Jaiub : pred asi rokom, ci dva bola XTR 11sp obcas za nejakych 150e tusim, to som ohrnal nos :D .. teraz 250e :D .. ale nezda sa mi, ze by ceny dvihal vyrobca, alebo konecny eshop.
06.03.2021 - 19:19:26
00
Neviem aky dlhy je retazec od vyrobcu po obchod, ale tiez si myslim ze vyrobca je ten co najmenej zdvihol ceny. Skor to vidim na lodnu prepravu z azie, dovozca, distributor atd. alebo ako sa to vsetko nazyva :lol:
06.03.2021 - 19:25:37
00
Vyrobca a zakaznik vzdy taha za kratsi koniec :D .. myslim si podobne , co ty. Ked niecoho nie je dostatok a je zaujem, tak preco neskusit a .. :D
06.03.2021 - 19:29:24
20
Cena prepravy za kontajner z Ázie vraj stupla z 2700e na 10000e
06.03.2021 - 20:06:44
01
Jaiub "ja tankujem vzdy za dvacku" asi rozoberem ghosta - 90% dielov mi pasuje na hunta. pripomina mi to udalost ked cunami zaplavila najvacsiu vyrobnu harddiskov - vyse 2 rokov trvalo kym bola normalna dostupnost a ceny klesli na uroven pred udalostou.
06.03.2021 - 20:47:55
00
Tesak Pozdravujem, Tesak, verim, ze Teba uz otagujem spravne.?Som tu na fore dva dni aj cestou, tak sa zadarilo, kazdopadne, dikesko za alarm...co sa tyka kovbojky s bicyklami, fakt je, ze mozno nie som az tak znala v tejto "teme"... no, kupovala som bajk pred necelym tyzdnom po viac ako 3-mesacnom rozhodovani a vecernom studovani vsetkych moznych testov, recenzii, clankov, blogov/aj my baby nekupujeme bajky len podla farby?...- a tak mi napadlo, ze sa podelim o pozitivnu skusenost...?‍♀️☺️
Inak, to, ze bajky idu ako teple rozky ma aj pozitivnu stranku -> ludia aspon nekvasia doma, ale spoznavaju okolitu krajinu s vetrom vo vlasoch a bajkerska komunita sa rozrasta??
...btw., kazdemu zelam, aby mu cim skor naskladnili jeho vysnivany bajk, komponent a vsetko, po com jeho bajkerska dusa tuzi?...a jaska ze, aj vela stastnych km v lesnej divocine???
06.03.2021 - 21:15:24
20
lto napísal:
BAjka: vitaj na fore inak, tí co jazdia lesnymi necestami su vitani :lol:

Ito Dakujem pekne za privitanie☺️
Cesty su pre auta, lesna divocina pre bajkerov🤣...tym, samozrejme, nechcem nikoho urazit, kazdy nech jazdi, kde ho to bavi -> to je nadolezitejsie🍀
06.03.2021 - 21:22:29
02
vitaj v klube, my už doma nekvasíme 20 rkov :D
06.03.2021 - 21:25:05
03
Jaiub napísal:
Shimano zimne tretry mw701 bezne ~170, zaciatkom jesene za 140€-vtedy som zavahal, dodnes den ma to sere, teraz 190-200.


za tych 140 bola tusim vtedy iba 47 velkost ...

ked neboli, ja som kupil 44ky v lokalnom shope za bratru 220 ... skoda ze to bolo v kamennom obchode inak by bola vratka lebo vecer pozeram mtbiker eshop a cena 190 a na sklade jeden kus ale tak co uz :-)
06.03.2021 - 21:26:24
00
BAjka zvladla si to na 1* :-) ...... tak ked si tak dobre vybrala, tak SEM S NIM .... nech Ti ho pochvalime :-)
a co sa tyka vykupenych a bajkov a komponentov.... Ty si mala velke stastie alebo skor by som povedal ze si mala take silne chcem ze ten bajk Ti vesmir dal lebo vedel ze ho silno chces a budes ho pouzivat.... na druhej strane ludia kupuju bajky jak sialeny a mozno 70% stoji niekde v garazi/pivnici a coskoro budu na predaj alebo zapadnu prachom.... a rozrastanie bajkerskej komunity tiez nieje simple vec lebo.... je rozdiel bajker a bajker a potom to tak vyzera..... ci v lese, ci na ceste .... skratka, ludia nemaju empatiu, nepoznaju zakladne pravidla.... je toho vela
Ty vyzeras ze ides do toho telom aj dusou tak Ti zelam vela stastnych km, vela zaujimavych zazitkov a prajem Ti aby si stretala bajkerov s velkym B aby Ta posunuli dalej :-)
06.03.2021 - 21:30:04
02
zihadlo 5 napísal:
vitaj v klube, my už doma nekvasíme 20 rkov :D

zihadlo 5 dakujem pekne za privitanie.🍀 Sikuliaci ste, 20 rokov je pekne jubileum💪...to zachvilu dobehnete aj nas, co sme "lietali" na bajkoch skor ako nasi rovesnici s kacermi na motuzoch😜
06.03.2021 - 21:38:02
00
Tesak napísal:
prajem Ti aby si stretala bajkerov s velkym B

Pod tým si viem predstaviť hocičo :wasntme:
06.03.2021 - 21:43:44
06
Tesak Dakujem velmi pekne za zelanie, je to od Teba mile👍😊
Neviem, aky je rozdiel medzi bajkerom a bajkerom, asi nie som moc znala v tychto veciach🤷‍♀️...snazim sa respektovat kazdeho do pohody bajkera bez ohladu na pocet najazdenych km, ci znacku bicykla...
Bajk by mi mali priviezt z CZ v utorok/stredu, nerada sa niecim, co si kupim, "chvalim", ja som v tomto taka trubka🙈...mne skor islo o to, podelit sa o pozitivnu skusenost pri kupe ...
Respektujem, ze vela z Vas bajkovanim zije a vyznate sa👍...a kazdy bajker s velkym "B" ma urcite minimalne dusu na spravnom mieste😊
06.03.2021 - 22:10:34
00
na Astra pozor, číha na gramatické chyby :D , predstavivost mu nechyba, najde co len chce :lol:
06.03.2021 - 22:13:23
04
BAjka napísal:
Tesak Dakujem velmi pekne za zelanie, je to od Teba mile👍😊
Neviem, aky je rozdiel medzi bajkerom a bajkerom, asi nie som moc znala v tychto veciach🤷‍♀️...snazim sa respektovat kazdeho do pohody bajkera bez ohladu na pocet najazdenych km, ci znacku bicykla...
Bajk by mi mali priviezt z CZ v utorok/stredu, nerada sa niecim, co si kupim, "chvalim", ja som v tomto taka trubka🙈...mne skor islo o to, podelit sa o pozitivnu skusenost pri kupe ...
Respektujem, ze vela z Vas bajkovanim zije a vyznate sa👍...a kazdy bajker s velkym "B" ma urcite minimalne dusu na spravnom mieste😊

pozor občas sme aj bezduše :)
06.03.2021 - 22:15:23
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up