Výsledky z akcie (500 účastníkov)

Kompletné výsledky z akcie nájdete na: https://cyklo.sao-tatry.sk/2017/preteky/topolcianky/index.php?kam=2&vpoz=a&l=sk

Zobraz výsledky pre trať:
a kategóriu:

Typ trate : Krátka trať - 23 km

Kategória : MŠ - Muži 19 a viac rokov (Krátka trať - 23 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)679 Ján M. Bradlo Bike Brezová 00:52:25.70
2. (4.)659 Peter S. Borovce 00:54:45.70
3. (8.)605 Jozef D. ŠK Topolčianky 00:55:33.80
4. (11.)677 Matúš P. ebajk racing 00:56:05.00
5. (12.)644 Peter Ž. 00:56:09.50
6. (13.)675 Martin L. ŠK Topoľčianky 00:56:49.30
7. (14.)707 Martin K. Chateau Topoľčianky 00:59:06.60
8. (16.)664 Julius R. ( oxa1) Bike team Karpaty 00:59:20.00
9. (17.)673 Roman B. 00:59:39.00
10. (20.)662 Luboš V. 01:00:37.40
11. (21.)625 Vladimír B. Nové Mesto nad Váhom 01:01:32.40
12. (23.)705 Tomáš G. Vinárske Závody Topoľčianky 01:02:42.70
13. (25.)701 Rudolf G. Poluvsie 01:03:59.10
14. (27.)643 Patrik J. 01:04:10.50
15. (30.)630 Michal B. 01:04:45.80
16. (31.)667 Roman M. Topolcianky 01:04:52.80
17. (32.)618 Vlastimil D. Cyklistika Lučenec 01:05:37.50
18. (34.)678 Milan Ž. DODO TEAM ORAVA 01:06:44.20
19. (37.)683 Marín D. ( Marin1) GATORADE BIKE TEAM 01:08:12.20
20. (39.)704 Michal O. MajkBajk 01:08:22.40
21. (40.)694 Miloslav V. 01:09:15.40
22. (41.)690 Matej L. CTM Racing Team 01:10:08.30
23. (42.)604 Miroslav K. ( m.kadorik) 01:10:18.60
24. (43.)656 Peter D. ( R.A.W.E.R.2.0) 01:10:50.40
25. (44.)602 Martin V. ŠK Topoľčianky 01:11:08.40
26. (45.)691 Jaroslav M. 01:11:58.50
27. (46.)603 Radoslav B. 01:12:21.60
28. (47.)637 Štefan D. ŠK Topoľčianky 01:12:39.60
29. (48.)712 František T. 01:12:41.70
30. (49.)645 Juraj B. bez 01:12:43.40
31. (50.)624 Miroslav O. ŠK Topoľčianky 01:13:10.90
32. (51.)640 Jozef P. Nová Dubnica 01:13:54.20
33. (53.)606 Matej K. 01:14:47.30
34. (54.)633 Juraj K. 01:15:14.30
35. (55.)658 Juraj S. 01:15:16.80
36. (56.)601 Emil V. ŠK Topoľčianky 01:15:48.10
37. (57.)689 Jozef B. ZŠ Topoľčianky 01:16:17.90
38. (58.)715 Andrej N. Cyklolub 2000 01:16:40.10
39. (60.)629 Michal G. KINČO 01:16:44.80
40. (61.)653 Ján G. bez 01:17:19.10
41. (63.)617 Ernest D. 01:17:50.70
42. (64.)708 Igor C. 01:17:53.60
43. (65.)623 Ján B. Velke zalužie 01:18:01.00
44. (66.)703 Marek Š. 01:18:32.20
45. (67.)616 Ľuboš J. 01:18:34.00
46. (68.)613 Peter B. 01:18:51.80
47. (69.)615 Marián B. 01:19:21.40
48. (70.)609 Milan T. Bittner print 01:19:46.90
49. (71.)620 Martin K. 01:20:03.80
50. (72.)672 Martin B. ŠK Husky Topoľčianky 01:20:13.90
51. (73.)692 Roman D. LASTSTAV Machulince 01:20:34.30
52. (74.)684 Ivan S. 01:20:39.80
53. (76.)610 Miroslav Z. Bittner print 01:22:47.90
54. (77.)697 Michal V. HAPPY FEET 01:23:14.40
55. (78.)619 Ján P. Yarekbike Brezová 01:25:27.80
56. (79.)646 Martin Z. 01:26:16.80
57. (81.)700 Patrik B. CK Svätý Jur 01:27:43.30
58. (83.)649 Rudolf D. DubajFamily Zvolen 01:27:53.70
59. (89.)668 Juraj C. 01:31:17.10
60. (90.)641 Miro K. 01:33:02.70
61. (91.)657 Milan Schurger ( milsu) Športový klub Devínska Kobyla 01:33:06.10
62. (92.)711 Peter C. 01:33:44.30
63. (93.)669 Michal K. 01:34:19.80
64. (95.)607 Luboš V. Bittner print 01:38:11.30
65. (97.)710 Miloš A. 01:41:06.60
66. (103.)627 Juraj Ď. ( Buro78) 02:03:10.70
67. (110.)714 Peter P. 02:11:18.80
0 Martin N. Nie DN:St:ar.ts
0 Matúš Š. ( stevulam) ŠK-Topoľčianky DN:St:ar.ts
0 Jaroslav M. Bez klubu DN:St:ar.ts
655 Peter M. Respect Slovakia DN:St:ar.ts
0 Tomáš B. DN:St:ar.ts

