Výsledky z akcie (966 účastníkov)

Kompletné výsledky z akcie nájdete na: http://sportsofttiming.sk/sk/zavod/overview/2258

Zobraz výsledky pre trať:
a kategóriu:

Typ trate : HORAL Dejzi 17 km

Kategória : Rodina – dospelý + dieťa do 14 r. (HORAL Dejzi 17 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)1080 Cyril V. bike - run team 00:37:09.45
2. (2.)1081 Jakub V. 00:37:09.45
3. (3.)1024 Roman C. PROefekt Košice 00:37:25.45
4. (4.)1025 Matej C. 00:37:26.19
5. (5.)1072 Jakub M. 00:38:14.95
6. (6.)1101 Rastislav M. 00:38:15.46
7. (7.)1007 Miloš T. SCK CYKLO TOUR Súľov 00:39:34.66
8. (8.)1018 Kristina T. CK Epic Dohňany 00:39:34.71
9. (9.)1039 Karol D. 00:40:27.71
10. (10.)1127 Vojtech P. Muráň 00:40:51.66
11. (11.)1019 Stanislav G. bikemagazin.sk 00:41:03.71
12. (12.)1020 Zdenko G. 00:41:04.16
13. (13.)1112 Sandra B. 00:41:04.91
14. (14.)1109 Tomáš S. 00:41:15.72
15. (15.)1110 Markus S. 00:41:16.67
16. (16.)1111 Petronela B. ŠKC Liptovská Lúžna 00:41:42.66
17. (17.)1011 Silvinka Š. Spomart cyklo team 00:42:08.71
18. (18.)1010 Robert Š. SPOMART CYKLO TEAM 00:42:51.21
19. (19.)1012 Jakub Š. 00:42:51.21
20. (20.)1131 Nina U. 00:43:08.92
21. (21.)1129 Miroslav U. 00:43:09.41
22. (22.)1091 Natália K. 00:44:38.71
23. (23.)1090 Vratko K. ŠK HORAL-ALTO Slovakia Svit 00:44:39.96
24. (24.)1040 Maximilián D. 00:45:18.21
25. (25.)1021 Ondrej K. 00:45:28.72
26. (26.)1128 Matej P. 00:45:29.67
27. (27.)1141 Nikolas M. Allianz Bike Team 00:45:29.72
28. (28.)1022 Ján K. 00:45:30.21
29. (29.)1100 Filip M. 00:45:34.71
30. (30.)1099 Jozef M. 00:45:35.17
31. (31.)1034 Michal S. 00:45:41.22
32. (32.)1031 Norbert S. 00:45:41.46
33. (33.)1001 Slavomír L. 00:46:28.71
34. (34.)1002 Katarína L. CK MŠK Kežmarok 00:46:29.17
35. (35.)1065 Jozef P. Villa Krejza 00:46:46.97
36. (36.)1126 Jozef P. Villa Krejza 00:46:47.22
37. (37.)1047 Dominik K. CK MŠK Kežmarok 00:46:48.47
38. (38.)1046 Marcel K. CK MŠK Kežmarok 00:46:48.97
39. (39.)1076 Matúš B. 00:47:23.35
40. (40.)1083 Ján Š. 00:47:29.92
41. (41.)1082 Darina Š. 00:47:40.17
42. (42.)1103 Šimon K. 00:47:50.73
43. (43.)1102 Miloš K. Eleven-Sportswear.sk 00:47:50.97
44. (44.)1062 Rastislav H. 00:48:03.97
45. (45.)1089 Samuel H. 00:48:03.97
46. (46.)1118 Richard C. 00:48:15.18
47. (47.)1117 Ján C. 00:48:15.23
48. (48.)1060 Miroslav D. 00:48:15.42
49. (49.)1122 Miroslav D. 00:48:15.92
50. (50.)1048 Rudolf D. DubajFamily Zvolen 00:48:16.97
51. (51.)1049 Janka D. DubajFamily Zvolen 00:48:17.47
52. (52.)1120 Matúš M. 00:49:32.73
53. (53.)1119 Frantisek M. Nct 00:49:32.97
54. (54.)1073 Martin V. ŠK Velodrom 00:49:41.92
55. (55.)1107 Juraj Š. INBIKE 00:49:50.22
56. (56.)1108 Karin Š. IN BIKE TEAM 00:49:50.48
57. (57.)1088 Michal K. 00:50:00.72
58. (58.)1087 Branislav K. CLIMBERG Sport Team 00:50:01.47
59. (59.)1079 Dorota V. 00:50:30.67
60. (60.)1093 Miroslava G. 00:50:52.72
61. (61.)1092 Miroslav G. 00:50:53.93
62. (62.)1114 Šimon F. 00:51:28.42
63. (63.)1113 Marek F. 00:51:28.47
64. (64.)1069 Anton C. SEGUM BIKE TEAM 00:51:34.47
65. (65.)1121 Matúš C. 00:51:35.18
66. (66.)1064 Jakub V. ŠK Velodrom 00:51:47.22
67. (67.)1134 Robert V. 00:52:24.94
68. (68.)1063 Filip V. 00:52:24.98
69. (69.)1098 Adrián O. ŠK Topoľčianky 00:53:04.50
70. (70.)1094 Jana L. ŠK Topolčianky 00:53:08.22
71. (71.)1095 Timotej L. 00:53:08.72
72. (72.)1075 Michal M. 00:53:30.19
73. (73.)1074 Miroslav B. 00:53:30.93
74. (74.)1061 Martin V. 00:54:04.23
75. (75.)1133 Veronika V. 00:54:04.47
76. (76.)1004 Juraj P. 00:54:50.48
77. (77.)1003 Rastislav P. 00:54:51.18
78. (78.)1132 Rebeka H. 00:55:01.73
79. (79.)1130 Ján H. Norwit-CykloMAX Poprad 00:55:02.48
80. (80.)1123 Roman J. UNITREK BIKE Team 00:56:44.48
81. (81.)1124 Emma M. 00:56:44.48
82. (82.)1013 Vladimír Š. 00:57:02.18
83. (83.)1067 Eva Sofia Z. 00:57:05.98
84. (84.)1014 Šimon Š. 00:57:16.44
85. (85.)1015 Barbora Š. 00:57:16.44
86. (86.)1028 Marek K. Žilinská župa 00:57:20.18
87. (87.)1027 Peter K. Žilinská župa 00:57:20.24
88. (88.)1096 Eva Z. 00:57:21.45
89. (89.)1097 Vladimir Z. 00:57:21.49
90. (90.)1017 Sofia M. ( matieska) 00:57:21.73
91. (91.)1068 Samuel Elijah Z. 00:57:21.94
92. (92.)1016 Peter M. VELOSVET cycling team 00:57:21.98
93. (93.)1085 Radka L. 00:57:35.73
94. (94.)1084 Eva L. 00:57:47.98
95. (95.)1140 Jakub M. Allianz Bike Team 00:58:14.73
96. (96.)1138 Jozefína M. Allianz Bike Team 00:58:15.44
97. (97.)1139 Stanislav M. Allianz Bike Team 00:58:17.00
98. (98.)1036 Tomáš K. Sport-skiteamsnowland Valča 00:59:35.48
99. (99.)1035 Martin K. LK Jasenská Dolina 00:59:35.99
100. (100.)1106 Iva T. 01:00:22.94
101. (101.)1125 Katarína J. 01:01:48.73
102. (102.)1058 Monika J. Karpatskí turisti 01:01:49.70
103. (103.)1104 ľudovít T. 01:03:13.69
104. (104.)1105 Matej T. 01:03:13.69
105. (105.)1057 Ivan K. 01:03:24.74
106. (106.)1056 Zuzana K. 01:03:24.94
107. (107.)1023 Eva K. Žilinská župa 01:04:05.99
108. (108.)1026 Barbora K. Žilinská župa 01:04:06.24
109. (109.)1053 Jakub B. 01:04:41.49
110. (110.)1052 Zuzana B. 01:04:51.99
111. (111.)1071 Ondrej V. 01:05:35.50
112. (112.)1070 Drahomíra V. CLIMBERG Sport Team 01:05:36.24
113. (113.)1116 Theodor K. 01:07:43.24
114. (114.)1043 Pavol R. 01:07:45.27
115. (115.)1041 Ľubica R. ŠKODA Bike Team 01:07:45.50
116. (116.)1042 Peter R. 01:07:46.46
117. (117.)1115 Peter K. 01:07:55.20
118. (118.)1009 Matej G. 01:09:01.95
119. (119.)1008 Ivan G. 01:09:01.99
120. (120.)1045 Martin M. 01:09:25.74
121. (121.)1044 Viera M. 01:09:26.25
122. (122.)1054 Ján B. Velosvet Prievidza 01:16:04.25
123. (123.)1055 Šimon B. 01:16:04.25
124. (124.)1086 Šimon B. 01:20:03.72
125. (125.)1066 Katarína B. Climberg Sport Team Trenčín 01:20:07.12
126. (126.)1038 Zuzana K. 01:25:46.51
127. (127.)1037 Marianna K. 01:25:47.48
128. (128.)1144 Lea B. 01:46:48.30
129. (129.)1142 Eva B. 01:46:48.79
130. (130.)1143 Martin B. 01:46:49.29
131. (131.)1077 Peter L. 01:47:06.50
132. (132.)1078 Oskar M. 01:47:07.43
1005 Eva F. DN:Fi:ni.sh
1006 Aneta F. DN:Fi:ni.sh
1050 Jana D. DubajFamily Zvolen DN:Qu:al.if
0 Jozef B. DN:St:ar.ts
1051 Ivanka D. DN:St:ar.ts
0 Sandra M. DN:St:ar.ts
0 Matej U. DN:St:ar.ts
1029 Rado T. bikepoint.sk DN:St:ar.ts
1030 Ema T. ( rado.tilandy) TIL&Y DN:St:ar.ts
1032 Filip S. DN:St:ar.ts
1033 Martina S. DN:St:ar.ts

Typ trate : HORAL Ízi 28 km

Kategória : Kadeti 15 - 16 rokov (HORAL Ízi 28 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)932 Samo H. CKM Poprad 01:14:17.92
2. (2.)938 Marek T. Kaktus bike team Bratislava 01:16:28.67
3. (3.)890 Tomáš C. ( ace123) SEGUM BIKE TEAM 01:20:57.47
4. (7.)873 Martin V. Kaktus Bike Team Bratislava 01:23:27.93
5. (10.)954 Matúš M. 01:25:30.98
6. (12.)849 Tomáš P. ŠK Topolčianky 01:26:00.43
7. (16.)952 Peter P. CEA Schwabik Cycling 01:27:45.73
8. (17.)848 Matej G. Cebra-Bowden 01:28:23.73
9. (19.)805 Samuel B. 01:29:58.23
10. (20.)824 Samuel G. bikemagazin.sk 01:29:59.44
11. (22.)817 Adam B. CK Energia Svit 01:31:29.44
12. (23.)934 René C. 01:31:47.49
13. (32.)916 Filip B. 01:39:11.49
14. (40.)923 Denis M. 01:43:10.70
15. (44.)828 Peter H. 01:45:27.71
16. (51.)878 Alex R. Rebel Klub Čachtice 01:49:40.76
17. (53.)841 Marek S. kaktus bike team 01:51:12.76
18. (60.)897 Matúš K. CK Velodrom Prešov 01:54:12.48
19. (68.)850 Adam P. FTC CC Fiľakovo 01:57:31.97
20. (82.)910 Samuel Š. 02:05:47.78
21. (109.)876 Samuel K. 02:27:23.26
843 Dominik B. DN:St:ar.ts
835 Ondrej B. DN:St:ar.ts

Kategória : Muži od 19 rokov (HORAL Ízi 28 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (4.)860 Lukáš G. BIKE KLUB LIPA 01:21:01.97
2. (5.)927 Michal R. CK Epic Dohňany 01:23:15.18
3. (6.)908 Martin Šišovský ( siso33) bikeacademy.sk 01:23:27.93
4. (11.)949 Pavol K. Proefekt Team 01:25:54.99
5. (13.)831 Jozef D. 01:26:15.68
6. (14.)942 Marián B. ( bamari) Cyklospis 01:27:01.68
7. (15.)953 Peter Š. www.ZILREC.sk 01:27:02.24
8. (18.)869 Martin B. Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 01:28:45.70
9. (21.)945 Martin V. Cykloklub IRIS Prešov 01:30:03.94
10. (24.)866 Tomas K. 01:31:47.74
11. (25.)933 Dominik B. 01:32:02.73
12. (26.)943 Jozef L. BIKE KLUB LIPA 01:32:11.23
13. (27.)816 Marek M. ( marek3x) 01:32:54.94
14. (28.)920 Juraj O. CK Machulince 01:33:06.98
15. (29.)880 Ondrej Š. CRAZY ONE BIKE TEAM 01:37:22.95
16. (31.)946 Lukáš H. Cykloklub IRIS Prešov 01:38:13.50
17. (36.)922 Peter M. 01:41:28.75
18. (37.)803 Martin H. Svit 01:42:09.20
19. (39.)905 Jozef M. Bike-Centrum Dubnica nad Vahom 01:43:07.20
20. (41.)924 Tibor K. NO-TAK bike team Stropkov 01:44:12.21
21. (42.)936 Milan Ž. DODO TEAM ORAVA 01:44:25.51
22. (45.)939 Tomáš B. Sám proti vetru... a hmyzu 01:45:50.95
23. (46.)853 Marek O. ( marekoleksak) ŠKODA Bike Team 01:46:27.52
24. (47.)865 Martin K. 01:46:52.75
25. (49.)813 Miroslav H. CK Batizovce 01:47:09.22
26. (52.)839 Aleksandr D. Veloobjednania 01:49:41.47
27. (54.)861 Peter K. 01:52:20.71
28. (55.)926 Michal R. Rebel klub Čachtice 01:52:47.76
29. (56.)872 Peter P. 01:52:49.97
30. (58.)811 Marek B. 01:53:33.46
31. (59.)814 Radoslav B. 01:53:39.13
32. (61.)852 Peter D. ( R.A.W.E.R.2.0) 01:54:15.96
33. (62.)826 Jozef R. 01:54:20.98
34. (63.)821 Peter L. 01:55:49.47
35. (64.)812 Ján M. Ck Batizovce 01:56:12.51
36. (65.)801 Martin B. 01:56:54.20
37. (66.)863 Juraj O. HK James Trenčín 01:56:54.27
38. (69.)825 Michal F. 01:58:21.27
39. (70.)881 Mário H. CRAZY ONE BIKE TEAM 01:59:11.77
40. (71.)851 Lukas B. 01:59:36.23
41. (72.)868 Štefan D. ŠK Topoľčianky 02:00:25.47
42. (74.)911 Martin Š. 02:01:42.77
43. (77.)827 Tomáš M. 02:03:31.23
44. (78.)941 Richard L. MXM Team 02:04:16.77
45. (79.)819 Dušan B. CK Energia Svit 02:04:18.77
46. (80.)802 Tomasz K. Yanosik Team 02:05:05.28
47. (83.)864 Ivan K. 02:05:53.78
48. (84.)870 Anton F. Námestovo 02:06:09.29
49. (85.)867 Jan O. ŠK Topoľčianky 02:06:12.24
50. (86.)917 Marek M. ŠK Topolčianky 02:06:32.34
51. (90.)832 Peter R. ŠKODA Bike Team 02:11:25.34
52. (91.)806 Kamil L. 02:12:00.99
53. (92.)874 Peter M. Športový triatlonový klub Pezinok 02:12:09.28
54. (93.)894 Peter Z. 02:12:10.29
55. (94.)888 Róbert H. ŠKODA Bike Team 02:15:03.29
56. (95.)906 Juraj D. ( Poppyduri) 02:15:14.76
57. (96.)950 Miroslav Š. 02:15:23.41
58. (97.)919 Marián S. 02:15:31.24
59. (99.)951 Ladislav L. 02:16:23.54
60. (100.)856 Peter H. ŠK Topoľčianky 02:16:39.80
61. (101.)855 Rudolf H. Bratislava 02:16:49.79
62. (102.)895 Michal B. 02:17:31.79
63. (103.)901 Ladislav B. Nová Dubnica 02:21:56.80
64. (104.)903 Marian D. ČUČORIEDKOVE GUĽÔČKY 02:22:39.50
65. (105.)822 Marek M. Košice 02:22:51.75
66. (106.)845 Vladimír O. 02:23:32.50
67. (107.)889 Patrik B. CK Svätý Jur 02:24:32.30
68. (110.)896 Štefan P. 02:28:32.80
69. (113.)838 Miro K. 02:38:10.19
70. (114.)929 Sándor H. Gyilkos Lódarazsak SE 02:40:51.32
71. (117.)882 Jakub K. ŠKODA Bike Team 02:41:44.32
72. (118.)948 Martin K. 02:42:16.79
73. (119.)883 Peter Z. ŠKODA Bike Team 02:42:51.32
74. (121.)844 Michal V. 02:43:35.57
75. (123.)818 Peter K. CK Energia Svit 02:46:58.57
76. (125.)836 Filip F. 02:59:22.84
77. (126.)928 Sándor E. Gyilkos Lódarazsak SE 03:00:37.61
78. (127.)829 Jozef K. 03:02:08.10
79. (129.)859 Maroš L. ( djmaros) CKT Svit 03:12:28.10
80. (130.)809 Milan M. 03:32:50.13
892 Vladimír F. DN:Fi:ni.sh
893 Michal C. DN:Fi:ni.sh
918 Juraj G. DN:Fi:ni.sh
833 Karol K. www.haTRIck.sk DN:Fi:ni.sh
842 Marian D. Lučenec DN:Fi:ni.sh
931 Vit A. DN:Fi:ni.sh
808 Miroslav D. DN:St:ar.ts
0 Marcel M. Podvažie DN:St:ar.ts
858 Michal G. KINČO DN:St:ar.ts
823 Tomáš H. Holba Racing Team DN:St:ar.ts
804 Csaba Mitro ( seamastercontrol) DN:St:ar.ts
807 Jozef P. DN:St:ar.ts

