Výsledky z akcie (účastníkov)

Zobraz výsledky pre trať:
a kategóriu:

Typ trate : HORAL Dejzi 17 km

Kategória : Rodina – dospelý + dieťa do 14 r. (HORAL Dejzi 17 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)1080 Cyril Vavrošek bike - run team 00:37:09.45
2. (2.)1081 Jakub Vavrošek 00:37:09.45
3. (3.)1024 Roman Cibula ( roman33) PROefekt Košice 00:37:25.45
4. (4.)1025 Matej Cibula 00:37:26.19
5. (5.)1072 Jakub Medvec 00:38:14.95
6. (6.)1101 Rastislav Medvec 00:38:15.46
7. (7.)1007 Miloš Taraba ( tabbi) SCK CYKLO TOUR Súľov 00:39:34.66
8. (8.)1018 Kristina Tichá ( tabbi) CK Epic Dohňany 00:39:34.71
9. (9.)1039 Karol Dubjel 00:40:27.71
10. (10.)1127 Vojtech Paluš ( jaro127) Muráň 00:40:51.66
11. (11.)1019 Stanislav Gurčík ( guro) bikemagazin.sk 00:41:03.71
12. (12.)1020 Zdenko Gurčík ( guro) 00:41:04.16
13. (13.)1112 Sandra Bystričanová 00:41:04.91
14. (14.)1109 Tomáš Sklenárik ( TomasSklenarik) 00:41:15.72
15. (15.)1110 Markus Sklenárik 00:41:16.67
16. (16.)1111 Petronela Bystričanová ŠKC Liptovská Lúžna 00:41:42.66
17. (17.)1011 Silvinka Šichtová ( gabci777) Spomart cyklo team 00:42:08.71
18. (18.)1010 Robert Šichta ( gabci777) SPOMART CYKLO TEAM 00:42:51.21
19. (19.)1012 Jakub Šichta ( gabci777) 00:42:51.21
20. (20.)1131 Nina Urbanová ( voodoo400) 00:43:08.92
21. (21.)1129 Miroslav Urban ( voodoo400) 00:43:09.41
22. (22.)1091 Natália Kušnírová ( vratkok) 00:44:38.71
23. (23.)1090 Vratko Kušnír ( vratkok) ŠK HORAL-ALTO Slovakia Svit 00:44:39.96
24. (24.)1040 Maximilián Dubjel 00:45:18.21
25. (25.)1021 Ondrej Krajčo ( krajco) 00:45:28.72
26. (26.)1128 Matej Paluš ( jaro127) 00:45:29.67
27. (27.)1141 Nikolas Mataj Allianz Bike Team 00:45:29.72
28. (28.)1022 Ján Krajčo ( krajco) 00:45:30.21
29. (29.)1100 Filip Magdolen 00:45:34.71
30. (30.)1099 Jozef Magdolen 00:45:35.17
31. (31.)1034 Michal Schuller ( NorbertS) 00:45:41.22
32. (32.)1031 Norbert Schuller ( NorbertS) 00:45:41.46
33. (33.)1001 Slavomír Laskovský ( 0321) 00:46:28.71
34. (34.)1002 Katarína Laskovská ( 0321) CK MŠK Kežmarok 00:46:29.17
35. (35.)1065 Jozef Pavčík ( jozefpavcik) Villa Krejza 00:46:46.97
36. (36.)1126 Jozef Pavčík ( jozefpavcik) Villa Krejza 00:46:47.22
37. (37.)1047 Dominik Košár ( marceltatry) CK MŠK Kežmarok 00:46:48.47
38. (38.)1046 Marcel Košár ( marceltatry) CK MŠK Kežmarok 00:46:48.97
39. (39.)1076 Matúš Beňovič 00:47:23.35
40. (40.)1083 Ján Špánik 00:47:29.92
41. (41.)1082 Darina Špániková ( BajkuVerna) 00:47:40.17
42. (42.)1103 Šimon Kyselica ( MilosKyselica) 00:47:50.73
43. (43.)1102 Miloš Kyselica ( MilosKyselica) Eleven-Sportswear.sk 00:47:50.97
44. (44.)1062 Rastislav Husár 00:48:03.97
45. (45.)1089 Samuel Husár 00:48:03.97
46. (46.)1118 Richard Cvaniga 00:48:15.18
47. (47.)1117 Ján Cvaniga 00:48:15.23
48. (48.)1060 Miroslav Družkovský ( druzkovsky) 00:48:15.42
49. (49.)1122 Miroslav Družkovský ( druzkovsky) 00:48:15.92
50. (50.)1048 Rudolf Dubaj ( rudolfdubaj) DubajFamily Zvolen 00:48:16.97
51. (51.)1049 Janka Dubajová ( rudolfdubaj) DubajFamily Zvolen 00:48:17.47
52. (52.)1120 Matúš Mikolajčík 00:49:32.73
53. (53.)1119 Frantisek Mikolajcik Nct 00:49:32.97
54. (54.)1073 Martin Valaštiak ( martin.valastiak) ŠK Velodrom 00:49:41.92
55. (55.)1107 Juraj Šagát ( sagatjuraj) INBIKE 00:49:50.22
56. (56.)1108 Karin Šagátová ( sagatjuraj) IN BIKE TEAM 00:49:50.48
57. (57.)1088 Michal Kacina 00:50:00.72
58. (58.)1087 Branislav Kacina ( bicy) CLIMBERG Sport Team 00:50:01.47
59. (59.)1079 Dorota Vojtíšková ( dvojtiskova) 00:50:30.67
60. (60.)1093 Miroslava Golianová 00:50:52.72
61. (61.)1092 Miroslav Golian 00:50:53.93
62. (62.)1114 Šimon Ferenčák 00:51:28.42
63. (63.)1113 Marek Ferenčák 00:51:28.47
64. (64.)1069 Anton Chvála SEGUM BIKE TEAM 00:51:34.47
65. (65.)1121 Matúš Chvála 00:51:35.18
66. (66.)1064 Jakub Valaštiak ŠK Velodrom 00:51:47.22
67. (67.)1134 Robert Vandlik ( Rvandlik) 00:52:24.94
68. (68.)1063 Filip Vandlik 00:52:24.98
69. (69.)1098 Adrián Ondrejka ŠK Topoľčianky 00:53:04.50
70. (70.)1094 Jana Laktišová ŠK Topolčianky 00:53:08.22
71. (71.)1095 Timotej Laktiš 00:53:08.72
72. (72.)1075 Michal Mondočko 00:53:30.19
73. (73.)1074 Miroslav Beňovič 00:53:30.93
74. (74.)1061 Martin Vozár St. ( MartinVozar) 00:54:04.23
75. (75.)1133 Veronika Vozárová ( MartinVozar) 00:54:04.47
76. (76.)1004 Juraj Prokopič ( rastislav1) 00:54:50.48
77. (77.)1003 Rastislav Prokopič ( rastislav1) 00:54:51.18
78. (78.)1132 Rebeka Halikova 00:55:01.73
79. (79.)1130 Ján Halík ( cyklista111) Norwit-CykloMAX Poprad 00:55:02.48
80. (80.)1123 Roman Jaroš ( RomanPP) UNITREK BIKE Team 00:56:44.48
81. (81.)1124 Emma Matíková 00:56:44.48
82. (82.)1013 Vladimír Škyrta 00:57:02.18
83. (83.)1067 Eva Sofia Zatko 00:57:05.98
84. (84.)1014 Šimon Škyrta 00:57:16.44
85. (85.)1015 Barbora Škyrtová 00:57:16.44
86. (86.)1028 Marek Kubica ( Marek Kubica) Žilinská župa 00:57:20.18
87. (87.)1027 Peter Kubica ( Marek Kubica) Žilinská župa 00:57:20.24
88. (88.)1096 Eva Zatko 00:57:21.45
89. (89.)1097 Vladimir Zatko 00:57:21.49
90. (90.)1017 Sofia Matiesková ( matieska) 00:57:21.73
91. (91.)1068 Samuel Elijah Zatko 00:57:21.94
92. (92.)1016 Peter Matieska VELOSVET cycling team 00:57:21.98
93. (93.)1085 Radka Lániková 00:57:35.73
94. (94.)1084 Eva Lániková 00:57:47.98
95. (95.)1140 Jakub Mataj Allianz Bike Team 00:58:14.73
96. (96.)1138 Jozefína Matajová Allianz Bike Team 00:58:15.44
97. (97.)1139 Stanislav Mataj Allianz Bike Team 00:58:17.00
98. (98.)1036 Tomáš Kuchárik ( adimasro) Sport-skiteamsnowland Valča 00:59:35.48
99. (99.)1035 Martin Kuchárik ( adimasro) LK Jasenská Dolina 00:59:35.99
100. (100.)1106 Iva Tencerová 01:00:22.94
101. (101.)1125 Katarína Jurčíková 01:01:48.73
102. (102.)1058 Monika Jurčíková Karpatskí turisti 01:01:49.70
103. (103.)1104 ľudovít Tencer 01:03:13.69
104. (104.)1105 Matej Tencer 01:03:13.69
105. (105.)1057 Ivan Kolačan ( koiv1001) 01:03:24.74
106. (106.)1056 Zuzana Kolačanová ( koiv1001) 01:03:24.94
107. (107.)1023 Eva Kubicová Žilinská župa 01:04:05.99
108. (108.)1026 Barbora Kubicová ( Marek Kubica) Žilinská župa 01:04:06.24
109. (109.)1053 Jakub Bielik 01:04:41.49
110. (110.)1052 Zuzana Bieliková 01:04:51.99
111. (111.)1071 Ondrej Vojtíšek ( dvojtiskova) 01:05:35.50
112. (112.)1070 Drahomíra Vojtíšková ( dvojtiskova) CLIMBERG Sport Team 01:05:36.24
113. (113.)1116 Theodor Klembara 01:07:43.24
114. (114.)1043 Pavol Richter 01:07:45.27
115. (115.)1041 Ľubica Richterová ŠKODA Bike Team 01:07:45.50
116. (116.)1042 Peter Richter 01:07:46.46
117. (117.)1115 Peter Klembara 01:07:55.20
118. (118.)1009 Matej Galčík ( olga.galcikova) 01:09:01.95
119. (119.)1008 Ivan Galčík ( olga.galcikova) 01:09:01.99
120. (120.)1045 Martin Mišeje 01:09:25.74
121. (121.)1044 Viera Miseje 01:09:26.25
122. (122.)1054 Ján Bielik Velosvet Prievidza 01:16:04.25
123. (123.)1055 Šimon Bielik ( ohdm) 01:16:04.25
124. (124.)1086 Šimon Bubeník ( lopilila) 01:20:03.72
125. (125.)1066 Katarína Bubeníková ( lopilila) Climberg Sport Team Trenčín 01:20:07.12
126. (126.)1038 Zuzana Krajčová 01:25:46.51
127. (127.)1037 Marianna Krajčová 01:25:47.48
128. (128.)1144 Lea Benková 01:46:48.30
129. (129.)1142 Eva Benková ( benkova) 01:46:48.79
130. (130.)1143 Martin Benko 01:46:49.29
131. (131.)1077 Peter Litvin 01:47:06.50
132. (132.)1078 Oskar Muller 01:47:07.43
1005 Eva Fajčáková DN:Fi:ni.sh
1006 Aneta Fajčáková DN:Fi:ni.sh
1050 Jana Dubajová DubajFamily Zvolen DN:Qu:al.if
0 Jozef Baláž DN:St:ar.ts
1051 Ivanka Dubajová DN:St:ar.ts
0 Sandra Malinovská DN:St:ar.ts
0 Matej Urban ( zuzu.urbanova) DN:St:ar.ts
1029 Rado Tilandy ( rado.tilandy) bikepoint.sk DN:St:ar.ts
1030 Ema Tilandy ( rado.tilandy) TIL&Y DN:St:ar.ts
1032 Filip Schulle ( NorbertS) DN:St:ar.ts
1033 Martina Schullerova ( NorbertS) DN:St:ar.ts

Typ trate : HORAL Ízi 28 km

Kategória : Kadeti 15 - 16 rokov (HORAL Ízi 28 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)932 Samo Hollý CKM Poprad 01:14:17.92
2. (2.)938 Marek Trnka ( Marek521) Kaktus bike team Bratislava 01:16:28.67
3. (3.)890 Tomáš Chvála ( ace123) SEGUM BIKE TEAM 01:20:57.47
4. (7.)873 Martin Vozár Kaktus Bike Team Bratislava 01:23:27.93
5. (10.)954 Matúš Mazán ( Matelo) 01:25:30.98
6. (12.)849 Tomáš Pánik ( Tondo6) ŠK Topolčianky 01:26:00.43
7. (16.)952 Peter Pobiecký ( peterpobiecky69) CEA Schwabik Cycling 01:27:45.73
8. (17.)848 Matej Gradoš ( matejgrados500) Cebra-Bowden 01:28:23.73
9. (19.)805 Samuel Bršel ( sandrakomaromy) 01:29:58.23
10. (20.)824 Samuel Gurčík bikemagazin.sk 01:29:59.44
11. (22.)817 Adam Baran ( AdamBaran) CK Energia Svit 01:31:29.44
12. (23.)934 René Chrapáň 01:31:47.49
13. (32.)916 Filip Baláž 01:39:11.49
14. (40.)923 Denis Matejčík ( jozef.matejcik) 01:43:10.70
15. (44.)828 Peter Hámor ( PeterHamor) 01:45:27.71
16. (51.)878 Alex Rebro ( Alex2002) Rebel Klub Čachtice 01:49:40.76
17. (53.)841 Marek Smolinsky kaktus bike team 01:51:12.76
18. (60.)897 Matúš Kolenka ( kolenka) CK Velodrom Prešov 01:54:12.48
19. (68.)850 Adam Palocsányi ( Adamkoxt2001) FTC CC Fiľakovo 01:57:31.97
20. (82.)910 Samuel Švec 02:05:47.78
21. (109.)876 Samuel Kolárik ( SamuelKolarik) 02:27:23.26
843 Dominik Bachratý DN:St:ar.ts
835 Ondrej Belej DN:St:ar.ts

