Ahojte poznáte niekto naozaj špičkový servis? Môže byť kludne kdekoľvek na SR ale aj ČR, hladám hlavne servis ktorý bežne dáva dokopy časovkárske bicykle vedia pracovať s elektrickým radením atď. za každý návrh ďakujem
15.10.2019 - 15:13:02
00
matej.burian1 napísal:
Ahojte poznáte niekto naozaj špičkový servis? Môže byť kludne kdekoľvek na SR ale aj ČR, hladám hlavne servis ktorý bežne dáva dokopy časovkárske bicykle vedia pracovať s elektrickým radením atď. za každý návrh ďakujem


cau. toto by celkom zaujimalo aj mna, nakolko mam drahsie bicykle a nechcem to nechat servisovat v zlom servise.
14.07.2021 - 18:41:12
00
Možno hľadáš niečo takéto odborné s certifikátmi: https://www.shimanoservicecenter.com/sk/o-nas .
Alebo https://www.paullange.sk/predajna-siet a daj zaškrtnúť výber SHIMANO SERVICE CENTRUM (aj v Nitre máš).

Ale ktorý servis je ozaj kvalitný či zlý? Len vlastné skúsenosti, len skúsenosti ....
15.07.2021 - 09:37:57
00
Inhumase neskúšal si Bikegarage v Nr? Chalani šikovní robia aj servis tlmičov aj vidlíc. A čo viem tak tam aj nastavovali na Bianchi elektriku jednému chalanovi.
15.07.2021 - 21:31:45
00
Cykloturista dik za odpoved. certifikat ale pre mna nie je ukazovatel kvalitneho servisu. ja skor hladam niekoho alebo nejaky servis, kde to budu robit s vasnou a laskou k bicyklom. kde ich to servisovanie proste bavi. tam mam zaruku, ze mi to spravia, ako by to robili na svojom bicykli. preto sa pytam, ci ma niekto skusenost s nejakym servisom a je mi jedno kde na Slovensku ci v Cechach to bude. kludne si priplatim, ked viem, ze mi o milacikov bude postarane.

kondvi nie, neskusal som. po pravde ani neviem, ze nieco take v NR je. Velosprint ee a Dolomity bike na bezne bike ok ale zvysok asi nie. mas skusenost?
15.07.2021 - 22:01:48
00
Na Bratislavskej ceste majú sídlo a skúsenosť zatial nemám ale poznám ich osobne a na zimu si tam dám určite xc full na servis vidlice, tlmiča a ložísk. Roboty majú vždy kopcom čo asi hovorí samé za seba. Na Velosprint som vela chváli nepočul veru.
16.07.2021 - 09:27:24
00
kondvi vdaka. pojdem pozriet.
18.07.2021 - 11:38:25
00
Dobrý servis v Bratislave, Cyklospital odporúčam.
07.08.2021 - 11:36:28
01
keyboard_arrow_up