Kategória : Juniori 17 - 18 rokov (HORAL Ízi 28 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (8.)947 Ľuboš M. Velosvet Prievidza 01:23:52.22
2. (9.)912 Juraj C. CK Energia Svit 01:24:57.22
3. (30.)875 Tomáš Š. 01:38:08.99
4. (33.)857 Timotej B. ŠK Topoľčianky 01:40:12.20
0 Tomáš Š. DN:St:ar.ts

Kategória : Juniorky 17 - 18 rokov (HORAL Ízi 28 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (34.)877 Natália G. Johnson Controls Mladá Boleslav 01:41:10.45
2. (124.)944 Carla R. 02:48:02.81

Kategória : Ženy 19 a viac rokov (HORAL Ízi 28 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (35.)937 Ivana R. 01:41:16.45
2. (38.)871 Katarína V. Bike Klub Lipa 01:43:04.70
3. (43.)846 Marcela K. 01:45:25.50
4. (48.)940 Anna Š. 01:46:57.60
5. (50.)907 Barbora C. ŠKC Liptovská Lužná 01:49:13.46
6. (67.)820 Diana C. CK Energia Svit 01:57:12.52
7. (73.)891 Monika Ď. iron spinning zvolen 02:01:19.97
8. (75.)862 Zuzana H. 02:01:52.72
9. (76.)904 Michaela P. 02:03:16.77
10. (81.)921 Viola K. 02:05:20.52
11. (87.)898 Anastasiya K. ORBEA - Forza Racing Team 02:08:57.78
12. (88.)902 Katarina B. Osa sport academy 02:10:11.98
13. (89.)913 Ľzdmila R. 02:11:16.78
14. (98.)925 Katarína K. 02:16:03.41
15. (111.)815 Dorota S. Google pro Active Eyewear 02:30:54.55
16. (112.)909 Andrea M. 02:31:25.15
17. (115.)915 Darina H. CK Svätý Jur 02:41:06.32
18. (116.)837 Vierka M. 02:41:29.57
19. (120.)879 Ivana U. 02:42:54.32
20. (122.)930 Jana R. 02:44:50.76
21. (128.)914 Jana J. 03:05:10.35
935 Ivana G. Finančné centrum team DN:Fi:ni.sh
847 Jana K. Hatrick.sk DN:Fi:ni.sh
830 Věra K. DN:Fi:ni.sh
810 Zuzana M. DN:St:ar.ts
834 Yuliia A. Kyjev DN:St:ar.ts
0 Zuzana Ď. DN:St:ar.ts

Kategória : Kadetky 15 - 16 rokov (HORAL Ízi 28 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (57.)840 Natália B. CK Energia Svit 01:53:22.21
2. (108.)900 Laura B. CK Svätý Jur 02:24:34.80

Typ trate : HORAL Senzi 43 km

Kategória : Muži – 19 až 39 rokov (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)722 Radovan B. Bike amp Motion 01:52:18.48
2. (3.)748 Adrián B. Cyklistický tím FIREFLY 01:55:04.25
3. (5.)761 Peter H. Mirad Prešov 02:01:01.48
4. (6.)677 Juraj K. PRO EFEKT 02:01:23.44
5. (8.)445 Ján M. Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 02:01:56.98
6. (9.)558 Artem S. Ghost bikes Ukraine 02:02:36.73
7. (10.)588 Pavel D. Superior MTB Team 02:02:53.19
8. (13.)749 Peter F. Sportakus cycling team 02:05:04.25
9. (16.)642 Paul L. 2 Rad Heuke 02:06:38.69
10. (18.)607 Ondrej G. Johnson Controls Mladá Boleslav 02:08:37.49
11. (19.)747 Tomáš H. ProSport Team Košice 02:08:37.49
12. (20.)403 Martin M. Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 02:08:48.22
13. (21.)735 Tomáš B. Velosvet 02:09:43.49
14. (23.)716 Martin S. 02:10:16.50
15. (24.)768 Michal M. 02:10:17.51
16. (25.)694 Marián U. Velosvet cycling team Prievidza 02:11:02.45
17. (26.)765 Peter Ž. LEMRA cycling team Kosice 02:11:03.95
18. (28.)410 Juraj K. ( Juraj_KUKO) Prievidza 02:12:07.00
19. (31.)560 Martin S. ( matotope) ŠK KOMPAS 02:13:49.25
20. (32.)734 Miroslav F. Pro Sport Team Košice 02:13:56.20
21. (36.)458 Matúš K. 02:16:28.46
22. (37.)531 Pavol V. ŠK Kompas 02:16:28.71
23. (38.)494 Pavol M. CK Energia Svit 02:16:47.25
24. (39.)646 Antonín B. KELLYS BIKERANCH TEAM 02:16:56.50
25. (40.)692 Dávid D. PROefekt team 02:18:12.21
26. (42.)522 Martin R. Bike Jasenová 02:19:40.97
27. (44.)739 Dávid M. PROefekt Košice 02:20:15.76
28. (46.)463 Matúš P. ebajk racing 02:20:47.77
29. (47.)551 David B. Česká spořitelna-Accolade cycling team 02:21:37.26
30. (49.)604 Nikolas M. 02:22:03.96
31. (52.)711 Norbert J. 02:24:06.16
32. (53.)691 Mário O. CKM Banská Bystrica 02:24:44.76
33. (54.)712 Lukáš G. 02:24:44.97
34. (55.)744 Marián F. 02:24:45.76
35. (56.)543 Vladimir D. 02:24:59.77
36. (57.)510 Branislav K. ( ninno101) Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 02:25:02.72
37. (58.)518 Luboš S. CHRBATY 02:25:04.47
38. (59.)455 Filip S. 02:25:08.97
39. (60.)730 Marek T. 02:25:15.52
40. (64.)626 Marcel D. bikemagazin.sk 02:26:27.52
41. (65.)724 Jaroslav H. 02:27:31.76
42. (71.)436 Miro T. 02:30:07.78
43. (73.)753 Szymon G. ProSport Team Košice 02:30:18.78
44. (76.)620 Boris O. 02:31:48.52
45. (77.)755 Peter J. 02:32:15.77
46. (78.)649 Maciej L. 02:33:10.47
47. (79.)686 Tomáš Š. SPOMART CYCLOTEAM 02:33:13.78
48. (81.)424 Michal C. Hôrka 02:34:15.77
49. (83.)745 Tomáš B. 02:34:33.52
50. (86.)628 Ľubomír M. 02:35:18.48
51. (87.)459 Patrik K. 02:35:33.99
52. (92.)467 Miroslav P. 02:36:43.38
53. (98.)586 Marián M. Justeco Nezmrzliaci 02:38:08.73
54. (101.)624 Levente T. KKB 02:38:56.41
55. (103.)565 Pavol B. 02:38:58.79
56. (104.)641 Richard P. none 02:38:59.32
57. (107.)405 Ivan M. Velosvet cycling team Prievidza 02:39:35.48
58. (108.)497 Martin A. CK Energia Svit 02:39:37.49
59. (109.)482 Andrej P. ( andyvelosvet) Velosvet cycling team Prievidza 02:40:07.49
60. (112.)597 Ján K. Rebel klub Čachtice 02:40:29.28
61. (119.)517 Zoltán K. 02:42:09.54
62. (120.)635 Ľubomír M. Rebel Klub Čachtice 02:42:20.28
63. (121.)447 Zdenko K. CHRBATY 02:42:27.49
64. (125.)509 Martin R. 02:44:55.50
65. (126.)433 Marek C. ( Marki007) FTC CC Fiľakovo 02:45:20.79
66. (129.)453 Lukáš G. 02:45:55.79
67. (132.)623 Peter V. 02:46:43.54
68. (133.)568 Vlastimil D. Cyklistika Lučenec 02:47:29.51
69. (136.)415 Piotr K. Yanosik Team 02:47:49.24
70. (137.)715 Tomáš L. Levoča 02:48:25.49
71. (140.)679 Michal U. ČAKLOV 02:49:38.50
72. (141.)539 Martin K. PLH advanced engineering 02:49:58.90
73. (144.)503 Ján K. JK TEAM 02:50:29.50
74. (145.)472 Jakub H. 02:50:35.79
75. (146.)581 vladino9 ŠKODA Bike Team 02:50:43.25
76. (152.)627 Ján M. 02:53:37.00
77. (153.)667 dury CK Svätý Jur 02:53:44.75
78. (155.)707 Andrej M. 02:53:59.30
79. (157.)764 Jiří M. ( jura24) Office team of BOOKING.COM Slovakia 02:54:06.31
80. (158.)443 Peter Č. 02:54:06.80
81. (162.)422 Erik Zemanovič ( ericzem) 02:54:41.58
82. (163.)589 Marek D. Atrium Architekti 02:54:43.60
83. (164.)437 Matúš L. Levoča 02:54:46.26
84. (166.)574 Michal Č. ( cech) BTC Častá 02:55:13.50
85. (167.)498 Miloš K. PCS Sabinov 02:55:22.25
86. (168.)495 Branislav B. CK Energia Svit 02:55:41.30
87. (171.)721 Matúš G. ATRIUM Architekti 02:57:04.90
88. (175.)435 Gabriel O. Vranov nad Toplou 02:58:22.80
89. (177.)598 Jozef R. bikeacademy.sk 02:59:04.57
90. (178.)460 Peter J. Bratislava 02:59:14.81
91. (180.)754 Marián V. 02:59:24.77
92. (184.)505 Peter J. 03:01:00.77
93. (185.)566 Matej K. 03:01:12.59
94. (186.)521 Miroslav K. ( m.kadorik) 03:01:24.56
95. (188.)457 Marek P. 03:01:56.31
96. (191.)483 Vladimír R. CK Real Senec 03:02:07.81
97. (194.)500 Marián K. 03:03:06.81
98. (195.)548 Róbert M. 03:03:22.52
99. (196.)416 Zoran B. 03:03:38.32
100. (198.)718 Michal G. 03:05:27.77
101. (207.)610 Marek V. AO Tatry 03:07:41.77
102. (209.)544 Tomáš Š. Lusaro 03:07:58.68
103. (211.)625 Michal K. 03:08:18.77
104. (213.)612 Michal P. ŠKODA Bike Team 03:08:33.77
105. (214.)678 Iurii G. Velokiev Group 03:08:44.53
106. (215.)461 Maroš B. 03:09:25.56
107. (225.)572 Attila M. 03:12:59.32
108. (229.)450 Tomáš J. Poprad 03:13:27.82
109. (230.)448 Peter J. Alkan KHŠ - Tatranské Matliare 03:13:30.57
110. (235.)587 Martin M. 03:14:49.82
111. (237.)442 Peter Š. Bratislava 03:15:14.32
112. (242.)648 Stanislav J. 03:16:56.32
113. (245.)657 Michal K. 03:18:44.59
114. (247.)481 Vlado D. Siemens 03:19:23.33
115. (248.)663 Péter Gergely H. 03:19:37.83
116. (251.)770 Lukáš S. 03:20:09.89
117. (252.)550 Lukáš L. Lusaro 03:20:48.33
118. (253.)428 Robert Z. bikeacademy.sk 03:20:48.85
119. (254.)409 Ľuboš Š. 03:20:52.58
120. (256.)508 Marek J. 03:22:53.33
121. (257.)408 Filip M. ( matejicekfilip) 03:23:16.54
122. (261.)705 Lukáš Š. 03:27:17.59
123. (264.)556 Stefan G. 03:29:26.34
124. (273.)541 Ján K. 03:32:59.29
125. (278.)478 Tono S. ( Tono26SC) CK Senec 03:34:49.30
126. (279.)487 Maroš G. CK MŠK Kežmarok 03:35:39.60
127. (281.)613 Radovan R. ŠKODA Bike Team 03:36:51.10
128. (291.)512 Jaroslav A. 03:40:29.80
129. (296.)401 Peter D. 03:44:01.11
130. (297.)473 Martin K. Žižkovské šlapky 03:44:24.31
131. (299.)546 Pavol O. 03:46:30.61
132. (303.)660 Milan R. 03:53:36.82
133. (304.)633 Stano U. Prešov 03:54:13.13
134. (305.)520 Marcin K. 03:55:27.62
135. (307.)557 Miroslav H. 03:56:18.38
136. (312.)545 Jakub Š. 04:08:16.38
137. (321.)555 Miroslav K. 05:06:13.47
456 Štefan B. ( Stevik221) DN:Fi:ni.sh
564 Michal P. DN:Fi:ni.sh
630 Dávid D. NO-TAK bike team Stropkov DN:Fi:ni.sh
404 Richard A. KAKTUS BIKE - Team Bratislava DN:Fi:ni.sh
527 Pavol M. DN:Fi:ni.sh
606 Matúš B. FloraVita Prievidza DN:Fi:ni.sh
561 Michal N. Garage Team Myjava DN:St:ar.ts
475 Bohdan F. DN:St:ar.ts
571 Jaroslav Z. Žižkovské šlapky DN:St:ar.ts
486 Martin H. ISAKO šport Košice DN:St:ar.ts
576 Martin Č. Košice DN:St:ar.ts
585 Lukáš B. DN:St:ar.ts
593 Ján S. LEMRA Cycling team Košice DN:St:ar.ts
516 Yuriy H. DN:St:ar.ts
0 Marek D. Bike klub LIPA DN:St:ar.ts
519 Tomáš K. CHRBATY DN:St:ar.ts
524 Ferents G. Banzaj-Ra DN:St:ar.ts
621 Marek Š. DN:St:ar.ts
440 Martin H. Finančné centrum Team DN:St:ar.ts
538 Martin M. DN:St:ar.ts

