čaute
Chcem sa na vás obrátit o pomoc pri výbere full biku max. tak do 2000 e . Dneska som narazil na model zesty 414 - je to ročník 2013 katalog výbava a je to predvádzačka. Poriadne som si ho pozrel a klasika odierky + škrabance ako test. model ale žiadne poškodenie. Cena je tam snížená z 3300 na 1800 euro. Už dávno som po lapierre pokukoval lebo sa mi tie bicykle ozaj dizajnovo páčia. Otázka teda znie: oplatí sa ten bicykel za tú cenu alebo by v mojom rozpočte bolo aj niečo lepšie poprípade keby som ešte dokázal sklepat predajcu či by som nezobral radšej tento lapierre. Vopred dakujem za všetky rady.
01.04.2015 - 16:36:08
00
pokukaj este zasielkovych nemeckych vyrobcov typu rose, canyon, atd. za 2000e mas sancu na novy bike s krasnou vybavou (vratane teleskopky) a so zarukou...
01.04.2015 - 17:26:03
00
No ved hej canyon- y sa mi páčia veru ale aj ked sa to oplatí nechcem posielat peniaze do nemecka a potom čakat bajk. Viem popísali mnohí že to je bez problémov a tak ale ja tomu aj tak moc neverím. Radšej by som mal bajk z kamenaku keby bolo treba riešit servis prípadne reklamáciu.
01.04.2015 - 17:52:14
00
Len aby si neskoncil ako znamy ktory vyberal bicykel iba z kamenneho obchodu. Po par tyzdnoch isiel reklamovat brzdy a kotuc, 2x si bicykel nechali a nic neurobili(pozdravujem bikemania.sk). Same vyhovorky. Nakoniec odniesol bicykel do ineho servisu a za ~20euro problem odstranili.
Ja osobne som si canyon vybral hlavne kvoli cene ale aj servisu. Cital som desiatky spokojnych reklamacii, aj ramov po 5 rokoch atd. Nedavno tu bola na forach pozitivna skusenost s vymenou karbonoveho ramu(kuriera ti poslu zadarmo domov, bajk vyzdvihnu aj dovezu).
Asi jediny a celkom velky minus canyonu su cakacie doby. Ja som v Januari zavahal a od Februara cakam, minuly tyzden mi posunuli dodanie o dalsich 6 tyzdnov. Ako ospravedlnenie zevraj pribalia okuliare Oakley Fuel cell, stoja okolo 100euro. Pekne gesto, ale radsej by som sa vozil :)
Btw pri plateni kartou peniaze nikam neposielas, tie si zoberu az v den ked bicykel poslu. Dovtedy sa da objednavka kedykolvek zrusit.
01.04.2015 - 19:35:51
00
Ja tomu všetkemu rozzumiem - teda keby sa dalo tak by som zobral canyon lebo cena / výbava tam nema konkurenciu ale proste tomu nedoverujem. Teda opýtam sa inak ten zesty za 1800 bude dobrá kúpa alebo nie.
01.04.2015 - 20:39:30
00
Nikto neporadí ?
02.04.2015 - 14:42:37
00
nikto ten testbike nevidel okrem teba, takze sa musis rozhodnut sam. zalezi aka tam bude zaruka,lebo ma urcite dost za sebou
02.04.2015 - 14:48:04
00
keyboard_arrow_up