Zdravím, chcel by som poprosiť o pomoc vo výbere rámu. Podobnú tému som riešil tu už minulý rok ale teraz sa na Vás bikerov obraciam v trochu inej záležitosti. Ale k veci, chcem sa spýtať či niekto z okolia ZV,BB,BS náhodou nejazdí rám Dartmoor Hornet vo veľkosti 16 alebo aj 18 alebo DW Chronos, veľkosť L alebo M to je jedno. Ide o to, že rád by som jeden z daných rámov kúpil ale najprv by som si ho chcel trošku vyskúšať ako by mi vyhovoval a hlavne akú veľkosť k mojím 183 cm zvoliť. Bol by som veľmi rád ak by sa našiel niekto kto by bol ochotný bike mi na vyskúšanie pozičať. Kľudne by sme sa vedeli dohodnúť aj na nejakej finančnej odmene prípadne na pive hehe. Zameranie ako som už písal chcem univerzál keďže teraz jazdím XC a chcem sa proste posunúť niekam ďalej pri klesaní čo sa na 22 palcovom ráme nedá, no zároveň ako starý správny XC-čkár a bývalý (maratónec) nechcem prísť o možnosť dostať sa na kopec vlastnými silami, teda rád by som na biku aj šľapal ;) a kľudne veľa veľa. Určite totiž nechem rám taký malý ktorý budem musieť do kopca tlačiť len preto, že sedlovku nedostanem dosť vysoko. Ale ako som už povedal veľmi rád by som si to z tohto dôvodu hlavne v kopcoch vyskúšal. Hlavne Horneta keďže DW vo veľkosti L je asi len 16. Vopred ďakujem za ochotu ak sa niekto nájde, kľudne ma môžete kontaktovať aj do správy. Ostávam s pozdravom, Matúš, ZV :)
17.08.2015 - 12:55:08
00
Kontaktoval by som chalanov z dw, vedia ti spravit velkost na mieru ak treba a cena nie je velmi odlisna.
Skus to, nic za to nedas. Navyse lokalny vyrobca/predajca cize aj starostlivost bude ina.
17.08.2015 - 14:11:52
00
Skvelý typ matood :) Mal som aj v pláne kontaktovať Vlada každopádne by som si ale chcel vyskúšať rám vo veľkosti v ktorej je štandardne než by som im dal niečo robiť ;) Ale dík za ideu :) určite skúsim, a taktiež by som rád podporil chalanov z domácej produkcie namiesto poliakov z tajwanu :) aj servis a reklamácia je tým pádom inde :)
17.08.2015 - 14:20:26
00
aaa tak uz si tu, mas postu...
17.08.2015 - 14:42:35
00
keyboard_arrow_up