Príloha:
DSC02653.JPG
DSC02653.JPG 436.05 KiB thumb_up0thumb_down


To je on, môja stará "haraburda". Potrebujem ju renovovať a keď najmladší brat podrastie, tak mu ju odovzdať :) Je ho stav je úplne KO, dokrivený predstavec, vydratý závit na vidlici, vyhrkané brzdy, zodraté 6-koľečko a píly, predratý prešmik, dolámane radiace páčky atď., taký núdzový bicykel. Však všetko (okrem píl, 6-kolečka a radiacích páčiek) má cca 8 rokov bez pravidelnej údržby a posledný rok dva som do neho nevrazil ani halier/cent, šetrilo sa na nový. Je to bike poskladaný z najlacnejších dielov preto už moju záťaž nevydržal, stále tam niečo prasklo :)

Nechcel som tu rozímať, ale vás o niečo poprosiť. Pevná vidlica (priemer cca 25,5, krk 150mm, noha 400mm - ak by bolo viac druhov) má vydratý závit a predstavec je ohnutý, prevdepodobne aj rajdy. Či by mi to niekto nevedel tieto tri veci poskytnúť za lacný peniaz ak to niekomu len zavadzia v garáži. Len nech je to rovné, kľudne aj doškriabané, lakovanie bude samozrejmosť. Ostatné diely budem musieť kúpiť čisto nové, ale to bude za babku :wink: Napíšte, dik.

Poznate tie staré brzdy (ako sa volaju, to neviem) bude možné tam namontovať klasické V-čka? Buď lacné, alebo tam šupnem niečo ako alivio alebo deore. Robil to už niekto?
13.08.2009 - 18:49:07
00
Normálne véčka tam v pohode dáš.Alivio,deore tam nemá význam dávať. Škoda, pár týždňov som vyhodil predstavec aj vidlicu.
13.08.2009 - 18:58:36
00
keyboard_arrow_up