chcem bike aj na dh aj trochu na street aj bikros 4x aj dirt ale nic nerobim nejak extremne len take lahsie je dobry bike TREK 6300 nato? lebo lepsi bike nevem kupit a take ako scott alebo umf nechcem podla mna su to onicom biky A TAKE NECO AKO CTM ALEBO GT uz VOBEC NIE...prosim poradte mi........JE PRAVDA ZE NAJ BIKY NA SVEATE SU TREKY A SPECIALIZED?????? http://www.trekbikes.com/int/en/bikes/2 ... ies/6300e/
MOC DIK FAKT :P :shock: PLS HELP MI CO NAJSKOR OK???DIKY
21.07.2008 - 14:48:13
00
tento trek je vhodny na XC, takze kludne si ho na to tvoje hard core DH street dirt trial 4x marathon orienteering XC race kup
21.07.2008 - 15:15:03
00
Milý "es", z uvedeného vyplýva, že ty nie že nič nerobíš nejako extrémne, ale sa aj sakra že vyznáš, keď chceš "jeden bike na všetko" a na mrak disciplín, ktoré sú známe ako rámolámacie, vyberieš low-endový XC bike, teda niečo chrťácke, čo vyžaduje kultúrne zaobchádzanie pri jazde a nie sedláka tvojho prejavu hodného.
Ak ti je Scott a GT o ničom, iste bude pre teba ešte väčším prekvapením, že sám najväčší Julien Absalon, majster sveta v XC, sedlá pre teba absolútne neznámu a zavrhnutiahodnú značku Orbea. Neviem, ako sa s týmto krutým faktom zrovnáš.
vladol ti poradil v podstate veľmi dobre, ale pochybujem, že jeho radu pochopíš :lol:
21.07.2008 - 15:57:40
00
Chlpáčik, opatrne... Určite Absolon nejazdi na kole za 22 tis. slovenských... Treba pridať jednu nulu. Ale inak máš pravdu.

Pre ES: nie je pravda, že Specialized a Trek sú naj biky na svete... Celkom určite sú aj lepšie!
21.07.2008 - 16:30:01
00
Chlpáčik, opatrne... Určite Absolon nejazdi na kole za 22 tis. slovenských... Treba pridať jednu nulu. Ale inak máš pravdu.

Pre ES: nie je pravda, že Specialized a Trek sú naj biky na svete... Celkom určite sú aj lepšie!


...ale celkom urcite su z tajvanu ako zialbohu aj colnago.
21.07.2008 - 16:53:53
00
"Azijska" fabrika :P
http://youtube.com/watch?v=SpG7sCSU91w
21.07.2008 - 16:57:05
00
JoKo ja som skôr narážal na ten rýchly úsudok o značkách. Julien nemá nejaký ultra-extra bike, myslím, že by stačilo vynásobiť 5kou :) čo som videl je to zľahka customised sériovka (a presne to sa mi na tom stroji páčilo).
21.07.2008 - 17:08:45
00
uz aj spanielsko je azia??
21.07.2008 - 17:15:09
00
triki a co ti vadi na taiwane? bol si tam niekedy?
21.07.2008 - 17:20:03
00
triki je tajvan
21.07.2008 - 18:04:42
00

...ale celkom urcite su z tajvanu ako zialbohu aj colnago.


Pán Ernesto sa hlboko urazil...
A kamoš Tóno tiež, ten na rozdiel odo mňa bol aj v jeho fabričke v Cambiagu a úplne náhodou na vlastné oči videl ako vznikajú rámy značky Colnago. A Cambiago leží v severnom Taliansku, nie na Tajvane...
21.07.2008 - 20:26:00
00
vyznam sa do biku je mi jasne ze mi treba vela money na dobry bicykel ale presne vam poviem co robim bikros v KE ale o len kopirujem neskacem potom nensi DH po rovnych cestach nie po 25 cn velkyc kamenoch apodla mna HT TREK je pecka na HT DH ..... ram je perfetkny.....ja sa len pytam na radu ne nato aby ste ma nejak tu vydzubali.........a trek a specialized su naj biky na svete? ok scott? VOLTAGE? srat nato...UMF?????to je tez o nicom su to dobr ebiky ale nie za 27 000ake si idem ja kupit ta bud mi pomozte alebo nepiste potom.......a urcite je lepsie kupit XC na mensi DH ako DIRT bike ako UMF hardy NA DH ??????HMMM??CO VY NATO???lebo bud ten si kupim alebo ten...A INAK O ROK BY SOM CEL DAT DO TOHO BIKU SAINT SHIMANO a potom to uz bude pecka bike.........ja viem ze DH 6piestove kotuce shiver vydla FOX dhx 5 ale ja nemam 150000:D:)
21.07.2008 - 20:26:08
00
vyznam sa do biku je mi jasne ze mi treba vela money na dobry bicykel ale presne vam poviem co robim bikros v KE ale o len kopirujem neskacem potom nensi DH po rovnych cestach nie po 25 cn velkyc kamenoch apodla mna HT TREK je pecka na HT DH ..... ram je perfetkny.....ja sa len pytam na radu ne nato aby ste ma nejak tu vydzubali.........a trek a specialized su naj biky na svete? ok scott? VOLTAGE? srat nato...UMF?????to je tez o nicom su to dobr ebiky ale nie za 27 000ake si idem ja kupit ta bud mi pomozte alebo nepiste potom.......a urcite je lepsie kupit XC na mensi DH ako DIRT bike ako UMF hardy NA DH ??????HMMM??CO VY NATO???lebo bud ten si kupim alebo ten...A INAK O ROK BY SOM CEL DAT DO TOHO BIKU SAINT SHIMANO a potom to uz bude pecka bike.........ja viem ze DH 6piestove kotuce shiver vydla FOX dhx 5 ale ja nemam 150000:D:)

sranda čítať.... :P
21.07.2008 - 21:36:16
00
No fešák, keď všetko vieš tak prečo sa potom pýtaš a ešte k tomu tak inteligentne. Šak si zožeň ukrajinu, také menšie DH po rovných cestách ti v pohode zvládne a možno budeš aj rýchlejší než ostatný jak ťa bude tá jej váha ťahať s kopca dole. :D :D :D
Neuraz sa, ale nie som si istý či vieš čo je DH.
21.07.2008 - 21:46:24
00
tadeas napísal:
sranda čítať..... :P


Tiež som si najprv myslel, že si robí prdel. :D
21.07.2008 - 21:50:25
00
keyboard_arrow_up