dodrbkaju nedodrbkaju to mi je jedno hlavne ze sa na tom pojde pohodlnejsie 8)
A k tej vidle...doteraz som nemal odpruzenu vidlu tak neviem posudit...ale ide to v pohode...viac ma tlaci sedanka neviem ci je to iba nezvyk alebo to chce nejake cyklo kratasy :roll:
06.04.2009 - 21:14:28
00
dodrbkaju nedodrbkaju to mi je jedno hlavne ze sa na tom pojde pohodlnejsie 8)
A k tej vidle...doteraz som nemal odpruzenu vidlu tak neviem posudit...ale ide to v pohode...viac ma tlaci sedanka neviem ci je to iba nezvyk alebo to chce nejake cyklo kratasy :roll:

Cyklo gaťe. :idea: Určite áno inak dopadneš ako znásilnený do ... :mrgreen:
06.04.2009 - 21:36:15
00
Tie podlozky su tam zrejme koli tomu ze ten ram ma relativne nizku hlavovu trubku...
Ked budu prachy idem kupovat prilbu,cyklocomputer,kosik flasku mozno rohy...
Takze na vidlu si este pockam :D


na rohy sa vyser... na lastovickach rohy nemaju co robit...
rohy su na rovne rajdy pre XCckarov a turistov... lastovicky pre zjazdarov/enduristov/allmountainistov.... nemam rad ked to ludia mesaju :-D ... to ako keby nevedlei co chcu.

k tym nohaviciam a bolavej riti... pri dlhsom vyjazde ti ani cyklistick enohavice s vlozkou nepomozu... odporucam rozne kremy na zadnicu... predavaju sa specialne pre cyklistov...
06.04.2009 - 21:42:14
00
o rohoch na lastoviciach už bolo dosť flamov, škodoradostne ma napadá Mlok, ten má lastovice s rohmi :D
ani to rozdelenie rovné = XC a lastovičky = technické disciplíny to nie je celkom pravda, už len preto, že ak si pozrieš US materiály, tam tí blázni :) jazdia aj XC s lastovičkami (alebo inak, pozri si katalóg Lapierre!)
a samotná turistika je bližšia AM ako XM... ale aj to závisí na uhle pohľadu
na tieto flamy som si spomenul v sobotu na trailíku z Čachtíc na Plešivec, kde moje 66 cm lastovice pomedzi niektoré stromy fakt že neprešli :D takže výhoda širokých rajdov naozaj JE diskutabilná
ad riť - trvá to relatívne dlho a stojí relatívne dosť, nájsť pre svoju riť to správne sedlo
06.04.2009 - 22:45:10
00
ad riť - trvá to relatívne dlho a stojí relatívne dosť, nájsť pre svoju riť to správne sedlo

daco hovor...zatial mam 4. a mam pocit, ze ani toto nie je to prave orechove :cry:
06.04.2009 - 22:49:38
00
aj Kabush jazdi XC s 640mm lastovickami
06.04.2009 - 23:37:03
00
Mne tie rohy vyhovujú nech si hovorí kto chce čo chce a takisto tie siroké rajdy sa mi pozdávajú aj keď ich mám len krátko - jazdím XC - aspoň myslím :lol:

Prílohy:

Lastovičky + rohy.jpg
Lastovičky + rohy.jpg 173.02 KiB thumb_up0thumb_down

07.04.2009 - 04:59:07
00
Ked toto uvidi Dijck tak mas po chlebe :lol:
07.04.2009 - 12:16:00
00
Persing, mas po chlebe! Nech si kazdy vozi co chce, len mi to preboha neukazujte:DD
07.04.2009 - 12:38:55
00
aj Kabush jazdi XC s 640mm lastovickami


nemam nic proti lastovickam v XC... ale proti kombinacii Lastovicky + rohy .. to je na grcanie :)
aj Sagan vozi lastovicky... ale bez rohov....

www.velonews.com
www.pedalmag.com

mam dva biky, na jednom lastovicky, na druhom rovne rajdy s rohmy...
rohy istym sposobom obmedzuju moznosti manevrovania v zjazdoch... lastovicky naopak umoznuju pohodlnejsie a lepsie manevrovanie...
preto nechapem zmysel cpat rohy na lastovicky... nie len ze to vyzera na *****, ale este to aj zabija zmysel lastoviciek ;)

a uz dost flame, svoj nazor som vyjadril snad dost jasne ;) ... nikomu ho nevnucujem, a kazdy nech si robi ako uzna za vhodne.
07.04.2009 - 12:55:58
00
sranda že každý flamewarista chce končiť flamewar v okamihu keď vyslovil TEN SVOJ názor :D ideálne hneď v okamihu jeho rozpútania SVOJOU ULTIMATÍVNOU hláškou :D :D
07.04.2009 - 13:03:50
00
hlavne ked ten nazor je maximalne predpotopny a zbytocny .. btw tulenik mi to pripomina ked sme sa hrali na chytacku ... a niekto kto uz nechcel tak v ten najnevhodnejsi okamih povedal "som v domceku" a teba mohlo rozhodit ;-]
07.04.2009 - 13:05:09
00
rovnako zbytocny ako ostatnych 99,9% tunajsich nazorov :)
no mam rovnake pravo ako vy, svoj nazor vyjadrit ;)

kto chce pokracovat vo flame... kludne cez ss... aj tak sa momentalne nudim.

ja tu len nechcem OTckovat uz viac ako OTckujem... tak zalozte temu alebo dajte link... a pojdem flamowat tam...
07.04.2009 - 13:07:17
00
Rohy sú dobré pre pohoďákov, keď zaradíš prevod a úchopom rohov eliminuješ akcelerovanie, lebo by si musel zmeniť držanie rajdov. Sám to tak praktizujem. :D
07.04.2009 - 13:17:37
00
no ja som minuly tyzden presiel na lastovicky s rovnych s rohmi a pocas vyjazdu som 2x machol rukou do prazdna.. nastastie vo vyjazde drzka koli takejto hovadine nehrozi :oops:
tazko sa zvyka..
07.04.2009 - 14:19:55
00
keyboard_arrow_up