Zdravím. Chcel som s bike-discount objednať bicykel, ale objednávku zrušili. Chcel som platiť cez kreditku. Toto sa mi stalo prvýkrát, aj keď takúto sumu som ešte takto neplatil.

Odpísali mi:
Dear Mr. Tomas Buchal,,

thank you for ordering at Bike-Discount.de

Unfortunately, we had to cancel your order, because the corresponding payment transaction could not be booked. Because of banking confidentiality and privacy
reasons we have no further or more detailed information. If applicable, please contact your bank, credit card company, or PayPal.


Mám účet v slovenskej sporiteľni.
28.12.2015 - 15:17:21
00
Problemov moze byt viac: Maly limit na karte, blokovane zahranicne platby kartou, blokovane platby cez internet, maly zostatok na ucte, neplatna karta, zle vypisane udaje o karte, dlhy cas vypisovania udajov - vacsina platobnych bran ma casovy limit, ak vyprsi, platba neprebehne.
28.12.2015 - 15:24:31
00
Ale ide o to, že peniaze mi najprv stiahlo normálne z účtu, veď mi aj odpísali už , že bicykel bude dostupný v januári. Až dnes som pozeral, že čo mám toľko prachov :) Tak mi hneď napadlo, že vrátili naspäť. Limity mám dobre nastavené. Volal som do banky, tak mi povedali, že možno neberú Visa electron debetnú kartu...Neviem. Ale mohli mi aspoň mail napísať. Ako keket sa doma vytešujem a keby som 2 týždne nepozrel na účet, tak ani neviem :(
28.12.2015 - 15:31:17
00
U mna platba Visa debetkou pri kupe biku na BD prebehla bez problémov.CSOB.
28.12.2015 - 15:37:38
00
Ja ze to hned po platbe vybehlo. Moze byt, ze neakceptuju kartu. Alebo nebudu schopni dodat bike, tak to radsej zrusili.
28.12.2015 - 15:38:51
00
S bikom by nemal byť problém. Však mi písali, že bike bude dostupný približne v januári, v treťom týždni...
28.12.2015 - 15:44:08
00
keyboard_arrow_up