Kategória : Juniori 17 - 18 rokov (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.)743 Kristián J. PROefekt team 01:54:31.97
2. (4.)762 Samuel M. Proefekt 02:00:42.73
3. (11.)700 Kevin B. ŠKC Liptovská Lužná 02:03:47.49
4. (15.)670 Marian M. PROefekt Team 02:05:49.94
5. (17.)615 Samuel Š. Top Sport Team - uvex Bike Team 02:08:29.49
6. (22.)693 Oliver J. CKM Poprad 02:09:52.45
7. (27.)462 Michal P. ebajk racing 02:11:07.40
8. (29.)600 Jozef B. CKC Černová 02:12:40.70
9. (30.)723 Jakub C. Opony Serafinowski 02:12:45.26
10. (33.)414 Andrej K. ŠKC Dubnica nad Váhom 02:14:24.96
11. (34.)708 Dominik Ž. DODO TEAM ORAVA 02:15:16.51
12. (43.)584 Ondřej K. BIKE SPORT servis Opava 02:20:07.76
13. (50.)655 Marek Š. Rebel klub Čachtice 02:22:05.96
14. (62.)690 Adam N. CKM Poprad 02:26:16.22
15. (85.)430 Vojtěch M. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:34:40.99
16. (115.)552 Samuel F. 02:40:55.74
17. (127.)603 Marek J. ( Marek-Janostin) Mercedes-Benz Martin 02:45:49.99
18. (147.)738 Richard M. 02:51:51.00
19. (182.)594 Erik D. CKMPoprad 03:00:29.66
20. (274.)740 David Rastislav Š. Horal Alto Cyklomax 03:32:59.60
559 Martin T. ŠK Topoľčianky DN:Fi:ni.sh
0 Ján S. Stazier Bike Team DN:St:ar.ts

Kategória : Muži Masters – 40 až 49 rokov (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (7.)674 Gábor M. KTM teszt team Godollo 02:01:26.48
2. (12.)671 Vladimír K. CYKLOSPORT CHROPYNĚ 02:03:48.45
3. (14.)741 Daniel K. MXM team 02:05:28.94
4. (35.)651 Norbert L. Ck Dynamax Nitra 02:15:18.95
5. (41.)710 Pavel B. Velosvet cycling team 02:19:05.71
6. (48.)554 Maks J. 02:21:42.71
7. (67.)507 Ján R. Poprad 02:28:09.27
8. (69.)664 Ľubomír O. ( loxx) 02:29:42.22
9. (70.)406 Milan V. Hriňová MTB Racing Team 02:30:06.22
10. (72.)757 Roman R. 02:30:18.50
11. (74.)673 Ján Š. 02:30:32.52
12. (80.)618 Bohuslav Š. Allianz Bike Team 02:34:15.48
13. (88.)614 Branislav Č. ŠKODA Bike Team 02:35:50.98
14. (91.)697 Ján N. MTB MLYNKY 02:36:43.23
15. (93.)513 Miroslav I. 02:36:53.30
16. (94.)652 Aleš N. 02:37:08.98
17. (95.)562 Štefan A. ( alexovits) SAAT sport racing team 02:37:21.54
18. (97.)427 Peter Ondruško ( astro) 02:38:08.54
19. (100.)684 Ján V. 02:38:40.53
20. (106.)470 Laszlo L. 02:39:33.33
21. (110.)662 Milan M. 02:40:26.54
22. (111.)669 Marián M. LOPS Bratislava 02:40:27.74
23. (113.)632 Attila V. ORBEA-Forza Racing Team 02:40:55.24
24. (116.)579 Peter J. 02:41:00.49
25. (117.)599 Štefan Ž. Partizanske 02:41:52.53
26. (123.)488 Marek K. 02:43:38.74
27. (124.)402 Martin Č. ( martinko76) Cyklomax Poprad 02:44:39.29
28. (130.)654 Jozef L. 02:46:11.49
29. (131.)611 Radoslav B. ( buben) Climberg Sport Team Trenčín 02:46:14.80
30. (134.)582 Branislav P. Cyklo sante 02:47:31.49
31. (135.)438 Marek K. Spišská NováVes 02:47:32.52
32. (139.)578 Jozef P. 02:49:16.79
33. (142.)731 Rudolf H. ( rudohorvath) 02:50:02.47
34. (143.)535 Ondrej P. 02:50:12.25
35. (149.)577 Marek H. 02:52:54.56
36. (151.)636 Jaroslav B. 02:53:30.30
37. (154.)605 Maroš S. CK KOLIESKO - STUPAVA TROPHY TEAM 02:53:50.27
38. (156.)767 Andrew S. 02:54:03.51
39. (160.)484 Igor V. VELOSVET cycling team Prievidza 02:54:21.55
40. (165.)656 Peter Š. Rebel klub Čachtice 02:54:46.30
41. (174.)617 Milan H. Allianz Bike Team 02:57:49.80
42. (179.)683 Gerhard J. 02:59:15.52
43. (187.)751 Zoltan K. Támadááás! 03:01:45.31
44. (189.)676 Peter S. 03:02:00.31
45. (192.)696 Oliver Š. 03:02:11.60
46. (193.)668 Michal B. Superior Mtb team 03:02:43.62
47. (199.)742 Zdeno F. 03:05:33.24
48. (204.)737 Stano M. 03:07:27.26
49. (205.)452 Jiří V. 03:07:27.27
50. (206.)709 Ladislav C. 03:07:37.66
51. (208.)728 Jaroslav Ž. 03:07:42.57
52. (212.)601 Juraj J. Karpatskí turisti 03:08:19.37
53. (216.)444 Jozef Č. ( jojo1970) CK Svätý Jur 03:10:14.27
54. (217.)413 Gabriel B. FTC CC Fiľakovo 03:11:53.57
55. (221.)766 Vladimír Č. 03:12:43.58
56. (227.)479 Martin S. 03:13:13.27
57. (232.)704 Peter M. 03:14:17.82
58. (233.)525 Radovan Ď. Poprad 03:14:49.51
59. (234.)631 Ján H. CK Energia Svit 03:14:49.76
60. (238.)619 Rastislav O. Allianz Bike Team 03:15:16.83
61. (239.)590 Kamil K. ŠKODA Bike Team 03:15:18.79
62. (240.)682 Martin Š. ( Martin-Biker) INBIKE 03:16:23.76
63. (246.)506 Milan Ž. 03:18:50.28
64. (249.)763 Miloš K. Banka 03:19:45.83
65. (260.)720 Marek H. CK MŠK Kežmarok 03:27:00.52
66. (263.)609 Dušan P. Racing Team Hriňová 03:28:41.91
67. (266.)637 Milan D. DRAKUN 03:29:43.38
68. (272.)492 Adrián Z. CK Energia Svit 03:30:56.85
69. (276.)602 Marián J. Mercedes-Benz Martin 03:34:19.10
70. (282.)659 Ragan 03:37:53.60
71. (286.)733 Rasťo Š. Horal Alto Cyklomax 03:38:43.61
72. (287.)680 Lubomir Š. INBIKE SK 03:39:04.61
73. (288.)681 Juraj G. 03:39:04.61
74. (292.)421 František P. Poprad 03:40:49.61
75. (298.)688 Imre S. Gyilkos Lodarazsak SE 03:45:46.61
76. (310.)725 Anton H. 04:00:51.88
77. (316.)771 Mario B. 04:46:06.19
78. (317.)714 Peter K. 04:48:00.44
79. (318.)732 Slavomír P. 04:50:11.69
80. (319.)647 Ján K. 04:53:33.20
504 Robert H. Poprad DN:Fi:ni.sh
645 Przemylsaw B. DN:Fi:ni.sh
622 Daniel S. Proefekt DN:St:ar.ts
471 Kamil Š. Relax Team DN:St:ar.ts
569 Rastislav L. SMARTFIT KOŠICE DN:St:ar.ts
417 Pavol K. DN:St:ar.ts
425 Ján A. DN:St:ar.ts
429 Marek T. DN:St:ar.ts
434 Radoslav K. CJV Margecany DN:St:ar.ts
0 Miloš Sopko ( emsi) PROefekt team DN:St:ar.ts
0 Pavol H. DN:St:ar.ts

Kategória : Muži Masters B 50 - 59 rokov (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (45.)675 Dušan F. 02:20:27.16
2. (51.)729 Milan J. Kaktus Bike Team 02:23:14.77
3. (63.)534 Tomas V. 02:26:18.98
4. (75.)616 Peter K. Iames klub Spiš - Allianz Bike Team 02:30:41.23
5. (82.)491 Vladimir S. 02:34:21.52
6. (84.)411 Ján H. Deltaklub Košice 02:34:35.29
7. (90.)736 Jaroslav U. OŠK Tatran Liptovská Osada 02:36:27.49
8. (99.)532 Libor O. Cyklo klub Kolárna 02:38:26.98
9. (102.)608 Ivan H. CK BB 02:38:57.30
10. (118.)752 Eduard Š. 02:41:59.29
11. (122.)717 Jaroslav L. 02:42:59.24
12. (128.)701 Juraj S. Deltaklub Košice 02:45:51.25
13. (138.)468 Martin M. Bojnice 02:48:33.76
14. (148.)423 Jaroslav H. Partizán Vysoké Tatry 02:51:51.54
15. (172.)634 Ľubomír P. Košice 02:57:06.54
16. (173.)639 Václav N. 02:57:11.55
17. (176.)689 Štefan H. ( steve4) Bytča 02:58:44.77
18. (181.)703 Fedor S. 03:00:10.26
19. (183.)726 Vladimír V. 1.PCS Sabinov 03:00:38.52
20. (190.)758 Kamil L. MKCK Trnava 03:02:07.59
21. (197.)469 Jaroslav V. 03:04:57.27
22. (200.)466 Ladislav J. CYKLO SPIŚ 03:05:33.32
23. (219.)480 Ján K. Poprad 03:11:58.82
24. (222.)644 Ivan B. Horna Ves 03:12:51.32
25. (224.)485 Ladislav Š. Košice 03:12:55.82
26. (226.)489 Drahus M. 03:13:07.57
27. (228.)727 Dušan Š. SKI DRIENICA 03:13:22.82
28. (231.)523 Jozef P. ( jopa) Parada Fly 03:14:06.77
29. (236.)596 Ján F. Bike klub Lipa 03:14:54.79
30. (243.)567 Ľubomír K. 03:17:02.79
31. (250.)420 František O. 03:19:59.28
32. (255.)750 Ivan P. 03:22:12.83
33. (258.)759 František K. Askof Klokan 03:25:41.59
34. (259.)515 Laco M. SpektrumSZ 03:25:50.99
35. (262.)760 Slavomír F. ( fabisik) 03:28:16.29
36. (268.)702 Pavol B. 03:30:12.62
37. (271.)591 Milan Ď. Černí koňe cz. 03:30:55.34
38. (275.)441 Dušan B. 03:33:47.80
39. (277.)570 Ján P. Hasiči Snakov 03:34:43.10
40. (283.)719 Vladimír V. 03:38:13.56
41. (284.)528 Marek D. vranov nad topľou 03:38:30.60
42. (293.)713 Milan K. Enduro 03:41:19.10
43. (313.)496 Peter P. CK Energia Svit 04:10:38.39
44. (314.)426 Milan Schurger ( milsu) Športový klub Devínska Kobyla 04:15:35.89
477 František F. DN:Fi:ni.sh
0 László D. Merkapt Maraton DN:St:ar.ts
580 Ján S. ( JanoTrnove) Žilina-trnové DN:St:ar.ts
501 Miloslav P. DN:St:ar.ts
0 Miroslav K. Športservis Team Bratislava DN:St:ar.ts
0 Štefan B. Jurassic Bike Team DKubín DN:St:ar.ts
536 Igor Ď. Novo CK trial Lučenec DN:St:ar.ts

Kategória : Juniorky 17 - 18 rokov (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (61.)595 Kristýna P. Superior Mtb team 02:25:19.47
2. (66.)643 Klaudia B. 02:27:45.77
3. (68.)650 Bianka L. CK Dynamax Nitra 02:29:28.22
4. (220.)526 Natália Ď. Poprad 03:12:33.77

Kategória : Ženy 19 - 39 rokov (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (89.)638 Veronika N. 02:36:17.99
2. (114.)640 Zuzana S. Kellys Bikeranch Team 02:40:55.28
3. (150.)573 Krisztina M. TREK 02:52:56.55
4. (169.)769 Ester S. 02:56:26.26
5. (280.)439 Jana O. OREA Hotel Voroněž 03:36:30.64
6. (289.)529 Eva A. Drakun 03:39:42.31
7. (290.)511 Barbora A. 03:40:29.80
8. (294.)756 Veronika B. 03:42:35.86
9. (295.)464 Mária Katarína R. 03:43:17.11
10. (309.)465 Katarína J. Žilina 03:58:15.62
11. (320.)474 Gulzhan Salmenbayeva Z. Žižkovské Šľapky 05:01:49.46
746 Anna M. DN:Fi:ni.sh
698 Zuzana S. Lyžiarsky klub Tatranská Lomnica DN:Fi:ni.sh
547 Katarína S. DN:St:ar.ts
418 Nikola L. DN:St:ar.ts

Kategória : Ženy Masters B 40- 49 rokov (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (96.)553 Marzena J. 02:37:58.48
2. (159.)653 Kateřina N. 02:54:07.25
3. (161.)661 Martina S. Košicke šarkane 02:54:33.51
4. (170.)706 Tatiana M. 02:56:47.50
5. (203.)549 Jolanta K. MPS BIKE TEAM 03:06:59.31
6. (223.)514 Adriana Š. SpektrumSZ 03:12:51.57
7. (267.)672 Jana H. poprad 03:30:00.59
8. (270.)454 Paulína P. 03:30:54.84
9. (300.)665 Dana G. 03:51:49.61
10. (301.)537 Bohdana M. DRAKUN 03:53:05.38
11. (308.)542 Dana K. 03:57:08.87
12. (311.)502 Jana K. JK TEAM 04:07:39.88
563 Jolanta K. MPS Bike Team DN:St:ar.ts
575 Daniela R. ( richtoška) Považské Podhradie DN:St:ar.ts

Kategória : Muži Masters C 60 rokov a viac (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (105.)685 Peter G. ( GaliPet) MTBIKER 02:39:06.78
2. (201.)695 Jozef M. 03:05:56.52
3. (202.)629 Blažej Š. Mido Žiar n Hr. 03:06:41.82
4. (210.)540 Miroslav F. Košice 03:08:16.66
5. (218.)687 Anton Š. SPOMART CYCLOTEAM 03:11:54.72
6. (244.)446 Dušan P. OmegaT cycling 03:17:32.58
7. (265.)699 Martin D. HPH Kežmarok 03:29:39.54
8. (285.)658 Pavol M. 03:38:38.61
9. (302.)666 Vincent H. CK Svätý Jur 03:53:16.12
10. (306.)432 Milan R. 03:56:12.63
11. (315.)499 Hubert Š. 04:25:47.10
490 Pavel K. Žilina DN:St:ar.ts

Kategória : Ženy Masters C 50 rokov a viac (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (241.)419 Bohuslava O. 03:16:38.79
2. (269.)592 Monika Ď. CK Unicom Zvolen 03:30:24.30
476 Anna F. DN:Fi:ni.sh

