misoR
ale ano, mas pravdu. Ja nepisem o technike. Pisem o tych, ktori koncievaju v strede kategorie a na trati sa spravaju ako blazni. Hadze to s nimi, neiste spravanie bajku, tela, proste drzi ho uz len sila vole. Pisal som o tych, ktori nemaju techniku no ani pud sebazachovy.
Si vsimni dobrych jazdcov, ktori ta obehnu ani o tom nevies. Lahko, excelentne a s istotou. Ti potom koncievaju na bedni. Zial tych je velmi malo v celkovom pocte :tmi:
25.07.2010 - 20:29:33
00
to: MaRCy
kup si radsej 26-ku, pretoze budes denno-denne celit posmechu blbeckov, ktori na 29-ke nikdy nesedeli.
25.07.2010 - 20:34:18
00
Nie, to akoze nebola prihlasena na maraton od toho padu. Ty si sa pytal, ze ako viem, ze je vyradena.

Ja som tu do teba nerypal. Napisal som, ze k 29-kam sa vyjadruju ti, ktori na nich nesedeli. Alebo este kde vidis rypanie?


Si pisal ze je vyradena na celu sezonu. Tak ja ze ju tak dobre poznas.
25.07.2010 - 20:37:04
00
Si pisal ze je vyradena na celu sezonu. Tak ja ze ju tak dobre poznas.

nie nepoznam. Poznam jej spolusutaziacu (alebo ako to nazvat) a nedavno to spominala. To len na margo toho, ze cyklistika je dost nebezpecna
25.07.2010 - 20:46:43
00
cykloturista: Marcy ma 26" bike :P
25.07.2010 - 20:47:23
00
cykloturista: Marcy ma 26" bike :P

tak plati len to, ze nech si nikdy nekupuje 29
25.07.2010 - 20:49:58
00
Tak spolusutaziaca ma zle informacie. A o koho sa jedna? Ak to nieje tajne.
25.07.2010 - 20:51:15
00
Ale ja neviem podrobnosti. Ona tam spominala len, ze do konca sezony to nebude moct zatazovat. Asi jej pisala, neviem.
Brrr uz dost zraneni, uz mam zimomriavky :shake: Nezelam to nikomu, ale kazdy by mal poznat svoje hranice.
25.07.2010 - 20:56:20
00
Kazdy pozna svoje hranice ale nikdy nevies co sa ti postavido cesty. Aj pri spani na teba moze spadnut obraz.
25.07.2010 - 20:57:43
00
to drotar:
no asi si si potreboval rypnut.
Ver tomu ze nie :rofl: Ale dam ti radu. Pises velmi kontroverzne. A takychto userov tu uz bolo na mraky a uz niesu :P Takze sa ukludni a skus pisat vecne a nie kazdemu nabryzgať len preto, ze s tebou nesuhlasi. Mna o vyhodach alebo nevyhodach nepresviedcaj, pretoze tvoje argumenty niesu argumentmi. Este raz to napisem : Ak by 29tky boli markantnym prinosom pre MTB cyklistiku tak ver tomu, ze trh uz je davno pokryty znackymi vsetkych vyrobcov. Zatial to tak nieje, alebo mas ine poznatky ? Z mojej strany je to vsetko :x
EDIT : predpokladam ze Danicu poznas osobne ked vies take zarucene informacie. Ale vobec nechapem preco ju sem tahas. Pokial viem na 29" biku nejazdi :rock: a to co sa jej stalo sa moze stat kedykolvek kazdemu bikerovy a urcite to nemalo ziadny suvis s precenovanim jej schopnosti.
25.07.2010 - 21:02:21
00
Este raz to napisem : Ak by 29tky boli markantnym prinosom pre MTB cyklistiku tak ver tomu, ze trh uz je davno pokryty znackymi vsetkych vyrobcov. Zatial to tak nieje, alebo mas ine poznatky ?