Kategória : KŠ - Kadeti 15 - 16 rokov (Krátka trať - 23 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.)654 Tomáš C. ( ace123) SEGUM BIKE TEAM 00:53:29.00
2. (3.)648 Martin V. 00:54:18.30
3. (5.)688 Matúš M. 00:54:49.30
4. (9.)612 Tomáš P. ŠK Topolčianky 00:55:39.70
5. (10.)696 Adam V. KAKTUS BIKE TEAM Bratislava 00:55:59.40
6. (15.)676 Adam B. CK Energia Svit 00:59:06.80
7. (18.)681 Samuel B. 01:00:05.10
8. (22.)709 Nikolas B. 01:01:36.00
9. (26.)636 Radovan D. 01:04:02.60
10. (28.)695 Šimon K. SUNCYCLE.sk Cycling Team 01:04:11.50
11. (38.)693 Marek V. 01:08:15.30
12. (62.)716 Samuel K. 01:17:36.40
13. (87.)639 Adam P. Nová Dubnica 01:29:49.70
14. (98.)698 Jan B. 01:42:24.00

Kategória : J - Juniori 17 - 18 rokov (Krátka trať - 23 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (6.)702 Samuel G. Velosvet Prievidza 00:54:50.20
2. (7.)686 Ľuboš M. Velosvet Prievidza 00:55:03.50
3. (19.)614 Timotej B. ŠK Topoľčianky 01:00:27.30
4. (24.)671 Marek B. 01:03:30.90
5. (29.)632 Adam Š. Šk Topoľčianky 01:04:20.60
6. (33.)680 Jakub Ž. 01:06:09.20
0 Marek B. Velosvet DN:St:ar.ts

Kategória : Z - Ženy 19 a viac rokov (Krátka trať - 23 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (35.)642 Ivana G. Finančné centrum team 01:06:47.10
2. (36.)622 Marcela K. 01:06:51.00
3. (59.)685 Jaroslava K. ŠK Vodotiky 01:16:40.60
4. (75.)674 Pavlína V. ŠTK Pezinok 01:22:14.60
5. (84.)663 Helena O. 01:28:41.20
6. (85.)608 Ivana K. Bittner print 01:29:30.40
7. (86.)638 Jana N. ( jaja76) 01:29:31.90
8. (88.)651 Martina V. 01:30:28.50
9. (94.)611 Vierka M. 01:36:01.90
10. (96.)687 Eva M. 01:38:35.30
11. (99.)650 Jana D. DubajFamily Zvolen 01:50:20.80
12. (100.)652 Eva T. Žilina 01:56:43.00
13. (101.)682 Jarmila T. 01:56:43.10
14. (102.)634 Eva K. 01:57:34.80
15. (104.)628 Petra Ď. 02:03:10.70
16. (105.)670 Beáta K. 02:08:27.20
17. (106.)660 Jana L. ŠK Topolčianky 02:09:01.50
18. (109.)713 Viera K. 02:11:18.80
19. (111.)621 Petra K. 02:56:39.90
20. (112.)626 Sarka J. Dojdem do cieľa aj keby čo! 03:50:08.70
0 Anna M. KB-Osrblie DN:St:ar.ts
0 Katka S. Bikerespect DN:St:ar.ts

Kategória : ZKŠ - Kadetky 15 - 16 rokov (Krátka trať - 23 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (52.)631 Natália B. CK Energia Svit 01:14:30.40
2. (80.)699 Laura B. CK Svätý Jur 01:27:42.00
3. (82.)647 Janka D. DubajFamily Zvolen 01:27:51.40
4. (107.)665 Vanesa V. Bike Team Karpaty 02:09:42.50
5. (108.)666 Laura B. Bike Team Karpaty 02:10:03.70

