To neviem, ale ja tvrdím že ten dátum na ich stránke je orientačný a vôbec ti taký nemusia potvrdiť. Skôr by to chcela človeka, ktorý niekedy teraz objednával a napísal by čo mu potvrdili. Ale to sú zbytočne teórie 😀 objednaj čím skôr, tým skôr ti príde 😀
18.04.2022 - 10:39:05
01
Skorej neskor.. funguje to cisto ako sliding window.. od okamihu pripisania sumy na ich ucet ta registruju a si v procese.. funguju first come first serve.. nerobia to podla varok kedze je tam velka individualita komponentov.. proste ramy im chodia priebezne a podla toho kompletuju z backlogu.. inymi slovami cim skorej chces bajk, tym skorej zaplat..
18.04.2022 - 10:42:50
01
Ok, dakujem vsetkym za odpovede. Ja aj tak asi pockam do toho maja, lebo az vtedy budem mat na beznom ucte celu sumu bez toho aby som hned musel predavat sucasny bike. Skoda len, ze si potom dost pockam kym pride. Ale neda sa nic robit.
18.04.2022 - 10:54:23
00
Cakali sme vsetci 🤣 ja vyse 7 mesiacov..
18.04.2022 - 10:59:44
00
Presne tak, ja iba šesť ??. A tiež som predal bike a potom som nemal na čom jazdiť. Takže to určite nerob ?
18.04.2022 - 11:02:27
00
PetoTe, veru presne preto sa zdraham. Nemam sice na to bikeovanie az tak vela casu (vraj som workoholik), ale pocasie zacina byt krajsie a uz vybehnut obcas na hodinku v tricku a kratasoch nie je zas taky problem.
18.04.2022 - 12:07:17
00
Urcite nepredavaj stary kym nemas novy doma (hlavne ak v maji budes mat dost penazi aj bez toho).
Ja som objednaval Propaina minuly marec. Vtedy na stranke mali dodanie v oktobri. A realne dosiel zaciatkom decembra.
V sucasnom svete sa kludne moze stat ze im vypadne dodavka nejakeho potrebneho komponentu a predlzia ti dodanie aj o tyzdne-mesiace
20.04.2022 - 22:51:05
01
mavaf3f napísal:
Hento vyzera celkom pouzitelne - je ten povrch leskly alebo matny? Ram budem mat cierny leskly s oranzovymi doplnkami.. Staci na aplikaciu fen alebo vyslovene teplovzdusna pistol?


Na Yetiho som pouzil RideWrap, stacil fen.
21.04.2022 - 08:03:33
00
pridam tu jeden svoj psotreh, mam Tyee na vzduchu, X2 tlmic a asi ciastocne suhlasim s nejakymi recenziami, ze to prepakovanie je idealnejsie na pruzinu a nie na vzduch, rychle pasaze v kamenistom terene nie su take smooth ako som bol zvyknuty. Samozrejme este stale laborujem s nastaveniami tlmica ale trochu sa obavam ze sa to uplne vyladit nepodari.
21.04.2022 - 09:57:13
01
Dik Major_ za info o dodacich dobach. Budem to jednoducho v tom maji brat tak, ze snad do konca roka pride...

Pepo32, vdaka za info. Rozhodujem sa medzi Tyee a Spindriftom, ale teda pre pruzinu uz rozhodnuty som kazdopadne. Lebo aj na mojom sucasnom Radone Swoop mam X2 vzduchovy tlmic a nemozem povedat, ze by netlmil, ale pride mi, ze treba vacsie nerovnosti prejst fakt rychlo, aby koleso nestihalo zapadat a vtedy funguje celkom dobre a zehli, ale pri nizsej rychlosti a rovnejsich usekoch striedanych s nahlymi vacsimi prekazkami ma ten tlmic vzdy ako keby taky pociatocny odpor a prvy naraz je vzdy horsi. Az ked uz sa pohybuje, tak zase zehli. Tazko sa mi to popisuje a je aj pravda, ze sa mi nechce donekonecna hrat s tymi nastaveniami a asi to ani neviem nastavit spravne, ale od pruziny si slubujem, ze zmierni take tie neprimerane velke razy, ktore vznikaju, ked vybera stopu expert ako ja stylom: "tu sa postavim, nasmerujem to dole, budem sa pevne drzat, snad sa nezabijem a mozno sa mi podari vyhnut aspon tej najvacsej skale, co vidim v strede" ?. Ta pruzina mi jednoducho pride ako taka blbuvzdornejsia moznost pre tych, co nevedia presne nacasovavat bunny hopy (ja som rad, ked sa mi aspon nejaky vobec podari) a vyber stopy je viac otazkou stastia nez sikovnosti.
21.04.2022 - 13:03:09
00
Nakoniec som sa na cakanie vykaslal, lebo som natrafil na Cube ONE77, po ktorom som pokukoval uz od uvedenia minuly rok. Paci sa mi ta pieskova farba a aj vybava je az na chybajuci pruzinovy tlmic prakticky idealna. A ram pruzinu podporuje, takze je to otazka iba dalsich penazi... :| Ale aspon celkova cena bicykla je celkom dobra a original vzduchovy tlmic snad predam. Pri Propaine ma okrem tej dodacej doby odradzala aj nutnost Spindriftu, ak chce clovek ZEB (co je moj pripad :) ), Tyee moze mat "len" Lyrik. A Spindrift pre niekoho kto nechodi do bikeparkov uz je predsa len velke kladivo... A aj SRAM prehadzovacka a brzdy (alebo teda Magura MT7) nie su pre mna velmi vyhodne, lebo so Shimanom uz mam dlhsie skusenosti (aj mam nove chladene XT platnicky, olej a odvzdusnovaciu sadu). GX radenie a Code R alebo vyssie brzdy som sice nikdy neskusil, ale mal som kedysi NX a GUIDE a potom na druhom bikeu SLX radenie aj brzdy a oboje mi prislo vyrazne lepsie ako SRAM. No a XT na ONE77 je samozrejme este kustik lepsie ako SLX a uz je to pre mna znama a doveryhodna sada.
23.04.2022 - 13:08:31
00
Ak by mal niekto záujem o Tyee tak majú teraz akciu bez čakania s vybranými komponentami.

https://www.propain-bikes.com/en/?noredirect=en-GB
18.05.2022 - 18:47:04
00
Kde sa dajú nájsť tie modely skladom? Hádže ma to stále do konfigurátora.
18.05.2022 - 21:59:55
00
Podľa mňa sa tam dá vybrať len tie komponenty vyfarbene na zeleno ?
18.05.2022 - 22:11:14
00
Áno v configuratore keď si dáš z tých zelených komponentov tak to potom píše dodanie na Máj čo je super pri tých ich čakačkách
18.05.2022 - 22:46:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up