Ahojte, premyslam o kupe bicykla na obcasne cyklotury hradza, polne, lesne cesty a obcas asfalt. Niesom cyklo-maniak, ale na bicykli som vyrastal a mam k nim vztah, ale doposial len na beznych "ludovych bicykloch". V sucasnosti mam stary tuctovy horsky bicykel a rad absolvujem cyklotrasy po okoli, ale rad sa pustim aj lesnou cestickou a do buducna kludne vyskusam aj nejake hory alebo pustit sa dole lesom. Podla precitanych tem a diskusii v tejto cenovej kategorii nieje z coho vyberat a viac zatial investovat nechcem, mozno neskor ked zistim ze ma to chytilo a budem mat ucelenejsiu predstavu co chcem. Rozdiel je len v tom ze by som pokojne isiel aj do jazdeneho bajku, do bicykla z bazaru, alebo po nejakom ctenom uzivatelovi z fora ktory meni svoj bajk alebo ho dalej nevyuziva. Casto niekto pozera po niecom lepsiom, novsiom a tak svoj sucasny udrziavany bajk posunie dalej. Ak by som bral novy, asi nieco z Decathlonu 520/530/540, vraj v tejto cene slusny vyber a tazko velmi najst konkurenciu. Viete odporucit v tejto cene aj nieco jazdene a samozrejme nie horsie ako spominane Rockriders? Priznavam ze do komponentov sa moc nerozumiem, preto volba z bazaru je pre mna ako macka vo vreci, navyse stav casto neodhadne ani odbornik. Ale komunita uzivatelov sa tu navzajom pozna, casto o sebe vedia a poznaju aj svoje bajky, co moze trocha zarucit ze bajk bude v serioznom stave a nie zodrana herka. Viete poradit aj nejaku konkretnu jazdenku do 300eur?

Moja predstava, aspon 27,5 kolesa, lahky a pohodlny, "blbuvzdorny", moja postava 180cm 80kg, 38r sportovo-turisticky zalozeny :) Okolie NM vyhodou.
01.06.2020 - 09:44:41
00
keyboard_arrow_up