Typ trate : Krátka trať - 23km, súťaž dvojíc

Kategória : Súťaž dvojíc, dospelý a dieťa do 15 rokov (Krátka trať - 23km, súťaž dvojíc)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)816 Jakub J. Kaktus Bike Team Bratislava 00:59:33.30
2. (2.)815 Milan J. Kaktus Bike Team 00:59:34.40
3. (3.)832 Juraj V. 01:01:40.70
4. (4.)813 Vladimír Š. 01:08:40.40
5. (5.)814 Matej Š. 01:08:40.40
6. (6.)831 Juraj V. KAKTUS BIKE TEAM Bratislava 01:12:35.70
7. (7.)835 Dušan O. KAKTUS BIKE -TEAM 01:13:34.10
8. (8.)836 Dušan O. 01:13:35.80
9. (9.)821 Martin Š. 01:14:43.80
10. (10.)822 Samuel š. 01:14:59.60
11. (11.)824 Kristián K. 01:19:05.00
12. (12.)823 Jozef K. 01:19:07.80
13. (13.)812 Lukáš Š. 01:22:16.00
14. (14.)819 Marián K. CK Malachov 01:24:07.00
15. (15.)820 Matej K. 01:24:07.10
16. (16.)807 Branislav L. Velosvet cycling team Prievidza 01:24:49.40
17. (17.)808 Pavol L. 01:24:49.50
18. (18.)840 Rasťo Š. Horal Alto Cyklomax 01:26:58.90
19. (19.)826 Filip V. 01:27:28.30
20. (20.)825 Peter V. Velosvet cycling team 01:27:28.40
21. (21.)827 Jozef M. 01:27:38.80
22. (22.)828 Filip M. 01:27:38.80
23. (23.)841 David Rastislav Š. Horal Alto Cyklomax 01:28:27.20
24. (24.)811 Miro Š. 01:28:53.80
25. (25.)818 Richard K. 01:29:25.80
26. (26.)817 Marianna P. C.K. Malachov 01:30:55.90
27. (27.)810 Samuel H. 01:30:57.40
28. (28.)809 Rastislav H. 01:30:58.60
29. (29.)804 Daniel J. 01:37:00.50
30. (30.)829 Juraj Š. INBIKE 01:37:03.20
31. (31.)830 Karin Š. 01:37:03.40
32. (32.)833 Martin C. 01:56:15.70
33. (33.)834 Mária Tatiana C. 01:56:15.70
34. (34.)839 Boris D. 02:03:45.30
35. (35.)706 Martin D. 02:04:31.60
36. (36.)801 Marek S. 02:17:00.20
37. (37.)802 Gregor S. 02:17:00.90
38. (38.)838 Dávid G. NMI Team 02:26:45.40
39. (39.)837 Balázs G. NMI Team 02:26:46.80
40. (40.)803 Katarína S. 02:56:39.10
805 Peter K. DN:St:ar.ts
806 Viktor K. DN:St:ar.ts

Typ trate : Stredná trať - 43 km

Kategória : MM - Muži Masters B 40 - 49 rokov (Stredná trať - 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)269 Peter B. CK Energia Svit 01:45:55.10
2. (10.)326 János B. Meditech.SC 01:55:57.20
3. (14.)252 Kristián V. Ftc cc filakovo 01:57:04.70
4. (29.)380 Martin P. Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 02:02:41.60
5. (34.)404 Zdenko N. US Pressburg 02:05:00.80
6. (37.)297 Ladislav C. NRČ 02:05:51.50
7. (42.)350 Eduard S. 02:07:10.10
8. (44.)332 Robert Š. SPOMART CYKLO TEAM 02:07:52.60
9. (46.)330 Juraj O. CK Machulince 02:08:25.00
10. (48.)263 Jaroslav E. E100 02:10:07.10
11. (50.)439 Bohdan B. KPHC 02:10:52.90
12. (51.)257 Milan J. Limbach 02:10:58.30
13. (52.)329 Pavol H. CK Machulince 02:11:08.80
14. (53.)265 Štefan Ž. Partizanske 02:11:14.10
15. (59.)259 Rastislav G. Limbach 02:13:34.90
16. (60.)417 Slavomír Š. 02:14:08.80
17. (62.)261 Vladimír Cagáň ( cagan) Trnava 02:14:14.60
18. (66.)255 Patrick T. TREBIS SPORT BIKE 02:14:56.30
19. (72.)248 Milan V. Hriňová MTB Racing Team 02:18:06.20
20. (73.)325 Adorján M. Bik-Zone Gódolló 02:18:49.90
21. (79.)249 Igor V. VELOSVET cycling team Prievidza 02:19:36.30
22. (83.)351 Jaroslav B. 02:20:11.00
23. (92.)253 bajajak ZAVAR 02:23:41.20
24. (93.)323 Mário O. CK Machulince 02:23:41.60
25. (94.)410 Luboš M. IN Bike 02:24:05.60
26. (97.)266 Vladimír G. ebajk racing 02:25:31.80
27. (102.)258 Branislav C. Husky Trnava 02:26:15.50
28. (104.)426 Oliver Š. 02:26:47.00
29. (106.)399 Maroš S. CK KOLIESKO STUPAVA 02:27:15.40
30. (107.)314 Slavomír B. Tekovské Nemce 02:27:23.40
31. (112.)270 Vaclav L. 02:28:24.50
32. (115.)415 Milan B. 02:28:39.90
33. (117.)320 Jozef V. Bikery ZM 02:28:46.60
34. (121.)267 Anton B. JRD Velke Dvorany 02:29:14.90
35. (122.)256 Roman L. Topoľčianky 02:29:22.80
36. (123.)403 Tomáš B. TREBIS SPORT BIKE 02:29:23.10
37. (126.)264 Erich M. 02:30:01.90
38. (128.)425 Brano M. 02:31:00.20
39. (130.)313 Vladimír I. CK Machulice SK 02:31:11.00
40. (131.)250 Gabriel B. FTC CC Fiľakovo 02:31:12.50
41. (133.)254 Ján K. Topoľčianky 02:31:16.90
42. (136.)413 René P. 02:33:48.20
43. (137.)262 Ján V. 02:34:16.50
44. (138.)358 Roman V. 02:34:37.20
45. (140.)344 Dušan L. 02:37:16.00
46. (141.)324 Viktor V. Bike team Karpaty 02:37:24.00
47. (146.)260 Milan K. ( Milanspurr) 02:38:45.50
48. (147.)363 Peter Š. 02:38:57.30
49. (154.)271 Radovan Ď. Poprad 02:40:02.70
50. (160.)421 Branislav M. MTB Sližari 02:44:59.90
51. (171.)355 Miloš B. Ck Dynamax Nitra 02:47:18.00
52. (175.)408 Ľubomír M. IN BIKE 02:49:00.10
53. (179.)331 Pavel G. 02:50:40.50
54. (185.)357 Branislav D. 02:53:49.70
55. (188.)321 ľudovít T. 02:54:04.00
56. (199.)420 romanes 03:01:32.80
57. (211.)387 Jerome A. 03:14:48.00
58. (213.)268 Peter K. 03:19:08.30
59. (215.)335 Roman G. 03:35:56.10
354 Rastislav Š. DN:Fi:ni.sh
361 Marek M. DN:Fi:ni.sh
251 ikar1968 Koliesko Stupava DN:Fi:ni.sh
0 Vladimír S. DN:St:ar.ts
0 Ján T. Myjava DN:St:ar.ts
272 Roberto N. IBM DN:St:ar.ts
0 Jozef H. Velocity DN:St:ar.ts
298 Vladimir K. Nove Zamky DN:St:ar.ts
0 Martin K. DN:St:ar.ts

