Tulenik, suhlas. Aj ZVS by bolo treba zaviest. Aspon na 6 mesiacov. Mnohí by sa tam naučili chodit, zdraviť a sem tam upratat po sebe. Mamička by chýbala.
17.10.2008 - 15:21:09
00
Vyhlasujem sutaz "Ukradni si svoj bike". potom tu pribudne prispevkov. :) Ked som mal 8r ukradli mi bmx-ku. este som aj reval iduc domov. :( tak mi bolo luto ze bike uz nemam, alebo skor z obavy co poveda domaaaa. Uz neviem. Samozrejme nezamknuty oprety o plotik na hlinach ak ste to poznali, pri takom vysokom kovovom monstre na hlinach pri kine majak v ZA. Tucim to boli pozvarane nerezove oka do vysky. No a kukat sa ako vam kradne niekto bike a clovek je vysoko a bezmocny...
17.10.2008 - 22:32:29
00
mne uz ukradli tri bajky resp. dva, jeden bol mamin (lady 26, ci tak nejak :) )
byvam na dedine v panelaku a spolocne priestory, su bohuzial spolocnymi nie len pre obyvatelov baraku :evil: (uz je to nastastie na kluc, len par typkov si dako nezvyka zatvarat dvere...)

prvy BMX (mal som asi 10 r.) sposobom, boli sme na dovolenke a v tej dobe cca 6. rocna suseda si moj bike "pozicala", povozila sa a.. dakde ho nechala, no cuduj sa svete, nevedela kde... :roll:

druhy ta ladyna, z kocikarne... za bieleho dna 8) :!:

treti: moj 1. MTB, nic moc... tak sa mi zda nejaky author, 15 min. bez dozoru v kocikarni!!!!!, co som si domov odbehol vziat veci na trening :roll: a biku nikde, mal som aj podozrenie kto, ale ako mu to dokazat bolo to komplikovanejsie, nez obvinenie :wink:

avsak na mojho aktualneho si davam kua ze bachec, toto by sa dobre neskoncilo, si myslim... v pripade 2. strany :evil:
17.10.2008 - 23:06:42
00
mne ukradli moj prvy "MTB" (Ister za 2900 sk :lol: ) tusim pred 8 rokmi, pomahal som znamemu na dedine v zahrade, bike oprety o plot z vonkajsej strany, my v zahrade asi 15 m odtial, po polhodine zacne znamy vyskakovat ze mi potiahli bike, ze tam nieje, na jednej strane som bol nastvany ale na druhej aj rad, ze som sa ho "zbavil" :oops: a koniec? v ten vecer sli polovnici cez nedaleke kukuricne pole asi 1500 m od miesta cinu (!) na terennom aute a po par metroch dostali defekt na pedaloch z pohodeneho biku, skoda na aute 40 000, bike doviezli k mojmu dedovi (bol polovny hospodar, ze mu oznamia co sa stalo) no a tam som ho spoznal :evil: ale bol uz v nepojaznom stave, predsa len tereniak vs. bike....
02.11.2008 - 10:17:37
00
Neukradnú...

Prílohy:

Image-800.jpg
Image-800.jpg 98.84 KiB thumb_up0thumb_down

20.03.2009 - 18:25:23
00
Mne ukradli 1 bike no o cca 2 mesiace oco videl typka v meste na mojom biku a zobral ho spat....tze pohodaaaa :D
a raz sme mali doma zamknutu nejaku vodarensku sachtu zamkom na bicykel,ale stratili sme kluce,tak som zamok isiel rezat pilkou na zelezo,vravel som si ze to bude trvat hodinu kym to prerezem s tou pilkou kt. nebola v najlepsom stave....a na moje prekvapenie prerezanie zamku na bike trva asi 1 min maximalne.. takze bike ani zamknuty nikde nenecham :!:
21.03.2009 - 18:09:16
00
zlodej by sa s pilkou nezdrziaval. pakovky-cvak. nie viac, ako dve sekundy.
21.03.2009 - 18:39:21
00
Chcem sa spytat, kto z Vas uz prisiel o bicykel, tak, ze mu ho ukradli ? A ak ukradli, tak akym sposobom, to znamena ... Ci bol zamknuty ? Umiestnenie ... a tak podobne


tu je jedno celkom zaujimave video k tejto teme :

http://www.youtube.com/watch?v=i5ZaztV6_6E
Chvala bohu nie, asi by som toho dotyčného ZAY38AL!!!!!!!!! Samozrejme ak by som ho chytil :lol:
29.03.2009 - 11:18:39
00
mne ukradli naposledy bike asi pred 4,5 rokom... bol to amulet maxima.

stalo sa to asi tak, ze som brigadoval v jednej PC herni... raz som tam prisiel len na 5 min nieco skopirovat z PC, uz pri vychadzani na prve poschodie (bike som bral so sebou) som pri zabradli stretol 2 zname tvare (miestny vyrastkovia o ktorych som vedel ze toho maju uz dost na krku), no dufal som, ze na moj majetok si siahnut netrufnu... a mylil som sa.
za 5 minut co som bol dnu, tak mi bike zpred dveri potiahli.
nastastie som vedel kto ho ma, tak som zasiel na mestsku policiu, zistil kde ti ***** byvaju, a navstivil som ich. samozrejme neboli doma, iba ich mamy, a tie cele zhrozene nevereili tomu ze ich deticky by sa takeho niecoho dopustili. A tak som chytil spravodlivost do vlastnych ruk. Obehal som ich znamych kamaratov (uz bez policajtov) a povedal ze bude zle nedobre, ked bike nebudem mat do vecera doma! ... no a asi tak o hodinu mi moja mama volala, ze niekto mi domov priniesol moj bicykel, ze co sa deje... :)
tak, a bike som mal doma...

sam som sa na tom ponaucil, ze sa nevyplati ani na 5 min v znamych priestoroch nechavat bike bez dozoru.
31.03.2009 - 16:11:22
00
kedysi nám zmizli tiež biky ale to boli len také oceľáky. to sme ešte nosili zámok na bike.


Naposledy upravil Tomas14 dňa 02.04.2009 - 20:54:26, celkovo upravené 2 krát.

02.04.2009 - 20:22:42
00
našťastie mi ešte žiadny bicykel neukradli. Možno aj preto, že keď ho niekde odstavím, tak je vždy pod mojim dozorom ale predsa len keď je bike od vás pár metrov- napríklad keď sa po výlete zastavíme na kofolu a pod. tak prehodím na úplne najlahší prevod a rozpojím brzdy, povolím rýchloupínák na kolese :lol: to len tak pre istotu keby ho niekto schytil a myslel si že na ňom ujde rýchlejšie ako stihnem dobehnúť- to sa bude diviť :twisted: ďaleko nezájde
07.04.2009 - 14:12:53
00
to je dobra finta to musim vyskusat :lol:
07.04.2009 - 17:35:13
00
To je pekná blbosť. :mrgreen: Inak Martin čí si? stačí do PMky
07.04.2009 - 17:39:54
00
"to je dobrá finta"
hlavne, keď potom ten rýchloupínak zabudneš späť zapnúť ....
07.04.2009 - 17:45:22
00
alebo ked zabudnes na brzdy :lol:
07.04.2009 - 17:55:38
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up