aaale co ak , co ak je ten novacik skusenejsi ako ten co ma 3000 postov co potom ? ( tym vonkoncom nenarazam na seba heh )

vtedy sa "novacik" nesnazi reagovat za kazdu cenu a obsah jeho prispevkov ma urcitu uroven a hodnotu a nikto mu nanho nic nepovie..
23.01.2009 - 15:12:25
00
vidím, že som to fajne rozbúril vody. Nováčik? som nováčikom na fore. naprosto súhlasím že som možno prieľmi aktívny, nič tu neodcudzujem, ani mi nevadí že zopár ľudí na mna kydá. Len si tam zoberem, keby každý len čítal, tak toto forum je prázdne, a tí čo majú 1500- 3000 príspevkov to majú asi nejako čipnuté, lebo zozačiatku len čítali, NEPíSALI. ten kdo má pod 1000 príspevkov tu nemá skúsenosti.
Ale plne súhlasím aj s neprajcami na moje meno a dakujem tým, ktorí sa zastali PUBErťáka z Azetu :idea: :idea:
23.01.2009 - 16:03:00
00
EA:zy skúsenosť nezávisí od množstva príspevkov ale skôr od toho, či dotyčný má čo povedať. Taký winprog keď sem došiel tiež kecal furt do všetkého a takýmto posthuntom si nahonobil príspevkov celkom dosť, ale keďže neboli práve ... najkvalitnejšie, dostal podobnú radu ako ty. Podobná sranda nastala, keď sa junák začiatočník od Žiliny pýtal, či sme vôbec niekedy boli na nejakom maratóne, pričom keby si v diskusii našiel danú tému a v nej rubriku patričného maratónu, zistil by aj koľkí. Pár postov sme sa na tom dosť dobre bavili. Takže prvá zásada je naozaj vedieť o čom sa točilo a točí, v prípade pochybností použiť vyhľadávanie. A keď sme pri Braňových exotinách, tak kamarátov som si medzi členmi fóra hľadal hneď po registrácii. Našiel som až 1 ks, ale nevadí, neskôr ich pribudlo celkom dosť :) časom aj osobne.
Na začiatku som držal hubu a krok, predsa len som o MTB nevedel skoro nič, hľadal som radu k výberu biku, poradili mi dobre. Postupom času som nadobudol aj ja slušný prehľad, aj mojimi plutvami už nejaký ten materiál prešiel, a tak som už snáď niekomu aj dobre poradil. Faktom je, že VŽDY si na verejnom fóre konfrontovaný a VŽDY je posudzovaná danou komunitou tvoja schopnosť hovoriť k veci, jasne prezentovať, čo chceš povedať, schopnosť korigovať svoje blbiny etc. etc., ako aj schopnosť neplieskať si do prejavu hrubice. Pokiaľ budeš len tak plieskať niečo, čo u dávno vieme/poznáme, alebo úplné bludy, vyvolá to reakciu.
Ad off topicy: treba si uvedomiť, že toto prostredie nie je virtuálne, t.j. na druhej strane sedí nie robot, ale živý konkrétny človek. Je jasné, že potom bude občas :) reagovať aj emocionálne, pleskne vtip, atď. ... trúfam si povedať že väčšina z nás sa tu berie ako (starí a maybe mnohí aj dobrí) známi alebo kamaráti, a to často aj ak sa osobne nepoznáme (čo sa dosť často mení), a preto sa medzi sebou občas naťahujeme, srandujeme, proste ako keby sme boli spolu čo ja viem na pive (či kofole). Aj v Kristiáne kecáme spolu k veci, ale NIELEN k veci, proste okrem toho sa aj bavíme. A čo?
Podstatné je, aby taká činnosť nepôsobila rušivo. A ak sa tu začne fanfarónsky správať niekto s až dvomi postami, tak vyvolá negatívne emócie práve preto, že ho ešte nepoznáme. Do istej miery platí, že máš právo aj drístať, ale musíš si ho najprv zaslúžiť "fungovaním k veci".
Normálna sociálna dynamika.
23.01.2009 - 18:11:44
00
a nakoniec skoncis v stadiu, ze budes iba dristat, tak jak aj ja
23.01.2009 - 18:35:51
00
ty mas tie stadia kazdy piatok v nocnych hodinách... :lol:
23.01.2009 - 18:48:57
00
Nejak sa to tu "zpieskoviskovatieva". Tak pridam aj ja nieco k diskusii
www.easyshops.cz

a nieco k teme

www.norco.com
23.01.2009 - 19:44:16
00
Jednoznačne rozumiem čo mi týmto chcete povedať, rozumiem aj tomu že to nebolo myslené ako to vyznelo(dúfam). Ale vrátim sa k tomu "že to tu poznáte". Myslím, že väčšinu bikov v tejto téme poznáte, Ide predsa o skvelé XC, ktoré sa po fore šíria rýchlo ako choroba. A k tomu popisu mojho príspevku- uznávam ZBITOČNÉ obkeci. Ale písal som pre tích, "ktorí ho vidia na foto 1. krát"
24.01.2009 - 20:38:03
00
Keď už niečo napíšeš s veľkými písmenami,tak aspoň správne :mrgreen: o ostatných ypsilonoch ani nehovorím :roll:
25.01.2009 - 08:29:01
00
prichadzam celkom na chut tymto americkym "chlapikom", starsi rocnik, ale spolu s novym Rize som ich zahrnul do svojho uzsieho vyberu: http://www.cannondale.com/bikes/07/CUSA/large/7VE1_gzd.jpg
26.01.2009 - 14:11:36
00
Tento bike som mal povodne v merku aj ja. Nechybalo vela a vozil by som sa na takom (bez lefty). Nakoniec som skoncil pri SC.
26.01.2009 - 14:39:37
00
Tak ja mam v merku zesty, cube stereo, mozno reign a tie 2 co som spominal vyssie. Este som ale moc lama :oops: , tak len studujem a hladam. Siel by som aj do lefty.
26.01.2009 - 14:51:09
00
Lefty mnam, ale ten servis u nas nie je bohvieco :roll:
26.01.2009 - 14:54:18
00
Vcera som obdrzal info, ze servis je v KE, co je stastie pre mna, takze s tym by to az take nebolo, ale upozornili ma, ze je to drahsie servisovanie.
26.01.2009 - 15:04:37
00
Tak to som dost prekvapkany, ze to servisuju aj v KE.
26.01.2009 - 15:18:24
00
Takze to je moj vysnivany bike...

Prílohy:

TrailorPark_WebLarge3.jpg
TrailorPark_WebLarge3.jpg 318.52 KiB thumb_up0thumb_down

26.01.2009 - 16:25:38
00
keyboard_arrow_up