Kategória : Muži od 19 rokov (HORAL Ízi 28 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (4.)860 Lukáš Gladič ( lg57) BIKE KLUB LIPA 01:21:01.97
2. (5.)927 Michal Ržonca ( šiltovkár) CK Epic Dohňany 01:23:15.18
3. (6.)908 Martin Šišovský ( siso33) bikeacademy.sk 01:23:27.93
4. (11.)949 Pavol Kvocera Proefekt Team 01:25:54.99
5. (13.)831 Jozef Drienovský ( jozef85) 01:26:15.68
6. (14.)942 Marián Bartko ( bamari) Cyklospis 01:27:01.68
7. (15.)953 Peter Šupej www.ZILREC.sk 01:27:02.24
8. (18.)869 Martin Bajza ( MARTIN 1) Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 01:28:45.70
9. (21.)945 Martin Vyhonský ( mato687) Cykloklub IRIS Prešov 01:30:03.94
10. (24.)866 Tomas Kovalcik ( Billy28) 01:31:47.74
11. (25.)933 Dominik Bdžoch 01:32:02.73
12. (26.)943 Jozef Lašan ( Zanelli) BIKE KLUB LIPA 01:32:11.23
13. (27.)816 Marek Majerský ( marek3x) 01:32:54.94
14. (28.)920 Juraj Ondrejka ( Juraj2) CK Machulince 01:33:06.98
15. (29.)880 Ondrej Škodáček CRAZY ONE BIKE TEAM 01:37:22.95
16. (31.)946 Lukáš Himič ( himo) Cykloklub IRIS Prešov 01:38:13.50
17. (36.)922 Peter Macej ( PepoM23) 01:41:28.75
18. (37.)803 Martin Hudak ( MaRRos) Svit 01:42:09.20
19. (39.)905 Jozef Mojto ( Jožo) Bike-Centrum Dubnica nad Vahom 01:43:07.20
20. (41.)924 Tibor Kubička ( tybyke) NO-TAK bike team Stropkov 01:44:12.21
21. (42.)936 Milan Žitko ( pilaparnica) DODO TEAM ORAVA 01:44:25.51
22. (45.)939 Tomáš Bugeľ ( Bugiy) Sám proti vetru... a hmyzu 01:45:50.95
23. (46.)853 Marek Olekšák ( marekoleksak) ŠKODA Bike Team 01:46:27.52
24. (47.)865 Martin Kolačan 01:46:52.75
25. (49.)813 Miroslav Hudák ( hudy27) CK Batizovce 01:47:09.22
26. (52.)839 Aleksandr Dragula Veloobjednania 01:49:41.47
27. (54.)861 Peter Kráľ ( krp) 01:52:20.71
28. (55.)926 Michal Rebro ( Alex_madrisa) Rebel klub Čachtice 01:52:47.76
29. (56.)872 Peter Pagáč 01:52:49.97
30. (58.)811 Marek Badlik ( bajobb) 01:53:33.46
31. (59.)814 Radoslav Beličák ( ralive5) 01:53:39.13
32. (61.)852 Peter Dluhý ( R.A.W.E.R.2.0) 01:54:15.96
33. (62.)826 Jozef Rogos ( d611) 01:54:20.98
34. (63.)821 Peter Liba ( pepegl) 01:55:49.47
35. (64.)812 Ján Mudrák ( board063) Ck Batizovce 01:56:12.51
36. (65.)801 Martin Berith ( Mato9846) 01:56:54.20
37. (66.)863 Juraj Obušek HK James Trenčín 01:56:54.27
38. (69.)825 Michal Ferianc 01:58:21.27
39. (70.)881 Mário Hinca CRAZY ONE BIKE TEAM 01:59:11.77
40. (71.)851 Lukas Bednarcik 01:59:36.23
41. (72.)868 Štefan Díreš ŠK Topoľčianky 02:00:25.47
42. (74.)911 Martin Švec 02:01:42.77
43. (77.)827 Tomáš Minčák ( tomasmincak) 02:03:31.23
44. (78.)941 Richard Lupták ( rikits) MXM Team 02:04:16.77
45. (79.)819 Dušan Bartsch ml. ( dusan668) CK Energia Svit 02:04:18.77
46. (80.)802 Tomasz Kujawski Yanosik Team 02:05:05.28
47. (83.)864 Ivan Kolačan ( koiv1001) 02:05:53.78
48. (84.)870 Anton Fajčák Námestovo 02:06:09.29
49. (85.)867 Jan Ožvalda ŠK Topoľčianky 02:06:12.24
50. (86.)917 Marek Minár ( marekminar77) ŠK Topolčianky 02:06:32.34
51. (90.)832 Peter Richter ( richter) ŠKODA Bike Team 02:11:25.34
52. (91.)806 Kamil Lovay ( donLo) 02:12:00.99
53. (92.)874 Peter Mizerák Športový triatlonový klub Pezinok 02:12:09.28
54. (93.)894 Peter Zelensky ( zelenskypeter) 02:12:10.29
55. (94.)888 Róbert Husár ŠKODA Bike Team 02:15:03.29
56. (95.)906 Juraj Debnarik 02:15:14.76
57. (96.)950 Miroslav Škovira ( vira11445) 02:15:23.41
58. (97.)919 Marián Stano 02:15:31.24
59. (99.)951 Ladislav Leszkó 02:16:23.54
60. (100.)856 Peter Haspra ŠK Topoľčianky 02:16:39.80
61. (101.)855 Rudolf Heleš ( helesr) Bratislava 02:16:49.79
62. (102.)895 Michal Belianský ( mbeliansky) 02:17:31.79
63. (103.)901 Ladislav Bajcik Nová Dubnica 02:21:56.80
64. (104.)903 Marian Dušička ČUČORIEDKOVE GUĽÔČKY 02:22:39.50
65. (105.)822 Marek Müller ( mullerm) Košice 02:22:51.75
66. (106.)845 Vladimír Olejár 02:23:32.50
67. (107.)889 Patrik Badinský ( FatZetor2) CK Svätý Jur 02:24:32.30
68. (110.)896 Štefan Pojedinec 02:28:32.80
69. (113.)838 Miro Kalas 02:38:10.19
70. (114.)929 Sándor Halász Gyilkos Lódarazsak SE 02:40:51.32
71. (117.)882 Jakub Konušík ŠKODA Bike Team 02:41:44.32
72. (118.)948 Martin Klisky 02:42:16.79
73. (119.)883 Peter Zborovjan ŠKODA Bike Team 02:42:51.32
74. (121.)844 Michal Vilčko ( migo26) 02:43:35.57
75. (123.)818 Peter Kudláč ( kiwipop) CK Energia Svit 02:46:58.57
76. (125.)836 Filip Frena 02:59:22.84
77. (126.)928 Sándor Elek Gyilkos Lódarazsak SE 03:00:37.61
78. (127.)829 Jozef Kalazi 03:02:08.10
79. (129.)859 Maroš Lištiak ( djmaros) CKT Svit 03:12:28.10
80. (130.)809 Milan Marečák 03:32:50.13
892 Vladimír Fiala ( v.fiala.sr) DN:Fi:ni.sh
893 Michal Cifersky ( michalcifersky) DN:Fi:ni.sh
918 Juraj Gantner DN:Fi:ni.sh
833 Karol Kirdaj www.haTRIck.sk DN:Fi:ni.sh
842 Marian Duzbaba ( marianduzbaba) Lučenec DN:Fi:ni.sh
931 Vit Aksteiner ( aksteiner) DN:Fi:ni.sh
808 Miroslav Durňak DN:St:ar.ts
0 Marcel Meliš Podvažie DN:St:ar.ts
858 Michal Grajciar ( michalgrajciar) KINČO DN:St:ar.ts
823 Tomáš Holba ( Tomas84us) Holba Racing Team DN:St:ar.ts
804 Csaba Mitro ( seamastercontrol) DN:St:ar.ts
807 Jozef Palko ( jimmino) DN:St:ar.ts

Kategória : Juniori 17 - 18 rokov (HORAL Ízi 28 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (8.)947 Ľuboš Mečiar ( LubosMeciar) Velosvet Prievidza 01:23:52.22
2. (9.)912 Juraj Cvaniga ( erBIK) CK Energia Svit 01:24:57.22
3. (30.)875 Tomáš Šterbák 01:38:08.99
4. (33.)857 Timotej Bugár ŠK Topoľčianky 01:40:12.20
0 Tomáš Šterbák DN:St:ar.ts

Kategória : Juniorky 17 - 18 rokov (HORAL Ízi 28 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (34.)877 Natália Glajzová ( viera1) Johnson Controls Mladá Boleslav 01:41:10.45
2. (124.)944 Carla Reistetterová 02:48:02.81

Kategória : Ženy 19 a viac rokov (HORAL Ízi 28 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (35.)937 Ivana Riegrová 01:41:16.45
2. (38.)871 Katarína Vyhonská Bike Klub Lipa 01:43:04.70
3. (43.)846 Marcela Kasjakova ( macakas) 01:45:25.50
4. (48.)940 Anna Šoltésová 01:46:57.60
5. (50.)907 Barbora Chomová ( Basapp) ŠKC Liptovská Lužná 01:49:13.46
6. (67.)820 Diana Cetlová ( 10adidas10) CK Energia Svit 01:57:12.52
7. (73.)891 Monika Ďurčová ml iron spinning zvolen 02:01:19.97
8. (75.)862 Zuzana Hőgerová ( Zuzulla) 02:01:52.72
9. (76.)904 Michaela Pučeková ( Lubo29) 02:03:16.77
10. (81.)921 Viola Klotz 02:05:20.52
11. (87.)898 Anastasiya Kulagina ORBEA - Forza Racing Team 02:08:57.78
12. (88.)902 Katarina Bajcikova Osa sport academy 02:10:11.98
13. (89.)913 Ľzdmila Režuchova 02:11:16.78
14. (98.)925 Katarína Kohútová 02:16:03.41
15. (111.)815 Dorota Stekiel Google pro Active Eyewear 02:30:54.55
16. (112.)909 Andrea Mičíková 02:31:25.15
17. (115.)915 Darina Hupková ( darinkahupkova) CK Svätý Jur 02:41:06.32
18. (116.)837 Vierka Mojská 02:41:29.57
19. (120.)879 Ivana Uhrincova 02:42:54.32
20. (122.)930 Jana Rusnakova 02:44:50.76
21. (128.)914 Jana Jeleňovská 03:05:10.35
935 Ivana Gajdošová Finančné centrum team DN:Fi:ni.sh
847 Jana Kirdajova Hatrick.sk DN:Fi:ni.sh
830 Věra Kálaziová ( Verka) DN:Fi:ni.sh
810 Zuzana Mačudová DN:St:ar.ts
834 Yuliia Antokhova ( Julia-Antokhova) Kyjev DN:St:ar.ts
0 Zuzana Ďurčeková DN:St:ar.ts

Kategória : Kadetky 15 - 16 rokov (HORAL Ízi 28 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (57.)840 Natália Benková ( ponynko) CK Energia Svit 01:53:22.21
2. (108.)900 Laura Badinská CK Svätý Jur 02:24:34.80