Kategória : M - Muži 19 - 39 rokov (Stredná trať - 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.)407 Pavol G. CK Unicom Zvolen 01:45:55.20
2. (3.)379 Martin M. Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 01:49:54.70
3. (4.)237 Michal K. IBM Kaktus Bike Team Bratislava 01:50:46.80
4. (7.)231 Peter B. VEĽKÁ LEHOTA 01:53:21.50
5. (8.)299 Pavol M. Ck Malachov 01:54:20.90
6. (11.)384 Michal H. Top Sport Team - uvex Bike Team 01:55:58.80
7. (13.)242 Juraj K. ( Juraj_KUKO) 01:56:20.40
8. (15.)225 Marek P. ( cripo) mobilny-maser.sk 01:57:31.60
9. (16.)235 Andrej B. Jelenie Jamy 01:58:13.00
10. (17.)392 Jakub L. TRIAN SK UMB 01:58:15.80
11. (18.)398 Pavol D. ( pajoprobike) ŠK Atléti BS 01:58:21.60
12. (23.)362 Marián H. Cykloklub Senec 01:59:11.40
13. (26.)369 Peter B. VELOSVET cycling team Prievidza 02:01:34.50
14. (27.)209 David B. Cycling Academy Bratislava 02:02:04.30
15. (28.)419 Ľubomír K. TJ Dynamo DK 02:02:09.30
16. (30.)416 Peter H. ( peter22) PRO 02:02:42.50
17. (31.)203 Branislav K. ( ninno101) Bradlo Bike Brezová 02:03:17.00
18. (32.)409 Matúš P. Suncycle.sk Cycling Team 02:03:17.20
19. (33.)424 Peter A. 02:04:58.00
20. (35.)381 Norbert B. HORAL BIKE Team 02:05:34.30
21. (36.)224 Peter K. ( Lost) 02:05:51.20
22. (41.)434 Filip S. 02:06:43.70
23. (43.)333 Tomáš Š. Spomart cyklo team 02:07:51.70
24. (45.)422 Jozef A. SRATCH 02:08:03.20
25. (47.)372 Juraj K. PRO EFEKT 02:08:44.80
26. (54.)217 Vladimír R. ebajk racing 02:12:40.20
27. (55.)400 Martin Ž. 02:12:52.40
28. (56.)202 Lukas K. Parada Fly Nitra 02:13:12.40
29. (57.)396 Ruggiero R. 02:13:13.40
30. (58.)295 Lukáš G. Finančné centrum team 02:13:26.60
31. (67.)306 Tomáš M. Ck Malachov 02:15:16.90
32. (68.)327 Štefan Ž. Finančné centrum Team 02:15:58.10
33. (69.)223 Marián C. 02:16:16.80
34. (74.)371 Vladimír R. CK REAL SENEC 02:18:52.30
35. (75.)230 Juraj K. 02:18:57.50
36. (77.)428 Michal P. 02:19:07.70
37. (78.)206 Jakub H. 02:19:19.20
38. (80.)216 Martin K. 02:19:39.70
39. (81.)229 Ivan N. ŠK Vyžití Seladóni 02:19:50.40
40. (82.)322 Michal B. CK Vyžití seladóni 02:19:54.60
41. (85.)302 Ľubomír Š. 02:20:58.90
42. (86.)435 Franišek š. 02:21:02.10
43. (87.)300 Pavol P. West End Bratislava 02:21:08.60
44. (88.)208 Juraj K. NOTA TEAM 02:21:52.10
45. (90.)214 Robert P. 02:23:18.00
46. (91.)211 Erik U. 02:23:18.30
47. (95.)243 Tomáš Doboš ( dobi235) 02:24:40.10
48. (96.)312 Richard P. none 02:25:06.70
49. (99.)319 Zdeno K. Malachov 02:25:36.50
50. (100.)378 Ivan M. Velosvet cycling team Prievidza 02:25:40.80
51. (101.)310 Juraj C. TJ Kobeliarovo 02:25:50.00
52. (103.)236 Matej B. Karpatské Horské 02:26:21.80
53. (105.)226 Vojtech B. TOPOĽČANY 02:27:06.40
54. (108.)212 Andrej D. 02:27:26.10
55. (110.)245 Marek K. Orange 02:27:48.60
56. (111.)368 Richard L. BIKEPRO SK 02:27:54.80
57. (113.)244 Ján R. ( subaroSti) 02:28:34.90
58. (118.)301 Matúš T. 02:28:51.80
59. (119.)241 Ladislav B. 02:28:55.50
60. (120.)328 Jozef L. SpectrumSZ 02:28:59.30
61. (125.)433 Róbert M. Piešťany 02:29:48.00
62. (127.)201 Peter J. 02:30:56.30
63. (134.)429 Jozef P. 02:32:55.60
64. (135.)213 Michal D. www.profit-nabytok.sk 02:33:08.70
65. (142.)234 Peter B. Nota Team 02:37:31.40
66. (144.)219 Stanislav S. 02:37:39.60
67. (145.)238 Maroš H. 02:38:40.60
68. (149.)440 Matúš K. 02:39:02.20
69. (150.)247 Ján M. CCCBBB 02:39:11.10
70. (155.)305 Michal T. 02:41:10.50
71. (156.)366 Dušan L. 02:42:37.60
72. (157.)342 Miloš V. 02:43:00.90
73. (158.)232 Ľuboš Š. 02:44:07.50
74. (161.)220 Albin P. CKK-KLIN 02:45:57.40
75. (163.)221 Lukáš K. CKK-KLIN 02:46:00.00
76. (165.)204 Milan K. ( kacerik577) KARPATSKÉ HORSKÉ 02:46:03.70
77. (167.)222 Marek Š. CKK-KLIN 02:46:29.50
78. (168.)441 Daniel Z. 02:46:31.10
79. (173.)397 Vladimír Ď. Nitra 02:47:26.20
80. (174.)370 Andrej H. 02:48:33.90
81. (178.)337 Andrej G. 02:50:36.60
82. (180.)239 Michal Č. 02:50:58.30
83. (181.)412 Peter B. 02:51:07.50
84. (184.)210 Martin J. NOTA TEAM 02:52:51.10
85. (190.)215 Tono S. ( Tono26SC) CK Senec 02:54:18.00
86. (193.)438 Roman M. 02:55:03.20
87. (196.)207 Martin A. Yarekbike Brezová 02:59:34.20
88. (201.)205 Marcin K. 03:02:20.50
89. (204.)336 Marián R. 03:03:12.30
90. (205.)432 Juraj M. 03:04:08.80
91. (207.)240 Juraj V. 03:09:45.00
92. (212.)364 Ladislav N. 03:14:48.30
93. (217.)356 Michal H. 04:05:04.50
94. (221.)385 vladino9 Skoda Bike team 04:34:45.00
218 Juraj B. DN:Fi:ni.sh
228 Michal O. DN:Fi:ni.sh
233 Marián Š. ( sefko) RM Bike Team DN:Fi:ni.sh
401 Lukas B. DN:Fi:ni.sh
246 Michal D. InShape DN:Fi:ni.sh
309 Andrej F. West End Bratislava DN:Fi:ni.sh
0 Robert T. DN:St:ar.ts
227 Jakub V. DN:St:ar.ts
0 Rastislav Ž. Triumf professional tools DN:St:ar.ts
0 Milan K. DN:St:ar.ts
303 Richard M. DN:St:ar.ts
0 Ferents G. Banzaj-Ra DN:St:ar.ts