vieš o nejakej firme ktorá v mtb niečo znamená a nemá v ponuke 29" bike?
25.07.2010 - 21:13:43
00
to drotar:
moje argumenty nie su vseobecne :!: pisal som z vlastnej skusenosti.
Nezatracujem ziadny typ bajku!!! Kazdy si najde a kupi to, co mu vyhovuje.
Lenze ty ich zatracujes, pretoze tu argumentujes tym, ze este nimi nie je pokryty trh napriek tomu, ze ich predaj stupa. Ale je logicke, ze nikdy ani nebudu mat nadvladu, pretoze (citaj poriadne) je to bike hlavne pre vysokych ludi. Takze 26-ka zostane navzdy cislo 1.

Vzhladom na vyhody/nevyhody bude moj dalsi bajk tiez 29"

A uz koncim, lebo ludia budu pindat vzdy a stale. Ked som jazdil na 26-ke, kazdy sa mi smial, ze vypadam jak pedofil, ktory prave ukradol nejakemu decku bajk, ked som zacal jazdit na 29-ke tak zase, ze nie su markantny prinos ...nuz ja neviem :lol: :lol:

HOWK! :x :x
25.07.2010 - 21:19:51
00
Vela vysokych ludi jazdi na 26 a nik sa im nesmeje ze su pedofili. Sranda ze tebe to hovorili.
25.07.2010 - 21:25:16
00
Ano väcsina ma. Jeden model ? Alebo aj dva ? Ak by 29" biky fakt boli prinosom v ponuke by boli v obratenom garde verzus 26" ako je to teraz. Je ich ako safranu a su skor vynimkou. Trekingy su hybridy medzi cestnymi a horskymi bikami a ako vsetko co je univerzalne stoja za trt. A medzi ne este vsunuli 29" biky. Ak vyrobcovia presvedcia bikersku komunitu o vyhodach 29" tak predajcovia sa maju na co tesit. Kedze vyroba 29" bikoch sa nezacala vcera o nejakom zasadnom vyzname ich pouzitia silne pochybujem. Trh to vyselektuje :!: Aj ja poznam "eifelovky" co jazdia na 26" a vyzeraju dobre. Asi to bude tym, ze si zvolili aj vhodny ram. Velmi sa mylis ak sy myslis ze ich zatracujem. Nezatracujem ziadnu formu cyklistiky. Snazil som sa ta len upozornit, ze tvoj vehementny opis vyhod je velmi lahko spochybnitelny. Dokonca ani testy, ktore som mal moznost precitat niesu jednoznacne v prospech 29". Skratka ich vyhoda sa prejavuje iba na rovinatych a netechnickych usekoch. Na toto ale su vymyslene ine biky ;)
25.07.2010 - 21:31:48
00
Prečo som založil túto tému? :lol: A mimochodom to vôbec nieje pravda že 29 sú pre veľkých ľudí. V cestnej cyklistike sú tiež kolesá ako 29 (+/-) ale nezdá sa mi že by Contador bol nejako moc vysoký |( . A zatiaľ si tu najagresívnejší ty. A každému vyhovuje niečo iné a ty že sa hádaš v čom je 29 lepšia je to isté ako že sa 26-tkár snaží presvedčiť človeka takého ako ty že 26 je lepšia. Takže sa mi nezdá že by si bol iný ako tý zaritý 26-tkáry.

PS: A výrobcovia sami napísali v čom je 29 lepšia a pár veci čo si napísal ty tam bolo ako mínus pre 29. Aspoň vidíš v akej miere platí že KAŽDÉMU VYHOVUJE NIEČO INÉ!



ja len toľko že síce na cestných bicykloch je ráfik väčšieho priemeru ale zas nízka výška plášťa (galusky...)
ja mám na 26" MTB obvod 2155mm a na žiletke 2133 mm takže v podstate menšie koleso mám na cestnom bajku
25.07.2010 - 21:34:57
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up