prosim ta, skus si to precitat po sebe a potom to odosli... povedal si niekedy namiesto ŽE, ŠE?

juicyny sa vozia bezne na DH HTckach a brzdi to fajn... nemyslim si, ze nie su vhodne na nejake to DH... a ten mons vnimam aspon ja tak, ze je spraveny s co najlepsim zakladom ram+vidlica, ktore stoja omnoho viac ako nejake nove brzdy, kluky,... clovek skor vymeni brzdy ako vidlu co stoji pomaly ako polka bicykla
10.02.2011 - 22:16:36
00
strapaty napísal:
No to ze Ti piskaju platnicky a suchaju o kotuc nieje problem brzd ale platniciek a ruk co ich nastavovali.Ja mam Juicy3 a nieje minimalny problem.A piskat som pocul LX-ka, Hujesy, Avidy, XT-cka a neviem este ake.

A len tak narýchlo
http://www.elitebikes.sk/brzdy-a-prislusenstvo/kotucove/399-avid-code-biela/

A pokial viem CTM-ko montuje Juicy3 na MONS.Vraj DH.Viem ja?

No skúšalo to viac rúk nastavovať no dokonca viaceri naraz, neviem aky máš ty kotuč no ja 180 a ta vzdialenost medzi platnickamy je minimálna takže stači ked trošku kotuč sa teplotou vykrivy tak to šúcha, čistil som aj piestiky , robili sme čokolvek niekedy sa to podari niekedy nie...
11.02.2011 - 15:55:17
00
drotar napísal:
Na DH ani jedny :lol: A kombinacia LX - XT uz vobec nie

Prečo? :!:
U nás sa bežne jazdia LX,Deorečka,XT,Juicy na zjazďákoch(nie lajt-déhá) a nikto sa nesťažuje...
Ja mám Juicy 3ky,dokonca na 160mm(!) kotúčoch a na DH stačia aj mne,nemám potrebu dávať väčší kotúč...len zas ja mám gramársku postavu :D
11.02.2011 - 16:13:07
00
MAcroo napísal:
prosim ta, skus si to precitat po sebe a potom to odosli... povedal si niekedy namiesto ŽE, ŠE?

juicyny sa vozia bezne na DH HTckach a brzdi to fajn... nemyslim si, ze nie su vhodne na nejake to DH... a ten mons vnimam aspon ja tak, ze je spraveny s co najlepsim zakladom ram+vidlica, ktore stoja omnoho viac ako nejake nove brzdy, kluky,... clovek skor vymeni brzdy ako vidlu co stoji pomaly ako polka bicykla

co to?Nejak som Nepochopil Tvoju narazku.

Hlupák vyzerá ako hlupák až keď sa ako hlupák správa.

11.02.2011 - 17:32:23
00
mam Avid Juice3. Zadny mi piska skoro stale :) Teda ani nie piskanie ako piskot-vrzgot. Cital som ze je to vraj pri nich bezne. Predne su tichucke ale ked som daval dole koleso a zase naspat zacali suchat. Hral sa mi s tym aj kamarat len to dako nevedel poriadne nastavit. Brzdit brzdia dobre na moje bajkovanie postacujuce
11.02.2011 - 23:15:14
00
keyboard_arrow_up