Kategória : MB - Muži Masters C 50 - 59 rokov (Stredná trať - 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (5.)411 Igor Š. 01:52:25.60
2. (22.)274 Vladimír K. 01:59:07.20
3. (25.)374 Miroslav K. Športservis Team Bratislava 02:00:51.20
4. (40.)406 Dušan Š. CK Svätý Jur 02:06:34.30
5. (61.)389 Pavol F. 02:14:11.00
6. (65.)341 Milos K. Donovaly 02:14:38.70
7. (70.)394 Stanislav B. CK KOLIESKO - STUPAVA TROPHY TEAM 02:17:39.90
8. (71.)296 Ivan G. 02:17:47.60
9. (89.)418 Boris J. MTB Sližari 02:22:58.10
10. (98.)338 Štefan H. ( steve4) Bytča 02:25:32.10
11. (109.)359 Roman B. Cyklo-Sante-Kremnica 02:27:44.80
12. (132.)277 Ladislav J. CYKLO SPIŚ 02:31:12.70
13. (148.)395 Vladimír R. Parada Fly 02:38:59.30
14. (152.)273 Jozef P. ( jopa) Parada Fly 02:39:44.20
15. (162.)275 Kamil L. 02:45:57.60
16. (172.)339 Miloš S. Topolcianky 02:47:23.00
17. (182.)304 Peter T. Žilina 02:51:42.90
18. (187.)348 Milan Ď. Černí koňe cz. 02:53:56.30
19. (189.)278 Laco M. SpektrumSZ 02:54:05.30
20. (194.)315 Ivan B. 02:57:10.90
21. (195.)375 Anton P. kanianka 02:59:15.00
22. (197.)427 Marian K. MTK Cykling Slovakia 02:59:42.00
23. (206.)376 Ján C. 03:07:34.20
24. (208.)317 Dušan B. 03:10:46.60
25. (210.)276 Boris É. Bratislava 03:12:26.40
26. (218.)391 Miroslav Š. 04:05:18.20
27. (222.)430 Marian H. 04:38:34.30