Typ trate : HORAL Senzi 43 km

Kategória : Muži – 19 až 39 rokov (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)722 Radovan Bíroš ( Radovan Bíroš) Bike amp Motion 01:52:18.48
2. (3.)748 Adrián Babič ( babicka123) Cyklistický tím FIREFLY 01:55:04.25
3. (5.)761 Peter Hadbavný Mirad Prešov 02:01:01.48
4. (6.)677 Juraj Karas ( jimmy263) PRO EFEKT 02:01:23.44
5. (8.)445 Ján Malek ( jano636) Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 02:01:56.98
6. (9.)558 Artem Stryzhak Ghost bikes Ukraine 02:02:36.73
7. (10.)588 Pavel Daněk Superior MTB Team 02:02:53.19
8. (13.)749 Peter Folta ( pedrofolta) Sportakus cycling team 02:05:04.25
9. (16.)642 Paul Lichau 2 Rad Heuke 02:06:38.69
10. (18.)607 Ondrej Glajza ( viera1) Johnson Controls Mladá Boleslav 02:08:37.49
11. (19.)747 Tomáš Hauser ( tomihauser) ProSport Team Košice 02:08:37.49
12. (20.)403 Martin Malek Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 02:08:48.22
13. (21.)735 Tomáš Benko ( tomasmtbbenko) Velosvet 02:09:43.49
14. (23.)716 Martin Senko ( flowcore) 02:10:16.50
15. (24.)768 Michal Murárik ( michelino) 02:10:17.51
16. (25.)694 Marián Ujhelyi ( meridanine3000) Velosvet cycling team Prievidza 02:11:02.45
17. (26.)765 Peter Živčák LEMRA cycling team Kosice 02:11:03.95
18. (28.)410 Juraj Kukučka ( Juraj_KUKO) Prievidza 02:12:07.00
19. (31.)560 Martin Straka ( matotope) ŠK KOMPAS 02:13:49.25
20. (32.)734 Miroslav Farkaš ( Farky-KE) Pro Sport Team Košice 02:13:56.20
21. (36.)458 Matúš Kováčik ( mtskovacik) 02:16:28.46
22. (37.)531 Pavol Vychovalý ( vycpav) ŠK Kompas 02:16:28.71
23. (38.)494 Pavol Mucha ( palo-dema) CK Energia Svit 02:16:47.25
24. (39.)646 Antonín Bánovský KELLYS BIKERANCH TEAM 02:16:56.50
25. (40.)692 Dávid Dvonč ( Captosko) PROefekt team 02:18:12.21
26. (42.)522 Martin Remko ( remko) Bike Jasenová 02:19:40.97
27. (44.)739 Dávid Mráz ( cannondalista98) PROefekt Košice 02:20:15.76
28. (46.)463 Matúš Porubčan ebajk racing 02:20:47.77
29. (47.)551 David Burian Česká spořitelna-Accolade cycling team 02:21:37.26
30. (49.)604 Nikolas Maskalík ( Nikolas8) 02:22:03.96
31. (52.)711 Norbert Janoška 02:24:06.16
32. (53.)691 Mário Ondruš CKM Banská Bystrica 02:24:44.76
33. (54.)712 Lukáš Gebrlin 02:24:44.97
34. (55.)744 Marián Fabrici 02:24:45.76
35. (56.)543 Vladimir Drabik 02:24:59.77
36. (57.)510 Branislav Kuzma ( ninno101) Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 02:25:02.72
37. (58.)518 Luboš Smetana ( werwolf14) CHRBATY 02:25:04.47
38. (59.)455 Filip Strieženec ( strieza) 02:25:08.97
39. (60.)730 Marek Trojan ( Marek-MTB) 02:25:15.52
40. (64.)626 Marcel Dučai ( Duci) bikemagazin.sk 02:26:27.52
41. (65.)724 Jaroslav Hvorečný 02:27:31.76
42. (71.)436 Miro Trunkat 02:30:07.78
43. (73.)753 Szymon Gryboš ( simonsk) ProSport Team Košice 02:30:18.78
44. (76.)620 Boris Obušek ( borisobusek) 02:31:48.52
45. (77.)755 Peter Jurčák 02:32:15.77
46. (78.)649 Maciej Lesniak 02:33:10.47
47. (79.)686 Tomáš Šichta SPOMART CYCLOTEAM 02:33:13.78
48. (81.)424 Michal Cmorej ( bromo) Hôrka 02:34:15.77
49. (83.)745 Tomáš Bartko 02:34:33.52
50. (86.)628 Ľubomír Masarovič ( Lubo29) 02:35:18.48
51. (87.)459 Patrik Kupčo 02:35:33.99
52. (92.)467 Miroslav Podobinský ( mpodobonsky) 02:36:43.38
53. (98.)586 Marián Michalčo ( marianmichalco) Justeco Nezmrzliaci 02:38:08.73
54. (101.)624 Levente Tóth ( noronagy) KKB 02:38:56.41
55. (103.)565 Pavol Bozogáň 02:38:58.79
56. (104.)641 Richard Pilisko none 02:38:59.32
57. (107.)405 Ivan Mišeje ( solariz79) Velosvet cycling team Prievidza 02:39:35.48
58. (108.)497 Martin Antoni ( martinantoni13) CK Energia Svit 02:39:37.49
59. (109.)482 Andrej Pecháč ( andyvelosvet) Velosvet cycling team Prievidza 02:40:07.49
60. (112.)597 Ján Kukuča Rebel klub Čachtice 02:40:29.28
61. (119.)517 Zoltán Kovács 02:42:09.54
62. (120.)635 Ľubomír Malovec ( LuboSRHC) Rebel Klub Čachtice 02:42:20.28
63. (121.)447 Zdenko Krajči ( Krajci29) CHRBATY 02:42:27.49
64. (125.)509 Martin Roth ( matorotik) 02:44:55.50
65. (126.)433 Marek Cibuľa ( Marki007) FTC CC Fiľakovo 02:45:20.79
66. (129.)453 Lukáš Gunár ( lukasgunar) 02:45:55.79
67. (132.)623 Peter Vojtíšek ( PetrikGT78) 02:46:43.54
68. (133.)568 Vlastimil Duzbaba ( Vla100) Cyklistika Lučenec 02:47:29.51
69. (136.)415 Piotr Kurowski Yanosik Team 02:47:49.24
70. (137.)715 Tomáš Lehotský Levoča 02:48:25.49
71. (140.)679 Michal Ungrady ( ungradymichal) ČAKLOV 02:49:38.50
72. (141.)539 Martin Kollar ( kolloMT) PLH advanced engineering 02:49:58.90
73. (144.)503 Ján Kováč ( Ján Kováč) JK TEAM 02:50:29.50
74. (145.)472 Jakub Hnilica 02:50:35.79
75. (146.)581 Vladimir Horsky ŠKODA Bike Team 02:50:43.25
76. (152.)627 Ján Mikolajčík ( miko8) 02:53:37.00
77. (153.)667 Juraj Hupka ( dury) CK Svätý Jur 02:53:44.75
78. (155.)707 Andrej Michalec 02:53:59.30
79. (157.)764 Jiří Matýsek ( jura24) Office team of BOOKING.COM Slovakia 02:54:06.31
80. (158.)443 Peter Čorej ( corky70) 02:54:06.80
81. (162.)422 Erik Zemanovič ( ericzem) 02:54:41.58
82. (163.)589 Marek Dubiel ( dubielmarek) Atrium Architekti 02:54:43.60
83. (164.)437 Matúš Lehotský Levoča 02:54:46.26
84. (166.)574 Michal Čech ( cech) BTC Častá 02:55:13.50
85. (167.)498 Miloš Kochan ( kochy) PCS Sabinov 02:55:22.25
86. (168.)495 Branislav Bobula ( bobi1012) CK Energia Svit 02:55:41.30
87. (171.)721 Matúš Gomolčák ( matus.gomolcak) ATRIUM Architekti 02:57:04.90
88. (175.)435 Gabriel Ondrovič Vranov nad Toplou 02:58:22.80
89. (177.)598 Jozef Rožník ( bubak) bikeacademy.sk 02:59:04.57
90. (178.)460 Peter Jacko ( peterpj) Bratislava 02:59:14.81
91. (180.)754 Marián Váczi ( majovajo) 02:59:24.77
92. (184.)505 Peter Juhasz ( ponco) 03:01:00.77
93. (185.)566 Matej Kuka 03:01:12.59
94. (186.)521 Miroslav Kadorík ( m.kadorik) 03:01:24.56
95. (188.)457 Marek Paciga 03:01:56.31
96. (191.)483 Vladimír Ruják ( xdado32) CK Real Senec 03:02:07.81
97. (194.)500 Marián Kmeť ( m4jo) 03:03:06.81
98. (195.)548 Róbert Mensák 03:03:22.52
99. (196.)416 Zoran Benedikovič 03:03:38.32
100. (198.)718 Michal Gallik 03:05:27.77
101. (207.)610 Marek Varholák AO Tatry 03:07:41.77
102. (209.)544 Tomáš Švidroň ( Tomi81) Lusaro 03:07:58.68
103. (211.)625 Michal Karnis ( flofy) 03:08:18.77
104. (213.)612 Michal Pevny ŠKODA Bike Team 03:08:33.77
105. (214.)678 Iurii Golovatskyi Velokiev Group 03:08:44.53
106. (215.)461 Maroš Bohunčák 03:09:25.56
107. (225.)572 Attila Mihalffy ( gergoke) 03:12:59.32
108. (229.)450 Tomáš Jančík ( tomjancik) Poprad 03:13:27.82
109. (230.)448 Peter Jezberger ( edo22) Alkan KHŠ - Tatranské Matliare 03:13:30.57
110. (235.)587 Martin Melich ( Mato1981) 03:14:49.82
111. (237.)442 Peter Švanda ( intoxica) Bratislava 03:15:14.32
112. (242.)648 Stanislav Jadut ( stanojadut) 03:16:56.32
113. (245.)657 Michal Kreta 03:18:44.59
114. (247.)481 Vlado Diskanec Siemens 03:19:23.33
115. (248.)663 Péter Gergely Henn ( hennpger) 03:19:37.83
116. (251.)770 Lukáš Skála ( Lukino202) 03:20:09.89
117. (252.)550 Lukáš Ličko ( LukasLicko) Lusaro 03:20:48.33
118. (253.)428 Robert Zahradnik ( robo96) bikeacademy.sk 03:20:48.85
119. (254.)409 Ľuboš Špirko ( spiroextra) 03:20:52.58
120. (256.)508 Marek Jeník 03:22:53.33
121. (257.)408 Filip Matejíček ( matejicekfilip) 03:23:16.54
122. (261.)705 Lukáš Šalamon ( Luckyman) 03:27:17.59
123. (264.)556 Stefan Gilanyi 03:29:26.34
124. (273.)541 Ján Kačmár ( jancoo) 03:32:59.29
125. (278.)478 Tono Susko ( Tono26SC) CK Senec 03:34:49.30
126. (279.)487 Maroš Glevaňák ( Glevo) CK MŠK Kežmarok 03:35:39.60
127. (281.)613 Radovan Rimbala ( radovan.rimbala) ŠKODA Bike Team 03:36:51.10
128. (291.)512 Jaroslav Abrahám ( Jerry77) 03:40:29.80
129. (296.)401 Peter Džugan 03:44:01.11
130. (297.)473 Martin Kotora Žižkovské šlapky 03:44:24.31
131. (299.)546 Pavol Ország 03:46:30.61
132. (303.)660 Milan Režucha 03:53:36.82
133. (304.)633 Stano Uhrin ( johnyboy) Prešov 03:54:13.13
134. (305.)520 Marcin Kędziora ( marccin) 03:55:27.62
135. (307.)557 Miroslav Hlavatý 03:56:18.38
136. (312.)545 Jakub Štollmann 04:08:16.38
137. (321.)555 Miroslav Kotora 05:06:13.47
456 Štefan Bikár ( Stevik221) DN:Fi:ni.sh
564 Michal Piatka ( Michal17) DN:Fi:ni.sh
630 Dávid Durilla ( davidper) NO-TAK bike team Stropkov DN:Fi:ni.sh
404 Richard Augustín ( riso2112) KAKTUS BIKE - Team Bratislava DN:Fi:ni.sh
527 Pavol Martancik ( pali.martancik) DN:Fi:ni.sh
606 Matúš Březovský ( matusbrezovsky) FloraVita Prievidza DN:Fi:ni.sh
561 Michal Nemček ( nemosoft) Garage Team Myjava DN:St:ar.ts
475 Bohdan Fedor ( bohdan.fedor) DN:St:ar.ts
571 Jaroslav Zuna Žižkovské šlapky DN:St:ar.ts
486 Martin Hošala ISAKO šport Košice DN:St:ar.ts
576 Martin Čerňanský ( mmmartin) Košice DN:St:ar.ts
585 Lukáš Belička ( nealko) DN:St:ar.ts
593 Ján Suvák LEMRA Cycling team Košice DN:St:ar.ts
516 Yuriy Holovatskyi DN:St:ar.ts
0 Marek Dutko Bike klub LIPA DN:St:ar.ts
519 Tomáš Kušnierik ( fofik8692) CHRBATY DN:St:ar.ts
524 Ferents Gutlebet Banzaj-Ra DN:St:ar.ts
621 Marek Šuba ( marek248) DN:St:ar.ts
440 Martin Hanuliak ( merida3000) Finančné centrum Team DN:St:ar.ts
538 Martin Markech ( Matho2) DN:St:ar.ts

