Ahojte, neviem ako vy, no ja som sa už neraz stretol s bikom , na ktorý som chcel dať drziak na fľašu a následne ked som si fľašu kupil som zistil že je tam sakra málo miesta pre tú fľašu pripadne žiadne... Hľadal som po forach atd, narazil som na drahé redukcie ktore flasu posuvaju smerom nadol, no je to vyrobcom dane o kolko a nieviete si to prisposobovat ako to vam vyhovuje. Tak ma napadlo .. v elektro obchodoch a obchodoch so spojovacim materialom dostat kupit DIN lišty tu je postup :
1. skratit listu na pozadovanu dlzku a zabrusiť ostré hrany
2. navrtať prípadné dierky kedže rozchod dier vacsinou nesadne je nutne dovrtavat diery.
3.zohnať si skrutky M5 s polgulatou ozdobnou hlavou na imbus , ktoré nasledne skratite na 10mm
4.celu listu zo vsetkych stran nastriekať zakladnou farbou, vrchnou a ochrannym bezfarebnym lakom proti korozii
5.už to len zmontovať ( v mojom pripade som musel ešte cez karbonovy košik vrtať jednu dieru na hlavný uchyt, bol by nepristupny kedze kosik precnieval. Din listu som ja vzdy montoval so zlabom smerom nahor, kedze potom nevznikaju take medzery medzi listou a ramom, a pekne košik do zlabu zasadne.

Cena takehoto držiaka je cca max 2-3€ a cca hodinka dve hodinky času .
- 1m din lišty = 2€ ( 1m je minimum co musite kupit )
- Spreje som mal doma to nepočítam... veľa tam i tak nešlo .
-skrutky podložky a matice su haliere ...

Snád som tymto niekomu poradil a pomohol , načo kupovať drahé adaptéry ktoré i tak nebudu presne podla vasich predstáv... Kľudne sa do komentov vyjadrite čo si o tom myslííte.. Gramárčinu si fakt odpustte , 40g navyše za lištu a skrutky ešte nikoho nezabili

comment Komentáre ku fotografii

thumb_up0thumb_down

A čo takto kúpiť si dva košiky na fľašu. A k tomu dve menšie fľaše. V teréne to bude o život aby si taku "cisternu" nevytratil. To volne miesto pri pôvodnom obsadení je tam akurát nato.

Pridaj komentár
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up