Kategória : J - Juniori 17 - 18 rokov (Stredná trať - 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (6.)431 Kristián P. Kaktus Bike Team Bratislava 01:53:14.50
2. (9.)388 Marian M. PROefekt Team 01:54:21.20
3. (12.)377 Michal P. ebajk racing 01:56:05.00
4. (19.)365 Martin J. 01:58:25.90
5. (20.)287 Dominik Ž. DODO TEAM ORAVA 01:58:26.10
6. (21.)284 Martin T. ŠK Topoľčianky 01:58:27.10
7. (24.)367 Juraj C. CK Energia Svit 01:59:32.00
8. (38.)414 Dominik Š. Kaktus Bike Team Bratislava 02:06:13.10
9. (114.)393 Peter K. 02:28:38.80
286 Andrej O. Koliesko Stupava DN:Fi:ni.sh
285 Andrej K. ŠKC Dubnica nad Váhom DN:St:ar.ts

Kategória : J - Juniorky 17 - 18 rokov (Stredná trať - 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (39.)382 Bianka L. CK Dynamax Nitra 02:06:19.20
2. (153.)292 Natália Ď. Poprad 02:40:01.90

Kategória : MC - Muži Masters D 60 rokov a viac (Stredná trať - 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (49.)340 Bartolomej S. CK UNIKOM Zvolen 02:10:10.10
2. (76.)280 Peter G. ( GaliPet) MTBIKER 02:18:59.00
3. (129.)349 Ján M. 02:31:06.00
4. (143.)308 Blažej Š. Mido Žiar n Hr. 02:37:31.90
5. (151.)334 Anton Š. SPOMART CYCLOTEAM 02:39:21.20
6. (170.)281 Dušan P. OmegaT cycling 02:46:40.90
7. (176.)346 Ladislav B. 02:49:50.90
8. (177.)283 Ladislav B. ziadny 02:49:57.80
9. (191.)345 Peter R. chateau Topoľčianky 02:54:27.30
10. (192.)437 Rudolf M. 02:55:03.20
11. (209.)282 Alexej Š. Kubra 03:11:35.30
12. (219.)318 Boris N. 04:06:42.70
0 Miroslav F. Košice DN:St:ar.ts

Kategória : Z - Ženy 19 - 39 rokov (Stredná trať - 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (63.)390 Jana S. Physiotraining BB 02:14:23.50
2. (64.)353 Viktória S. KTM Teszt Team Gödöllő 02:14:24.80
3. (84.)402 Ľubica G. NovoCK TRIAL Lučenec 02:20:11.60
4. (124.)383 Martina H. TOP SPORT TEAM 02:29:27.20
5. (139.)405 Janka C. Bradlo Bike Brezová 02:35:51.50
6. (159.)373 Diana C. CK Energia Svit 02:44:57.40
7. (183.)294 Jana C. TJ Dynamo DK 02:52:13.80
8. (200.)423 Katarína D. 03:01:43.20
9. (214.)293 Barbora H. 03:26:33.30
10. (220.)352 Jana H. 04:15:25.50

Kategória : ZMB - Ženy Masters B 40- 49 rokov (Stredná trať - 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (116.)289 Jana V. 02:28:41.90
2. (164.)290 Adriana Š. SpektrumSZ 02:46:01.50
3. (166.)316 Jana K. CK Malachov 02:46:04.60
4. (198.)360 Radoslava F. 03:00:59.00
5. (203.)436 Paulína P. 03:02:50.80

Kategória : ZMC - Ženy Masters C 50 rokov a viac (Stredná trať - 43 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (169.)343 Zuzana B. Vrutky 02:46:34.30
2. (186.)347 Monika Ď. CK Unicom Zvolen 02:53:55.50
3. (202.)311 Ľubica K. CK Svätý Jur 03:02:29.20
4. (216.)291 Helena H. ebajk racing 03:41:48.20

