Noldo presne tak keď som kúpil predošlý DJI spark.. najskôr som ho hodil do beginer módu... vtedy neodletí ďalej ako 30metrov od teba/ nad teba.... a celkovo reakcie sú spomalenejšie a lieta v takom obmedzenom rýchlostnom móde... ale rýchlo som pochopil že to vôbec netreba...

vo vzduchu to visí samé....aj vo vetre sa to samé proti vetru nakláňa a drží na mieste...

sparka som "načipoval" a odstránil obmedzenie výkonu motorov..(bežne lieta v športovom móde 50km/h) zdvihol som to na 80km/h a to začala byť teda riadna sranda rýchlosťou sa to už vyrovnalo niektorým závodným dronom ale stále to malo všetky antiblbózne funkcie


problém sparka je veľmi ľahko vypadávajúci signál :/ niekedy už keď bol dron 100-200 metrov od teba stratil signál (vtedy sa začne vracať automaticky "domov" (pred každým vzletom si nastavíš bod návratu...) ja som bohužial zabudol zadať návratovú výšku...a spark sa teda začal vracať vo výške v ktorej aktuálne bol...a v plnej rýchlosti to napratal do steny plaveckého hradu... :/

video z rozbitia sparka je tuhttps://www.youtube.com/watch?v=8spERTRVEtA

následne som sa rozhodol pre niečo lepšie....3-osý gimbal, fotenie do raw, phantom 4 lieta cez 70km/h aj bez úprav vnútorných systémových nastavení drona

maximálku s phantomom 4 mám 104km/h a síce je veľký a nieje to také pohodlné nosiť so sebou ako keď som mal spark...ale je to premakanejší stroj

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up