Kategória : Juniori 17 - 18 rokov (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.)743 Kristián Jánošík ( krystof08) PROefekt team 01:54:31.97
2. (4.)762 Samuel Mikolajčík Proefekt 02:00:42.73
3. (11.)700 Kevin Bystričan ŠKC Liptovská Lužná 02:03:47.49
4. (15.)670 Marian Miklušek PROefekt Team 02:05:49.94
5. (17.)615 Samuel Šoška ( Red-Devil) Top Sport Team - uvex Bike Team 02:08:29.49
6. (22.)693 Oliver Jaroš CKM Poprad 02:09:52.45
7. (27.)462 Michal Porubčan ( MP18) ebajk racing 02:11:07.40
8. (29.)600 Jozef Bednárik ( JozefBednarik) CKC Černová 02:12:40.70
9. (30.)723 Jakub Cichy Opony Serafinowski 02:12:45.26
10. (33.)414 Andrej Komora ŠKC Dubnica nad Váhom 02:14:24.96
11. (34.)708 Dominik Žitko DODO TEAM ORAVA 02:15:16.51
12. (43.)584 Ondřej Kušnír BIKE SPORT servis Opava 02:20:07.76
13. (50.)655 Marek Škyta ( dannyhart1) Rebel klub Čachtice 02:22:05.96
14. (62.)690 Adam Nazarej CKM Poprad 02:26:16.22
15. (85.)430 Vojtěch Mikl ( Milena) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:34:40.99
16. (115.)552 Samuel Frtús ( Samuelll) 02:40:55.74
17. (127.)603 Marek Janoštín Mercedes-Benz Martin 02:45:49.99
18. (147.)738 Richard Michalik ( StanoM) 02:51:51.00
19. (182.)594 Erik Dický ( Erik123) CKMPoprad 03:00:29.66
20. (274.)740 David Rastislav Šaling Horal Alto Cyklomax 03:32:59.60
559 Martin Tonka ( pavol.tonka423) ŠK Topoľčianky DN:Fi:ni.sh
0 Ján Smetka Stazier Bike Team DN:St:ar.ts

Kategória : Muži Masters – 40 až 49 rokov (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (7.)674 Gábor Medgyes KTM teszt team Godollo 02:01:26.48
2. (12.)671 Vladimír Kučera CYKLOSPORT CHROPYNĚ 02:03:48.45
3. (14.)741 Daniel Kristofčák ( dano696) MXM team 02:05:28.94
4. (35.)651 Norbert Lánik ( nordon) Ck Dynamax Nitra 02:15:18.95
5. (41.)710 Pavel Bičian Velosvet cycling team 02:19:05.71
6. (48.)554 Maks Janczarski 02:21:42.71
7. (67.)507 Ján Roth ( janoslimak) Poprad 02:28:09.27
8. (69.)664 Ľubomír Oravec 02:29:42.22
9. (70.)406 Milan Vrestiak ( milanvr) Hriňová MTB Racing Team 02:30:06.22
10. (72.)757 Roman Reistetter 02:30:18.50
11. (74.)673 Ján Špak 02:30:32.52
12. (80.)618 Bohuslav Švihra Allianz Bike Team 02:34:15.48
13. (88.)614 Branislav Čarský ŠKODA Bike Team 02:35:50.98
14. (91.)697 Ján Novák ( jano280176) MTB MLYNKY 02:36:43.23
15. (93.)513 Miroslav Imrich ( miroi) 02:36:53.30
16. (94.)652 Aleš Nábělek 02:37:08.98
17. (95.)562 Štefan Alexovits ( alexovits) SAAT sport racing team 02:37:21.54
18. (97.)427 Peter Ondruško ( astro) 02:38:08.54
19. (100.)684 Ján Varholík 02:38:40.53
20. (106.)470 Laszlo Losonczi 02:39:33.33
21. (110.)662 Milan Milaniak 02:40:26.54
22. (111.)669 Marián Miklušek LOPS Bratislava 02:40:27.74
23. (113.)632 Attila Varga ORBEA-Forza Racing Team 02:40:55.24
24. (116.)579 Peter Jakubec ( mimka1907) 02:41:00.49
25. (117.)599 Štefan Žák ( steve240173) Partizanske 02:41:52.53
26. (123.)488 Marek Konársky ( vrabec1) 02:43:38.74
27. (124.)402 Martin Čižmár ( martinko76) Cyklomax Poprad 02:44:39.29
28. (130.)654 Jozef Lang ( kellysbike) 02:46:11.49
29. (131.)611 Radoslav Bubeník ( buben) Climberg Sport Team Trenčín 02:46:14.80
30. (134.)582 Branislav Procner ( branopro) Cyklo sante 02:47:31.49
31. (135.)438 Marek Koperdak Spišská NováVes 02:47:32.52
32. (139.)578 Jozef Parašín ( parky74) 02:49:16.79
33. (142.)731 Rudolf Horvath ( rudohorvath) 02:50:02.47
34. (143.)535 Ondrej Pavlík ( opavlik6) 02:50:12.25
35. (149.)577 Marek Hoger 02:52:54.56
36. (151.)636 Jaroslav Babnič 02:53:30.30
37. (154.)605 Maroš Seewald ( maros53) CK KOLIESKO - STUPAVA TROPHY TEAM 02:53:50.27
38. (156.)767 Andrew Simpson 02:54:03.51
39. (160.)484 Igor Vataj VELOSVET cycling team Prievidza 02:54:21.55
40. (165.)656 Peter Škyta Rebel klub Čachtice 02:54:46.30
41. (174.)617 Milan Hučko ( ddrmodes) Allianz Bike Team 02:57:49.80
42. (179.)683 Gerhard Jäger ( theodor) 02:59:15.52
43. (187.)751 Zoltan Kuti Támadááás! 03:01:45.31
44. (189.)676 Peter Seman 03:02:00.31
45. (192.)696 Oliver Šujan ( sujanoiiver) 03:02:11.60
46. (193.)668 Michal Borovský Superior Mtb team 03:02:43.62
47. (199.)742 Zdeno Filo 03:05:33.24
48. (204.)737 Stano Michalik ( StanoM) 03:07:27.26
49. (205.)452 Jiří Veselý 03:07:27.27
50. (206.)709 Ladislav Csókas ( Csokas) 03:07:37.66
51. (208.)728 Jaroslav Žilecký ( zilecky) 03:07:42.57
52. (212.)601 Juraj Jurčík ( jjurcik) Karpatskí turisti 03:08:19.37
53. (216.)444 Jozef Čekeľ ( jojo1970) CK Svätý Jur 03:10:14.27
54. (217.)413 Gabriel Bálint FTC CC Fiľakovo 03:11:53.57
55. (221.)766 Vladimír Červeň ( Zara) 03:12:43.58
56. (227.)479 Martin Smolka ( MarSm) 03:13:13.27
57. (232.)704 Peter Maxin 03:14:17.82
58. (233.)525 Radovan Ďugel ( zpad) Poprad 03:14:49.51
59. (234.)631 Ján Husár CK Energia Svit 03:14:49.76
60. (238.)619 Rastislav Ondrejka ( Satynko) Allianz Bike Team 03:15:16.83
61. (239.)590 Kamil Katuščák ŠKODA Bike Team 03:15:18.79
62. (240.)682 Martin Šimko ( Martin-Biker) INBIKE 03:16:23.76
63. (246.)506 Milan Žiak ( ziakmil) 03:18:50.28
64. (249.)763 Miloš Krajčírik ( krajcirik) Banka 03:19:45.83
65. (260.)720 Marek Horník CK MŠK Kežmarok 03:27:00.52
66. (263.)609 Dušan Pisoň ( pison) Racing Team Hriňová 03:28:41.91
67. (266.)637 Milan Drábik DRAKUN 03:29:43.38
68. (272.)492 Adrián Znanec ( znaneca) CK Energia Svit 03:30:56.85
69. (276.)602 Marián Janoštín ( snibur) Mercedes-Benz Martin 03:34:19.10
70. (282.)659 Marek Matuška 03:37:53.60
71. (286.)733 Rasťo Šaling ( luck) Horal Alto Cyklomax 03:38:43.61
72. (287.)680 Lubomir Šmantik ( Shamanko) INBIKE SK 03:39:04.61
73. (288.)681 Juraj Gerši ( Salyno) 03:39:04.61
74. (292.)421 František Pitoňák ( feri_yogi) Poprad 03:40:49.61
75. (298.)688 Imre Skrach ( scottman) Gyilkos Lodarazsak SE 03:45:46.61
76. (310.)725 Anton Hvorečny 04:00:51.88
77. (316.)771 Mario Bobko 04:46:06.19
78. (317.)714 Peter Kučera 04:48:00.44
79. (318.)732 Slavomír Poláček 04:50:11.69
80. (319.)647 Ján Kubík 04:53:33.20
504 Robert Hosa ( Roboop76) Poprad DN:Fi:ni.sh
645 Przemylsaw Bajolek DN:Fi:ni.sh
622 Daniel Strelička ( Daniel.S) Proefekt DN:St:ar.ts
471 Kamil Švehlák ( canyon6.9) Relax Team DN:St:ar.ts
569 Rastislav Liptak SMARTFIT KOŠICE DN:St:ar.ts
417 Pavol Kolcún DN:St:ar.ts
425 Ján Aftanas ( janoztater) DN:St:ar.ts
429 Marek Tabačko ( Ramonbike) DN:St:ar.ts
434 Radoslav Klein CJV Margecany DN:St:ar.ts
0 Miloš Sopko ( emsi) PROefekt team DN:St:ar.ts
0 Pavol Husár DN:St:ar.ts

Kategória : Muži Masters B 50 - 59 rokov (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (45.)675 Dušan Fedák ( Fedák Dušan) 02:20:27.16
2. (51.)729 Milan Janák ( janak1) Kaktus Bike Team 02:23:14.77
3. (63.)534 Tomas Velychko 02:26:18.98
4. (75.)616 Peter Koczka Iames klub Spiš - Allianz Bike Team 02:30:41.23
5. (82.)491 Vladimir Sidorov 02:34:21.52
6. (84.)411 Ján Hlebaško Deltaklub Košice 02:34:35.29
7. (90.)736 Jaroslav Ulík OŠK Tatran Liptovská Osada 02:36:27.49
8. (99.)532 Libor Ondráček Cyklo klub Kolárna 02:38:26.98
9. (102.)608 Ivan Haas ( hasco) CK BB 02:38:57.30
10. (118.)752 Eduard Šoška ( Eduard Šoška) 02:41:59.29
11. (122.)717 Jaroslav Laštík 02:42:59.24
12. (128.)701 Juraj Sladký ( jurajS) Deltaklub Košice 02:45:51.25
13. (138.)468 Martin Múčka ( Martin1411) Bojnice 02:48:33.76
14. (148.)423 Jaroslav Hvizdoš ( jaroslav_h) Partizán Vysoké Tatry 02:51:51.54
15. (172.)634 Ľubomír Palušek Košice 02:57:06.54
16. (173.)639 Václav Novák 02:57:11.55
17. (176.)689 Štefan Hrnko ( steve4) Bytča 02:58:44.77
18. (181.)703 Fedor Slíž 03:00:10.26
19. (183.)726 Vladimír Vavrek ( vavco) 1.PCS Sabinov 03:00:38.52
20. (190.)758 Kamil Lavor ( lavorkam) MKCK Trnava 03:02:07.59
21. (197.)469 Jaroslav Vlach 03:04:57.27
22. (200.)466 Ladislav Just ( laco.just) CYKLO SPIŚ 03:05:33.32
23. (219.)480 Ján Krempaský Poprad 03:11:58.82
24. (222.)644 Ivan Belička ( MarcoP) Horna Ves 03:12:51.32
25. (224.)485 Ladislav Štecák ( Stecil) Košice 03:12:55.82
26. (226.)489 Drahus Mindar ( vrabec1) 03:13:07.57
27. (228.)727 Dušan Šimko SKI DRIENICA 03:13:22.82
28. (231.)523 Jozef Partinek ( jopa) Parada Fly 03:14:06.77
29. (236.)596 Ján Feltovič ( feltovic) Bike klub Lipa 03:14:54.79
30. (243.)567 Ľubomír Kojš 03:17:02.79
31. (250.)420 František Otevřel 03:19:59.28
32. (255.)750 Ivan Perecár 03:22:12.83
33. (258.)759 František Kolibár Askof Klokan 03:25:41.59
34. (259.)515 Laco Makay ( HOLMENKOL) SpektrumSZ 03:25:50.99
35. (262.)760 Slavomír Fabišík ( fabisik) 03:28:16.29
36. (268.)702 Pavol Bečarik ( sarkozy) 03:30:12.62
37. (271.)591 Milan Ďurčov Černí koňe cz. 03:30:55.34
38. (275.)441 Dušan Bartsch 03:33:47.80
39. (277.)570 Ján Prokopovič ( janmys) Hasiči Snakov 03:34:43.10
40. (283.)719 Vladimír Valek 03:38:13.56
41. (284.)528 Marek Darida vranov nad topľou 03:38:30.60
42. (293.)713 Milan Kolibár Enduro 03:41:19.10
43. (313.)496 Peter Pristaš CK Energia Svit 04:10:38.39
44. (314.)426 Milan Schurger ( milsu) Športový klub Devínska Kobyla 04:15:35.89
477 František Fabuľa ( FABULA) DN:Fi:ni.sh
0 László Dr. szendrei Merkapt Maraton DN:St:ar.ts
580 Ján Stehlík ( JanoTrnove) Žilina-trnové DN:St:ar.ts
501 Miloslav Pšenko DN:St:ar.ts
0 Miroslav Kováč ( mirokovac135) Športservis Team Bratislava DN:St:ar.ts
0 Štefan Belvončík ( msszdk) Jurassic Bike Team DKubín DN:St:ar.ts
536 Igor Ďuriška ( Ďuriška) Novo CK trial Lučenec DN:St:ar.ts