Typ trate : HORAL Lejzi 78 km

Kategória : Muži – 19 až 39 rokov (HORAL Lejzi 78 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)335 Patrik K. Arios Sportakus Cycling Team 03:30:31.73
2. (2.)186 Tomáš Š. HSK-cycling team 03:35:33.78
3. (3.)307 Karol K. 03:37:26.53
4. (4.)287 Kamil P. CYCLO TRENER TEAM 03:39:00.74
5. (5.)332 Šimon T. Bike Team Košice 03:43:11.41
6. (0.)211 Lukáš V. Superior MTB Team 03:43:27.54
7. (6.)324 Zoltan Z. Speed-Way Team 03:45:46.29
8. (7.)166 Vladimír J. bikeacademy.sk 03:52:15.30
9. (9.)329 Tomáš D. ŠK Devínska Kobyla 03:53:18.55
10. (10.)298 Jozef S. 03:54:06.50
11. (12.)196 Martin B. ( bmartin) 03:55:01.54
12. (13.)321 Andrii H. Postproducion Team 03:55:15.31
13. (14.)313 Tomasz M. Sportfuel.pl MTB Team 03:56:42.55
14. (15.)316 Róbert G. FTC CC Fiľakovo | MTBIKER 03:58:23.56
15. (16.)167 Marek S. 03:59:15.66
16. (17.)183 Jakub B. Superior cyklofit sport team 04:02:03.60
17. (18.)184 Lukáš B. Superior cyklofit sportteam 04:06:26.00
18. (19.)203 Iurii R. 04:09:09.82
19. (20.)197 Juraj K. ProSport Team Kosice 04:09:43.57
20. (21.)155 Martin H. Cykloservis Martin Smatana 04:09:53.77
21. (22.)302 Aleš N. 04:10:37.32
22. (23.)205 Matúš H. Justeco Humenne 04:11:37.32
23. (24.)293 Michal H. Top Sport Team - uvex Bike Team 04:16:37.32
24. (26.)325 Előd I. Speed Way Team 04:18:14.79
25. (27.)208 Tomáš H. CKM Poprad 04:19:40.83
26. (30.)172 Radek J. Ahag Olomouc 04:21:23.58
27. (32.)202 Serhii P. 04:24:27.59
28. (34.)280 Marek M. ( Matuska11) FTC CC Fiľakovo 04:25:20.34
29. (36.)336 Martin B. pro sport team- horolezcký klub 04:30:59.56
30. (37.)318 Jiří D. Superior Riders 04:31:06.96
31. (39.)301 Michael G. 04:32:43.30
32. (40.)297 Péter K. ORBEA - Forza Racing Team 04:33:00.59
33. (45.)187 Timotej M. CK Energia bike3al zone 04:37:28.35
34. (46.)179 Andrej B. MTB Pohronie 04:37:34.85
35. (48.)170 Miroslav Ď. Trenčín 04:37:54.60
36. (49.)300 Martin M. machacekuchyne 04:39:29.60
37. (51.)191 Marek K. 04:39:58.81
38. (52.)161 Pavol F. ( fajo99) 04:40:28.55
39. (53.)176 Michal T. Bike Klub Lipa 04:41:54.35
40. (57.)218 Martin B. Rebel Klub Čachtice 04:46:34.87
41. (58.)213 Lukáš H. Superior MTB Team 04:47:22.36
42. (59.)281 Tomas T. 04:48:07.36
43. (60.)185 Ľubomír F. Bike klub LIPA 04:48:59.36
44. (64.)199 Adam P. ( WeXoNT) 04:51:01.12
45. (66.)207 Tomáš M. Ck Malachov 04:54:41.38
46. (69.)178 Peter R. CYKLO SPIŠ 04:57:04.33
47. (70.)177 Marek P. ( chalan25rZv) Maťo Team 04:57:09.37
48. (71.)310 Ján V. ( janovarga) MKSK Modra 04:59:05.77
49. (72.)198 Juraj K. 04:59:06.83
50. (74.)303 Martin K. 04:59:33.87
51. (75.)206 Marek M. bikepoint.sk 05:00:03.89
52. (76.)152 Michal M. ŠK Topoľčianky 05:00:11.13
53. (77.)169 Jozef L. SpetrumSZ 05:00:50.88
54. (80.)204 Tomáš P. Pakli sport klub - Malevil Cup 05:02:03.38
55. (82.)160 Lukáš P. Rebel Klub Čachtice 05:02:43.38
56. (83.)209 Martin B. ( the-redsox) AT amp T 05:02:54.89
57. (85.)156 Jurgis K. Eži 05:08:23.89
58. (86.)334 Ján H. 05:08:46.63
59. (88.)295 Daniel S. SCK CYKLO TOUR Súľov 05:10:16.59
60. (91.)151 Jozef S. TRAX-sport.sk 05:12:57.96
61. (94.)193 Tomáš Buchal ( Hazard) Kremnica 05:13:58.14
62. (97.)284 József Bálint T. Tatanka Racing Team 05:18:16.65
63. (98.)285 Gábor T. Tatanka Racing Team 05:19:00.40
64. (99.)216 Tomáš M. Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 05:19:08.65
65. (100.)190 Miloš L. bikeacademy.sk 05:21:50.65
66. (101.)153 Maris B. Eži 05:22:06.36
67. (106.)164 Martin H. BraVelo 05:24:11.65
68. (109.)214 Dušan G. Aktivity 05:25:22.36
69. (116.)210 László S. Kisvárda Környéke Bringások - KKB 05:36:27.37
70. (119.)154 Dmitrijs S. Eži 05:40:38.43
71. (122.)188 Marcin G. 05:45:11.98
72. (123.)163 Robert H. dve duse na gume 05:46:22.19
73. (124.)328 Csaba M. Gyilkos Lódarazsak SE 05:47:09.38
74. (125.)215 Michal V. 05:49:01.19
75. (127.)158 Ľuboš B. Vyšnianske tlaky 05:52:17.89
76. (131.)173 Andrej H. CK_Vyšná Slaná 05:56:59.46
77. (133.)180 Pavol K. 06:10:10.47
78. (135.)333 Jozef S. 06:15:45.48
79. (137.)217 Marek M. Vyšná Šebastová 06:17:24.48
80. (142.)157 Maris L. Eži 06:33:11.52
81. (143.)322 Erik D. 06:35:53.27
212 Michal K. Superior MTB Team DN:Fi:ni.sh
308 Michal K. DN:Fi:ni.sh
159 Dalibor D. Can You Make It DN:Fi:ni.sh
171 Robert B. ( baggio79) Martin DN:St:ar.ts
0 Lubomir M. Kaktus bike team Bratislava DN:St:ar.ts
292 Pavol H. Justeco DN:St:ar.ts
174 Petr L. Redpoint-Eleven Team DN:St:ar.ts
175 Matěj H. A.I.S. Team DN:St:ar.ts
181 József B. Ózdi Kerékpáros Egyesület DN:St:ar.ts
182 Peter J. NVAYRK Terrone UK DN:St:ar.ts
201 Miroslav P. ( miropalicka) DN:St:ar.ts
0 Paul L. 2rad Henke DN:St:ar.ts
189 Lukas K. Parada Fly Nitra DN:St:ar.ts
219 Peter K. NYÍR-MTB DN:St:ar.ts
194 Lech K. ( Lechu) Bratislavske Rehabilitacne Centrum DN:St:ar.ts
165 Martin Š. DN:St:ar.ts
195 Jaroslav P. CykloMAX Poprad DN:St:ar.ts
0 Robert S. PROefekt DN:St:ar.ts

Kategória : Muži Masters – 40 až 49 rokov (HORAL Lejzi 78 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (8.)245 Stanislav S. Revuca 03:52:56.27
2. (11.)252 Peter B. ARIOS SPORTAKUS CYCLING TEAM 03:54:44.75
3. (25.)230 Kristián V. Ftc cc filakovo 04:17:21.82
4. (29.)259 Martin C. ( carlos) Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 04:21:04.90
5. (31.)236 Marek Š. Cyklomax Poprad 04:23:05.79
6. (35.)314 Radoslav I. CYKLOmax - Poprad 04:29:39.85
7. (41.)228 Štefan P. 04:33:54.59
8. (42.)320 Michal S. 04:35:52.60
9. (44.)254 Martin L. ŠK Topoľčianky 04:37:06.35
10. (47.)291 Karol K. 04:37:45.35
11. (50.)242 Martin P. Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 04:39:41.61
12. (54.)246 Miloš C. 04:42:19.31
13. (55.)327 Rastislav M. 04:46:25.37
14. (61.)296 Florian P. Pedal Pezinok 04:49:15.36
15. (62.)249 Radoslav Č. CK Svätý Jur 04:50:07.37
16. (63.)220 Renars L. Eži 04:50:31.56
17. (68.)339 Miroslav B. 04:56:48.57
18. (87.)243 Vojtanen V. 9395 BIKES IBIS PRAHA 05:08:54.14
19. (89.)337 Marek K. 05:10:44.39
20. (90.)326 Jaroslav F. HAPPY FEET 05:12:40.61
21. (92.)234 René G. 05:13:00.40
22. (93.)237 Peter M. 05:13:00.84
23. (95.)241 Jiří K. Drakun 05:15:07.10
24. (104.)224 Marek S. NoName 05:23:47.36
25. (105.)306 Jaroslav D. 05:23:51.60
26. (108.)319 Jozef M. AKTIVITY 05:25:21.66
27. (110.)290 Marek H. Bike šport Humenné 05:29:16.16
28. (111.)221 Ugis O. Vidzemes mernieks Dako Ziemelvidzeme 05:29:40.16
29. (112.)233 Radoslav S. CK Energia Svit 05:30:58.42
30. (113.)240 Stanislav P. CKT Svit 05:32:24.36
31. (114.)223 Bolesław Z. ADEX BIKE TEAM WROCŁAW 05:32:40.87
32. (117.)282 Marian Š. publicdisplays.sk 05:36:27.62
33. (118.)222 Martin K. Rebel klub Čachtice 05:39:18.68
34. (120.)338 Rastislav S. Banská Bystrica 05:41:03.93
35. (121.)247 Marcel B. 05:42:57.18
36. (126.)251 Erik K. 3NT 05:50:45.19
37. (134.)226 Roman Š. 06:11:38.97
38. (136.)256 Róbert S. Vysoké Tatry 06:16:57.18
39. (139.)255 Martin Š. 06:29:50.45
40. (140.)286 Miroslav Š. 06:29:50.76
41. (145.)288 Ondrej P. - 06:52:01.29
231 Bystrík A. CK Energia Svit DN:Fi:ni.sh
227 Eduard E. DN:St:ar.ts
250 Viliam O. Selce DN:St:ar.ts
0 Juraj N. DN:St:ar.ts
253 Luboš H. ( lubos73) Neverice DN:St:ar.ts
258 Balazs K. Footstrong SE DN:St:ar.ts
229 Zoltan I. FTC CC Fiľakovo DN:St:ar.ts
0 Marek G. DN:St:ar.ts
257 Tamás S. KKB DN:St:ar.ts
232 Stanislav M. CK Energia Svit DN:St:ar.ts
235 Ondrej B. Svit DN:St:ar.ts
238 Jozef V. DN:St:ar.ts
239 Klein T. Footstrong Sportegyesület DN:St:ar.ts
225 Andrii L. Muhomor DN:St:ar.ts
248 Sebastian C. JEDLICZE TEAM DN:St:ar.ts

Kategória : Muži Masters B 50 - 59 rokov (HORAL Lejzi 78 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (28.)263 Vladimír K. Gelnica 04:20:57.58
2. (33.)267 Jiří M. 04:24:48.33
3. (43.)271 Karol T. AST Limbach 04:35:54.59
4. (56.)270 Milo C. SPORT SERWIS SANDOMIERZ 04:46:26.32
5. (67.)283 Stanislav B. CK KOLIESKO - STUPAVA TROPHY TEAM 04:56:08.88
6. (73.)272 Marián L. Svit 04:59:07.88
7. (78.)260 Pavol B. Kosice 05:00:57.84
8. (84.)331 Robert D. 05:04:16.84
9. (103.)289 Jan N. Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 05:23:27.40
10. (115.)262 Andrej M. 05:36:17.43
11. (129.)315 Daniel K. 05:54:11.95
12. (132.)312 Anton P. 06:00:27.71
13. (144.)261 Zdeno J. Sečovce 06:49:09.38
299 Robert S. Topoľčany DN:Fi:ni.sh
269 Zsolt B. ViniBike KSE DN:St:ar.ts
264 Robert K. PRIEVIDZA DN:St:ar.ts
265 Jozef K. Cyklocentrum Plus Trnava DN:St:ar.ts
266 Roman Z. 3atletik Prievidza DN:St:ar.ts

Kategória : Ženy 19 a viac rokov (HORAL Lejzi 78 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (38.)317 Monika K. 04:31:29.30
2. (65.)278 Zuzana Palúchová ( SNBzuzi) ŠK SLOVAN Donovaly 04:51:27.62
3. (81.)305 Stafania S. 05:02:11.13
4. (130.)277 Slávka F. Bike klub LIPA 05:54:27.65
323 Lenka J. CK Svätý Jur DN:Fi:ni.sh

Kategória : Muži Masters C 60 rokov a viac (HORAL Lejzi 78 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (79.)275 Bartolomej S. CK UNIKOM Zvolen 05:01:12.39
2. (96.)304 Ladislav M. banka bike 05:15:31.14
3. (102.)330 Ján B. JurassicBikeTeam DKubín 05:22:30.35
4. (107.)274 Emil G. Ellio Nitra 05:25:01.61
5. (128.)309 Radek H. 05:53:02.44
6. (138.)276 Viliam P. ŠS Zalesie 06:28:58.45
7. (141.)273 Wladyslaw W. ADEX BIKE TEAM WROCŁAW 06:30:50.80

Typ trate : HORAL Krejzi 134 km

Kategória : Muži Masters – 40 až 49 rokov (HORAL Krejzi 134 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)69 Karel H. STARBIKE.SK 06:41:02.36
2. (2.)118 Miroslav J. Valachbajk Cyklomira 06:44:23.36
3. (6.)45 Rastislav B. MADBIKER Košice 07:19:43.90
4. (9.)87 František Š. SAAT Sport Racing Team 07:28:12.66
5. (10.)59 Milan S. V.I.K. MouldPro Trek Zlín 07:31:31.38
6. (17.)93 Tomáš M. IRES R+M s.r.o. Košice 07:49:43.15
7. (18.)57 Jan T. HSK cycling team 07:49:47.21
8. (24.)110 Bernard W. 07:58:15.45
9. (25.)64 Peter M. HORAL Bike Team 08:04:15.21
10. (30.)72 Robert P. Cykloklub Senec 08:20:44.18
11. (31.)48 Radomír S. 08:20:55.93
12. (47.)54 Pavel K. Kovářství Krupica 08:47:51.53
13. (49.)47 Peter K. 08:51:43.73
14. (53.)70 Robert M. 08:59:56.30
15. (55.)53 Michal P. 09:02:27.00
16. (58.)71 Vojtěch P. DIVINA RACING TEAM 09:04:52.25
17. (60.)46 Petr H. PBV MTB TEAM BRNO 09:08:25.82
18. (62.)67 Pavel K. Velon Hutchinson 09:10:01.76
19. (65.)50 Ján Š. 09:19:06.83
20. (66.)120 Juraj B. 09:34:38.51
21. (68.)55 Vít V. KT Tryskomyš 09:35:45.32
22. (72.)94 Vladimír B. 09:47:48.84
23. (74.)52 Jiří J. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 09:53:31.34
24. (76.)97 Eduard S. 09:55:59.10
25. (79.)73 Igor V. Piešťany 10:06:14.55
26. (80.)68 Riso T. 10:14:48.13
27. (81.)100 Štefan Č. 10:16:51.88
28. (83.)66 Lukáš B. 10:18:24.82
29. (84.)51 Gábor S. Bringabanda SC 10:38:30.66
30. (86.)61 Ladislav V. PBV MTB TEAM BRNO 10:44:48.17
31. (88.)65 Igor Z. ( Zajo23) AUTOGLYM 10:55:12.19
32. (90.)104 Ján P. 11:23:37.24
96 František K. Gardex s.r.o. DN:Fi:ni.sh
58 Ľuboš H. ISAKO šport Košice DN:Fi:ni.sh
103 Rastislav K. DN:Fi:ni.sh
63 Igor S. ( mahony) DN:Fi:ni.sh
90 Aleš P. DN:Fi:ni.sh
119 Peter B. DN:Fi:ni.sh
74 Marcel H. bikeguide DN:St:ar.ts
62 Atilla P. Meditech SC DN:St:ar.ts

