ja som začínal klasicky ako decko na nejakom deckom viď foto. potom som mal bmx a keď dorazili prvé oceľové horáky, tak som začal drať to, všetko to bolo len pre zábavu a za účelom dopravenia sa. potom som ale objavil čaro motora a ešte pred 15r začal jazdiť na pekáči, zo začiatku som to ešte kombinoval aj s mtb, ale neskôr som len na motorkách behal a od 18 na 4 koleách. postupne som aj pri upratovaní garáže všetky tie staré MTB rozdal, lebo len zavadzali.. ale jeden taký ocelový krám sa vrátil do baráku, lebo to brat vyhral v tombole.. v tom čase sme mali aj psa nového, ktorý bol hyperaktívny a bol problém ho unaviť a tak som na to začal využívať aj ten bike, to bolo tak 10 rokov dozadu. postupne ma to chytalo a bike sa rýchlo zničil, tak som spravil upgrade nejakým tescobikom s "odpruženou" vidlou a postupne som objavil bikejoring. ale aj tak som robil len tak 500km ročne. tesco bike tiež moc nevydržal a neskôr som spravil upgrade za hlinikové CTM HT, ktoré mi pár rokov slúžilo na daný účel. zlom nastal v 2014, keď mi vtedajšia frajerka odchádzala na pol roka na zahraničnú stáž a rozmýšľal som že čo s "toľkým" voľným časom zrazu. tak prišiel rad na cesťák, ktorý ma lákal už dlhšie, keďže som sledovával tdf, prispela k tomu aj opravená cesta na javorinu a taktiež účasť na javorinskej časovke na MTB, kde som si po preteku vypočul zaujímavé zážitky žiletkárov čo tam boli... na začiatok som si kúpil na skúšku len bazárovú hlinu, samozrejme ma to chytilo, hneď som aj nejaké časovečky skúšal, na konci sezóny som už menil za karbón a na ďalší rok som sa už hral na pretekára zasa na ďalšom biku. v súčastnosti mám 4 bicykle a už by som si bez toho život nevedel predstaviť.

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Ďalšie fotky z tejto témy

Zobraziť všetky
keyboard_arrow_up