Kategória : Juniorky 17 - 18 rokov (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (61.)595 Kristýna Pejšová Superior Mtb team 02:25:19.47
2. (66.)643 Klaudia Bajolek 02:27:45.77
3. (68.)650 Bianka Lániková CK Dynamax Nitra 02:29:28.22
4. (220.)526 Natália Ďugelová ( nanipp) Poprad 03:12:33.77

Kategória : Ženy 19 - 39 rokov (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (89.)638 Veronika Nováková 02:36:17.99
2. (114.)640 Zuzana Skalická Kellys Bikeranch Team 02:40:55.28
3. (150.)573 Krisztina Mihalffy TREK 02:52:56.55
4. (169.)769 Ester Szasz 02:56:26.26
5. (280.)439 Jana Oceľová OREA Hotel Voroněž 03:36:30.64
6. (289.)529 Eva Adamova Drakun 03:39:42.31
7. (290.)511 Barbora Abrahámová ( barboraabrahamova) 03:40:29.80
8. (294.)756 Veronika Buriková 03:42:35.86
9. (295.)464 Mária Katarína Režuchová 03:43:17.11
10. (309.)465 Katarína Janošková ( K_J) Žilina 03:58:15.62
11. (320.)474 Gulzhan Salmenbayeva Zizi Žižkovské Šľapky 05:01:49.46
746 Anna Mikelová DN:Fi:ni.sh
698 Zuzana Senčeková ( Zuzsen) Lyžiarsky klub Tatranská Lomnica DN:Fi:ni.sh
547 Katarína Sásová DN:St:ar.ts
418 Nikola Lišková DN:St:ar.ts

Kategória : Ženy Masters B 40- 49 rokov (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (96.)553 Marzena Janczarska 02:37:58.48
2. (159.)653 Kateřina Nábělková 02:54:07.25
3. (161.)661 Martina Surmíková Košicke šarkane 02:54:33.51
4. (170.)706 Tatiana Mošková ( tatiskii) 02:56:47.50
5. (203.)549 Jolanta Kulikowska MPS BIKE TEAM 03:06:59.31
6. (223.)514 Adriana Šmulíková ( adriana21) SpektrumSZ 03:12:51.57
7. (267.)672 Jana Holodova ( janhol) poprad 03:30:00.59
8. (270.)454 Paulína Porošinová ( strieza) 03:30:54.84
9. (300.)665 Dana Golianová 03:51:49.61
10. (301.)537 Bohdana Macíková DRAKUN 03:53:05.38
11. (308.)542 Dana Kaľatová 03:57:08.87
12. (311.)502 Jana Kajdová ( Janka18) JK TEAM 04:07:39.88
563 Jolanta Kulikowska MPS Bike Team DN:St:ar.ts
575 Daniela Richtáriková ( richtoška) Považské Podhradie DN:St:ar.ts

Kategória : Muži Masters C 60 rokov a viac (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (105.)685 Peter Gališin ( GaliPe54) MTBIKER 02:39:06.78
2. (201.)695 Jozef Mičuta 03:05:56.52
3. (202.)629 Blažej Škrteľ ( blazej.skrtel) Mido Žiar n Hr. 03:06:41.82
4. (210.)540 Miroslav Fabian ( mirdo) Košice 03:08:16.66
5. (218.)687 Anton Šichta SPOMART CYCLOTEAM 03:11:54.72
6. (244.)446 Dušan Pulman ( Pupok) OmegaT cycling 03:17:32.58
7. (265.)699 Martin Džadoň ( martin.dzadon) HPH Kežmarok 03:29:39.54
8. (285.)658 Pavol Mlákay 03:38:38.61
9. (302.)666 Vincent Hupka ( vihup) CK Svätý Jur 03:53:16.12
10. (306.)432 Milan Režucha 03:56:12.63
11. (315.)499 Hubert Šavel 04:25:47.10
490 Pavel Kaštánek ( katan) Žilina DN:St:ar.ts

Kategória : Ženy Masters C 50 rokov a viac (HORAL Senzi 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (241.)419 Bohuslava Otevřelová 03:16:38.79
2. (269.)592 Monika Ďurčová CK Unicom Zvolen 03:30:24.30
476 Anna Fabuľová ( FABULOVA) DN:Fi:ni.sh

Typ trate : HORAL Lejzi 78 km

Kategória : Muži – 19 až 39 rokov (HORAL Lejzi 78 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)335 Patrik Kuril Arios Sportakus Cycling Team 03:30:31.73
2. (2.)186 Tomáš Ševců HSK-cycling team 03:35:33.78
3. (3.)307 Karol Kucieba 03:37:26.53
4. (4.)287 Kamil Pomarański CYCLO TRENER TEAM 03:39:00.74
5. (5.)332 Šimon Tabačko ( Ramonbike) Bike Team Košice 03:43:11.41
6. (0.)211 Lukáš Vlach Superior MTB Team 03:43:27.54
7. (6.)324 Zoltan Zóka-ujhelyi Speed-Way Team 03:45:46.29
8. (7.)166 Vladimír Jelínek ( jelo520) bikeacademy.sk 03:52:15.30
9. (9.)329 Tomáš Dedinský ŠK Devínska Kobyla 03:53:18.55
10. (10.)298 Jozef Sondor 03:54:06.50
11. (12.)196 Martin Belko ( bmartin) 03:55:01.54
12. (13.)321 Andrii Hrytsenko ( Andrii) Postproducion Team 03:55:15.31
13. (14.)313 Tomasz Mach Sportfuel.pl MTB Team 03:56:42.55
14. (15.)316 Róbert Gombala ( Robo87) FTC CC Fiľakovo | MTBIKER 03:58:23.56
15. (16.)167 Marek Santa 03:59:15.66
16. (17.)183 Jakub Blažek Superior cyklofit sport team 04:02:03.60
17. (18.)184 Lukáš Blažek Superior cyklofit sportteam 04:06:26.00
18. (19.)203 Iurii Rasko 04:09:09.82
19. (20.)197 Juraj Kočergin ( JKo) ProSport Team Kosice 04:09:43.57
20. (21.)155 Martin Harvánek Cykloservis Martin Smatana 04:09:53.77
21. (22.)302 Aleš Němeček 04:10:37.32
22. (23.)205 Matúš Hajník ( MatusJantex) Justeco Humenne 04:11:37.32
23. (24.)293 Michal Hronček ( zermen) Top Sport Team - uvex Bike Team 04:16:37.32
24. (26.)325 Előd Illés Speed Way Team 04:18:14.79
25. (27.)208 Tomáš Hrebík CKM Poprad 04:19:40.83
26. (30.)172 Radek Jorda Ahag Olomouc 04:21:23.58
27. (32.)202 Serhii Piasetskyi 04:24:27.59
28. (34.)280 Marek Matúška ( Matuska11) FTC CC Fiľakovo 04:25:20.34
29. (36.)336 Martin Blaško ( mato.blasko) pro sport team- horolezcký klub 04:30:59.56
30. (37.)318 Jiří Daněk Superior Riders 04:31:06.96
31. (39.)301 Michael Gergely ( MichaelG) 04:32:43.30
32. (40.)297 Péter Kovács ( ForzaRacing) ORBEA - Forza Racing Team 04:33:00.59
33. (45.)187 Timotej Mikuš ( timotej) CK Energia bike3al zone 04:37:28.35
34. (46.)179 Andrej Brzuľa ( andrej25) MTB Pohronie 04:37:34.85
35. (48.)170 Miroslav Ďurači ( durmi) Trenčín 04:37:54.60
36. (49.)300 Martin Macháček machacekuchyne 04:39:29.60
37. (51.)191 Marek Kontra ( majcik) 04:39:58.81
38. (52.)161 Pavol Fajčák ( fajo99) 04:40:28.55
39. (53.)176 Michal Trautenberger ( zihadlo 5) Bike Klub Lipa 04:41:54.35
40. (57.)218 Martin Bartek ( Martinezko) Rebel Klub Čachtice 04:46:34.87
41. (58.)213 Lukáš Hanus Superior MTB Team 04:47:22.36
42. (59.)281 Tomas Trungel 04:48:07.36
43. (60.)185 Ľubomír Feltovič ( felto) Bike klub LIPA 04:48:59.36
44. (64.)199 Adam Polka ( WeXoNT) 04:51:01.12
45. (66.)207 Tomáš Maľa Ck Malachov 04:54:41.38
46. (69.)178 Peter Rovder CYKLO SPIŠ 04:57:04.33
47. (70.)177 Marek Polgár Maťo Team 04:57:09.37
48. (71.)310 Ján Varga ( janovarga) MKSK Modra 04:59:05.77
49. (72.)198 Juraj Kubalák ( kubko22) 04:59:06.83
50. (74.)303 Martin Karpaty 04:59:33.87
51. (75.)206 Marek Molnár ( Marešek) bikepoint.sk 05:00:03.89
52. (76.)152 Michal Mondočko ( Fonzy) ŠK Topoľčianky 05:00:11.13
53. (77.)169 Jozef Longauer ( jozino83) SpetrumSZ 05:00:50.88
54. (80.)204 Tomáš Patrák Pakli sport klub - Malevil Cup 05:02:03.38
55. (82.)160 Lukáš Podolan Rebel Klub Čachtice 05:02:43.38
56. (83.)209 Martin Benes ( the-redsox) AT amp T 05:02:54.89
57. (85.)156 Jurgis Krigers Eži 05:08:23.89
58. (86.)334 Ján Hudec 05:08:46.63
59. (88.)295 Daniel Strečanský ( BikeCrew) SCK CYKLO TOUR Súľov 05:10:16.59
60. (91.)151 Jozef Sandtner ( jojoAUTHOR) TRAX-sport.sk 05:12:57.96
61. (94.)193 Tomáš Buchal ( Hazard) Kremnica 05:13:58.14
62. (97.)284 József Bálint Török Tatanka Racing Team 05:18:16.65
63. (98.)285 Gábor Takács Tatanka Racing Team 05:19:00.40
64. (99.)216 Tomáš Malek ( bond777) Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 05:19:08.65
65. (100.)190 Miloš Lupták ( milkyone) bikeacademy.sk 05:21:50.65
66. (101.)153 Maris Belovs Eži 05:22:06.36
67. (106.)164 Martin Huttner BraVelo 05:24:11.65
68. (109.)214 Dušan Gabriš ( pilot22) Aktivity 05:25:22.36
69. (116.)210 László Szobota Kisvárda Környéke Bringások - KKB 05:36:27.37
70. (119.)154 Dmitrijs Sarovs Eži 05:40:38.43
71. (122.)188 Marcin Górski 05:45:11.98
72. (123.)163 Robert Huttner ( segal333) dve duse na gume 05:46:22.19
73. (124.)328 Csaba Molnár Gyilkos Lódarazsak SE 05:47:09.38
74. (125.)215 Michal Valach ( Michal89) 05:49:01.19
75. (127.)158 Ľuboš Bartík ( Lubotko) Vyšnianske tlaky 05:52:17.89
76. (131.)173 Andrej Hric - kováč CK_Vyšná Slaná 05:56:59.46
77. (133.)180 Pavol Kráľ 06:10:10.47
78. (135.)333 Jozef Sakara 06:15:45.48
79. (137.)217 Marek Mižanin ( marmiz) Vyšná Šebastová 06:17:24.48
80. (142.)157 Maris Lopatko Eži 06:33:11.52
81. (143.)322 Erik Džačovský 06:35:53.27
212 Michal Kozel Superior MTB Team DN:Fi:ni.sh
308 Michal Kucewicz DN:Fi:ni.sh
159 Dalibor Duchoň ( dalibor.duchon) Can You Make It DN:Fi:ni.sh
171 Robert Batka ( baggio79) Martin DN:St:ar.ts
0 Lubomir Murarik ( muro1701) Kaktus bike team Bratislava DN:St:ar.ts
292 Pavol Hlaváč ( Pally) Justeco DN:St:ar.ts
174 Petr Lisičan Redpoint-Eleven Team DN:St:ar.ts
175 Matěj Hanwald A.I.S. Team DN:St:ar.ts
181 József Bahul Ózdi Kerékpáros Egyesület DN:St:ar.ts
182 Peter Janak ( Pekac) NVAYRK Terrone UK DN:St:ar.ts
201 Miroslav Palička ( miropalicka) DN:St:ar.ts
0 Paul Lichan 2rad Henke DN:St:ar.ts
189 Lukas Kochan ( kochhy) Parada Fly Nitra DN:St:ar.ts
219 Peter Kocsis NYÍR-MTB DN:St:ar.ts
194 Lech Kawecki ( Lechu) Bratislavske Rehabilitacne Centrum DN:St:ar.ts
165 Martin Šramo DN:St:ar.ts
195 Jaroslav Prošek CykloMAX Poprad DN:St:ar.ts
0 Robert Schwarzkopf ( Robo34) PROefekt DN:St:ar.ts