Kategória : Muži – 19 až 39 rokov (HORAL Krejzi 134 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (3.)24 Tomáš K. SK Bagbike 06:49:14.12
2. (4.)101 Péter Kristóf B. Mesterbike 575 Team 07:09:12.59
3. (5.)3 Aleš V. ANAG Olomouc 07:19:32.40
4. (7.)95 Tomáš T. bikepoint.sk 07:23:58.40
5. (8.)16 Daniel K. ebajk racing 07:26:13.91
6. (11.)19 Maroš E. PBV MTM TEAM BRNO 07:32:33.12
7. (12.)32 Richard V. SUNCYCLE.sk Cycling Team 07:36:02.17
8. (13.)42 Vaclav V. 07:36:32.67
9. (14.)27 Milan H. SK BagBike 07:37:36.42
10. (16.)7 Julian B. 07:49:41.45
11. (19.)41 Jozef M. Bike klub Lipa 07:49:53.46
12. (20.)22 Lukáš R. CYKLO SPIŠ 07:54:28.39
13. (21.)29 Pavol M. Ck Malachov 07:55:42.20
14. (23.)14 Strenki Športservis Bratislava 07:57:14.95
15. (26.)20 Peter D. Gelnica 08:04:56.16
16. (27.)28 Tomáš M. BIKEZA TEAM 08:08:52.22
17. (29.)102 Tamás K. Mesterbike 575 Team 08:13:30.73
18. (33.)11 Peter M. AGILUS 08:21:44.50
19. (34.)25 Patrik B. 08:27:08.30
20. (37.)2 fabko 08:33:53.45
21. (38.)108 Stanislav C. TNTklub 08:38:31.77
22. (39.)112 Martin S. ProSport Team Košice 08:38:58.96
23. (40.)17 Roderik Hartmann ( hartmannrodo) SKALICA 08:40:58.77
24. (41.)18 Roman M. 08:42:36.78
25. (42.)85 Matej H. Bratislava 08:42:41.52
26. (44.)39 Miroslav T. Eleven Mercedes Benz Mitas 08:43:42.77
27. (46.)107 Patrik Š. sepela.sk 08:46:34.53
28. (48.)43 Tomáš C. bikepoint.sk 08:48:12.79
29. (50.)31 Daniel Z. 08:52:05.23
30. (51.)98 Andrej S. 08:52:17.54
31. (52.)26 Marian S. ( marians) BikeSport Humenné 08:56:19.49
32. (54.)30 Marcel B. ( Ursus) Timm 09:01:14.50
33. (56.)88 Adam Š. SAAT Sport Racing Team 09:03:10.60
34. (57.)21 Stanislav H. ( stanohvizdos) Magneti Marelli Kechnec 09:04:18.62
35. (59.)44 Ľuboš L. maraton.bike 09:08:09.68
36. (63.)12 Jozef H. MTB Agilus Nová Dubnica 09:15:35.58
37. (64.)34 Peter Ž. 09:15:48.33
38. (67.)10 Slavomir B. - 09:34:42.68
39. (69.)15 Jan K. ( johny29) Oggy a šváby 09:39:06.32
40. (70.)23 Marián J. ( pnak) 09:43:26.81
41. (75.)113 Zdenko C. 09:53:36.85
42. (78.)117 Peter S. CK MTB Topoľčany 10:03:39.11
43. (85.)115 Peter V. 10:39:35.85
44. (89.)40 Daniel L. 11:16:34.98
45. (91.)114 Peter Z. 11:23:38.49
99 Michal D. ( miskozla) DN:Fi:ni.sh
4 Michal S. Ebajk racing - ŠKODA Bike Team DN:Fi:ni.sh
5 Marian Š. ( xbiker) FTC CC Fiľakovo DN:Fi:ni.sh
6 Robert P. Yanosik Team DN:Fi:ni.sh
105 Miroslav B. poprad DN:Fi:ni.sh
0 Marián H. Cykloklub Senec DN:St:ar.ts
1 Miroslav Č. Velosvet cycling team Prievidza DN:St:ar.ts
33 Dominik E. Specialized Concept Store Nuremberg RCS DN:St:ar.ts
0 Andrej K. SUNCYCLE.sk Cycling Team DN:St:ar.ts
8 Marek Š. CK Spartak Tlmače DN:St:ar.ts
9 Lukáš D. DN:St:ar.ts
35 Jakub Š. VELOCENTRUM - STRATOS AUTO DN:St:ar.ts
36 Kamil J. DN:St:ar.ts
37 Piotr B. Centrum Rowerowe Olsztyn DN:St:ar.ts

Kategória : Muži Masters B 50 - 59 rokov (HORAL Krejzi 134 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (15.)78 Zdeněk Š. bikomatic 07:43:59.18
2. (22.)79 Ludo N. BIKE SIDI BRNO 07:56:25.20
3. (28.)89 Róbert G. Prosport Team Košice 08:10:03.72
4. (35.)76 Petr B. PBV MTB TEAM BRNO 08:28:56.50
5. (36.)106 Miroslav R. CK Svätý Jur 08:29:45.75
6. (43.)111 Aleš K. 08:43:08.27
7. (61.)91 Karel Z. Wienerberger Lipník 09:09:08.82
8. (77.)86 Peter M. Isako sport 10:01:08.86
9. (82.)77 Zdeno G. 10:17:37.13
80 Ján N. LK METROPOL KOSICE DN:St:ar.ts
0 Lubomir C. Bikepoint.sk DN:St:ar.ts
0 Jiří F. DN:St:ar.ts

Kategória : Muži Masters C 60 rokov a viac (HORAL Krejzi 134 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (32.)82 Vladimír P. ŠK SLOVAN Donovaly 08:20:55.93
2. (71.)81 Zdeněk H. Regal Bike Teplice 09:46:27.59
116 Frantisek K. ProSport Team Kosice DN:St:ar.ts

Kategória : Ženy 19 a viac rokov (HORAL Krejzi 134 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (45.)92 Fanni R. Focus Team Hungary 08:45:37.53
2. (73.)83 Adéla O. Český Těšín 09:49:06.28
3. (87.)109 Anna H. 10:55:10.69
84 Milena V. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM DN:Fi:ni.sh



Celkové poradie pre jednotlivé trate

Typ trate : HORAL Dejzi 17 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.1080 Cyril V. bike - run team 00:37:09.45
2.1081 Jakub V. 00:37:09.45
3.1024 Roman C. PROefekt Košice 00:37:25.45
4.1025 Matej C. 00:37:26.19
5.1072 Jakub M. 00:38:14.95
6.1101 Rastislav M. 00:38:15.46
7.1007 Miloš T. SCK CYKLO TOUR Súľov 00:39:34.66
8.1018 Kristina T. CK Epic Dohňany 00:39:34.71
9.1039 Karol D. 00:40:27.71
10.1127 Vojtech P. Muráň 00:40:51.66
11.1019 Stanislav G. bikemagazin.sk 00:41:03.71
12.1020 Zdenko G. 00:41:04.16
13.1112 Sandra B. 00:41:04.91
14.1109 Tomáš S. 00:41:15.72
15.1110 Markus S. 00:41:16.67
16.1111 Petronela B. ŠKC Liptovská Lúžna 00:41:42.66
17.1011 Silvinka Š. Spomart cyklo team 00:42:08.71
18.1010 Robert Š. SPOMART CYKLO TEAM 00:42:51.21
19.1012 Jakub Š. 00:42:51.21
20.1131 Nina U. 00:43:08.92
21.1129 Miroslav U. 00:43:09.41
22.1091 Natália K. 00:44:38.71
23.1090 Vratko K. ŠK HORAL-ALTO Slovakia Svit 00:44:39.96
24.1040 Maximilián D. 00:45:18.21
25.1021 Ondrej K. 00:45:28.72
26.1128 Matej P. 00:45:29.67
27.1141 Nikolas M. Allianz Bike Team 00:45:29.72
28.1022 Ján K. 00:45:30.21
29.1100 Filip M. 00:45:34.71
30.1099 Jozef M. 00:45:35.17
31.1034 Michal S. 00:45:41.22
32.1031 Norbert S. 00:45:41.46
33.1001 Slavomír L. 00:46:28.71
34.1002 Katarína L. CK MŠK Kežmarok 00:46:29.17
35.1065 Jozef P. Villa Krejza 00:46:46.97
36.1126 Jozef P. Villa Krejza 00:46:47.22
37.1047 Dominik K. CK MŠK Kežmarok 00:46:48.47
38.1046 Marcel K. CK MŠK Kežmarok 00:46:48.97
39.1076 Matúš B. 00:47:23.35
40.1083 Ján Š. 00:47:29.92
41.1082 Darina Š. 00:47:40.17
42.1103 Šimon K. 00:47:50.73
43.1102 Miloš K. Eleven-Sportswear.sk 00:47:50.97
44.1062 Rastislav H. 00:48:03.97
45.1089 Samuel H. 00:48:03.97
46.1118 Richard C. 00:48:15.18
47.1117 Ján C. 00:48:15.23
48.1060 Miroslav D. 00:48:15.42
49.1122 Miroslav D. 00:48:15.92
50.1048 Rudolf D. DubajFamily Zvolen 00:48:16.97
51.1049 Janka D. DubajFamily Zvolen 00:48:17.47
52.1120 Matúš M. 00:49:32.73
53.1119 Frantisek M. Nct 00:49:32.97
54.1073 Martin V. ŠK Velodrom 00:49:41.92
55.1107 Juraj Š. INBIKE 00:49:50.22
56.1108 Karin Š. IN BIKE TEAM 00:49:50.48
57.1088 Michal K. 00:50:00.72
58.1087 Branislav K. CLIMBERG Sport Team 00:50:01.47
59.1079 Dorota V. 00:50:30.67
60.1093 Miroslava G. 00:50:52.72
61.1092 Miroslav G. 00:50:53.93
62.1114 Šimon F. 00:51:28.42
63.1113 Marek F. 00:51:28.47
64.1069 Anton C. SEGUM BIKE TEAM 00:51:34.47
65.1121 Matúš C. 00:51:35.18
66.1064 Jakub V. ŠK Velodrom 00:51:47.22
67.1134 Robert V. 00:52:24.94
68.1063 Filip V. 00:52:24.98
69.1098 Adrián O. ŠK Topoľčianky 00:53:04.50
70.1094 Jana L. ŠK Topolčianky 00:53:08.22
71.1095 Timotej L. 00:53:08.72
72.1075 Michal M. 00:53:30.19
73.1074 Miroslav B. 00:53:30.93
74.1061 Martin V. 00:54:04.23
75.1133 Veronika V. 00:54:04.47
76.1004 Juraj P. 00:54:50.48
77.1003 Rastislav P. 00:54:51.18
78.1132 Rebeka H. 00:55:01.73
79.1130 Ján H. Norwit-CykloMAX Poprad 00:55:02.48
80.1123 Roman J. UNITREK BIKE Team 00:56:44.48
81.1124 Emma M. 00:56:44.48
82.1013 Vladimír Š. 00:57:02.18
83.1067 Eva Sofia Z. 00:57:05.98
84.1014 Šimon Š. 00:57:16.44
85.1015 Barbora Š. 00:57:16.44
86.1028 Marek K. Žilinská župa 00:57:20.18
87.1027 Peter K. Žilinská župa 00:57:20.24
88.1096 Eva Z. 00:57:21.45
89.1097 Vladimir Z. 00:57:21.49
90.1017 Sofia M. ( matieska) 00:57:21.73
91.1068 Samuel Elijah Z. 00:57:21.94
92.1016 Peter M. VELOSVET cycling team 00:57:21.98
93.1085 Radka L. 00:57:35.73
94.1084 Eva L. 00:57:47.98
95.1140 Jakub M. Allianz Bike Team 00:58:14.73
96.1138 Jozefína M. Allianz Bike Team 00:58:15.44
97.1139 Stanislav M. Allianz Bike Team 00:58:17.00
98.1036 Tomáš K. Sport-skiteamsnowland Valča 00:59:35.48
99.1035 Martin K. LK Jasenská Dolina 00:59:35.99
100.1106 Iva T. 01:00:22.94
101.1125 Katarína J. 01:01:48.73
102.1058 Monika J. Karpatskí turisti 01:01:49.70
103.1104 ľudovít T. 01:03:13.69
104.1105 Matej T. 01:03:13.69
105.1057 Ivan K. 01:03:24.74
106.1056 Zuzana K. 01:03:24.94
107.1023 Eva K. Žilinská župa 01:04:05.99
108.1026 Barbora K. Žilinská župa 01:04:06.24
109.1053 Jakub B. 01:04:41.49
110.1052 Zuzana B. 01:04:51.99
111.1071 Ondrej V. 01:05:35.50
112.1070 Drahomíra V. CLIMBERG Sport Team 01:05:36.24
113.1116 Theodor K. 01:07:43.24
114.1043 Pavol R. 01:07:45.27
115.1041 Ľubica R. ŠKODA Bike Team 01:07:45.50
116.1042 Peter R. 01:07:46.46
117.1115 Peter K. 01:07:55.20
118.1009 Matej G. 01:09:01.95
119.1008 Ivan G. 01:09:01.99
120.1045 Martin M. 01:09:25.74
121.1044 Viera M. 01:09:26.25
122.1054 Ján B. Velosvet Prievidza 01:16:04.25
123.1055 Šimon B. 01:16:04.25
124.1086 Šimon B. 01:20:03.72
125.1066 Katarína B. Climberg Sport Team Trenčín 01:20:07.12
126.1038 Zuzana K. 01:25:46.51
127.1037 Marianna K. 01:25:47.48
128.1144 Lea B. 01:46:48.30
129.1142 Eva B. 01:46:48.79
130.1143 Martin B. 01:46:49.29
131.1077 Peter L. 01:47:06.50
132.1078 Oskar M. 01:47:07.43
1005 Eva F. DN:Fi:ni.sh
1006 Aneta F. DN:Fi:ni.sh
1050 Jana D. DubajFamily Zvolen DN:Qu:al.if
0 Jozef B. DN:St:ar.ts
1051 Ivanka D. DN:St:ar.ts
0 Sandra M. DN:St:ar.ts
0 Matej U. DN:St:ar.ts
1029 Rado T. bikepoint.sk DN:St:ar.ts
1030 Ema T. ( rado.tilandy) TIL&Y DN:St:ar.ts
1032 Filip S. DN:St:ar.ts
1033 Martina S. DN:St:ar.ts

