bajk uz vlastnim. tak vas poprosim ak mi chcete poradit prejdite na 4 stranu. nechcel som zakladat novu temu tak som to dal do tejto mojej. dakujem........................................................................................................................ .....................................................ahojte vsetci. som tu par dni a potreboval by som ani nie tak radu ako skor nazor co si o tomto bike myslite a ci to bude dobra kupa za tie peniaze. mam 176 cm vazim okolo 100 kg. tyzdenne spravim tak 150 km. jazdim aj v terene a aj po asfalte (hradza) tak asi 50 na 50 ,a na bike obcas chodim aj na ryby. tak mam niekedy vak s udicami cca 20 kg. na chrbte. chcem mat taku slusnejsiu vybavu ale zas nie za kopec ecok. vyhliadol som si tento bike http://www.kubicasport.eu/produkt/1403/CTM-ZEPHYR-PLUS-DISC-09/ na moju vysku bude asi najvhodnejsi ten 18 palcovy.tak by som vas poprosil o par nazorov k tomuto bike. nakolko sa v bike skoro vobec nevyznam. za vase nazory vopred dakujem.


Naposledy upravil rumo242 dňa 11.12.2010 - 13:54:56, celkovo upravené 2 krát.

08.08.2010 - 18:38:42
00
sorry ale skoro všetko bike malo byť biku napr. do bike nechem veľa vraziť bike-biku ;)
08.08.2010 - 19:08:35
00
sorry ale skoro všetko bike malo byť biku napr. do bike nechem veľa vraziť bike-biku ;)

tak o taketo nazory vobec nemam zaujem :lol: tiez si napisal nechem. ale aj tak som to pochopil co si tym myslel :D nemienim sa tu bavit o gramatike,ale ja potrebujem kupit novy bicykel.
08.08.2010 - 19:21:50
00
Hellboy za paru dni sú založil niekoľko tém a tie zbytočne komentáre k gramatike si nechaj kedže sám nepises dokonalo :^)

No a k biku, pozri ak s tým nechces jazdiť zjazdy, dirt alebo už freeride tak chybu určite neurobis. Ten Bike má celkom slušne komponenty (vidlu sám veľmi neviem posúdiť) ale tak na bežne vozenie určite áno. Aj niečo vydrží ale zjazdy neodporúčam :D

A veľkosť no ja mám 188cm a 19" rám mi sedel :)
08.08.2010 - 21:06:13
00
No tak pisal som to cez mobil teraz som si to na PC trosku viac otukol :) Ak by si tam dal do predu nejaky vecsi zdvih tak urcite to prida na vydrzi komplet biku. Slusne by sedel v terene a aj celkom na tom betone(neodporucam maraton :x ) aale nieje na dlheee vyjazdy. To na co si pisal ze ho potrebujes tak celkom ale ta seriova vidla, k tej ti ja vela nepoviem, ale asi nieco super to nebude :D
08.08.2010 - 21:15:08
00
kenyon...s takym bikom v pohode aj na dlhsie vyjazdy...pri 100kg ta vidlica bude makka, cize bud popros predavaca, nech ti objedna tvrdu pruzinu(ale ani to nemusi byt riesenie), alebo si kupis vzduchovu vidlicu a tu si nafukas na svoju hmotnost, ale hlavne ak budes mat tamtu, co je od vyroby, tak si tam daj 180mm kotuc(max. vyrobcom doporucena velkost kotuca)...ram je ok, s tym vela neporiesis a ostatne komponenty su standartne, cize sa nie je coho bat
08.08.2010 - 21:26:59
00
bike je to celkom pohode...len si myslim ze za tu cenu by som ti mohol poradit lepsi model...ide o tu cenu ze je dost vysoka a zase tie komponenty niesu zle,urcite ta nejdem odradzat, ale da sa vybrat este lepsie...a viezol si sa na tom bicykli? treba vyskusat ci geometria ti bude vyhovovat... ;)
08.08.2010 - 21:31:57
00
Ja by som ti doporucil... http://www.kubicasport.eu/produkt/1433/AUTHOR-TRACTION-09/

