Bianchi testovací deň v MTBiker centru v Hrádku. Parádička, ale keby som mal čas tie biky nastaviť presne na seba, tak to by bola ešte iná parádička Bol to predovšetkým test vecí ktoré som nikdy nejazdil. Takže moje dojmy:
1) Karbónový rám - chcem a 29" - chcem
2) FOX vidla s pevnou osou - síce nebol čas sa hrať s nastavením, ale asi skôr chcem (zbavil by som sa posledného SRAMU na biku)
3) bowdeny v ráme - je to pekné, len je s tým zbytočná robota a klepe pri jazde (že sa to dá asi fixnúť), skôr by som sa tomu vyhol ako by som to jednoznačne chcel
4) 26x42 je na 29" málo a 32x50 ešte menej (buď 26x46 alebo 30x50)
5) jednoprevodník - nemohol som si zvyknúť na tie obrovské skoky na kazete, len by to chcelo 30z, vďaka 29" by bol aj najťažší prevod 30x10 cca rovnako rýchly ako mám ja teraz na 36x11, len tie skoky...
6) Eagle - SRAM radenie nikdy, radšej Shimano, ktoré tiež nemusí byť bezchybné
7) hlučný orech - nikdy v živote, vďakabohu za DT Swiss s najmenšou rohatkou, to bolo neskutočne otravné!!!
8 ) locky na riaditkách sú naozaj totálna zbytočnosť, ako prvé by som to dal dole...
9) stále sa mi viac páčil systém Shimano 2x ako Eagle 1x, a to aj v priamom porovnaní

Už len pomaly hľadať vhodný rám, doteraz som poškuľoval na Bianchi a Orbeu, len rám musí umožňovať montáž prešmyku. Ale kedy sa ku kúpe dokopem ani srnky a medvede netušia, nemusí to byť ani tento rok

http://www.cykloserver.cz/f/4433245107/

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Ďalšie fotky z tejto témy

Zobraziť všetky
keyboard_arrow_up