Typ trate : HORAL Ízi 28 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.932 Samo H. CKM Poprad 01:14:17.92
2.938 Marek T. Kaktus bike team Bratislava 01:16:28.67
3.890 Tomáš C. ( ace123) SEGUM BIKE TEAM 01:20:57.47
4.860 Lukáš G. BIKE KLUB LIPA 01:21:01.97
5.927 Michal R. CK Epic Dohňany 01:23:15.18
6.908 Martin Šišovský ( siso33) bikeacademy.sk 01:23:27.93
7.873 Martin V. Kaktus Bike Team Bratislava 01:23:27.93
8.947 Ľuboš M. Velosvet Prievidza 01:23:52.22
9.912 Juraj C. CK Energia Svit 01:24:57.22
10.954 Matúš M. 01:25:30.98
11.949 Pavol K. Proefekt Team 01:25:54.99
12.849 Tomáš P. ŠK Topolčianky 01:26:00.43
13.831 Jozef D. 01:26:15.68
14.942 Marián B. ( bamari) Cyklospis 01:27:01.68
15.953 Peter Š. www.ZILREC.sk 01:27:02.24
16.952 Peter P. CEA Schwabik Cycling 01:27:45.73
17.848 Matej G. Cebra-Bowden 01:28:23.73
18.869 Martin B. Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 01:28:45.70
19.805 Samuel B. 01:29:58.23
20.824 Samuel G. bikemagazin.sk 01:29:59.44
21.945 Martin V. Cykloklub IRIS Prešov 01:30:03.94
22.817 Adam B. CK Energia Svit 01:31:29.44
23.934 René C. 01:31:47.49
24.866 Tomas K. 01:31:47.74
25.933 Dominik B. 01:32:02.73
26.943 Jozef L. BIKE KLUB LIPA 01:32:11.23
27.816 Marek M. ( marek3x) 01:32:54.94
28.920 Juraj O. CK Machulince 01:33:06.98
29.880 Ondrej Š. CRAZY ONE BIKE TEAM 01:37:22.95
30.875 Tomáš Š. 01:38:08.99
31.946 Lukáš H. Cykloklub IRIS Prešov 01:38:13.50
32.916 Filip B. 01:39:11.49
33.857 Timotej B. ŠK Topoľčianky 01:40:12.20
34.877 Natália G. Johnson Controls Mladá Boleslav 01:41:10.45
35.937 Ivana R. 01:41:16.45
36.922 Peter M. 01:41:28.75
37.803 Martin H. Svit 01:42:09.20
38.871 Katarína V. Bike Klub Lipa 01:43:04.70
39.905 Jozef M. Bike-Centrum Dubnica nad Vahom 01:43:07.20
40.923 Denis M. 01:43:10.70
41.924 Tibor K. NO-TAK bike team Stropkov 01:44:12.21
42.936 Milan Ž. DODO TEAM ORAVA 01:44:25.51
43.846 Marcela K. 01:45:25.50
44.828 Peter H. 01:45:27.71
45.939 Tomáš B. Sám proti vetru... a hmyzu 01:45:50.95
46.853 Marek O. ( marekoleksak) ŠKODA Bike Team 01:46:27.52
47.865 Martin K. 01:46:52.75
48.940 Anna Š. 01:46:57.60
49.813 Miroslav H. CK Batizovce 01:47:09.22
50.907 Barbora C. ŠKC Liptovská Lužná 01:49:13.46
51.878 Alex R. Rebel Klub Čachtice 01:49:40.76
52.839 Aleksandr D. Veloobjednania 01:49:41.47
53.841 Marek S. kaktus bike team 01:51:12.76
54.861 Peter K. 01:52:20.71
55.926 Michal R. Rebel klub Čachtice 01:52:47.76
56.872 Peter P. 01:52:49.97
57.840 Natália B. CK Energia Svit 01:53:22.21
58.811 Marek B. 01:53:33.46
59.814 Radoslav B. 01:53:39.13
60.897 Matúš K. CK Velodrom Prešov 01:54:12.48
61.852 Peter D. ( R.A.W.E.R.2.0) 01:54:15.96
62.826 Jozef R. 01:54:20.98
63.821 Peter L. 01:55:49.47
64.812 Ján M. Ck Batizovce 01:56:12.51
65.801 Martin B. 01:56:54.20
66.863 Juraj O. HK James Trenčín 01:56:54.27
67.820 Diana C. CK Energia Svit 01:57:12.52
68.850 Adam P. FTC CC Fiľakovo 01:57:31.97
69.825 Michal F. 01:58:21.27
70.881 Mário H. CRAZY ONE BIKE TEAM 01:59:11.77
71.851 Lukas B. 01:59:36.23
72.868 Štefan D. ŠK Topoľčianky 02:00:25.47
73.891 Monika Ď. iron spinning zvolen 02:01:19.97
74.911 Martin Š. 02:01:42.77
75.862 Zuzana H. 02:01:52.72
76.904 Michaela P. 02:03:16.77
77.827 Tomáš M. 02:03:31.23
78.941 Richard L. MXM Team 02:04:16.77
79.819 Dušan B. CK Energia Svit 02:04:18.77
80.802 Tomasz K. Yanosik Team 02:05:05.28
81.921 Viola K. 02:05:20.52
82.910 Samuel Š. 02:05:47.78
83.864 Ivan K. 02:05:53.78
84.870 Anton F. Námestovo 02:06:09.29
85.867 Jan O. ŠK Topoľčianky 02:06:12.24
86.917 Marek M. ŠK Topolčianky 02:06:32.34
87.898 Anastasiya K. ORBEA - Forza Racing Team 02:08:57.78
88.902 Katarina B. Osa sport academy 02:10:11.98
89.913 Ľzdmila R. 02:11:16.78
90.832 Peter R. ŠKODA Bike Team 02:11:25.34
91.806 Kamil L. 02:12:00.99
92.874 Peter M. Športový triatlonový klub Pezinok 02:12:09.28
93.894 Peter Z. 02:12:10.29
94.888 Róbert H. ŠKODA Bike Team 02:15:03.29
95.906 Juraj D. ( Poppyduri) 02:15:14.76
96.950 Miroslav Š. 02:15:23.41
97.919 Marián S. 02:15:31.24
98.925 Katarína K. 02:16:03.41
99.951 Ladislav L. 02:16:23.54
100.856 Peter H. ŠK Topoľčianky 02:16:39.80
101.855 Rudolf H. Bratislava 02:16:49.79
102.895 Michal B. 02:17:31.79
103.901 Ladislav B. Nová Dubnica 02:21:56.80
104.903 Marian D. ČUČORIEDKOVE GUĽÔČKY 02:22:39.50
105.822 Marek M. Košice 02:22:51.75
106.845 Vladimír O. 02:23:32.50
107.889 Patrik B. CK Svätý Jur 02:24:32.30
108.900 Laura B. CK Svätý Jur 02:24:34.80
109.876 Samuel K. 02:27:23.26
110.896 Štefan P. 02:28:32.80
111.815 Dorota S. Google pro Active Eyewear 02:30:54.55
112.909 Andrea M. 02:31:25.15
113.838 Miro K. 02:38:10.19
114.929 Sándor H. Gyilkos Lódarazsak SE 02:40:51.32
115.915 Darina H. CK Svätý Jur 02:41:06.32
116.837 Vierka M. 02:41:29.57
117.882 Jakub K. ŠKODA Bike Team 02:41:44.32
118.948 Martin K. 02:42:16.79
119.883 Peter Z. ŠKODA Bike Team 02:42:51.32
120.879 Ivana U. 02:42:54.32
121.844 Michal V. 02:43:35.57
122.930 Jana R. 02:44:50.76
123.818 Peter K. CK Energia Svit 02:46:58.57
124.944 Carla R. 02:48:02.81
125.836 Filip F. 02:59:22.84
126.928 Sándor E. Gyilkos Lódarazsak SE 03:00:37.61
127.829 Jozef K. 03:02:08.10
128.914 Jana J. 03:05:10.35
129.859 Maroš L. ( djmaros) CKT Svit 03:12:28.10
130.809 Milan M. 03:32:50.13
935 Ivana G. Finančné centrum team DN:Fi:ni.sh
847 Jana K. Hatrick.sk DN:Fi:ni.sh
892 Vladimír F. DN:Fi:ni.sh
893 Michal C. DN:Fi:ni.sh
918 Juraj G. DN:Fi:ni.sh
830 Věra K. DN:Fi:ni.sh
833 Karol K. www.haTRIck.sk DN:Fi:ni.sh
842 Marian D. Lučenec DN:Fi:ni.sh
931 Vit A. DN:Fi:ni.sh
808 Miroslav D. DN:St:ar.ts
810 Zuzana M. DN:St:ar.ts
0 Marcel M. Podvažie DN:St:ar.ts
843 Dominik B. DN:St:ar.ts
858 Michal G. KINČO DN:St:ar.ts
823 Tomáš H. Holba Racing Team DN:St:ar.ts
804 Csaba Mitro ( seamastercontrol) DN:St:ar.ts
0 Tomáš Š. DN:St:ar.ts
834 Yuliia A. Kyjev DN:St:ar.ts
835 Ondrej B. DN:St:ar.ts
0 Zuzana Ď. DN:St:ar.ts
807 Jozef P. DN:St:ar.ts

