No radost ma rychlo presla.Je tam sice cedula,ze po kolaudacii bude veza spristupnena vsetkym,no je to tam uz min.pol roka ak nie dlhsie.

Ja som mal ciel Sedlo Lucky,(tiez som neskor obdivoval tu zvlastnu farbu v kaluzi,co fotil Gusto0),ale uz davnejsie som chcel ist na rozhladnu nad Hornym Orechovym,tak som si naplanoval take koliecko cez Hrabovku.Ako som stupal,tak dole kopcom snad 20 cyklistov na roznych bikoch.Sezona naplno rozbehnuta.Na vrchole,co je uz vlastne koniec dediny som zahliadol nieco ako vrch veze,tak si vravim,ze to bude asi ono.Tak som to pustil dole a na konci klesania hned vpravo.A tak som slapal ani neviem kolko,oprotiiduceho som sa spytal na cestu,vraj idem dobre,no ale akosi stale  nikde nic,az som sa rozhodol ked som zbadal zelenu znacku so statnym znakom,ze odbocim a pojdem tam.No a urobil som dobre.Taky som bol nateseny,nikde ani nohy,no rychlo ma to preslo kedze sa na nu nedalo dostat.Tak som sa otocil a isiel cez Brezinu,kde bolo naozaj minimum ludi,idealny den na jazdenie,asi vsetci pri vode.Potom cez Soblahov,vyssie som nabral kyselku,dalej chata pod Ostrym vrchom a smer Lucky.Doma som nalepil naleku na  ram a co cert nechcel,drb a retaz roztrhnuta.Nalepka ucinkuje Dal som bike do tiena,vyberam nitovacku,no zistujem,ze ju nemam.A do Dubnice je to daleko.Zastavujem prveho bikera co siel okolo,ani sa na mna nepozrel,presiel okolo,tak som mu poprial vsetko zle kktovi.Nasledne starsi par,s ktorym som sa uz 2x stretol.Tiez nemali nitovacku,naco pan ak som dobre pocul vravel,ze musi kupit.Potom 3 bikerky,tiez nic.Tak len pesi a kde sa dalo,tak som sa aspon kusok dole kopcom pustil.Zo sedla do Kubrej,kde sice boli biky,ale akosi majitelov nebolo.Pozrel som vlak z Tn,no az za 2 hodiny.Az na konci Kubrej elektrobiker,zastavujem ho a on,ze ma.Tak este raz dakujem.Celkovo mi to vyslo 73 km,ale co som siel pesi neviem.

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Ďalšie fotky z tejto témy

Zobraziť všetky
keyboard_arrow_up