
00
Bolievala ma achilovka na pravej nohe ked som mal prilis velky ram a tym zly posed. Teda pripisoval som to tomu, po vymene bajku s dobrou velkostou tuto jar sa to neprejavuje a tento rok jazdim ovela viac ako min.rok a rok pred tym...
15.06.2019 - 20:44:35
00
romanca , nepedáluješ špičkami?
16.06.2019 - 07:50:58
00
hm, mozno aj ano, dalsiu radu, ktoru som dostal, je ze mam mozno prisli vysoko sedlo. je pravda, ze so 110 kg asi nie som standardny cyklista a ze niekde mozem robit chybu.
16.06.2019 - 13:21:20
00
keyboard_arrow_up