Typ trate : HORAL Senzi 43 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.722 Radovan B. Bike amp Motion 01:52:18.48
2.743 Kristián J. PROefekt team 01:54:31.97
3.748 Adrián B. Cyklistický tím FIREFLY 01:55:04.25
4.762 Samuel M. Proefekt 02:00:42.73
5.761 Peter H. Mirad Prešov 02:01:01.48
6.677 Juraj K. PRO EFEKT 02:01:23.44
7.674 Gábor M. KTM teszt team Godollo 02:01:26.48
8.445 Ján M. Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 02:01:56.98
9.558 Artem S. Ghost bikes Ukraine 02:02:36.73
10.588 Pavel D. Superior MTB Team 02:02:53.19
11.700 Kevin B. ŠKC Liptovská Lužná 02:03:47.49
12.671 Vladimír K. CYKLOSPORT CHROPYNĚ 02:03:48.45
13.749 Peter F. Sportakus cycling team 02:05:04.25
14.741 Daniel K. MXM team 02:05:28.94
15.670 Marian M. PROefekt Team 02:05:49.94
16.642 Paul L. 2 Rad Heuke 02:06:38.69
17.615 Samuel Š. Top Sport Team - uvex Bike Team 02:08:29.49
18.607 Ondrej G. Johnson Controls Mladá Boleslav 02:08:37.49
19.747 Tomáš H. ProSport Team Košice 02:08:37.49
20.403 Martin M. Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 02:08:48.22
21.735 Tomáš B. Velosvet 02:09:43.49
22.693 Oliver J. CKM Poprad 02:09:52.45
23.716 Martin S. 02:10:16.50
24.768 Michal M. 02:10:17.51
25.694 Marián U. Velosvet cycling team Prievidza 02:11:02.45
26.765 Peter Ž. LEMRA cycling team Kosice 02:11:03.95
27.462 Michal P. ebajk racing 02:11:07.40
28.410 Juraj K. ( Juraj_KUKO) Prievidza 02:12:07.00
29.600 Jozef B. CKC Černová 02:12:40.70
30.723 Jakub C. Opony Serafinowski 02:12:45.26
31.560 Martin S. ( matotope) ŠK KOMPAS 02:13:49.25
32.734 Miroslav F. Pro Sport Team Košice 02:13:56.20
33.414 Andrej K. ŠKC Dubnica nad Váhom 02:14:24.96
34.708 Dominik Ž. DODO TEAM ORAVA 02:15:16.51
35.651 Norbert L. Ck Dynamax Nitra 02:15:18.95
36.458 Matúš K. 02:16:28.46
37.531 Pavol V. ŠK Kompas 02:16:28.71
38.494 Pavol M. CK Energia Svit 02:16:47.25
39.646 Antonín B. KELLYS BIKERANCH TEAM 02:16:56.50
40.692 Dávid D. PROefekt team 02:18:12.21
41.710 Pavel B. Velosvet cycling team 02:19:05.71
42.522 Martin R. Bike Jasenová 02:19:40.97
43.584 Ondřej K. BIKE SPORT servis Opava 02:20:07.76
44.739 Dávid M. PROefekt Košice 02:20:15.76
45.675 Dušan F. 02:20:27.16
46.463 Matúš P. ebajk racing 02:20:47.77
47.551 David B. Česká spořitelna-Accolade cycling team 02:21:37.26
48.554 Maks J. 02:21:42.71
49.604 Nikolas M. 02:22:03.96
50.655 Marek Š. Rebel klub Čachtice 02:22:05.96
51.729 Milan J. Kaktus Bike Team 02:23:14.77
52.711 Norbert J. 02:24:06.16
53.691 Mário O. CKM Banská Bystrica 02:24:44.76
54.712 Lukáš G. 02:24:44.97
55.744 Marián F. 02:24:45.76
56.543 Vladimir D. 02:24:59.77
57.510 Branislav K. ( ninno101) Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 02:25:02.72
58.518 Luboš S. CHRBATY 02:25:04.47
59.455 Filip S. 02:25:08.97
60.730 Marek T. 02:25:15.52
61.595 Kristýna P. Superior Mtb team 02:25:19.47
62.690 Adam N. CKM Poprad 02:26:16.22
63.534 Tomas V. 02:26:18.98
64.626 Marcel D. bikemagazin.sk 02:26:27.52
65.724 Jaroslav H. 02:27:31.76
66.643 Klaudia B. 02:27:45.77
67.507 Ján R. Poprad 02:28:09.27
68.650 Bianka L. CK Dynamax Nitra 02:29:28.22
69.664 Ľubomír O. ( loxx) 02:29:42.22
70.406 Milan V. Hriňová MTB Racing Team 02:30:06.22
71.436 Miro T. 02:30:07.78
72.757 Roman R. 02:30:18.50
73.753 Szymon G. ProSport Team Košice 02:30:18.78
74.673 Ján Š. 02:30:32.52
75.616 Peter K. Iames klub Spiš - Allianz Bike Team 02:30:41.23
76.620 Boris O. 02:31:48.52
77.755 Peter J. 02:32:15.77
78.649 Maciej L. 02:33:10.47
79.686 Tomáš Š. SPOMART CYCLOTEAM 02:33:13.78
80.618 Bohuslav Š. Allianz Bike Team 02:34:15.48
81.424 Michal C. Hôrka 02:34:15.77
82.491 Vladimir S. 02:34:21.52
83.745 Tomáš B. 02:34:33.52
84.411 Ján H. Deltaklub Košice 02:34:35.29
85.430 Vojtěch M. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:34:40.99
86.628 Ľubomír M. 02:35:18.48
87.459 Patrik K. 02:35:33.99
88.614 Branislav Č. ŠKODA Bike Team 02:35:50.98
89.638 Veronika N. 02:36:17.99
90.736 Jaroslav U. OŠK Tatran Liptovská Osada 02:36:27.49
91.697 Ján N. MTB MLYNKY 02:36:43.23
92.467 Miroslav P. 02:36:43.38
93.513 Miroslav I. 02:36:53.30
94.652 Aleš N. 02:37:08.98
95.562 Štefan A. ( alexovits) SAAT sport racing team 02:37:21.54
96.553 Marzena J. 02:37:58.48
97.427 Peter Ondruško ( astro) 02:38:08.54
98.586 Marián M. Justeco Nezmrzliaci 02:38:08.73
99.532 Libor O. Cyklo klub Kolárna 02:38:26.98
100.684 Ján V. 02:38:40.53
101.624 Levente T. KKB 02:38:56.41
102.608 Ivan H. CK BB 02:38:57.30
103.565 Pavol B. 02:38:58.79
104.641 Richard P. none 02:38:59.32
105.685 Peter G. ( GaliPet) MTBIKER 02:39:06.78
106.470 Laszlo L. 02:39:33.33
107.405 Ivan M. Velosvet cycling team Prievidza 02:39:35.48
108.497 Martin A. CK Energia Svit 02:39:37.49
109.482 Andrej P. ( andyvelosvet) Velosvet cycling team Prievidza 02:40:07.49
110.662 Milan M. 02:40:26.54
111.669 Marián M. LOPS Bratislava 02:40:27.74
112.597 Ján K. Rebel klub Čachtice 02:40:29.28
113.632 Attila V. ORBEA-Forza Racing Team 02:40:55.24
114.640 Zuzana S. Kellys Bikeranch Team 02:40:55.28
115.552 Samuel F. 02:40:55.74
116.579 Peter J. 02:41:00.49
117.599 Štefan Ž. Partizanske 02:41:52.53
118.752 Eduard Š. 02:41:59.29
119.517 Zoltán K. 02:42:09.54
120.635 Ľubomír M. Rebel Klub Čachtice 02:42:20.28
121.447 Zdenko K. CHRBATY 02:42:27.49
122.717 Jaroslav L. 02:42:59.24
123.488 Marek K. 02:43:38.74
124.402 Martin Č. ( martinko76) Cyklomax Poprad 02:44:39.29
125.509 Martin R. 02:44:55.50
126.433 Marek C. ( Marki007) FTC CC Fiľakovo 02:45:20.79
127.603 Marek J. ( Marek-Janostin) Mercedes-Benz Martin 02:45:49.99
128.701 Juraj S. Deltaklub Košice 02:45:51.25
129.453 Lukáš G. 02:45:55.79
130.654 Jozef L. 02:46:11.49
131.611 Radoslav B. ( buben) Climberg Sport Team Trenčín 02:46:14.80
132.623 Peter V. 02:46:43.54
133.568 Vlastimil D. Cyklistika Lučenec 02:47:29.51
134.582 Branislav P. Cyklo sante 02:47:31.49
135.438 Marek K. Spišská NováVes 02:47:32.52
136.415 Piotr K. Yanosik Team 02:47:49.24
137.715 Tomáš L. Levoča 02:48:25.49
138.468 Martin M. Bojnice 02:48:33.76
139.578 Jozef P. 02:49:16.79
140.679 Michal U. ČAKLOV 02:49:38.50
141.539 Martin K. PLH advanced engineering 02:49:58.90
142.731 Rudolf H. ( rudohorvath) 02:50:02.47
143.535 Ondrej P. 02:50:12.25
144.503 Ján K. JK TEAM 02:50:29.50
145.472 Jakub H. 02:50:35.79
146.581 vladino9 ŠKODA Bike Team 02:50:43.25
147.738 Richard M. 02:51:51.00
148.423 Jaroslav H. Partizán Vysoké Tatry 02:51:51.54
149.577 Marek H. 02:52:54.56
150.573 Krisztina M. TREK 02:52:56.55
151.636 Jaroslav B. 02:53:30.30
152.627 Ján M. 02:53:37.00
153.667 dury CK Svätý Jur 02:53:44.75
154.605 Maroš S. CK KOLIESKO - STUPAVA TROPHY TEAM 02:53:50.27
155.707 Andrej M. 02:53:59.30
156.767 Andrew S. 02:54:03.51
157.764 Jiří M. ( jura24) Office team of BOOKING.COM Slovakia 02:54:06.31
158.443 Peter Č. 02:54:06.80
159.653 Kateřina N. 02:54:07.25
160.484 Igor V. VELOSVET cycling team Prievidza 02:54:21.55
161.661 Martina S. Košicke šarkane 02:54:33.51
162.422 Erik Zemanovič ( ericzem) 02:54:41.58
163.589 Marek D. Atrium Architekti 02:54:43.60
164.437 Matúš L. Levoča 02:54:46.26
165.656 Peter Š. Rebel klub Čachtice 02:54:46.30
166.574 Michal Č. ( cech) BTC Častá 02:55:13.50
167.498 Miloš K. PCS Sabinov 02:55:22.25
168.495 Branislav B. CK Energia Svit 02:55:41.30
169.769 Ester S. 02:56:26.26
170.706 Tatiana M. 02:56:47.50
171.721 Matúš G. ATRIUM Architekti 02:57:04.90
172.634 Ľubomír P. Košice 02:57:06.54
173.639 Václav N. 02:57:11.55
174.617 Milan H. Allianz Bike Team 02:57:49.80
175.435 Gabriel O. Vranov nad Toplou 02:58:22.80
176.689 Štefan H. ( steve4) Bytča 02:58:44.77
177.598 Jozef R. bikeacademy.sk 02:59:04.57
178.460 Peter J. Bratislava 02:59:14.81
179.683 Gerhard J. 02:59:15.52
180.754 Marián V. 02:59:24.77
181.703 Fedor S. 03:00:10.26
182.594 Erik D. CKMPoprad 03:00:29.66
183.726 Vladimír V. 1.PCS Sabinov 03:00:38.52
184.505 Peter J. 03:01:00.77
185.566 Matej K. 03:01:12.59
186.521 Miroslav K. ( m.kadorik) 03:01:24.56
187.751 Zoltan K. Támadááás! 03:01:45.31
188.457 Marek P. 03:01:56.31
189.676 Peter S. 03:02:00.31
190.758 Kamil L. MKCK Trnava 03:02:07.59
191.483 Vladimír R. CK Real Senec 03:02:07.81
192.696 Oliver Š. 03:02:11.60
193.668 Michal B. Superior Mtb team 03:02:43.62
194.500 Marián K. 03:03:06.81
195.548 Róbert M. 03:03:22.52
196.416 Zoran B. 03:03:38.32
197.469 Jaroslav V. 03:04:57.27
198.718 Michal G. 03:05:27.77
199.742 Zdeno F. 03:05:33.24
200.466 Ladislav J. CYKLO SPIŚ 03:05:33.32
201.695 Jozef M. 03:05:56.52
202.629 Blažej Š. Mido Žiar n Hr. 03:06:41.82
203.549 Jolanta K. MPS BIKE TEAM 03:06:59.31
204.737 Stano M. 03:07:27.26
205.452 Jiří V. 03:07:27.27
206.709 Ladislav C. 03:07:37.66
207.610 Marek V. AO Tatry 03:07:41.77
208.728 Jaroslav Ž. 03:07:42.57
209.544 Tomáš Š. Lusaro 03:07:58.68
210.540 Miroslav F. Košice 03:08:16.66
211.625 Michal K. 03:08:18.77
212.601 Juraj J. Karpatskí turisti 03:08:19.37
213.612 Michal P. ŠKODA Bike Team 03:08:33.77
214.678 Iurii G. Velokiev Group 03:08:44.53
215.461 Maroš B. 03:09:25.56
216.444 Jozef Č. ( jojo1970) CK Svätý Jur 03:10:14.27
217.413 Gabriel B. FTC CC Fiľakovo 03:11:53.57
218.687 Anton Š. SPOMART CYCLOTEAM 03:11:54.72
219.480 Ján K. Poprad 03:11:58.82
220.526 Natália Ď. Poprad 03:12:33.77
221.766 Vladimír Č. 03:12:43.58
222.644 Ivan B. Horna Ves 03:12:51.32
223.514 Adriana Š. SpektrumSZ 03:12:51.57
224.485 Ladislav Š. Košice 03:12:55.82
225.572 Attila M. 03:12:59.32
226.489 Drahus M. 03:13:07.57
227.479 Martin S. 03:13:13.27
228.727 Dušan Š. SKI DRIENICA 03:13:22.82
229.450 Tomáš J. Poprad 03:13:27.82
230.448 Peter J. Alkan KHŠ - Tatranské Matliare 03:13:30.57
231.523 Jozef P. ( jopa) Parada Fly 03:14:06.77
232.704 Peter M. 03:14:17.82
233.525 Radovan Ď. Poprad 03:14:49.51
234.631 Ján H. CK Energia Svit 03:14:49.76
235.587 Martin M. 03:14:49.82
236.596 Ján F. Bike klub Lipa 03:14:54.79
237.442 Peter Š. Bratislava 03:15:14.32
238.619 Rastislav O. Allianz Bike Team 03:15:16.83
239.590 Kamil K. ŠKODA Bike Team 03:15:18.79
240.682 Martin Š. ( Martin-Biker) INBIKE 03:16:23.76
241.419 Bohuslava O. 03:16:38.79
242.648 Stanislav J. 03:16:56.32
243.567 Ľubomír K. 03:17:02.79
244.446 Dušan P. OmegaT cycling 03:17:32.58
245.657 Michal K. 03:18:44.59
246.506 Milan Ž. 03:18:50.28
247.481 Vlado D. Siemens 03:19:23.33
248.663 Péter Gergely H. 03:19:37.83
249.763 Miloš K. Banka 03:19:45.83
250.420 František O. 03:19:59.28
251.770 Lukáš S. 03:20:09.89
252.550 Lukáš L. Lusaro 03:20:48.33
253.428 Robert Z. bikeacademy.sk 03:20:48.85
254.409 Ľuboš Š. 03:20:52.58
255.750 Ivan P. 03:22:12.83
256.508 Marek J. 03:22:53.33
257.408 Filip M. ( matejicekfilip) 03:23:16.54
258.759 František K. Askof Klokan 03:25:41.59
259.515 Laco M. SpektrumSZ 03:25:50.99
260.720 Marek H. CK MŠK Kežmarok 03:27:00.52
261.705 Lukáš Š. 03:27:17.59
262.760 Slavomír F. ( fabisik) 03:28:16.29
263.609 Dušan P. Racing Team Hriňová 03:28:41.91
264.556 Stefan G. 03:29:26.34
265.699 Martin D. HPH Kežmarok 03:29:39.54
266.637 Milan D. DRAKUN 03:29:43.38
267.672 Jana H. poprad 03:30:00.59
268.702 Pavol B. 03:30:12.62
269.592 Monika Ď. CK Unicom Zvolen 03:30:24.30
270.454 Paulína P. 03:30:54.84
271.591 Milan Ď. Černí koňe cz. 03:30:55.34
272.492 Adrián Z. CK Energia Svit 03:30:56.85
273.541 Ján K. 03:32:59.29
274.740 David Rastislav Š. Horal Alto Cyklomax 03:32:59.60
275.441 Dušan B. 03:33:47.80
276.602 Marián J. Mercedes-Benz Martin 03:34:19.10
277.570 Ján P. Hasiči Snakov 03:34:43.10
278.478 Tono S. ( Tono26SC) CK Senec 03:34:49.30
279.487 Maroš G. CK MŠK Kežmarok 03:35:39.60
280.439 Jana O. OREA Hotel Voroněž 03:36:30.64
281.613 Radovan R. ŠKODA Bike Team 03:36:51.10
282.659 Ragan 03:37:53.60
283.719 Vladimír V. 03:38:13.56
284.528 Marek D. vranov nad topľou 03:38:30.60
285.658 Pavol M. 03:38:38.61
286.733 Rasťo Š. Horal Alto Cyklomax 03:38:43.61
287.680 Lubomir Š. INBIKE SK 03:39:04.61
288.681 Juraj G. 03:39:04.61
289.529 Eva A. Drakun 03:39:42.31
290.511 Barbora A. 03:40:29.80
291.512 Jaroslav A. 03:40:29.80
292.421 František P. Poprad 03:40:49.61
293.713 Milan K. Enduro 03:41:19.10
294.756 Veronika B. 03:42:35.86
295.464 Mária Katarína R. 03:43:17.11
296.401 Peter D. 03:44:01.11
297.473 Martin K. Žižkovské šlapky 03:44:24.31
298.688 Imre S. Gyilkos Lodarazsak SE 03:45:46.61
299.546 Pavol O. 03:46:30.61
300.665 Dana G. 03:51:49.61
301.537 Bohdana M. DRAKUN 03:53:05.38
302.666 Vincent H. CK Svätý Jur 03:53:16.12
303.660 Milan R. 03:53:36.82
304.633 Stano U. Prešov 03:54:13.13
305.520 Marcin K. 03:55:27.62
306.432 Milan R. 03:56:12.63
307.557 Miroslav H. 03:56:18.38
308.542 Dana K. 03:57:08.87
309.465 Katarína J. Žilina 03:58:15.62
310.725 Anton H. 04:00:51.88
311.502 Jana K. JK TEAM 04:07:39.88
312.545 Jakub Š. 04:08:16.38
313.496 Peter P. CK Energia Svit 04:10:38.39
314.426 Milan Schurger ( milsu) Športový klub Devínska Kobyla 04:15:35.89
315.499 Hubert Š. 04:25:47.10
316.771 Mario B. 04:46:06.19
317.714 Peter K. 04:48:00.44
318.732 Slavomír P. 04:50:11.69
319.647 Ján K. 04:53:33.20
320.474 Gulzhan Salmenbayeva Z. Žižkovské Šľapky 05:01:49.46
321.555 Miroslav K. 05:06:13.47
456 Štefan B. ( Stevik221) DN:Fi:ni.sh
559 Martin T. ŠK Topoľčianky DN:Fi:ni.sh
746 Anna M. DN:Fi:ni.sh
564 Michal P. DN:Fi:ni.sh
630 Dávid D. NO-TAK bike team Stropkov DN:Fi:ni.sh
476 Anna F. DN:Fi:ni.sh
477 František F. DN:Fi:ni.sh
698 Zuzana S. Lyžiarsky klub Tatranská Lomnica DN:Fi:ni.sh
504 Robert H. Poprad DN:Fi:ni.sh
404 Richard A. KAKTUS BIKE - Team Bratislava DN:Fi:ni.sh
645 Przemylsaw B. DN:Fi:ni.sh
527 Pavol M. DN:Fi:ni.sh
606 Matúš B. FloraVita Prievidza DN:Fi:ni.sh
622 Daniel S. Proefekt DN:St:ar.ts
547 Katarína S. DN:St:ar.ts
0 László D. Merkapt Maraton DN:St:ar.ts
561 Michal N. Garage Team Myjava DN:St:ar.ts
563 Jolanta K. MPS Bike Team DN:St:ar.ts
471 Kamil Š. Relax Team DN:St:ar.ts
569 Rastislav L. SMARTFIT KOŠICE DN:St:ar.ts
475 Bohdan F. DN:St:ar.ts
571 Jaroslav Z. Žižkovské šlapky DN:St:ar.ts
486 Martin H. ISAKO šport Košice DN:St:ar.ts
490 Pavel K. Žilina DN:St:ar.ts
575 Daniela R. ( richtoška) Považské Podhradie DN:St:ar.ts
576 Martin Č. Košice DN:St:ar.ts
580 Ján S. ( JanoTrnove) Žilina-trnové DN:St:ar.ts
501 Miloslav P. DN:St:ar.ts
585 Lukáš B. DN:St:ar.ts
593 Ján S. LEMRA Cycling team Košice DN:St:ar.ts
516 Yuriy H. DN:St:ar.ts
0 Marek D. Bike klub LIPA DN:St:ar.ts
519 Tomáš K. CHRBATY DN:St:ar.ts
0 Miroslav K. Športservis Team Bratislava DN:St:ar.ts
524 Ferents G. Banzaj-Ra DN:St:ar.ts
417 Pavol K. DN:St:ar.ts
418 Nikola L. DN:St:ar.ts
425 Ján A. DN:St:ar.ts
429 Marek T. DN:St:ar.ts
621 Marek Š. DN:St:ar.ts
434 Radoslav K. CJV Margecany DN:St:ar.ts
0 Štefan B. Jurassic Bike Team DKubín DN:St:ar.ts
536 Igor Ď. Novo CK trial Lučenec DN:St:ar.ts
0 Ján S. Stazier Bike Team DN:St:ar.ts
0 Miloš Sopko ( emsi) PROefekt team DN:St:ar.ts
440 Martin H. Finančné centrum Team DN:St:ar.ts
538 Martin M. DN:St:ar.ts
0 Pavol H. DN:St:ar.ts

