OziExplorerCE v2.32 v telefóne SAMSUNG OMNIA II - WM 6.5

... no program typu oziExplorer a jemu podobné fungujú iba na starších verziach WM.

... a to ti kto povedal? Používam ho na HTC HD2 a včera som ho inštaloval manželke na Samsung Omnia 2. Oba, HTC aj Samsung, pracujú pod Windows Mobile 6.5.

Na turistickú navigáciu do tvojho telefónu nič lepšie ako OziExplorerCE 2 neexistuje. Akurát pre neštandardné rozlíšenie displeja tvojho telefónu (320x320 pixelov) bude treba pre lepšie použitie trochu upraviť obrazovky OziExplorera, to však nie je problém pomocou programčeka ScreenDesigner for OziExplorerCE 2. Pozri túto tému: gps-navigacia-mapy/skiny-pre-oziexplorerce-2-upravte-si-vzhlad-programu-t19591.html Návody na screendesigner sú tiež tu: http://www.technika.ilcik.cz/system-gps/programy/oziexplorerce/version2xx/screen-designer/

EDIT: Pre začiatok (alebo aj "nafurt") však kľudne môžeš používať existujúce skiny pre štvorcové obrazovky, ktoré sa ti pri inštalácii OziExplorera nainštalujú. V OziExploreri potom treba nastaviť cestu k stránkovému súboru Square 240w x 240h.par1 cez menu File -- Load Setting Files -- Load Page File. Vybrať Square 240w x 240h.par1. Malo by to správne fungovať aj pre tvoje rozlíšenie 320 x 320.

Dôležité - EDIT 2: Práve som si pozrel parametre tvojho telefónu a beriem späť tvrdenie, že ti bude na ňom OziExplorerCE fungovať. NEBUDE! Nie však preto, že má "novší" Windows Mobile, ale z jednoduchého dôvodu. Tvoj telefón NEMÁ DOTYKOVÝ DISPLEJ. OziExplorer CE nepodporuje a ani nikdy nepodporoval nedotykové displeje. Takže ohľadom OziExplorera som veľmi nepomohol.

Pre tvoj telefón je riešením nainštalovať si Garmin Mobile XT s topo mapou s doplnenými lesnými cestami. K OziExploreru so sadou dobrých rastrových máp to má síce ďaleko, ale funguje to aj na nedotykových smartfónoch s Windows Mobile.

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up