zdravím, vedel by mi niekto poradiť pri voľbe veľkosti rámu? chcem si kúpiť giant glory 2014 a neviem sa rozhodnúť či veľkosť M alebo L a nieje možnosť vyskúšania veľkosti. meriam okolo 181 cm vďaka za pomoc :)
24.06.2014 - 14:23:54
00
Neviem či ti to pomôže ale skúsim, ja mám 183 cm a zatiaľ všetky bajky najviac sedeli M-ká. Kona Stab, Stinky, CTM Mons, SX Trail, Ninja atď - vždy M-ko bolo to pravé. L-ko väčšinou už moc dlhé, teraz mám doma na chvíľku AM-ko Pitch v L-ku a to je sakramensky dlhé, a svoje XC-čko tiež v L-ku a mám pocit že jazdím na žeriave takže asi tak :)
24.06.2014 - 16:17:54
00
ďakujem za radu lebo naozaj sa neviem rozhodnúť. na jednej strane nechcem byť na tom ako keby mám detský bajk a na druhej zase natiahnutý nech si ten bajk robí somnou čo chce :/ ale ďakujem za radu :)
24.06.2014 - 22:56:31
00
Skús ešte popozerať obchody reps. ich stránky či nemajú náhodou Glory na predajni aspoň jednu veľkosť, prípadne požičovne v bikeparkoch či neposkytujú Glory.. pred niekoľkými rokmi myslím že to bolo v Jasnej, mali niekoľko Giantov...
Prípadne ešte je možnosť pozreť si bazár a nájsť niekoho v okolí čo to predáva a poprosiť ho či si na to môžeš sadnúť.. Ak budeš mať šťastie na niekoho normálneho tak pochybujem že s tým bude mať problém.. ;)
Držím palec
24.06.2014 - 23:13:48
00
ďakujem!!!!! :) a ešte teraz trošku otázka od buka ale čo myslíte že je lepšie, kúpiť giant glory 2014 alebo specialized demo 2011 oba nové :)
24.06.2014 - 23:56:24
00
Aké Demo a aká Glory? tuším sú všade minimálne 2 rôzne modely takže asi skôr podľa toho čo má vyššiu výbavu, ak by to bolo zhruba na rovnako tak asi podľa toho čo ťa viac láka resp. čo sa ti viac páči, aj Giant aj Specialized má svoje systémy pruženia premyslené a oba kúsky ak sa dobre nastavia vyžehlia čokoľvek, kvalitou to tiež ide na vrchných priečkach takže..

Keby je na mne beriem trochu tuctové Demo (len môj názor teda, páči sa mi odkedy došli na trh.. :) ) samozrejme asi skôr 2014-tku rok..

Btw. skús ešte popozerať bikemagazin . sk , tam je osadenstvo viac zamerané na extrémne jazdenie.. ;)
25.06.2014 - 19:36:08
00
keyboard_arrow_up