Kategória : Muži Masters – 40 až 49 rokov (HORAL Lejzi 78 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (8.)245 Stanislav Sklenárik ( TomasSklenarik) Revuca 03:52:56.27
2. (11.)252 Peter Bartoň ARIOS SPORTAKUS CYCLING TEAM 03:54:44.75
3. (25.)230 Kristián Varga ( kris) Ftc cc filakovo 04:17:21.82
4. (29.)259 Martin Cigánek ( carlos) Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 04:21:04.90
5. (31.)236 Marek Šatánek ( marekPP) Cyklomax Poprad 04:23:05.79
6. (35.)314 Radoslav Ilenčík ( ilo) CYKLOmax - Poprad 04:29:39.85
7. (41.)228 Štefan Pukač ( Puky) 04:33:54.59
8. (42.)320 Michal Sadovsky 04:35:52.60
9. (44.)254 Martin Laktiš ( martin.l) ŠK Topoľčianky 04:37:06.35
10. (47.)291 Karol Kondek 04:37:45.35
11. (50.)242 Martin Papánek ( martin352) Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 04:39:41.61
12. (54.)246 Miloš Ceniga 04:42:19.31
13. (55.)327 Rastislav Macej ( macky) 04:46:25.37
14. (61.)296 Florian Polčic ( florian70) Pedal Pezinok 04:49:15.36
15. (62.)249 Radoslav Čarský ( RadoC) CK Svätý Jur 04:50:07.37
16. (63.)220 Renars Lauzis Eži 04:50:31.56
17. (68.)339 Miroslav Bdžoch 04:56:48.57
18. (87.)243 Vojtanen Valla 9395 BIKES IBIS PRAHA 05:08:54.14
19. (89.)337 Marek Kruty ( marekkruty1) 05:10:44.39
20. (90.)326 Jaroslav Fiľo HAPPY FEET 05:12:40.61
21. (92.)234 René Gerát 05:13:00.40
22. (93.)237 Peter Martančík 05:13:00.84
23. (95.)241 Jiří Kuntoš Drakun 05:15:07.10
24. (104.)224 Marek Szczepaniak NoName 05:23:47.36
25. (105.)306 Jaroslav Dubjel ( jaro.dubjel) 05:23:51.60
26. (108.)319 Jozef Matejčik ( jozef.matejcik) AKTIVITY 05:25:21.66
27. (110.)290 Marek Hennel Bike šport Humenné 05:29:16.16
28. (111.)221 Ugis Ozols Vidzemes mernieks Dako Ziemelvidzeme 05:29:40.16
29. (112.)233 Radoslav Staruch ( Rados) CK Energia Svit 05:30:58.42
30. (113.)240 Stanislav Pjaták ( Stenlyk) CKT Svit 05:32:24.36
31. (114.)223 Bolesław Zagórski ADEX BIKE TEAM WROCŁAW 05:32:40.87
32. (117.)282 Marian Šištík publicdisplays.sk 05:36:27.62
33. (118.)222 Martin Kvak Rebel klub Čachtice 05:39:18.68
34. (120.)338 Rastislav Skokan Banská Bystrica 05:41:03.93
35. (121.)247 Marcel Berko ( Marcelfelt) 05:42:57.18
36. (126.)251 Erik Kirschner 3NT 05:50:45.19
37. (134.)226 Roman Šnajdar 06:11:38.97
38. (136.)256 Róbert Stolár Vysoké Tatry 06:16:57.18
39. (139.)255 Martin Špánik ( will) 06:29:50.45
40. (140.)286 Miroslav Šustr 06:29:50.76
41. (145.)288 Ondrej Pokoráczky ( ondrej.pokoraczky) - 06:52:01.29
231 Bystrík Andráš ( cipo477) CK Energia Svit DN:Fi:ni.sh
227 Eduard Erdöš ( edek) DN:St:ar.ts
250 Viliam Očenáš Selce DN:St:ar.ts
0 Juraj Nechojdoma DN:St:ar.ts
253 Luboš Havala ( lubos73) Neverice DN:St:ar.ts
258 Balazs Kovacs Footstrong SE DN:St:ar.ts
229 Zoltan Illéš ( tchebe) FTC CC Fiľakovo DN:St:ar.ts
0 Marek Gimera ( mgimi) DN:St:ar.ts
257 Tamás Száva KKB DN:St:ar.ts
232 Stanislav Mlynarčík ( refstano) CK Energia Svit DN:St:ar.ts
235 Ondrej Budiš ( budko) Svit DN:St:ar.ts
238 Jozef Vašš ( moonwalker) DN:St:ar.ts
239 Klein Tamás Footstrong Sportegyesület DN:St:ar.ts
225 Andrii Lytvyn Muhomor DN:St:ar.ts
248 Sebastian Czekański JEDLICZE TEAM DN:St:ar.ts

Kategória : Muži Masters B 50 - 59 rokov (HORAL Lejzi 78 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (28.)263 Vladimír Kakalejčík ( kali) Gelnica 04:20:57.58
2. (33.)267 Jiří Mynář ( iksy) 04:24:48.33
3. (43.)271 Karol Tilandy ( tili) AST Limbach 04:35:54.59
4. (56.)270 Milo Cimbala ( emce78) SPORT SERWIS SANDOMIERZ 04:46:26.32
5. (67.)283 Stanislav Brezovský ( stando.b) CK KOLIESKO - STUPAVA TROPHY TEAM 04:56:08.88
6. (73.)272 Marián Lisoň ( aron) Svit 04:59:07.88
7. (78.)260 Pavol Badiar ( paulus01) Kosice 05:00:57.84
8. (84.)331 Robert Duda 05:04:16.84
9. (103.)289 Jan Nosko ( jannosko) Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 05:23:27.40
10. (115.)262 Andrej Mesiarkin 05:36:17.43
11. (129.)315 Daniel Kapák 05:54:11.95
12. (132.)312 Anton Petko 06:00:27.71
13. (144.)261 Zdeno Jenčík ( zdeno063) Sečovce 06:49:09.38
299 Robert Stümpel ( robost) Topoľčany DN:Fi:ni.sh
269 Zsolt Balogh ( BZS1000) ViniBike KSE DN:St:ar.ts
264 Robert Kurinec St. ( obor) PRIEVIDZA DN:St:ar.ts
265 Jozef Kotleba Cyklocentrum Plus Trnava DN:St:ar.ts
266 Roman Zorvan ( Vajdicka) 3atletik Prievidza DN:St:ar.ts

Kategória : Ženy 19 a viac rokov (HORAL Lejzi 78 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (38.)317 Monika Kiss 04:31:29.30
2. (65.)278 Zuzana Palúchová ( SNBzuzi) ŠK SLOVAN Donovaly 04:51:27.62
3. (81.)305 Stafania Staszel 05:02:11.13
4. (130.)277 Slávka Floreková Bike klub LIPA 05:54:27.65
323 Lenka Joklová CK Svätý Jur DN:Fi:ni.sh

Kategória : Muži Masters C 60 rokov a viac (HORAL Lejzi 78 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (79.)275 Bartolomej Sýkora ( Bero) CK UNIKOM Zvolen 05:01:12.39
2. (96.)304 Ladislav Mokrý ( LacoM) banka bike 05:15:31.14
3. (102.)330 Ján Benko ( benko) JurassicBikeTeam DKubín 05:22:30.35
4. (107.)274 Emil Grofčík Ellio Nitra 05:25:01.61
5. (128.)309 Radek Hrnčíř 05:53:02.44
6. (138.)276 Viliam Páleník ŠS Zalesie 06:28:58.45
7. (141.)273 Wladyslaw Waszkiewicz ADEX BIKE TEAM WROCŁAW 06:30:50.80

Typ trate : HORAL Krejzi 134 km

Kategória : Muži Masters – 40 až 49 rokov (HORAL Krejzi 134 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)69 Karel Hartl ( KajaHartl) STARBIKE.SK 06:41:02.36
2. (2.)118 Miroslav Janota Valachbajk Cyklomira 06:44:23.36
3. (6.)45 Rastislav Baločko ( rastislav.balocko) MADBIKER Košice 07:19:43.90
4. (9.)87 František Šmelko ( smelkova) SAAT Sport Racing Team 07:28:12.66
5. (10.)59 Milan Samohýl V.I.K. MouldPro Trek Zlín 07:31:31.38
6. (17.)93 Tomáš Mády IRES R+M s.r.o. Košice 07:49:43.15
7. (18.)57 Jan Truhlář HSK cycling team 07:49:47.21
8. (24.)110 Bernard Weiser 07:58:15.45
9. (25.)64 Peter Majerský HORAL Bike Team 08:04:15.21
10. (30.)72 Robert Pritrsky ( robulus) Cykloklub Senec 08:20:44.18
11. (31.)48 Radomír Spratek 08:20:55.93
12. (47.)54 Pavel Krupica Kovářství Krupica 08:47:51.53
13. (49.)47 Peter Kosut 08:51:43.73
14. (53.)70 Robert Michal 08:59:56.30
15. (55.)53 Michal Prokopič ( fofo.pp) 09:02:27.00
16. (58.)71 Vojtěch Petřek DIVINA RACING TEAM 09:04:52.25
17. (60.)46 Petr Hrabal PBV MTB TEAM BRNO 09:08:25.82
18. (62.)67 Pavel Kretter ( palo1970) Velon Hutchinson 09:10:01.76
19. (65.)50 Ján Šimkulák 09:19:06.83
20. (66.)120 Juraj Bukovský ( Quinkent) 09:34:38.51
21. (68.)55 Vít Vacenovský KT Tryskomyš 09:35:45.32
22. (72.)94 Vladimír Benčík 09:47:48.84
23. (74.)52 Jiří Jakeš SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 09:53:31.34
24. (76.)97 Eduard Schelling ( eduard.schelling) 09:55:59.10
25. (79.)73 Igor Vrábel ( igi.vrabo) Piešťany 10:06:14.55
26. (80.)68 Riso Tomik 10:14:48.13
27. (81.)100 Štefan Čopík 10:16:51.88
28. (83.)66 Lukáš Breyer 10:18:24.82
29. (84.)51 Gábor Szűcs Bringabanda SC 10:38:30.66
30. (86.)61 Ladislav Vávrů PBV MTB TEAM BRNO 10:44:48.17
31. (88.)65 Igor Zajac ( Zajo23) AUTOGLYM 10:55:12.19
32. (90.)104 Ján Polaček ( janci35) 11:23:37.24
96 František Kasanič ( Fer0) Gardex s.r.o. DN:Fi:ni.sh
58 Ľuboš Hošala ( hochut) ISAKO šport Košice DN:Fi:ni.sh
103 Rastislav Krajčovič DN:Fi:ni.sh
63 Igor Sadloň ( mahony) DN:Fi:ni.sh
90 Aleš Procházka ( AlesProchazka) DN:Fi:ni.sh
119 Peter Borak DN:Fi:ni.sh
74 Marcel Herhonek ( speclik) bikeguide DN:St:ar.ts
62 Atilla Papp Meditech SC DN:St:ar.ts

