Klidek. Nerozumieš, že môžem podložiť svoje tvrdenia rovnako ako vy vaše o drtení ženských výkonov ?
A aj že zrazu sa už neposmievate z Cullyho ženského podia, že mohol byt aj štvrtý. Co nevidíš pár príspevkov dozadu ?

Kristina napísal:
Nemám aero bajk. Dokonca ani karbon. Jazdím na titane s okrúhlymi trubkami a kolesá majú výšku "iba" 35mm. Jazdím navyše kotúče, ktoré sú pravdepodobne menej aero ako tvoj bajk s ráfkovými brzdami. Ale to je iba moje "laické" porovnanie, keďže čo sa týka časovky ty si väčší expert ako ja.
Do Brezna nemal ďalej ako ja a tak si mohol nastúpiť na štart a porovnať reálne dáta s tvojho wattmetra a pretekármi v tvojej kategórii.

Keby si ty vedela, na akom Titanovi som je šiel ten 2 hodinový tréning. A jeden pretek tohto roku za 100 euro mi úplne stačil.

Volodja ale aby si nepovedal mám aj nejaké údaje k výkonom a časom /rýchlosti/ na bicykli:
2 rovnaké pomerne malé výkony 287 W ale veľmi zaujímavé rýchlosti pri nich a jeden ,,stredne,, dobrý výkon 319 W ale takmer rovnaká rýchlosť ako pri menšom výkone 287 W
môj výkon 287 W, 26 minút bol takmer na rovine ale celý proti silnému vetru
a jeden veľmi malý výkon 212 W, rýchlosť 38,5 km/h so stredne dobrým aero materiálom, v aero pozícii z môjho tréningu na velodrome

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up