Ludia su coraz viac chorejsi, ked nieco take podpalia.
A ked si dam 10x po 50km kde sa dost slape do kopca a zjazdujem po kamenoch nikdy som nic nemenil. Proste sa nieco pokazi tak vymenim. Nemam retazcovy full za 329e aby sa mi po jazde znicili okamzite komponenty. Ale zas mam len 50kg a full tlmi narazi. 100km maratony na ht nejazdim. Radsej kratsie a technickejsie. Jedine full, kvoli chrbtici.
Nezdielam nazor Peta, ale tiez neznasam blato. Pretoze s bikom zapasim vo vani a hodinu ho drhnem, mozem rajdom rozbit zrkadlo, odret vanu a cela kupelna a chodba je mokra a vsetko umyvat a vyberat kvoli tomu pracku z kupelne.
Byt sucho, mohol som este miesto toho hodinu jazdit a nie drhnut a obmedzovat ostatnych, ked sa nemaju kde umyt.
Medzi zadnym blatnikom a plastom to bolo blatom uplne upchate. V tretre som mal kostku zo slivky. Najhorsie je mastne blato od rybnika. To lesne ide dole lahko.
A naviac z blatom v dezene, sa viac smyka a bik je tazsi. Sice po asfaltke to opada ale ja chcem ist este na vyjazd do kopca s o kilo tazsim bikom a susedia nadavaju ze som zaspinil chodbu.

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up