Kategória : Muži – 19 až 39 rokov (HORAL Krejzi 134 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (3.)24 Tomáš Kalita SK Bagbike 06:49:14.12
2. (4.)101 Péter Kristóf Boda Mesterbike 575 Team 07:09:12.59
3. (5.)3 Aleš Vávra ANAG Olomouc 07:19:32.40
4. (7.)95 Tomáš Tomášek ( Kaskaja) bikepoint.sk 07:23:58.40
5. (8.)16 Daniel Kučera ( daniel.peralight) ebajk racing 07:26:13.91
6. (11.)19 Maroš Erdziak PBV MTM TEAM BRNO 07:32:33.12
7. (12.)32 Richard Valenta ( Farmaceut) SUNCYCLE.sk Cycling Team 07:36:02.17
8. (13.)42 Vaclav Valek 07:36:32.67
9. (14.)27 Milan Holub SK BagBike 07:37:36.42
10. (16.)7 Julian Badiar 07:49:41.45
11. (19.)41 Jozef Mrúz ( Jozef) Bike klub Lipa 07:49:53.46
12. (20.)22 Lukáš Rovder CYKLO SPIŠ 07:54:28.39
13. (21.)29 Pavol Murin ( mtb.murin) Ck Malachov 07:55:42.20
14. (23.)14 Peter Strenk ( Strenki) Športservis Bratislava 07:57:14.95
15. (26.)20 Peter Dzurňák ( peter_) Gelnica 08:04:56.16
16. (27.)28 Tomáš Martinek ( katko) BIKEZA TEAM 08:08:52.22
17. (29.)102 Tamás Kovács Mesterbike 575 Team 08:13:30.73
18. (33.)11 Peter Matuščin ( peterm19) AGILUS 08:21:44.50
19. (34.)25 Patrik Babiak 08:27:08.30
20. (37.)2 Matúš Fabian ( fabko) 08:33:53.45
21. (38.)108 Stanislav Chorvát TNTklub 08:38:31.77
22. (39.)112 Martin Senčák ( senky15) ProSport Team Košice 08:38:58.96
23. (40.)17 Roderik Hartmann ( hartmannrodo) SKALICA 08:40:58.77
24. (41.)18 Roman Mareš ( infinitipp) 08:42:36.78
25. (42.)85 Matej Hromádka ( matej.hromadka) Bratislava 08:42:41.52
26. (44.)39 Miroslav Trkal Eleven Mercedes Benz Mitas 08:43:42.77
27. (46.)107 Patrik Šepeľa ( patrik_s) sepela.sk 08:46:34.53
28. (48.)43 Tomáš Chabada ( TomikZA) bikepoint.sk 08:48:12.79
29. (50.)31 Daniel Zavacký 08:52:05.23
30. (51.)98 Andrej Sobota 08:52:17.54
31. (52.)26 Marian Surničin ( marians) BikeSport Humenné 08:56:19.49
32. (54.)30 Marcel Babinec ( Ursus) Timm 09:01:14.50
33. (56.)88 Adam Šmelko ( smelkova) SAAT Sport Racing Team 09:03:10.60
34. (57.)21 Stanislav Hvizdoš ( stanohvizdos) Magneti Marelli Kechnec 09:04:18.62
35. (59.)44 Ľuboš Litvák ( Litvo) maraton.bike 09:08:09.68
36. (63.)12 Jozef Habánek ( jozef.habanek) MTB Agilus Nová Dubnica 09:15:35.58
37. (64.)34 Peter Žigo ( Magicxc06) 09:15:48.33
38. (67.)10 Slavomir Baur ( slavob3) - 09:34:42.68
39. (69.)15 Jan Kovac ( johny29) Oggy a šváby 09:39:06.32
40. (70.)23 Marián Jurínyi ( pnak) 09:43:26.81
41. (75.)113 Zdenko Cigánik 09:53:36.85
42. (78.)117 Peter Schneidgen ( PETER1014) CK MTB Topoľčany 10:03:39.11
43. (85.)115 Peter Varga 10:39:35.85
44. (89.)40 Daniel Leščinský ( DannyL) 11:16:34.98
45. (91.)114 Peter Záhorák ( peter.zahorak) 11:23:38.49
99 Michal Danko ( miskozla) DN:Fi:ni.sh
4 Michal Straka ( straka.michal) Ebajk racing - ŠKODA Bike Team DN:Fi:ni.sh
5 Marian Šimon ( xbiker) FTC CC Fiľakovo DN:Fi:ni.sh
6 Robert Piątkowski Yanosik Team DN:Fi:ni.sh
105 Miroslav Bočkai ( muropoprad) poprad DN:Fi:ni.sh
0 Marián Horšulák ( MajkyF) Cykloklub Senec DN:St:ar.ts
1 Miroslav Čahoj ( mirecpd) Velosvet cycling team Prievidza DN:St:ar.ts
33 Dominik Erhardt Specialized Concept Store Nuremberg RCS DN:St:ar.ts
0 Andrej Kubiš ( AK47_TRM) SUNCYCLE.sk Cycling Team DN:St:ar.ts
8 Marek Števko ( ASman) CK Spartak Tlmače DN:St:ar.ts
9 Lukáš Divinský ( divo) DN:St:ar.ts
35 Jakub Šilar VELOCENTRUM - STRATOS AUTO DN:St:ar.ts
36 Kamil Juhaniak ( 26kimi) DN:St:ar.ts
37 Piotr Bienenda Centrum Rowerowe Olsztyn DN:St:ar.ts

Kategória : Muži Masters B 50 - 59 rokov (HORAL Krejzi 134 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (15.)78 Zdeněk Šnobel bikomatic 07:43:59.18
2. (22.)79 Ludo Nazarej BIKE SIDI BRNO 07:56:25.20
3. (28.)89 Róbert Grígeľ ( roberttto) Prosport Team Košice 08:10:03.72
4. (35.)76 Petr Brych PBV MTB TEAM BRNO 08:28:56.50
5. (36.)106 Miroslav Reingraber CK Svätý Jur 08:29:45.75
6. (43.)111 Aleš Kilnar 08:43:08.27
7. (61.)91 Karel Záboj Wienerberger Lipník 09:09:08.82
8. (77.)86 Peter Mazúr ( pmazo) Isako sport 10:01:08.86
9. (82.)77 Zdeno Gerboc ( gerboc) 10:17:37.13
80 Ján Nemec ( NEMEC) LK METROPOL KOSICE DN:St:ar.ts
0 Lubomir Cabuk ( 6001) Bikepoint.sk DN:St:ar.ts
0 Jiří Foltýn DN:St:ar.ts

Kategória : Muži Masters C 60 rokov a viac (HORAL Krejzi 134 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (32.)82 Vladimír Palúch ŠK SLOVAN Donovaly 08:20:55.93
2. (71.)81 Zdeněk Hron Regal Bike Teplice 09:46:27.59
116 Frantisek Korl ( frantisekkorl) ProSport Team Kosice DN:St:ar.ts

Kategória : Ženy 19 a viac rokov (HORAL Krejzi 134 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (45.)92 Fanni Ringelhann Focus Team Hungary 08:45:37.53
2. (73.)83 Adéla Otevřelová Český Těšín 09:49:06.28
3. (87.)109 Anna Havranova 10:55:10.69
84 Milena Vodehnalová ( Milena) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM DN:Fi:ni.sh



Celkové poradie pre jednotlivé trate

Typ trate : HORAL Dejzi 17 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.1080 Cyril Vavrošek bike - run team 00:37:09.45
2.1081 Jakub Vavrošek 00:37:09.45
3.1024 Roman Cibula ( roman33) PROefekt Košice 00:37:25.45
4.1025 Matej Cibula 00:37:26.19
5.1072 Jakub Medvec 00:38:14.95
6.1101 Rastislav Medvec 00:38:15.46
7.1007 Miloš Taraba ( tabbi) SCK CYKLO TOUR Súľov 00:39:34.66
8.1018 Kristina Tichá ( tabbi) CK Epic Dohňany 00:39:34.71
9.1039 Karol Dubjel 00:40:27.71
10.1127 Vojtech Paluš ( jaro127) Muráň 00:40:51.66
11.1019 Stanislav Gurčík ( guro) bikemagazin.sk 00:41:03.71
12.1020 Zdenko Gurčík ( guro) 00:41:04.16
13.1112 Sandra Bystričanová 00:41:04.91
14.1109 Tomáš Sklenárik ( TomasSklenarik) 00:41:15.72
15.1110 Markus Sklenárik 00:41:16.67
16.1111 Petronela Bystričanová ŠKC Liptovská Lúžna 00:41:42.66
17.1011 Silvinka Šichtová ( gabci777) Spomart cyklo team 00:42:08.71
18.1010 Robert Šichta ( gabci777) SPOMART CYKLO TEAM 00:42:51.21
19.1012 Jakub Šichta ( gabci777) 00:42:51.21
20.1131 Nina Urbanová ( voodoo400) 00:43:08.92
21.1129 Miroslav Urban ( voodoo400) 00:43:09.41
22.1091 Natália Kušnírová ( vratkok) 00:44:38.71
23.1090 Vratko Kušnír ( vratkok) ŠK HORAL-ALTO Slovakia Svit 00:44:39.96
24.1040 Maximilián Dubjel 00:45:18.21
25.1021 Ondrej Krajčo ( krajco) 00:45:28.72
26.1128 Matej Paluš ( jaro127) 00:45:29.67
27.1141 Nikolas Mataj Allianz Bike Team 00:45:29.72
28.1022 Ján Krajčo ( krajco) 00:45:30.21
29.1100 Filip Magdolen 00:45:34.71
30.1099 Jozef Magdolen 00:45:35.17
31.1034 Michal Schuller ( NorbertS) 00:45:41.22
32.1031 Norbert Schuller ( NorbertS) 00:45:41.46
33.1001 Slavomír Laskovský ( 0321) 00:46:28.71
34.1002 Katarína Laskovská ( 0321) CK MŠK Kežmarok 00:46:29.17
35.1065 Jozef Pavčík ( jozefpavcik) Villa Krejza 00:46:46.97
36.1126 Jozef Pavčík ( jozefpavcik) Villa Krejza 00:46:47.22
37.1047 Dominik Košár ( marceltatry) CK MŠK Kežmarok 00:46:48.47
38.1046 Marcel Košár ( marceltatry) CK MŠK Kežmarok 00:46:48.97
39.1076 Matúš Beňovič 00:47:23.35
40.1083 Ján Špánik 00:47:29.92
41.1082 Darina Špániková ( BajkuVerna) 00:47:40.17
42.1103 Šimon Kyselica ( MilosKyselica) 00:47:50.73
43.1102 Miloš Kyselica ( MilosKyselica) Eleven-Sportswear.sk 00:47:50.97
44.1062 Rastislav Husár 00:48:03.97
45.1089 Samuel Husár 00:48:03.97
46.1118 Richard Cvaniga 00:48:15.18
47.1117 Ján Cvaniga 00:48:15.23
48.1060 Miroslav Družkovský ( druzkovsky) 00:48:15.42
49.1122 Miroslav Družkovský ( druzkovsky) 00:48:15.92
50.1048 Rudolf Dubaj ( rudolfdubaj) DubajFamily Zvolen 00:48:16.97
51.1049 Janka Dubajová ( rudolfdubaj) DubajFamily Zvolen 00:48:17.47
52.1120 Matúš Mikolajčík 00:49:32.73
53.1119 Frantisek Mikolajcik Nct 00:49:32.97
54.1073 Martin Valaštiak ( martin.valastiak) ŠK Velodrom 00:49:41.92
55.1107 Juraj Šagát ( sagatjuraj) INBIKE 00:49:50.22
56.1108 Karin Šagátová ( sagatjuraj) IN BIKE TEAM 00:49:50.48
57.1088 Michal Kacina 00:50:00.72
58.1087 Branislav Kacina ( bicy) CLIMBERG Sport Team 00:50:01.47
59.1079 Dorota Vojtíšková ( dvojtiskova) 00:50:30.67
60.1093 Miroslava Golianová 00:50:52.72
61.1092 Miroslav Golian 00:50:53.93
62.1114 Šimon Ferenčák 00:51:28.42
63.1113 Marek Ferenčák 00:51:28.47
64.1069 Anton Chvála SEGUM BIKE TEAM 00:51:34.47
65.1121 Matúš Chvála 00:51:35.18
66.1064 Jakub Valaštiak ŠK Velodrom 00:51:47.22
67.1134 Robert Vandlik ( Rvandlik) 00:52:24.94
68.1063 Filip Vandlik 00:52:24.98
69.1098 Adrián Ondrejka ŠK Topoľčianky 00:53:04.50
70.1094 Jana Laktišová ŠK Topolčianky 00:53:08.22
71.1095 Timotej Laktiš 00:53:08.72
72.1075 Michal Mondočko 00:53:30.19
73.1074 Miroslav Beňovič 00:53:30.93
74.1061 Martin Vozár St. ( MartinVozar) 00:54:04.23
75.1133 Veronika Vozárová ( MartinVozar) 00:54:04.47
76.1004 Juraj Prokopič ( rastislav1) 00:54:50.48
77.1003 Rastislav Prokopič ( rastislav1) 00:54:51.18
78.1132 Rebeka Halikova 00:55:01.73
79.1130 Ján Halík ( cyklista111) Norwit-CykloMAX Poprad 00:55:02.48
80.1123 Roman Jaroš ( RomanPP) UNITREK BIKE Team 00:56:44.48
81.1124 Emma Matíková 00:56:44.48
82.1013 Vladimír Škyrta 00:57:02.18
83.1067 Eva Sofia Zatko 00:57:05.98
84.1014 Šimon Škyrta 00:57:16.44
85.1015 Barbora Škyrtová 00:57:16.44
86.1028 Marek Kubica ( Marek Kubica) Žilinská župa 00:57:20.18
87.1027 Peter Kubica ( Marek Kubica) Žilinská župa 00:57:20.24
88.1096 Eva Zatko 00:57:21.45
89.1097 Vladimir Zatko 00:57:21.49
90.1017 Sofia Matiesková ( matieska) 00:57:21.73
91.1068 Samuel Elijah Zatko 00:57:21.94
92.1016 Peter Matieska VELOSVET cycling team 00:57:21.98
93.1085 Radka Lániková 00:57:35.73
94.1084 Eva Lániková 00:57:47.98
95.1140 Jakub Mataj Allianz Bike Team 00:58:14.73
96.1138 Jozefína Matajová Allianz Bike Team 00:58:15.44
97.1139 Stanislav Mataj Allianz Bike Team 00:58:17.00
98.1036 Tomáš Kuchárik ( adimasro) Sport-skiteamsnowland Valča 00:59:35.48
99.1035 Martin Kuchárik ( adimasro) LK Jasenská Dolina 00:59:35.99
100.1106 Iva Tencerová 01:00:22.94
101.1125 Katarína Jurčíková 01:01:48.73
102.1058 Monika Jurčíková Karpatskí turisti 01:01:49.70
103.1104 ľudovít Tencer 01:03:13.69
104.1105 Matej Tencer 01:03:13.69
105.1057 Ivan Kolačan ( koiv1001) 01:03:24.74
106.1056 Zuzana Kolačanová ( koiv1001) 01:03:24.94
107.1023 Eva Kubicová Žilinská župa 01:04:05.99
108.1026 Barbora Kubicová ( Marek Kubica) Žilinská župa 01:04:06.24
109.1053 Jakub Bielik 01:04:41.49
110.1052 Zuzana Bieliková 01:04:51.99
111.1071 Ondrej Vojtíšek ( dvojtiskova) 01:05:35.50
112.1070 Drahomíra Vojtíšková ( dvojtiskova) CLIMBERG Sport Team 01:05:36.24
113.1116 Theodor Klembara 01:07:43.24
114.1043 Pavol Richter 01:07:45.27
115.1041 Ľubica Richterová ŠKODA Bike Team 01:07:45.50
116.1042 Peter Richter 01:07:46.46
117.1115 Peter Klembara 01:07:55.20
118.1009 Matej Galčík ( olga.galcikova) 01:09:01.95
119.1008 Ivan Galčík ( olga.galcikova) 01:09:01.99
120.1045 Martin Mišeje 01:09:25.74
121.1044 Viera Miseje 01:09:26.25
122.1054 Ján Bielik Velosvet Prievidza 01:16:04.25
123.1055 Šimon Bielik ( ohdm) 01:16:04.25
124.1086 Šimon Bubeník ( lopilila) 01:20:03.72
125.1066 Katarína Bubeníková ( lopilila) Climberg Sport Team Trenčín 01:20:07.12
126.1038 Zuzana Krajčová 01:25:46.51
127.1037 Marianna Krajčová 01:25:47.48
128.1144 Lea Benková 01:46:48.30
129.1142 Eva Benková ( benkova) 01:46:48.79
130.1143 Martin Benko 01:46:49.29
131.1077 Peter Litvin 01:47:06.50
132.1078 Oskar Muller 01:47:07.43
1005 Eva Fajčáková DN:Fi:ni.sh
1006 Aneta Fajčáková DN:Fi:ni.sh
1050 Jana Dubajová DubajFamily Zvolen DN:Qu:al.if
0 Jozef Baláž DN:St:ar.ts
1051 Ivanka Dubajová DN:St:ar.ts
0 Sandra Malinovská DN:St:ar.ts
0 Matej Urban ( zuzu.urbanova) DN:St:ar.ts
1029 Rado Tilandy ( rado.tilandy) bikepoint.sk DN:St:ar.ts
1030 Ema Tilandy ( rado.tilandy) TIL&Y DN:St:ar.ts
1032 Filip Schulle ( NorbertS) DN:St:ar.ts
1033 Martina Schullerova ( NorbertS) DN:St:ar.ts

