zdar komunita!

ako sa vravi, mala kopa pyta viac.. v lete casto lanovkujem bikeparky a uz druhu sezonu sa snazim dokopat sa do vyskladania niecoho nie moc high tech, no funkcneho prave pre tento ucel.
Nechcem dema, m6ky ani nic podobne.. o pure DH nemam zaujem.

zvazujem vyskladat good old big hit na pruzinach s 36kou resp. boxxerom.
napriek nie prave aktualnej geo a absencii pevnej osy, posobi na mna BH ako uprimny, trochu hlupy bike, co sa na nic nehra, moc toho nevie, no ma VRAJ dobru reputaciu..
skutocne ocenim nazory majitelov... chodi to? skace to? neni to moc nervozne? kruti sa to velmi?
nikdy som na tom nesedel..

...alebo to rovno radsej pustit z hlavy a kupit 26ku evo?


nazory?

dikes!
04.02.2015 - 01:00:06
00
A čo tak SX Trail ? Taký updatovaný Big Hit.
05.02.2015 - 15:53:18
00
26ku EVO do bikeparku ti mozem len doporucit. Az mas nejake otazky kludne sa pitaj co ta zaujima.. popripade dojdi a otestujes ;-)
06.02.2015 - 08:55:11
00
Osobne by som volil Enduro Evo, prípadne Status. Čo sa týka Big Hitu, nie je to zlý bike, ale má svoje slabiny vyplývajúce (predovšetkým z veku) ako napr: Citeľné krútenie zadku, nič moc chod zadku (asi "vďaka" low endovému tlmiču) a osobne som očakával trošku viac istoty za jeho riaditkami. Ale ako si spomenul, aj cez tieto nedostatky som bol na konci jázd vyškerený :)
06.02.2015 - 15:00:44
00
Presne ako som ocakaval... Sakra... Tak asi to evo teda... To poznam, len big hit ma obisiel. Diki chalani.
08.02.2015 - 11:34:16
00
keyboard_arrow_up