Typ trate : Dlhá trať - 75 km

Kategória : M - Muži 19 - 39 rokov (Dlhá trať - 75 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)41 Peter S. Bike-Zone Godollo 03:27:04.20
2. (2.)68 Martin K. GREENBIKE Aloha team 03:35:50.40
3. (3.)86 Martin Š. ( smyky) Greenbike Aloha Team 03:36:27.10
4. (4.)70 Andrej K. SUNCYCLE.sk Racing Team 03:38:34.40
5. (6.)83 Tomáš T. bikepoint.sk 03:48:31.00
6. (9.)5 Vladimír J. bikeacademy.sk 03:55:02.00
7. (11.)48 Ivan H. Trek KCK Oslany 03:58:55.90
8. (16.)7 Róbert G. FTC CC Fiľakovo | MTBIKER 04:10:46.30
9. (17.)1 Marian Š. ( xbiker) FTC CC Fiľakovo 04:10:46.40
10. (19.)9 Andrej B. CK Spartak Tlmače 04:11:36.80
11. (21.)6 Strenki Športservis Bratislava 04:13:54.60
12. (27.)12 Marcel B. ( Ursus) TIMM 04:26:26.00
13. (28.)50 Peter D. Gelnica 04:26:32.90
14. (32.)57 Péter K. ORBEA - Forza Racing Team 04:32:26.30
15. (34.)42 Michal Š. CK Machulince 04:36:18.90
16. (35.)35 Peter K. BK Utekaj Slepčany 04:36:40.10
17. (37.)60 Lukaš K. Čo-Pele 04:39:46.90
18. (38.)72 Ľubomír J. 04:40:22.40
19. (39.)58 Lukáš R. CykloSpis 04:42:03.10
20. (41.)40 Martin B. ( the-redsox) SpecPage 04:45:09.40
21. (43.)71 Ján H. Bratislava 04:46:42.70
22. (47.)3 Dalibor D. Can You Make It 04:50:54.20
23. (48.)11 Vladimír Ľ. Detva 04:52:32.30
24. (49.)59 Peter R. CYKLO SPIŠ 04:52:39.60
25. (50.)61 Adrián Š. 04:55:07.50
26. (51.)90 Peter S. CK MTB Topoľčany 04:57:39.70
27. (57.)4 Marek M. ( Matuska11) FTC CC Fiľakovo 05:04:32.00
28. (61.)74 Stanislav K. 05:12:58.60
29. (63.)63 Ľubomír M. NITRA 05:13:26.10
30. (65.)2 Jozef S. TRAX-sport.sk 05:15:55.80
31. (67.)64 Lukáš K. ( kuko22) 05:19:40.10
32. (69.)45 Ľubomír J. 05:28:22.30
33. (73.)13 Ivan S. ŠK Topoľčianky 05:57:25.30
34. (74.)34 Andrej H. CK_Vyšná Slaná 06:00:48.60
8 Michal S. Ebajk racing DN:Fi:ni.sh
10 Jan K. ( johny29) Oggy a šváby DN:Fi:ni.sh
67 Lech K. ( Lechu) Bratislavske Rehabilitacne Centrum DN:Fi:ni.sh
0 Juraj J. ( jjsan) www.usmevacaj.sk DN:St:ar.ts

Kategória : MM - Muži Masters B 40 - 49 rokov (Dlhá trať - 75 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (5.)20 Andrej R. PROefekt team 03:44:28.70
2. (8.)14 Rastislav B. MADBIKER Košice 03:51:55.00
3. (10.)21 Ladislav B. HORAL -BIKE Team 03:56:53.80
4. (12.)36 František Š. SAAT Sport Racing Team 04:01:48.10
5. (15.)54 Michal S. Slovan Luhačovice 04:07:07.40
6. (20.)85 Martin C. ( carlos) Bradlo Bike Brezova 04:13:54.30
7. (22.)15 Peter M. HORAL Bike Team 04:15:41.90
8. (23.)53 Bernhart W. RC ARBÓ WEIZ 04:17:22.00
9. (24.)17 Luboš H. ( lubos73) Neverice 04:21:29.40
10. (25.)76 Juraj D. 04:25:52.80
11. (29.)55 Igor S. ( mahony) Nové Mesto nad Váhom 04:27:10.10
12. (30.)77 Marcel K. HAPPY FEET 04:27:50.50
13. (36.)47 Peter F. Dolomitybike Nitra 04:37:15.70
14. (44.)43 Rastislav K. 04:48:23.40
15. (45.)46 Marek P. marohc 04:49:11.00
16. (52.)51 Jiří J. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 04:58:11.70
17. (53.)65 Juraj J. Vendy klub 05:00:49.40
18. (59.)69 Ján Š. 05:04:42.10
19. (66.)19 yankoo Le Velo Trenčianska Teplá 05:19:02.20
20. (71.)44 Petr D. Parada Fly Nitra 05:44:36.90
21. (72.)78 Andrej P. 05:44:41.50
22. (78.)18 Mikuláš T. SLOBODNÝ VYSIELAČ 06:52:30.00
88 Marek D. ProSport Team Košice DN:Fi:ni.sh
23 Florian P. Pedal Pezinko DN:Fi:ni.sh
0 Jozef Š. Outsiterz DN:St:ar.ts
22 Pavel K. Velon Hutchinson DN:St:ar.ts
16 Radoslav Č. CK Svätý Jur DN:St:ar.ts
0 Miloš C. DN:St:ar.ts

Kategória : MB - Muži Masters C 50 - 59 rokov (Dlhá trať - 75 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (7.)87 Jaroslav B. Športservis team Bratislava 03:51:26.60
2. (13.)24 Igor R. HORAL -Bike team 04:01:59.80
3. (14.)26 Róbert G. Prosport Team Košice 04:06:49.60
4. (18.)79 Miroslav R. CK Svätý Jur 04:11:35.80
5. (31.)75 Jaroslav Č. 04:28:10.30
6. (33.)38 Daniel T. BIKE TEAM Nová Baňa 04:35:43.90
7. (46.)66 Igor D. Cyklo-tour Sereď 04:50:27.80
8. (54.)73 Štefan B. 05:00:54.20
9. (56.)84 Lubomír G. 05:02:48.60
10. (58.)37 Miroslav Š. 05:04:40.20
11. (62.)80 Robert K. PRIEVIDZA 05:13:16.50
12. (68.)56 Peter K. Vial Sport SK 05:26:00.60
13. (70.)81 Miloš Č. 05:41:09.60
14. (76.)49 Peter G. 06:16:12.50
0 Marián L. svit DN:St:ar.ts

