Sice po mesiaci cakania, ale oplatilo sa;
DT Swiss M1700 Spline 2, verzia s 30mm rafkami
37B52E2A-4FE3-4D96-BACC-C4C505B7B693.jpeg
Dokonca mi prihodili aj ventily, adaptery na kotuce, adaptery na rychloupinaky a aj rychloupinaky samotne pre obe kolesa, a to v popise pisali, ze su kolesa bez ventilov a adapterov

comment Komentáre ku fotografii

thumb_up0thumb_down reply

Ahoj kde si kupoval ? Dik

thumb_up0thumb_down reply
thumb_up0thumb_down reply

Ahoj, bral som z
http://www.rczbikeshop.com/en_ue/

Je to zvlastny shop, rozpisem:
NEGATIVA
* stranka nic moc, nefunguje im certifikat pre https, pri objednavani som musel objednavku vyklikat este raz v inkognito okne, lebo mi nesla zvolit krajina dodania ina ako Francuzsko
* dlhsie doby dodania- pri kolesach pisali 2 tyzdne, realne to trvalo skoro 5 (po troch tyzdnoch som im pisal mail ze co sa deje, ozvali sa celkom rychlo)
* postovne dost drahe- pri kolesach som zan dal 20e
POZITIVA
* ked uz kolesa konecne odoslali, dorazili z Francuzska za 4 pracovne dni, od nich to posielalo Collisimo, u nas (posielal som si to do CR) ceske DPD s perfektnym 1 hodinovym dorucovacim oknom- nemusel som byt doma cely den
* ceny! tie kolesa ma vysli 200e+posta; ale pozor, normalne tie ceny nie su na stranke take skvele, zaujimave su az so zlavovymi kodmi, ktore chodia mailom, staci si to subscribnut

Suma sumarum: ak by sa mi nieco na biku dodrbalo a chcel som novy diel cim skor, neuvazoval by som nad nimi. Ale ak vystihnes akciu na planovany upgrade, ktory moze pockat par tyzdnov, je to dobry deal. Tiez recenzie na reklamacie su rozpacite, ale ja to zariskovanie (zatial) nelutujem. Ale pri komponentoch, pri ktorych sa obavam, ze sa mozu lahko dosrat a nechcel by som ich servisovat sam (teleskopicke sedlovky napriklad), by som to tiez zvazil.

thumb_up0thumb_down reply
thumb_up0thumb_down reply

Super dik za info uz mi kamos spominal tento shop, vo volnom case sa tam skusim regnut a subscribnut pre mozne zlavy.. dikes moc zvazujem tiez casom dt Swiss kolesa alebo race face tieto sa mi pacia nieco podobnej sirky chcem tych 27mm najmenej.. dik este raz

thumb_up0thumb_down reply
thumb_up0thumb_down reply

V pohode
Ale co som kukal, tak teraz pisu dostupnost tychto mojich na 16 tyzdnov, takze realne to moze byt ku koncu sezony Tak sleduj, ci znovu naskladnia

thumb_up0thumb_down reply
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up