Cyklisti

Cyklistický maratón na dokonalom asfalte jediného automobilového okruhu na Slovensku je späť. Ak ste minulý rok nevyužili šancu šliapať 24 hodín do pedálov a preháňať sa pretekárskym okruhom Slovakia Ring, prichádza ďalšia príležitosť. Koncom júna sa na štart postavia amatérski aj profesionálni jazdci a zažijú nezabudnuteľný deň aj noc na bicykli.Termín podujatia:
Štart: 26.6.2014 o 12.00 hod- štart Le Mans Style
Cieľ: 27.6.2014 o 12.00 hod

Základné informácie
Aj tento rok majú súťaživí cyklisti šancu zmerať si sily s konkurenciou v cyklistickom maratóne. Rekreační, amatérski aj profesionálni jazdci si počas 26. a 27. júna budú podávať štafetový kolík a krúžiť po takmer 6-kilometrovom pretekárskom okruhu. Počas 24 hodín môžu zažiť radosť zo športových výkonov, západ aj východ slnka nad pretekárskou dráhou a skvelý pocit z tímovej atmosféry. Počas minuloročného cyklomatarónu si zmeralo sily 176 tímov, pričom najrýchlejší prešiel až 858,69 km.
Neváhajte a zapojte sa aj vy. Stačí poskladať tím z dvoch, štyroch, šiestich či ôsmich cyklistov alebo sa na štart postaviť sám.
24-hodinovka sa v minulom ročníku stala obľúbenými firemnými hrami. Presvedčte vašich kolegov, postavte si tím a porazte konkurenciu.

Okruh Slovakia Ring / Areál Slovakia Ring
Slovakia Ring je profesionálny pretekársky okruh na Slovensku. S celkovou dĺžkou 5 922 m sa radí medzi najdlhšie v Európe. Kvalitatívnymi a bezpečnostnými parametrami vytvára okruh zázemie nielen pre prestížne svetové šampionáty pod hlavičkou FIA. Od roku 2010 prináša podujatia pre profesionálnych jazdcov, amatérov aj širokú verejnosť.
Komplex Slovakia Ring v Orechovej Potôni predstavuje jedinečný areál na Slovensku. Na jednom mieste ponúka možnosť jazdiť na motoristickom okruhu, zdokonaliť sa v škole bezpečnej jazdy, vyskúšať si off-road a užiť si relax v hoteli. Okruh Slovakia Ring so špičkovými parametrami patrí medzi najkvalitnejšie v Európe. Ponúka pestré možnosti využitia pre profesionálov aj amatérskych jazdcov a prináša pravidelné víkendové podujatia pre širokú verejnosť. Pre všetkých, ktorí si chcú preveriť a zdokonaliť svoje jazdecké zručnosti, je pripravené Centrum bezpečnej jazdy snajmodernejším tréningovým cvičiskom v strednej Európe. Po aktívnom výkone si môžete dopriať výdatný obed či večeru v Hoteli Ring***, ktorý ponúka komfortné ubytovanie a wellness centrum so saunami a bazénom.

Registrácia
http://24hod.sportsoft.cz/main.aspx?e=70&lng=sk
Nezmeškajte možnosť zaregistrovať sa za nižší poplatok do 30. apríla 2014.

Registrácia bude platná len po zaplatení štartovného!
Bankový účet Privatbanka, a.s., Suché mýto 1, 811 03 Bratislava,
Bank account: 19-1121617060/8120
IBAN: SK06 8120 0000 1911 2161 7060
SWIFT: BSLOSK22XXX s uvedením názvu tímu

Cenník štartovného vrátane darčekového balíčka a mikročipu:

Cennik

K dispozícii je na prenájom 30 boxov a cena jedného boxu je 100,- Eur. Každý box je vybavený LCD obrazovkou s online výsledkami, pivným setom, 380 V a 240 V.
Odporúčané ubytovanie www.hotelring.sk
Zabezpečené stravovanie v reštaurácii www.maximringrestaurant.sk Na základe individuálneho dopytu VIP catering vo VIP room priamo na pretekárskom okruhu.
Zabezpečené služby maséra

Každý účastník obrdží štartovací balíček, ktorý bude obsahovať:
- 1x Poukážka na Slovakia Ring na voľnú jazdu vlastným autom, 30min.
- 1x Poukážka na Slovakia Ring na voľnú jazdu vlastným motocyklom, 30min.
- 1x Zľavová poukážka na produkty a služby Driving Academy vo výške 10%
- Darček od spoločnosti Zepter
- 2x nápoj a 2x teplé jedlo v reštaurácii Maxim Ring

Tímom taktiež ponúkame ubytovanie v Hoteli Ring s 50% zľavou, reštaurácia Maxim Ring bude otvorená v režime 24h.

Organizátor
Kontakt na organizátora, s ktorým možete riešiť všetky Vaše otázky: miklovic@slovakiaring.sk
Preteky 24h Slovakia Ring cycling race organizuje okruh Slovakia Ring v spolupráci so Slovenským zväzom cyklistiky a Finančným centrom Team o.z.
Viac info priebežne aj na www.slovakiaring.sk
keyboard_arrow_up