kamosovi sme riesili bike, canyon sice vyzeral pekne na obrazku, aj specifikacie super, dokonca terminy dodania nadejne, ale to bola len naivita z neznalosti problematiky. nakoniec sa rozhodol pre vacsi bike ako chcel, slovenskej produkcie, zaujimaveho pomeru cena/osadenie.
18.11.2015 - 16:40:09
00
FEDERER napísal:
Ja len nechápem, ako môže niekto poslat poškodený bike... to je drzost najväčšieho zrna...

Podľa mňa ten bajk už niekto mal a poslal im ho naspäť nech sa dajú vypchať... tak skúšajú akému dobrákovi to nebude vadiť uchlácholia ho nejakou drobnosťou a peneži vo vačku. Ak to nezoberie on zoberie to iný truľo :| Ja osobne by som sa nemohol pozerať na to poškodenie aj keby som to chcel nejak prelepiť alebo čo furt by mi to pripomínalo jak ma chcel niekto ***** a ja som sa nechal... :puke:
18.11.2015 - 21:28:40
00
Je nieco ine, ked padnem z biku a poskodim si ho sam, ako ked mi pošlú nový poškodený bike....to vážne neexistujú ferovi podnikatelia?
18.11.2015 - 21:40:37
00
Jezus napísal:
Cize si sa vobec nepoucil a zase ides objednat bajk od firmy bez kamennej predajne co zasiela bajky kurierom. Kto chce kam... :D

Do tej neexistujucej predajne sa idem za 3 tyzdne nazivo pozriet - snad sa mi potom podari nieco pofotit - zatial som ju videl iba zvonku, kedze som si neuvedomil kde som a ze to je vlastne tam.
Vyzerala celkom velka.
Je to tu...
19.11.2015 - 09:51:04
00
Ale ved samozrejme, ze taketo firmy maju kamennu predajnu. Ale pre 99% Slovakov su to len internetove znacky - takmer nikto z ludi zijucich na SK nebude minat cas a peniaze na cestu do DE len aby suploval kuriera.
19.11.2015 - 10:22:01
00
Priznám sa, že som mal byť v čase posielania biku v Nemecku, vo Frankfurte, čo je kúsok od Koblenz-u (kde je Canyon), bohužiaľ cestu mi zrušli, tak som musel všetko riešiť cez kuriéra. Mrzelo ma to, lebo keby som si poň bol osobne, vzali by ma aj do výroby, bicykel nastavili...škoda.
19.11.2015 - 10:30:26
00
Samalama napísal:
Shapeshifter definitivne skapal, v pondelok mi maju poslat novy model na ktorom su odstranene chyby prvej serie, som zvedavy


...noo, nechcem ti brať tvoj optimizmus , ale kámo to reklamuje už 6 týždňov, a to kurvítko mu nie a nie poslať...Tak je , už to nieje ten starý dobrý Canyon...Nabudúce kámo pôjde do " jednonohého" ...Prečo? Pre ten ich haprujúci reklamačný servis.
19.11.2015 - 11:28:44
00
myslim ze ten stary dobry caynon tu bude len treba pockat, vsetci viete co prave riesia, tak to netreba brat tak ako keby tento sucastny stav mal trvat vecne
19.11.2015 - 11:49:18
00
Skús to vysvetliť tej "hrči" nespokojných aj potenciálnych zákazníkov , ktorí práve teraz rušia objednávku...A budem tlmočiť tvoju obhajobu kamarátovi, nech vie prečo nebikuje už skoro 2 mesiace...Ja som to tušil , a preto som od nich nikdy nič nevzal.
19.11.2015 - 11:56:27
00
kamos ma narok na vratenie penazi, resp.odstupenie od zmluvy, nechapem teda preco caka 2 mesiace a nekupi si toho Cannona.
19.11.2015 - 12:00:53
00
Presne to chcel - odstúpiť od zmluvy , ale vyj..ní nemci vraj len do mesiaca...ale ak máš iné info , tak ťa prosím podeľ sa , budem to tlmočiť...dik
19.11.2015 - 12:08:15
00
ja som tiez jeden z tych nespokojnych zakaznikov, mam objednany model 2016 a objednavku som robil este v auguste a dodnes nemam oficialne potvrdenie uz s platnym terminom dodania (malo byt min.tyzden, zevraj bude tento) vadi mi to ale co mam robit, mam dve moznosti objednavku zrusit a kupit si nieco co sa mi az tak nepaci alebo si pockat a mat ten svoj "vysnivany" ja som sa rozhodol pockat, bicykel si kupujem na niekolko rokov tak uz kvoli tomuto meskaniu a hlavne v tomto obdobi si pockam, ja cakam ale na cestak takze mtb mam doma a stale jazdime, kamosa samozrejme chapem no ale vyslo to tak ako vyslo (zmeny o ktorych vsetci vieme)
19.11.2015 - 12:17:43
01
Ramon1 napísal:
...noo, nechcem ti brať tvoj optimizmus , ale kámo to reklamuje už 6 týždňov, a to kurvítko mu nie a nie poslať...Tak je , už to nieje ten starý dobrý Canyon...Nabudúce kámo pôjde do " jednonohého" ...Prečo? Pre ten ich haprujúci reklamačný servis.

Ja som im prvy mail o tom,ze chcem reklamovat shapeshifter napisal v septembri a zatial stale nic.Minuly tyzden mi prisiel mail ze od pondelka maju rozposielat nove shapeshiftre,zatial sa neozvali.Kazdu info od nich uz beriem s rezervou lebo za ten cca rok co snimi komunikujem mi uz toho narozpravali.
V Canyone je momentalne neskutocny bordel,nic nestihaju,nic nevedia su v <>. A este chcu zacat predavat do USA :y:
19.11.2015 - 12:37:31
00
toho sa bojim, ze zacnu predavat do USA lebo takymto stylom to rychlo budu musiet zavriet, sice to slubuju uz roky ale zatial sa k tomu nedopracovali, dost ze zacinaju s australiou a novym zelandom
19.11.2015 - 12:53:38
00
Dneska som objednal s Factory outlet-u bajk. Ked som volal do Canyonu chalan tvrdil, že doručenie do 14 až 21 dní. Tak som zvedavý
19.11.2015 - 13:45:46
00
keyboard_arrow_up