luky v okoli Brezovej kaplnky su paradne

Vrsatec (Biely vrch) - skoro Butkov - Omsenska Baba

BN-Krasna Ves-Velke Luky-Omsenie-TR.Teplice-TR.Tepla-Nemsova-Vlarsky prusmyk-Brezova kaplnka-Biely vrch-Pruske-Ilava-Ladce-Butkov-s.Mraznica-Kosecke Podhradie-Horna Poruba-Omsenska Baba-Omsenie-Velke Luky-Bukovinska skala-Krasna Ves-BN

- konecne bolo teplo - na kratke, vietor samozrejme nesmel chybat, ale vacsinou fukal spravnym smerom, blato po dazdoch sice bolo, ale nic strasne
- zucastnit tolkych spolocensko sportovych akcii za jeden den, to je snad nemozne, no podarilo sa mi
- na Vrsatci uz rozkladali stan a stoly s vodou, neviem co tam bolo, no vyskyt turistov bol znacny
- ist na Butkov a nepozriet ci tam naaahodou nieco nieje bola blbost vychytal som Tradicnu Majovu put a uplne skvele som stihol krizovu cestu pri stvrtom zastaveni - cize tak 2 hodinky hybernacie kym sa veriaci dostanu az hore, tak som to otocil
- do sedla Mraznica cervene faborky - na sipkach napisane okolo Kosece
- na Homolku od Ilavy sa dnes jazdilo moto GP
-nad Hornou Porubou biele faborky - Teplicka 50-tka - a ze stado pesiakov teda vie zmenit blatovy usek na totalnu pasteku so sluchatkami v usiach sa na singli velmi dobre obchadzaju
- konecne Krasna Ves a samozrejme som este stihol cestne preteky do Podluzian - nic som im nedaroval a prisiel do ciela prvy v uniku pred balikom

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Ďalšie fotky z tejto témy

Zobraziť všetky
keyboard_arrow_up