Citam same chvaly na tuto akciu. Siel to uz niekto? Prevysenie na dlhej nie je nejak hrozive, ale graf hore-dole dva tusit ze oddychovat nebude casu. Idem skusit dlhu, ktovie ako to bude v reale.
17.05.2012 - 09:55:40
00
Do buducna skus hodit aj link na propozicie, nech to nemusi kazdy hladat http://silesia.opava.cz/silesia/
18.05.2012 - 08:51:53
00
Citam same chvaly na tuto akciu. Siel to uz niekto? Prevysenie na dlhej nie je nejak hrozive, ale graf hore-dole dva tusit ze oddychovat nebude casu. Idem skusit dlhu, ktovie ako to bude v reale.

Takze moja premierova Silesia na 91km za mnou. Konecne ukazkove bikove pocasie. Trat presne podla mojho gusta. Krasna ale narocna pokial sa nespi na biku :whew: Hore, dole, hore dole, rovno a tak :P , ziadne 1/2 hodinove kopce, cosi ako nas Green bike ci Stupava, ale bez tych par dlhsich kopcov. Minimum asfaltu ci sirokych zvaznic (tusim take ani ziadne) vela chodnickov, nejaka ta adrenalinova lavka cez Moravicu, dost technickych zjazdikov, jeden ci dva prudsie tiahlejsie kopce na moral ale vyjditelne aj pri takto dlhej trati, kopec povzbudzujucich divakov. Znacenie uplne bezchybne (trvale farebne znacky na stromoch a na ceste, faborkov minimum, pri prudkych zjazdoch a naslednych max na brzdach no a na par prudkych tockach aktivni regulovcici hulakajuci co mame robit) stacilo sa len pozerat dalej ako na dezen predneho kolesa :lol:. Organizacne zazemie tiez bez problemov a premyslene do detailov. Moznost ubytka 50m od ciela za prijatelny peniaz. Keby som to tam nemal vyse 200km daleko tak poviem ze ma to u mna trvale miesto v kalendari.
Inac Opava to je ine mesto ako tie nase Slovenske, aj co sa tyka starej architektury, okolia a hlavne podpora cyklistiky, znacenie, chodniky. V nedelu som tam videl tak 10 cyklistov na jedno auto.Ani sa im necudujem.
21.05.2012 - 00:29:10
00
Ako píšeš aj mne tieto trate vyhovujú aj keď mi 90km trvalo 7 hodín tak sa mi nechcelo končiť ja som bol tento rok už piaty krát a vždy som bol spokojný a o rok idem na 100% zas. A tento rok ešte čerešnička na torte v podobe večerného hokeja
21.05.2012 - 18:46:50
00
Ako píšeš aj mne tieto trate vyhovujú aj keď mi 90km trvalo 7 hodín tak sa mi nechcelo končiť ja som bol tento rok už piaty krát a vždy som bol spokojný a o rok idem na 100% zas. A tento rok ešte čerešnička na torte v podobe večerného hokeja

Ja som to dal za necelych 5 1/2 hoci ciel bol 5 a mal som dost, hodinu som sa daval dokopy, ale potom uz zas ako rybicka a na hokeji sme vyrevuvali na cely areal kde sme sa ubytovali :rock: Dozrali ma tie dve pekne kocky jedna co tu dlhu dala pod 5h a druha tiez kusok predomnou. Asi pritvrdim trening :punch:
22.05.2012 - 01:44:53
00
keyboard_arrow_up