caute

chcel by som si kupit odpruzenu vidlu a kotucovku na predne koleso
mam bicykel merida kalahari 550 z roku cca 1999
podobny ako na obrazku
http://www.ski-box.lv/katalogs/preces/upload/37_c_merida%20kalahari%20500.jpg

chcem sa opytat: da sa tam vobec namotovat odpr vidlica? lebo to hrdlo sa mi vidi uzske.
nemam na novy bajk. som studentom :)
chcel by som vydlu za cca 2500 a kotucku za 2500.
asi budem potrebovat aj novy naboj a predstavec, hejze? este co este? nejak sa v tom nevyznam

akej dlzky ma byt ta vydlica? a aky na to predstavec? mam 180 cm

vdaka
25.05.2009 - 12:16:02
00
da sa tam vobec namotovat odpr vidlica? lebo to hrdlo sa mi vidi uzske.

da sa samozrejme aj na starsi bike namontovat odpr. vidlica - predavaju sa aj vidlice so zavitom (taku ty potrebujes)

asi budem potrebovat aj novy naboj a predstavec, hejze? este co este? nejak sa v tom nevyznam

budes potrebovat naboj. predstavec nie. ten si mozes nechat starsi. dlzka zostane rovanaka aku mas teraz
25.05.2009 - 12:35:48
00
kupovat zavitovu odpruzenu vidlu (realne nejaka RST capa) je IMHO vyhadzovanie penazi rovnako ako investovanie penazi do kotucovej brzdy kedze je diskutabilne, ci taka pseudo vidla prinesie vobec nejaky uzitok oproti pevnej a nehovoriac o tom, ze tiez nebude prave najvhodnejsia svojou konstrukciou na pouzitie korucovej brzdy.

kup si za 30 ojro poriadne Vcka a zabudni na odpruzenu vidlu
25.05.2009 - 12:41:32
00
pravda
25.05.2009 - 12:57:46
00
vidlica bez zavitu by tam nesla?

takze sa vykaslat na to? kupil som si lepsie Vcka na zadne koleso, lebo tam som mal este tie stare klasicke (nespomeniem si ako sa volaju)

na predne som chcel kotucovku aj odpruzenu, ale hovorite ze je mi to na figu hej?

som chcel aspon vizerat ako lepsi bajker :lol:

tak asi to necham tak, ked sa to neoplati
25.05.2009 - 13:03:37
00
ja som mal tiež kalahari a kúpil som si RST Gila 7 myslím, najlepšia čo mali v obchode a mala závit a pomohlo to riadne... kotúčovka nie je nutnosť,stačia aj Včka len treba dobré ale mne sa vidla riadne oplatila...
25.05.2009 - 13:20:24
00
nuz mal som na starom bicykli zamenenu pevnu vidlu za rst gilu, nejaky efekt to malo, napr dobre sa trenovalo, kedze bicyklik mal potom takmer 17 kilo :mrgreen: akurat tie vidlice treba casto cistit a premazavat aby jak tak fungovali. Kotucovka je ti fakt zbytocna
25.05.2009 - 13:35:14
00
dakujem za rady :)

chcel som nejak zmodernizovat ten bajk... skoda no

kupim si karbonovy kosik na flasu a budem spokojny :P
25.05.2009 - 18:00:43
00
s tym kosikom uz budes fakt vyzerat ako riadny bajker :lol: popripade si daj komplet prefarbit bajk, jeden znamy si dal nieco podobne nafarbit na cerveno, na farbu mu este umiestnili logo ferrari (spredu na hlavove (?)) a nejake fotky a loga ferrari a cele to nakoniec zalakovali,...poviem ti, ten bajk vyzeral a stale vyzera bombovo 8) a to k tomu nepotreboval ziadne kotucovky ani karbonove kosiky....sice to daval robit nejakemu znamemu no stalo by to aspon za opytanie u nejakeho kompetentneho
26.05.2009 - 22:31:13
00
s tym kosikom uz budes fakt vyzerat ako riadny bajker :lol: popripade si daj komplet prefarbit bajk, jeden znamy si dal nieco podobne nafarbit na cerveno, na farbu mu este umiestnili logo ferrari (spredu na hlavove (?)) a nejake fotky a loga ferrari a cele to nakoniec zalakovali,...poviem ti, ten bajk vyzeral a stale vyzera bombovo 8) a to k tomu nepotreboval ziadne kotucovky ani karbonove kosiky....sice to daval robit nejakemu znamemu no stalo by to aspon za opytanie u nejakeho kompetentneho


a foto nemas? :)
30.05.2009 - 14:10:20
00
bohuzial nie, davno som s nim nebol...
01.06.2009 - 14:47:05
00
keyboard_arrow_up