teda ja som zatial napchal do svojho MULE vsetko co som chcel,ale viem si predstavil aj vacsi batoh...Ja by som bral ten MAYHEM,je vacsi a krajsi :wink:
Alebo....Dakine
http://www.dakine.com/bike/bike-packs/drafter/
26.03.2008 - 17:03:42
00
DAKINE je skor do koča jak do voza. Teda aspon ten moj taky je :evil:
26.03.2008 - 17:15:35
00
DAKINE je skor do koča jak do voza. Teda aspon ten moj taky je :evil:

:?:
26.03.2008 - 17:20:18
00
Ja mam http://www.dakine.com/street-series/guys/packs/101/ material je luxusny a prijemny - to iste aj spracovanie. S pouzitim je to horsie - material je dost citlivy na oder a blbo sa cisti.
26.03.2008 - 17:39:57
00
vsak to je jak aktovka do skoly :shock: no neviem ci to bude rovnake,nemam prakticke skusenosti s touto znackou
26.03.2008 - 18:02:36
00
Tak aktovka zrovna nie - je to street series ,ale na outdoor aktivity ties nie.
Btw: stym batohom som prezil pohoda festival :-D
26.03.2008 - 18:14:05
00
Vzhladom na to že Varín sa blíži a rád by som tam vyzeral ako človek, nie s plesnivým rezervoárom a dotrhaným vakom rozhodol som sa isť, do niečoho nového. pozorne som si prečítal celé 4 strany a vyšlo mi, že CAMEL. počítal som s objemom tak kolo 10 litrov... Vyšlo mi jasne buď MULE alebo MAYHEM, vravel som si, že to tam musím natlačím niako vsetky moje veci, no ostal som zhrozený ked som zisitl že moj starý batoh Kellys KB-209 má uložný priestor 20l !!! :o a to som donho pri 3l iontaku ledva ledva napchal vsetky potrebné veci(duša,lepenie,pumpa,par imbusákov,nefuk bunda, navleky, šatka, termo triko, žrádlo). Teraz si neviem predstaviť že by som jazdil s MULE čo má objem 9L. :roll:

heeeeelp. :cry:

tak ako kukam tak mas ten isty problem ako ja...
no a stale som si nic nevybral :cry: , ale ako sa hovori kto hlada ten najde
26.03.2008 - 18:59:19
00
hlavne preto by som uz volil iny,odvetranie chrbta nulove...
inac z tym savom by som to nerobil :?


preco s tym savom nie? Mas nejaku zlu skusenost. Myslim ze na dezinfekciu je to ok (samozrejme potom este vymyjem v jary a dokladne oplachnem). Z hladiska nejakych zaludocnych resp. inych zdravotnych problomov som este nic nezaznamenal 8) a to som to predtym pouzival aj pri bidonoch (samozrejme obcas zaludok precistim kvalitbym ginom :lol: ). Jedine ze by si mal na mysli ze je to zle pre rezervoar??? Rad si necham poradit, nepotrebujem sa ucit na vlastnych chybach...
26.03.2008 - 21:02:48
00
Vzhladom na to že Varín sa blíži a rád by som tam vyzeral ako človek, nie s plesnivým rezervoárom a dotrhaným vakom rozhodol som sa isť, do niečoho nového. pozorne som si prečítal celé 4 strany a vyšlo mi, že CAMEL. počítal som s objemom tak kolo 10 litrov... Vyšlo mi jasne buď MULE alebo MAYHEM, vravel som si, že to tam musím natlačím niako vsetky moje veci, no ostal som zhrozený ked som zisitl že moj starý batoh Kellys KB-209 má uložný priestor 20l !!! :o a to som donho pri 3l iontaku ledva ledva napchal vsetky potrebné veci(duša,lepenie,pumpa,par imbusákov,nefuk bunda, navleky, šatka, termo triko, žrádlo). Teraz si neviem predstaviť že by som jazdil s MULE čo má objem 9L. :roll:

heeeeelp. :cry:


do mojho hawg-u vsetko spominane napcham + digit. compact + nejaku bundu pre priatelku ked ide so mnou. Inak nie vzdy udavane obj. pri roznych znackach sa zhoduju. Hawg ma mat tusim 13l a dam donho viac ako do 20l turistickeho Trek Sportu...
26.03.2008 - 21:07:17
00
Tak dnes mi dosiel SOURCE Whisler. Na prvý dojem velmi dobre dielenske spracovanie, množstvo všelijakych uzatvaracich priecinkov, maximalne vyuzity priestor na odkladanie malickosti, 3l antibakterialny vak. Mekke polstrovanie na chrbte. Skusobne som ho napchal do plna po vyladeni na chrbte sedi ako prikuty.

Prílohy:

Source.jpg
Source.jpg 122.27 KiB thumb_up0thumb_down

26.03.2008 - 21:23:10
00
preco su tieto batohy source take skarede? :( :( :(
26.03.2008 - 21:30:50
00
Tak dnes mi dosiel SOURCE Whisler. Na prvý dojem velmi dobre dielenske spracovanie, množstvo všelijakych uzatvaracich priecinkov, maximalne vyuzity priestor na odkladanie malickosti, 3l antibakterialny vak. Mekke polstrovanie na chrbte. Skusobne som ho napchal do plna po vyladeni na chrbte sedi ako prikuty.

napchal (citaj nalial) si tam aj vodu s tymi vecami?, ci iba veci?
26.03.2008 - 22:20:58
00
napchal (citaj nalial) si tam aj vodu s tymi vecami?, ci iba veci?

Cca 1,5 l vody, zrkadlovku v puzdre, polartecovu bundu, manzelkin sveter lebo som nic ine nemal po ruke a este nejake malickosti by vosli.
26.03.2008 - 22:27:33
00
Cca 1,5 l vody, zrkadlovku v puzdre, polartecovu bundu, manzelkin sveter lebo som nic ine nemal po ruke a este nejake malickosti by vosli.

ak sa nemylim, tak je to 25litrak... nie je to uz vela???
26.03.2008 - 22:32:02
00
ak sa nemylim, tak je to 25litrak... nie je to uz vela???

Ja som hladal vak s takymto obsahom, lebo som nosil iba 10l a to som chodil ovesany jak vianocny stromcek. Do tohto som dal vsetko v pohode do vnutra.
26.03.2008 - 22:37:18
00
keyboard_arrow_up