Ja by som pri tom cenovom limite tiez bral jedine bazar. Ale aj Ty aj ja vieme posudit stav bajku a pripadne vymenit co treba. Ten kto nema skusenosti ani kamosa so skusenostami sa jazdenky opravnene obava a veri, ze zaruka na novy nieco riesi, cize radsej horsi novy so zarukou ako lepsi pouzivany bez. Ale s tym uz my nic nespravime. :)
17.02.2017 - 14:31:14
01
A preto keď niekto prosí o "pomoc" pri výbere biku, mal by zobrať do úvahy viac možností. Pretože ak mu xy ľudí poradí aby kúpil radšej jazdenku a on to tvrdohlavo popiera, vlastne o radu ani nestojí, keďže je rozhodnutý.
Keby chcel naozaj poradiť, tak sa spýta, ktorý bike z bazáru by stál za kúpu, popri tých šrotoch čo nalinkoval...
18.02.2017 - 21:26:40
01
No každopádne, ja by som na tvojom mieste bral ten Rock-Machine, aspoň vyzerá dobre a myslím že ani tá výbava nieje až taká nanič. A nové je nové :-)
18.02.2017 - 22:04:49
00
Ďakujem všetkým za pomoc vybral som si nakoniec neuvedený bicykel keďže obchod ponúkal zľavový kupón kvôli výročiu ich obchodu a tak som si tam vybral GT Aggressor Expert ktorý ma vyjde na 403€ aj s poštovným.
19.02.2017 - 19:55:15
01
Ťažko sa mi k tomu vyjadruje tak ti už môžem len popriať veľa km a radosť z jazdy.
19.02.2017 - 20:15:11
00
Vela stastnych km, a este k tomu vyberu bajku za 400 eur je to spodna zakladna hranica lepsieho bajku, kde je napisane ze tieto bajky sa lisia len farbou a je jedno co si uzivatel kupi, pred par rokmi som mal podobny rozpocet a kupil som zephyra za 430, a vobec to nebol bajk ktory by mal u mna vyuzitie na nakup do tesca po rozky a na male tury po zvazniciach, jazdil som na nom casovky a mtb maratony, nevyhybal som sa ani bike parkom alebo trasam ako zelene pleso a podobne a vsetko prezil bez najmensej ujmy.
19.02.2017 - 22:25:15
03
keyboard_arrow_up