Tak teraz som dosť na vážkach, tak poraďte, ktorý je v čom lepší a v com zase o dosť horší
Canyon - http://www.canyon.com/_en/outlet/article.html?o=AS1000939
LP - http://www.lapierre-bikes.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_main.tpl&product_id=156&category_id=30&option=com_virtuemart&Itemid=134
26.06.2010 - 09:36:18
00
Oba ročníky 2010
26.06.2010 - 09:37:19
00
Canyon je lepsi vo vsetkom, vratane udavanej vahy. s postovnym ta bude stat tolko co papier, a pokial nie si nejako chorobne zalubeny do Lapiera tak nevidim dovod preco ho kupovat mal by si o radu horsi bicykel, dizajn je subjektivny.

Canyon ma jedinu chybu tuto:
Attention! This bike is a sample piece with slight scratches, slight paint defects and slight traces of wear and tear.

otazne je ci budu skrabance tak vazne
26.06.2010 - 09:47:20
00
Canyon je lepsi vo vsetkom, vratane udavanej vahy. s postovnym ta bude stat tolko co papier, a pokial nie si nejako chorobne zalubeny do Lapiera tak nevidim dovod preco ho kupovat mal by si o radu horsi bicykel, dizajn je subjektivny.

Canyon ma jedinu chybu tuto:
otazne je ci budu skrabance tak vazne

No ja niesom zaujatý ani na jednu značku, ale tie prehadzovace, prešmykace atd Deore ? neni to predsa o radu horšie ako na Papieri ?
26.06.2010 - 09:49:26
00
nemusis koli tomu zakladat 2 temy...

Ked ich porovnas ... su viac menej rovnake.. canyon ma lepsi salter (XT) lepsie kluky lepsiu vidlu... inak je to vsetko deore (myslim ze za tu cen je to dobra sada) toho ze sa ti nieco rozsype sa obavat nemusis..
lapierre ma zas viac menej kombinaciu deore/slx ma toru (na ktoru niesu ktovieake ohlasy (nejazdil som ju-neviem posudit))
brzdy su na oboch bikoch porovnatelne..

jedine coho by som sa pri tom canyone bal
This bike is a sample piece with slight scratches, slight paint defects and slight traces of wear and tear


..ako napisal aj mnavak
26.06.2010 - 10:43:06
00
mas tie iste rady aj na jednom aj na druhom ibaze na lapierri je slx a to len menic cize v tom nejaku extra vyhodu nevidim a na canyone mas lepsie brzdy a aj vidlu mas lepsiu ;)
26.06.2010 - 10:47:03
00
nemusis koli tomu zakladat 2 temy...

Ked ich porovnas ... su viac menej rovnake.. canyon ma lepsi salter (XT) lepsie kluky lepsiu vidlu... inak je to vsetko deore (myslim ze za tu cen je to dobra sada) toho ze sa ti nieco rozsype sa obavat nemusis..
lapierre ma zas viac menej kombinaciu deore/slx ma toru (na ktoru niesu ktovieake ohlasy (nejazdil som ju-neviem posudit))
brzdy su na oboch bikoch porovnatelne..

jedine coho by som sa pri tom canyone bal

..ako napisal aj mnavak

Sorry man, ja som toto založil hlavne preto, lebo tu už som si vybral do uzkeho vyberu 2 biky ak to dakomu vadi tak sa ospravedlnujem, a co je to ze sa zosuchava farba pri Canyone ci ako co znamena ta vystraha ?
26.06.2010 - 11:43:38
00
znamena to asi tolko ze to ma mierne skrabance ,chyby farby a je to javi znamky opotrebenia.. ..to by som najprv musel vidiet co su podla nich mierne skrabance atd...
26.06.2010 - 11:50:51
00
znamena to asi tolko ze to ma mierne skrabance ,chyby farby a je to javi znamky opotrebenia.. ..to by som najprv musel vidiet co su podla nich mierne skrabance atd...

To akoze novy bike ma mierne skrabance ? hmm to co tam robia stymi bicyklami, je to takto aj mimo vypredajovych bikov Canyon ? kto ma Canyona tak mi plz napiste PM :^)
26.06.2010 - 11:54:26
00
čakal by som že to bude najaký testovací..
možno by som skúsil mail so žiadosřou o fotky.. ale vzhladom "len" na 100€ zlavu to snáď nebude tak dezolátne..
26.06.2010 - 11:58:41
00
podla mna ide o ´´novy´´ bike .. mozno sluzil ako predvadzaci.. preto tie mierne skrabance..
..posledny prispevok nemusis citovat.. staci ked kliknes v lavo dole ODPOVEDAT :) (sorry ze ta tu buzerujem :) )
26.06.2010 - 11:58:51
00
Aha dobre, vsak v pohode, myslite,ze to bude iba u tychto zlacnenych bikov ?... lebo dufam, ze nezlacnene biky nebudu mat skrabance atd lebo potom tato znacka u mna stratila na prestizi
26.06.2010 - 12:01:55
00
ani zlacnené to nemajú všetky, len tento jeden.. podla toho ako vypadajú tie škrabance by sa dalo usúdiť načo slúžil a ako vznikli.. (biky sa napr. požičiavajú časopisom na testy, na výstavách na vyskúšanie, alebo len na vystavenie.. samozrejme všade sa musia voziť takže aj šofér mohol byť magor..)
26.06.2010 - 12:14:06
00
To hej, ale nie len tento jeden tam je to u vacsiny zlacnenych som pozeral tato vystraha no neviem bike sa casom poskrabe je to jasne trebalo by poriadne fotky co su to za ryhy tam... :(
26.06.2010 - 12:16:13
00
nechaj si poslat fotky mozno to nebude take zle, kazdopadne vybavou je dalej ako lappiere.
26.06.2010 - 12:56:40
00
keyboard_arrow_up