- o cosi lacnejsi
-váha o 1.8kg mensia,to je dost,vybava rovnaka,
-ma "V"-brzdy podla mna ak jazdis cesty obcas teren a chodis na ryby zbytocne su ti kotucove brzdy a este hentake ako su na tom CTM to nieje nic moc...radsej kvalitne "V" brzdy
-author ma podla mna lepisu vidlicu,navyse sa da uzamknut,na tom CTM su nohy vidlice cierne...po roku som videl tu vidlicu ,to cierne bolo vysuchane...celkovo nehovorim ze RST co je na tom authore je automaticky lepsia ale Xcr je aj lacnejsia a podla mna aj podradnejsia vidlica...
-author ma inu geometriu treba sa odviest na obidvoch a vyskusat , ja jazdim Xc takze mne by jednoznacne vyhovoval ten author je vzpriamenejsi...a ma osvedceny ram aj ta zliatina...
-author ma dobre plaste presne tie som mal aj ja ale v kevlarovej verzii a fakt vynikajuce musim povedat...;)
08.08.2010 - 21:53:13
00
ja si myslim, ze to CTM ma lepsiu, tuhsiu vidlicu, tiez sa da uzamknut, tie brzdy nie su az take zle, plaste su super(jazdil som ich dve sezony a drzali vsade, aj v blate a to dokonca aj na takmer zjazdenom dezene), takisto si myslim, ze ten CTM zvladne viac...
08.08.2010 - 21:58:00
00
TY si myslis! bud to hovoris preto ze ju mas ty alebo si fakt len myslis...a naco je jemu tuhsia vidlica? videl som ju rozobranu...ta Xcr ma puzdra umele,pri Rst ma uz aj najnizsia rada Capa tieto puzdra KERAMICKE!!! a tie nohy by som sa za rok zato hanbil dosuchane nekvalitne spracovana....
geometria ramu vychadza z modelu RAPTOR CTM,co je Dirt..a ty co jazdis ked ti plast vydrzi dva roky? asi popred barak po sidlisku...ja som tentorok uz menil raz plaste..
08.08.2010 - 22:08:33
00
Keď jazdíš z rozumom a máš plášte kvalitné vydržia ti aj 2 roky... Prvý bike čo som mal som mal 5 rokov, plášte vydržali...
08.08.2010 - 22:13:49
00
No ty si dobry kecalko...:D:D KED jazdis s rozumom...nie jazdim bez rozumu a smykujem na asfalte..xD.vies ked najazdis za rok 7000km tak ti nepomoze nic..jednoducho sa to opotrebuje v terene...Ved to ako keby som sa rozpraval s detmi...
08.08.2010 - 22:18:35
00
Heh.. Mysli si čo chceš, je mi to ukradnuté... Každý jazdí inak, takže mu inak dlho vydržia plášte...
08.08.2010 - 22:21:46
00
no tak to si o tebe teda myslim vselijake veci ked mi povies ze kvalitny plast mi ma vydrzat 5rokov... pridi na nejaky maraton a povedz to tam niekomu...:"jazdim s rozumom a plast mi vydrzi 5rokov" :D:D no povedz mi cosi to mal za plaste...? ved mne tiez vydrzal plast 5rokov na starom bicykli ale nemozem povedat ze by som na nom "jazdil"
08.08.2010 - 22:24:24
00
Heeeej zase bacha na slovíčka ! Nepovedal som že tebe má vydržať plášť 5 rokov, povedal som že mne vydržal plášť 5 rokov na straaašne starom biku z Metra :D A na maratón idem do bystrice tak si tam o tom môžme pokecať xD
08.08.2010 - 22:29:41
00
keyboard_arrow_up