Zdravim chcem sa spytať ake mate skusenosti s tymto bikom či ste spokojny a či je na ten bike spolah http://www.kellysbike.com/SK/bicykle-2016/horske/celoodpruzene/trail-/-marathon-27-5/tyke-50#.VzD2TYSLSUk
Vopred dakujem za odpovede
09.05.2016 - 23:11:32
00
To su take otazky :) Na bike je spolah ked sa on staras. Jazdil som ho cca rok, bike bol premna velmi prijemnym prekvapenim pouzitou geometriou, ma dlhy predny trojuholnik, tym dost natiahnuty razvor a tym je velmi stabilny v zjazdoch. O dost stabilnejsi ako bike s vyssim zdvihom ktory mam teraz. Zaroven je dost obratny. Vyhovovalo mi ze ma tlmic pod hornou ramovou, pretoze som ho mal po ruke ked som chcel zadelit lockout tlmicu na asfaltkach. 2x10 premna spokojnost, dokupil som si tam este teleskopku a bol som velice spoko. Jedine co by som mu vytkol bola pocitovo vyssia vaha, ale to je dnes asi stav vsetkych hlinikovych fullov strednej kategorie.
10.05.2016 - 06:50:30
00
Ahoj.
Byť tebou skočím si ho otestovať na Bikefest do Kálnice, ktorý bude na konci mája, a porovnať ho s prípadnými konkurentami.
Myslím, že lepšie si raz skúsiť ako stokrát čítať subjektívne pocity iných, aj keď tie môžu byť tiež samozrejme prínosné ;-)
10.05.2016 - 12:52:14
01
keyboard_arrow_up