Typ trate : HORAL Lejzi 78 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.335 Patrik K. Arios Sportakus Cycling Team 03:30:31.73
2.186 Tomáš Š. HSK-cycling team 03:35:33.78
3.307 Karol K. 03:37:26.53
4.287 Kamil P. CYCLO TRENER TEAM 03:39:00.74
5.332 Šimon T. Bike Team Košice 03:43:11.41
211 Lukáš V. Superior MTB Team 03:43:27.54
6.324 Zoltan Z. Speed-Way Team 03:45:46.29
7.166 Vladimír J. bikeacademy.sk 03:52:15.30
8.245 Stanislav S. Revuca 03:52:56.27
9.329 Tomáš D. ŠK Devínska Kobyla 03:53:18.55
10.298 Jozef S. 03:54:06.50
11.252 Peter B. ARIOS SPORTAKUS CYCLING TEAM 03:54:44.75
12.196 Martin B. ( bmartin) 03:55:01.54
13.321 Andrii H. Postproducion Team 03:55:15.31
14.313 Tomasz M. Sportfuel.pl MTB Team 03:56:42.55
15.316 Róbert G. FTC CC Fiľakovo | MTBIKER 03:58:23.56
16.167 Marek S. 03:59:15.66
17.183 Jakub B. Superior cyklofit sport team 04:02:03.60
18.184 Lukáš B. Superior cyklofit sportteam 04:06:26.00
19.203 Iurii R. 04:09:09.82
20.197 Juraj K. ProSport Team Kosice 04:09:43.57
21.155 Martin H. Cykloservis Martin Smatana 04:09:53.77
22.302 Aleš N. 04:10:37.32
23.205 Matúš H. Justeco Humenne 04:11:37.32
24.293 Michal H. Top Sport Team - uvex Bike Team 04:16:37.32
25.230 Kristián V. Ftc cc filakovo 04:17:21.82
26.325 Előd I. Speed Way Team 04:18:14.79
27.208 Tomáš H. CKM Poprad 04:19:40.83
28.263 Vladimír K. Gelnica 04:20:57.58
29.259 Martin C. ( carlos) Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 04:21:04.90
30.172 Radek J. Ahag Olomouc 04:21:23.58
31.236 Marek Š. Cyklomax Poprad 04:23:05.79
32.202 Serhii P. 04:24:27.59
33.267 Jiří M. 04:24:48.33
34.280 Marek M. ( Matuska11) FTC CC Fiľakovo 04:25:20.34
35.314 Radoslav I. CYKLOmax - Poprad 04:29:39.85
36.336 Martin B. pro sport team- horolezcký klub 04:30:59.56
37.318 Jiří D. Superior Riders 04:31:06.96
38.317 Monika K. 04:31:29.30
39.301 Michael G. 04:32:43.30
40.297 Péter K. ORBEA - Forza Racing Team 04:33:00.59
41.228 Štefan P. 04:33:54.59
42.320 Michal S. 04:35:52.60
43.271 Karol T. AST Limbach 04:35:54.59
44.254 Martin L. ŠK Topoľčianky 04:37:06.35
45.187 Timotej M. CK Energia bike3al zone 04:37:28.35
46.179 Andrej B. MTB Pohronie 04:37:34.85
47.291 Karol K. 04:37:45.35
48.170 Miroslav Ď. Trenčín 04:37:54.60
49.300 Martin M. machacekuchyne 04:39:29.60
50.242 Martin P. Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 04:39:41.61
51.191 Marek K. 04:39:58.81
52.161 Pavol F. ( fajo99) 04:40:28.55
53.176 Michal T. Bike Klub Lipa 04:41:54.35
54.246 Miloš C. 04:42:19.31
55.327 Rastislav M. 04:46:25.37
56.270 Milo C. SPORT SERWIS SANDOMIERZ 04:46:26.32
57.218 Martin B. Rebel Klub Čachtice 04:46:34.87
58.213 Lukáš H. Superior MTB Team 04:47:22.36
59.281 Tomas T. 04:48:07.36
60.185 Ľubomír F. Bike klub LIPA 04:48:59.36
61.296 Florian P. Pedal Pezinok 04:49:15.36
62.249 Radoslav Č. CK Svätý Jur 04:50:07.37
63.220 Renars L. Eži 04:50:31.56
64.199 Adam P. ( WeXoNT) 04:51:01.12
65.278 Zuzana Palúchová ( SNBzuzi) ŠK SLOVAN Donovaly 04:51:27.62
66.207 Tomáš M. Ck Malachov 04:54:41.38
67.283 Stanislav B. CK KOLIESKO - STUPAVA TROPHY TEAM 04:56:08.88
68.339 Miroslav B. 04:56:48.57
69.178 Peter R. CYKLO SPIŠ 04:57:04.33
70.177 Marek P. ( chalan25rZv) Maťo Team 04:57:09.37
71.310 Ján V. ( janovarga) MKSK Modra 04:59:05.77
72.198 Juraj K. 04:59:06.83
73.272 Marián L. Svit 04:59:07.88
74.303 Martin K. 04:59:33.87
75.206 Marek M. bikepoint.sk 05:00:03.89
76.152 Michal M. ŠK Topoľčianky 05:00:11.13
77.169 Jozef L. SpetrumSZ 05:00:50.88
78.260 Pavol B. Kosice 05:00:57.84
79.275 Bartolomej S. CK UNIKOM Zvolen 05:01:12.39
80.204 Tomáš P. Pakli sport klub - Malevil Cup 05:02:03.38
81.305 Stafania S. 05:02:11.13
82.160 Lukáš P. Rebel Klub Čachtice 05:02:43.38
83.209 Martin B. ( the-redsox) AT amp T 05:02:54.89
84.331 Robert D. 05:04:16.84
85.156 Jurgis K. Eži 05:08:23.89
86.334 Ján H. 05:08:46.63
87.243 Vojtanen V. 9395 BIKES IBIS PRAHA 05:08:54.14
88.295 Daniel S. SCK CYKLO TOUR Súľov 05:10:16.59
89.337 Marek K. 05:10:44.39
90.326 Jaroslav F. HAPPY FEET 05:12:40.61
91.151 Jozef S. TRAX-sport.sk 05:12:57.96
92.234 René G. 05:13:00.40
93.237 Peter M. 05:13:00.84
94.193 Tomáš Buchal ( Hazard) Kremnica 05:13:58.14
95.241 Jiří K. Drakun 05:15:07.10
96.304 Ladislav M. banka bike 05:15:31.14
97.284 József Bálint T. Tatanka Racing Team 05:18:16.65
98.285 Gábor T. Tatanka Racing Team 05:19:00.40
99.216 Tomáš M. Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 05:19:08.65
100.190 Miloš L. bikeacademy.sk 05:21:50.65
101.153 Maris B. Eži 05:22:06.36
102.330 Ján B. JurassicBikeTeam DKubín 05:22:30.35
103.289 Jan N. Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 05:23:27.40
104.224 Marek S. NoName 05:23:47.36
105.306 Jaroslav D. 05:23:51.60
106.164 Martin H. BraVelo 05:24:11.65
107.274 Emil G. Ellio Nitra 05:25:01.61
108.319 Jozef M. AKTIVITY 05:25:21.66
109.214 Dušan G. Aktivity 05:25:22.36
110.290 Marek H. Bike šport Humenné 05:29:16.16
111.221 Ugis O. Vidzemes mernieks Dako Ziemelvidzeme 05:29:40.16
112.233 Radoslav S. CK Energia Svit 05:30:58.42
113.240 Stanislav P. CKT Svit 05:32:24.36
114.223 Bolesław Z. ADEX BIKE TEAM WROCŁAW 05:32:40.87
115.262 Andrej M. 05:36:17.43
116.210 László S. Kisvárda Környéke Bringások - KKB 05:36:27.37
117.282 Marian Š. publicdisplays.sk 05:36:27.62
118.222 Martin K. Rebel klub Čachtice 05:39:18.68
119.154 Dmitrijs S. Eži 05:40:38.43
120.338 Rastislav S. Banská Bystrica 05:41:03.93
121.247 Marcel B. 05:42:57.18
122.188 Marcin G. 05:45:11.98
123.163 Robert H. dve duse na gume 05:46:22.19
124.328 Csaba M. Gyilkos Lódarazsak SE 05:47:09.38
125.215 Michal V. 05:49:01.19
126.251 Erik K. 3NT 05:50:45.19
127.158 Ľuboš B. Vyšnianske tlaky 05:52:17.89
128.309 Radek H. 05:53:02.44
129.315 Daniel K. 05:54:11.95
130.277 Slávka F. Bike klub LIPA 05:54:27.65
131.173 Andrej H. CK_Vyšná Slaná 05:56:59.46
132.312 Anton P. 06:00:27.71
133.180 Pavol K. 06:10:10.47
134.226 Roman Š. 06:11:38.97
135.333 Jozef S. 06:15:45.48
136.256 Róbert S. Vysoké Tatry 06:16:57.18
137.217 Marek M. Vyšná Šebastová 06:17:24.48
138.276 Viliam P. ŠS Zalesie 06:28:58.45
139.255 Martin Š. 06:29:50.45
140.286 Miroslav Š. 06:29:50.76
141.273 Wladyslaw W. ADEX BIKE TEAM WROCŁAW 06:30:50.80
142.157 Maris L. Eži 06:33:11.52
143.322 Erik D. 06:35:53.27
144.261 Zdeno J. Sečovce 06:49:09.38
145.288 Ondrej P. - 06:52:01.29
299 Robert S. Topoľčany DN:Fi:ni.sh
231 Bystrík A. CK Energia Svit DN:Fi:ni.sh
323 Lenka J. CK Svätý Jur DN:Fi:ni.sh
212 Michal K. Superior MTB Team DN:Fi:ni.sh
308 Michal K. DN:Fi:ni.sh
159 Dalibor D. Can You Make It DN:Fi:ni.sh
171 Robert B. ( baggio79) Martin DN:St:ar.ts
0 Lubomir M. Kaktus bike team Bratislava DN:St:ar.ts
292 Pavol H. Justeco DN:St:ar.ts
174 Petr L. Redpoint-Eleven Team DN:St:ar.ts
227 Eduard E. DN:St:ar.ts
175 Matěj H. A.I.S. Team DN:St:ar.ts
250 Viliam O. Selce DN:St:ar.ts
0 Juraj N. DN:St:ar.ts
253 Luboš H. ( lubos73) Neverice DN:St:ar.ts
181 József B. Ózdi Kerékpáros Egyesület DN:St:ar.ts
269 Zsolt B. ViniBike KSE DN:St:ar.ts
182 Peter J. NVAYRK Terrone UK DN:St:ar.ts
201 Miroslav P. ( miropalicka) DN:St:ar.ts
258 Balazs K. Footstrong SE DN:St:ar.ts
264 Robert K. PRIEVIDZA DN:St:ar.ts
0 Paul L. 2rad Henke DN:St:ar.ts
229 Zoltan I. FTC CC Fiľakovo DN:St:ar.ts
0 Marek G. DN:St:ar.ts
257 Tamás S. KKB DN:St:ar.ts
189 Lukas K. Parada Fly Nitra DN:St:ar.ts
232 Stanislav M. CK Energia Svit DN:St:ar.ts
265 Jozef K. Cyklocentrum Plus Trnava DN:St:ar.ts
235 Ondrej B. Svit DN:St:ar.ts
219 Peter K. NYÍR-MTB DN:St:ar.ts
238 Jozef V. DN:St:ar.ts
239 Klein T. Footstrong Sportegyesület DN:St:ar.ts
194 Lech K. ( Lechu) Bratislavske Rehabilitacne Centrum DN:St:ar.ts
165 Martin Š. DN:St:ar.ts
195 Jaroslav P. CykloMAX Poprad DN:St:ar.ts
266 Roman Z. 3atletik Prievidza DN:St:ar.ts
225 Andrii L. Muhomor DN:St:ar.ts
0 Robert S. PROefekt DN:St:ar.ts
248 Sebastian C. JEDLICZE TEAM DN:St:ar.ts

Typ trate : HORAL Krejzi 134 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.69 Karel H. STARBIKE.SK 06:41:02.36
2.118 Miroslav J. Valachbajk Cyklomira 06:44:23.36
3.24 Tomáš K. SK Bagbike 06:49:14.12
4.101 Péter Kristóf B. Mesterbike 575 Team 07:09:12.59
5.3 Aleš V. ANAG Olomouc 07:19:32.40
6.45 Rastislav B. MADBIKER Košice 07:19:43.90
7.95 Tomáš T. bikepoint.sk 07:23:58.40
8.16 Daniel K. ebajk racing 07:26:13.91
9.87 František Š. SAAT Sport Racing Team 07:28:12.66
10.59 Milan S. V.I.K. MouldPro Trek Zlín 07:31:31.38
11.19 Maroš E. PBV MTM TEAM BRNO 07:32:33.12
12.32 Richard V. SUNCYCLE.sk Cycling Team 07:36:02.17
13.42 Vaclav V. 07:36:32.67
14.27 Milan H. SK BagBike 07:37:36.42
15.78 Zdeněk Š. bikomatic 07:43:59.18
16.7 Julian B. 07:49:41.45
17.93 Tomáš M. IRES R+M s.r.o. Košice 07:49:43.15
18.57 Jan T. HSK cycling team 07:49:47.21
19.41 Jozef M. Bike klub Lipa 07:49:53.46
20.22 Lukáš R. CYKLO SPIŠ 07:54:28.39
21.29 Pavol M. Ck Malachov 07:55:42.20
22.79 Ludo N. BIKE SIDI BRNO 07:56:25.20
23.14 Strenki Športservis Bratislava 07:57:14.95
24.110 Bernard W. 07:58:15.45
25.64 Peter M. HORAL Bike Team 08:04:15.21
26.20 Peter D. Gelnica 08:04:56.16
27.28 Tomáš M. BIKEZA TEAM 08:08:52.22
28.89 Róbert G. Prosport Team Košice 08:10:03.72
29.102 Tamás K. Mesterbike 575 Team 08:13:30.73
30.72 Robert P. Cykloklub Senec 08:20:44.18
32.82 Vladimír P. ŠK SLOVAN Donovaly 08:20:55.93
31.48 Radomír S. 08:20:55.93
33.11 Peter M. AGILUS 08:21:44.50
34.25 Patrik B. 08:27:08.30
35.76 Petr B. PBV MTB TEAM BRNO 08:28:56.50
36.106 Miroslav R. CK Svätý Jur 08:29:45.75
37.2 fabko 08:33:53.45
38.108 Stanislav C. TNTklub 08:38:31.77
39.112 Martin S. ProSport Team Košice 08:38:58.96
40.17 Roderik Hartmann ( hartmannrodo) SKALICA 08:40:58.77
41.18 Roman M. 08:42:36.78
42.85 Matej H. Bratislava 08:42:41.52
43.111 Aleš K. 08:43:08.27
44.39 Miroslav T. Eleven Mercedes Benz Mitas 08:43:42.77
45.92 Fanni R. Focus Team Hungary 08:45:37.53
46.107 Patrik Š. sepela.sk 08:46:34.53
47.54 Pavel K. Kovářství Krupica 08:47:51.53
48.43 Tomáš C. bikepoint.sk 08:48:12.79
49.47 Peter K. 08:51:43.73
50.31 Daniel Z. 08:52:05.23
51.98 Andrej S. 08:52:17.54
52.26 Marian S. ( marians) BikeSport Humenné 08:56:19.49
53.70 Robert M. 08:59:56.30
54.30 Marcel B. ( Ursus) Timm 09:01:14.50
55.53 Michal P. 09:02:27.00
56.88 Adam Š. SAAT Sport Racing Team 09:03:10.60
57.21 Stanislav H. ( stanohvizdos) Magneti Marelli Kechnec 09:04:18.62
58.71 Vojtěch P. DIVINA RACING TEAM 09:04:52.25
59.44 Ľuboš L. maraton.bike 09:08:09.68
60.46 Petr H. PBV MTB TEAM BRNO 09:08:25.82
61.91 Karel Z. Wienerberger Lipník 09:09:08.82
62.67 Pavel K. Velon Hutchinson 09:10:01.76
63.12 Jozef H. MTB Agilus Nová Dubnica 09:15:35.58
64.34 Peter Ž. 09:15:48.33
65.50 Ján Š. 09:19:06.83
66.120 Juraj B. 09:34:38.51
67.10 Slavomir B. - 09:34:42.68
68.55 Vít V. KT Tryskomyš 09:35:45.32
69.15 Jan K. ( johny29) Oggy a šváby 09:39:06.32
70.23 Marián J. ( pnak) 09:43:26.81
71.81 Zdeněk H. Regal Bike Teplice 09:46:27.59
72.94 Vladimír B. 09:47:48.84
73.83 Adéla O. Český Těšín 09:49:06.28
74.52 Jiří J. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 09:53:31.34
75.113 Zdenko C. 09:53:36.85
76.97 Eduard S. 09:55:59.10
77.86 Peter M. Isako sport 10:01:08.86
78.117 Peter S. CK MTB Topoľčany 10:03:39.11
79.73 Igor V. Piešťany 10:06:14.55
80.68 Riso T. 10:14:48.13
81.100 Štefan Č. 10:16:51.88
82.77 Zdeno G. 10:17:37.13
83.66 Lukáš B. 10:18:24.82
84.51 Gábor S. Bringabanda SC 10:38:30.66
85.115 Peter V. 10:39:35.85
86.61 Ladislav V. PBV MTB TEAM BRNO 10:44:48.17
87.109 Anna H. 10:55:10.69
88.65 Igor Z. ( Zajo23) AUTOGLYM 10:55:12.19
89.40 Daniel L. 11:16:34.98
90.104 Ján P. 11:23:37.24
91.114 Peter Z. 11:23:38.49
96 František K. Gardex s.r.o. DN:Fi:ni.sh
58 Ľuboš H. ISAKO šport Košice DN:Fi:ni.sh
99 Michal D. ( miskozla) DN:Fi:ni.sh
4 Michal S. Ebajk racing - ŠKODA Bike Team DN:Fi:ni.sh
103 Rastislav K. DN:Fi:ni.sh
63 Igor S. ( mahony) DN:Fi:ni.sh
5 Marian Š. ( xbiker) FTC CC Fiľakovo DN:Fi:ni.sh
6 Robert P. Yanosik Team DN:Fi:ni.sh
105 Miroslav B. poprad DN:Fi:ni.sh
90 Aleš P. DN:Fi:ni.sh
84 Milena V. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM DN:Fi:ni.sh
119 Peter B. DN:Fi:ni.sh
80 Ján N. LK METROPOL KOSICE DN:St:ar.ts
0 Marián H. Cykloklub Senec DN:St:ar.ts
0 Lubomir C. Bikepoint.sk DN:St:ar.ts
116 Frantisek K. ProSport Team Kosice DN:St:ar.ts
74 Marcel H. bikeguide DN:St:ar.ts
1 Miroslav Č. Velosvet cycling team Prievidza DN:St:ar.ts
33 Dominik E. Specialized Concept Store Nuremberg RCS DN:St:ar.ts
0 Andrej K. SUNCYCLE.sk Cycling Team DN:St:ar.ts
62 Atilla P. Meditech SC DN:St:ar.ts
0 Jiří F. DN:St:ar.ts
8 Marek Š. CK Spartak Tlmače DN:St:ar.ts
9 Lukáš D. DN:St:ar.ts
35 Jakub Š. VELOCENTRUM - STRATOS AUTO DN:St:ar.ts
36 Kamil J. DN:St:ar.ts
37 Piotr B. Centrum Rowerowe Olsztyn DN:St:ar.ts
Logo: ŠKODA Horal MTB maratón - 5. kolo

ŠKODA Horal MTB maratón - 5. kolo

12.08.2017
5. kolo - ŠKODA BIKE OPEN TOUR
8. kolo - Slovenský pohár XCM
7. kolo - INTER-MOUNTAIN-SERIES
MTB - maratón
Svit (Slovensko)

Páčila sa Ti táto akcia?

Tvoje hodnotenie:

Naspäť do kalendára