Tomas1.jpg

Ahojte bajkeri.

Nie som len bajker, ale venujem sa aj paraglidingu. A v našej lietajúcej komunite máme kamaráta, večne usmiateho Tomáša, vejúceho vzduchom Donovál, Chopku... či v lete či v zime. Žiaľ občas čertík pokušiteľ pri lietaní pokúša riskovať viac a Tomášovi sa to stalo skoro osudným. Vlani mal ťažký úraz. Prežil ale teraz je odkázaný na pomoc druhých. Je to športovec celou dušou a celým telom. Len to telo ho už od hrude nadol neposlúcha tak sa tomu musí prispôsobiť.

Chceme mu v našej komunite pomôcť s týmto http://www.handbike.sk/sk/road.html Tento bicykel je pre neho vhodný, lebo sa pedáluje rukami, teda môže jazdiť jak pán aj s nefunkčnými nohami. Cena zaň je však 2500 euro a toľko si sám dovoliť nemôže. Preto sme sa rozhodli urobiť preňho zbierku. Tak sa aj tu obraciam na vás s veľkou prosbou o príspevok.
Neorganizujeme žiadnu oficiálnu verejnú zbierku, ale prosíme o príspevok v akejkoľvek sume priamo na Tomášov účet číslo SK3402000000003523158257 Do správy dajte heslo Handbajk.

Čiastka nemusí byť vysoká. Je nás dosť. Ak prispejeme mnohí svojou troškou, tak sa cieľ podarí rýchlo dosiahnuť a Tomáš može rajdiť ostošesť a užívať život pohybom.....

Ďakujem veľmi pekne.
Kiče


PS: na fotke sa Tomáš vytešuje na požičanom handbajku

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Ďalšie fotky z tejto témy

Zobraziť všetky
keyboard_arrow_up