Typ trate : HORAL Ízi 28 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.932 Samo Hollý CKM Poprad 01:14:17.92
2.938 Marek Trnka ( Marek521) Kaktus bike team Bratislava 01:16:28.67
3.890 Tomáš Chvála ( ace123) SEGUM BIKE TEAM 01:20:57.47
4.860 Lukáš Gladič ( lg57) BIKE KLUB LIPA 01:21:01.97
5.927 Michal Ržonca ( šiltovkár) CK Epic Dohňany 01:23:15.18
6.908 Martin Šišovský ( siso33) bikeacademy.sk 01:23:27.93
7.873 Martin Vozár Kaktus Bike Team Bratislava 01:23:27.93
8.947 Ľuboš Mečiar ( LubosMeciar) Velosvet Prievidza 01:23:52.22
9.912 Juraj Cvaniga ( erBIK) CK Energia Svit 01:24:57.22
10.954 Matúš Mazán ( Matelo) 01:25:30.98
11.949 Pavol Kvocera Proefekt Team 01:25:54.99
12.849 Tomáš Pánik ( Tondo6) ŠK Topolčianky 01:26:00.43
13.831 Jozef Drienovský ( jozef85) 01:26:15.68
14.942 Marián Bartko ( bamari) Cyklospis 01:27:01.68
15.953 Peter Šupej www.ZILREC.sk 01:27:02.24
16.952 Peter Pobiecký ( peterpobiecky69) CEA Schwabik Cycling 01:27:45.73
17.848 Matej Gradoš ( matejgrados500) Cebra-Bowden 01:28:23.73
18.869 Martin Bajza ( MARTIN 1) Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 01:28:45.70
19.805 Samuel Bršel ( sandrakomaromy) 01:29:58.23
20.824 Samuel Gurčík bikemagazin.sk 01:29:59.44
21.945 Martin Vyhonský ( mato687) Cykloklub IRIS Prešov 01:30:03.94
22.817 Adam Baran ( AdamBaran) CK Energia Svit 01:31:29.44
23.934 René Chrapáň 01:31:47.49
24.866 Tomas Kovalcik ( Billy28) 01:31:47.74
25.933 Dominik Bdžoch 01:32:02.73
26.943 Jozef Lašan ( Zanelli) BIKE KLUB LIPA 01:32:11.23
27.816 Marek Majerský ( marek3x) 01:32:54.94
28.920 Juraj Ondrejka ( Juraj2) CK Machulince 01:33:06.98
29.880 Ondrej Škodáček CRAZY ONE BIKE TEAM 01:37:22.95
30.875 Tomáš Šterbák 01:38:08.99
31.946 Lukáš Himič ( himo) Cykloklub IRIS Prešov 01:38:13.50
32.916 Filip Baláž 01:39:11.49
33.857 Timotej Bugár ŠK Topoľčianky 01:40:12.20
34.877 Natália Glajzová ( viera1) Johnson Controls Mladá Boleslav 01:41:10.45
35.937 Ivana Riegrová 01:41:16.45
36.922 Peter Macej ( PepoM23) 01:41:28.75
37.803 Martin Hudak ( MaRRos) Svit 01:42:09.20
38.871 Katarína Vyhonská Bike Klub Lipa 01:43:04.70
39.905 Jozef Mojto ( Jožo) Bike-Centrum Dubnica nad Vahom 01:43:07.20
40.923 Denis Matejčík ( jozef.matejcik) 01:43:10.70
41.924 Tibor Kubička ( tybyke) NO-TAK bike team Stropkov 01:44:12.21
42.936 Milan Žitko ( pilaparnica) DODO TEAM ORAVA 01:44:25.51
43.846 Marcela Kasjakova ( macakas) 01:45:25.50
44.828 Peter Hámor ( PeterHamor) 01:45:27.71
45.939 Tomáš Bugeľ ( Bugiy) Sám proti vetru... a hmyzu 01:45:50.95
46.853 Marek Olekšák ( marekoleksak) ŠKODA Bike Team 01:46:27.52
47.865 Martin Kolačan 01:46:52.75
48.940 Anna Šoltésová 01:46:57.60
49.813 Miroslav Hudák ( hudy27) CK Batizovce 01:47:09.22
50.907 Barbora Chomová ( Basapp) ŠKC Liptovská Lužná 01:49:13.46
51.878 Alex Rebro ( Alex2002) Rebel Klub Čachtice 01:49:40.76
52.839 Aleksandr Dragula Veloobjednania 01:49:41.47
53.841 Marek Smolinsky kaktus bike team 01:51:12.76
54.861 Peter Kráľ ( krp) 01:52:20.71
55.926 Michal Rebro ( Alex_madrisa) Rebel klub Čachtice 01:52:47.76
56.872 Peter Pagáč 01:52:49.97
57.840 Natália Benková ( ponynko) CK Energia Svit 01:53:22.21
58.811 Marek Badlik ( bajobb) 01:53:33.46
59.814 Radoslav Beličák ( ralive5) 01:53:39.13
60.897 Matúš Kolenka ( kolenka) CK Velodrom Prešov 01:54:12.48
61.852 Peter Dluhý ( R.A.W.E.R.2.0) 01:54:15.96
62.826 Jozef Rogos ( d611) 01:54:20.98
63.821 Peter Liba ( pepegl) 01:55:49.47
64.812 Ján Mudrák ( board063) Ck Batizovce 01:56:12.51
65.801 Martin Berith ( Mato9846) 01:56:54.20
66.863 Juraj Obušek HK James Trenčín 01:56:54.27
67.820 Diana Cetlová ( 10adidas10) CK Energia Svit 01:57:12.52
68.850 Adam Palocsányi ( Adamkoxt2001) FTC CC Fiľakovo 01:57:31.97
69.825 Michal Ferianc 01:58:21.27
70.881 Mário Hinca CRAZY ONE BIKE TEAM 01:59:11.77
71.851 Lukas Bednarcik 01:59:36.23
72.868 Štefan Díreš ŠK Topoľčianky 02:00:25.47
73.891 Monika Ďurčová ml iron spinning zvolen 02:01:19.97
74.911 Martin Švec 02:01:42.77
75.862 Zuzana Hőgerová ( Zuzulla) 02:01:52.72
76.904 Michaela Pučeková ( Lubo29) 02:03:16.77
77.827 Tomáš Minčák ( tomasmincak) 02:03:31.23
78.941 Richard Lupták ( rikits) MXM Team 02:04:16.77
79.819 Dušan Bartsch ml. ( dusan668) CK Energia Svit 02:04:18.77
80.802 Tomasz Kujawski Yanosik Team 02:05:05.28
81.921 Viola Klotz 02:05:20.52
82.910 Samuel Švec 02:05:47.78
83.864 Ivan Kolačan ( koiv1001) 02:05:53.78
84.870 Anton Fajčák Námestovo 02:06:09.29
85.867 Jan Ožvalda ŠK Topoľčianky 02:06:12.24
86.917 Marek Minár ( marekminar77) ŠK Topolčianky 02:06:32.34
87.898 Anastasiya Kulagina ORBEA - Forza Racing Team 02:08:57.78
88.902 Katarina Bajcikova Osa sport academy 02:10:11.98
89.913 Ľzdmila Režuchova 02:11:16.78
90.832 Peter Richter ( richter) ŠKODA Bike Team 02:11:25.34
91.806 Kamil Lovay ( donLo) 02:12:00.99
92.874 Peter Mizerák Športový triatlonový klub Pezinok 02:12:09.28
93.894 Peter Zelensky ( zelenskypeter) 02:12:10.29
94.888 Róbert Husár ŠKODA Bike Team 02:15:03.29
95.906 Juraj Debnarik 02:15:14.76
96.950 Miroslav Škovira ( vira11445) 02:15:23.41
97.919 Marián Stano 02:15:31.24
98.925 Katarína Kohútová 02:16:03.41
99.951 Ladislav Leszkó 02:16:23.54
100.856 Peter Haspra ŠK Topoľčianky 02:16:39.80
101.855 Rudolf Heleš ( helesr) Bratislava 02:16:49.79
102.895 Michal Belianský ( mbeliansky) 02:17:31.79
103.901 Ladislav Bajcik Nová Dubnica 02:21:56.80
104.903 Marian Dušička ČUČORIEDKOVE GUĽÔČKY 02:22:39.50
105.822 Marek Müller ( mullerm) Košice 02:22:51.75
106.845 Vladimír Olejár 02:23:32.50
107.889 Patrik Badinský ( FatZetor2) CK Svätý Jur 02:24:32.30
108.900 Laura Badinská CK Svätý Jur 02:24:34.80
109.876 Samuel Kolárik ( SamuelKolarik) 02:27:23.26
110.896 Štefan Pojedinec 02:28:32.80
111.815 Dorota Stekiel Google pro Active Eyewear 02:30:54.55
112.909 Andrea Mičíková 02:31:25.15
113.838 Miro Kalas 02:38:10.19
114.929 Sándor Halász Gyilkos Lódarazsak SE 02:40:51.32
115.915 Darina Hupková ( darinkahupkova) CK Svätý Jur 02:41:06.32
116.837 Vierka Mojská 02:41:29.57
117.882 Jakub Konušík ŠKODA Bike Team 02:41:44.32
118.948 Martin Klisky 02:42:16.79
119.883 Peter Zborovjan ŠKODA Bike Team 02:42:51.32
120.879 Ivana Uhrincova 02:42:54.32
121.844 Michal Vilčko ( migo26) 02:43:35.57
122.930 Jana Rusnakova 02:44:50.76
123.818 Peter Kudláč ( kiwipop) CK Energia Svit 02:46:58.57
124.944 Carla Reistetterová 02:48:02.81
125.836 Filip Frena 02:59:22.84
126.928 Sándor Elek Gyilkos Lódarazsak SE 03:00:37.61
127.829 Jozef Kalazi 03:02:08.10
128.914 Jana Jeleňovská 03:05:10.35
129.859 Maroš Lištiak ( djmaros) CKT Svit 03:12:28.10
130.809 Milan Marečák 03:32:50.13
935 Ivana Gajdošová Finančné centrum team DN:Fi:ni.sh
847 Jana Kirdajova Hatrick.sk DN:Fi:ni.sh
892 Vladimír Fiala ( v.fiala.sr) DN:Fi:ni.sh
893 Michal Cifersky ( michalcifersky) DN:Fi:ni.sh
918 Juraj Gantner DN:Fi:ni.sh
830 Věra Kálaziová ( Verka) DN:Fi:ni.sh
833 Karol Kirdaj www.haTRIck.sk DN:Fi:ni.sh
842 Marian Duzbaba ( marianduzbaba) Lučenec DN:Fi:ni.sh
931 Vit Aksteiner ( aksteiner) DN:Fi:ni.sh
808 Miroslav Durňak DN:St:ar.ts
810 Zuzana Mačudová DN:St:ar.ts
0 Marcel Meliš Podvažie DN:St:ar.ts
843 Dominik Bachratý DN:St:ar.ts
858 Michal Grajciar ( michalgrajciar) KINČO DN:St:ar.ts
823 Tomáš Holba ( Tomas84us) Holba Racing Team DN:St:ar.ts
804 Csaba Mitro (