Kategória : MC - Muži Masters D 60 rokov a viac (Dlhá trať - 75 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (26.)30 Vladimír P. Donovaly 04:26:21.40
2. (55.)32 Ján B. JurassicBikeTeam DKubín 05:01:28.20
3. (60.)28 Emil G. Ellio Nitra 05:07:54.40
4. (77.)31 Viliam P. ŠS Zalesie 06:32:10.80
27 Jozef S. CK UNICOM ZVOLEN DN:Fi:ni.sh

Kategória : Z - Ženy 19 a viac rokov (Dlhá trať - 75 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (40.)33 Zuzana Palúchová ( SNBzuzi) ŠK Slovan Donovaly 04:45:08.20
2. (42.)39 Viera K. BIKEPRO SK 04:46:34.60
3. (64.)52 Milena V. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 05:14:15.30
4. (75.)82 Lenka J. CK Svätý Jur 06:05:29.70
0 Slávka F. BKL-Lipa DN:St:ar.ts
0 Veronika C. Alpinbike DN:St:ar.ts



Celkové poradie pre jednotlivé trate

Typ trate : Krátka trať - 23 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.679 Ján M. Bradlo Bike Brezová 00:52:25.70
2.654 Tomáš C. ( ace123) SEGUM BIKE TEAM 00:53:29.00
3.648 Martin V. 00:54:18.30
4.659 Peter S. Borovce 00:54:45.70
5.688 Matúš M. 00:54:49.30
6.702 Samuel G. Velosvet Prievidza 00:54:50.20
7.686 Ľuboš M. Velosvet Prievidza 00:55:03.50
8.605 Jozef D. ŠK Topolčianky 00:55:33.80
9.612 Tomáš P. ŠK Topolčianky 00:55:39.70
10.696 Adam V. KAKTUS BIKE TEAM Bratislava 00:55:59.40
11.677 Matúš P. ebajk racing 00:56:05.00
12.644 Peter Ž. 00:56:09.50
13.675 Martin L. ŠK Topoľčianky 00:56:49.30
14.707 Martin K. Chateau Topoľčianky 00:59:06.60
15.676 Adam B. CK Energia Svit 00:59:06.80
16.664 Julius R. ( oxa1) Bike team Karpaty 00:59:20.00
17.673 Roman B. 00:59:39.00
18.681 Samuel B. 01:00:05.10
19.614 Timotej B. ŠK Topoľčianky 01:00:27.30
20.662 Luboš V. 01:00:37.40
21.625 Vladimír B. Nové Mesto nad Váhom 01:01:32.40
22.709 Nikolas B. 01:01:36.00
23.705 Tomáš G. Vinárske Závody Topoľčianky 01:02:42.70
24.671 Marek B. 01:03:30.90
25.701 Rudolf G. Poluvsie 01:03:59.10
26.636 Radovan D. 01:04:02.60
27.643 Patrik J. 01:04:10.50
28.695 Šimon K. SUNCYCLE.sk Cycling Team 01:04:11.50
29.632 Adam Š. Šk Topoľčianky 01:04:20.60
30.630 Michal B. 01:04:45.80
31.667 Roman M. Topolcianky 01:04:52.80
32.618 Vlastimil D. Cyklistika Lučenec 01:05:37.50
33.680 Jakub Ž. 01:06:09.20
34.678 Milan Ž. DODO TEAM ORAVA 01:06:44.20
35.642 Ivana G. Finančné centrum team 01:06:47.10
36.622 Marcela K. 01:06:51.00
37.683 Marín D. ( Marin1) GATORADE BIKE TEAM 01:08:12.20
38.693 Marek V. 01:08:15.30
39.704 Michal O. MajkBajk 01:08:22.40
40.694 Miloslav V. 01:09:15.40
41.690 Matej L. CTM Racing Team 01:10:08.30
42.604 Miroslav K. ( m.kadorik) 01:10:18.60
43.656 Peter D. ( R.A.W.E.R.2.0) 01:10:50.40
44.602 Martin V. ŠK Topoľčianky 01:11:08.40
45.691 Jaroslav M. 01:11:58.50
46.603 Radoslav B. 01:12:21.60
47.637 Štefan D. ŠK Topoľčianky 01:12:39.60
48.712 František T. 01:12:41.70
49.645 Juraj B. bez 01:12:43.40
50.624 Miroslav O. ŠK Topoľčianky 01:13:10.90
51.640 Jozef P. Nová Dubnica 01:13:54.20
52.631 Natália B. CK Energia Svit 01:14:30.40
53.606 Matej K. 01:14:47.30
54.633 Juraj K. 01:15:14.30
55.658 Juraj S. 01:15:16.80
56.601 Emil V. ŠK Topoľčianky 01:15:48.10
57.689 Jozef B. ZŠ Topoľčianky 01:16:17.90
58.715 Andrej N. Cyklolub 2000 01:16:40.10
59.685 Jaroslava K. ŠK Vodotiky 01:16:40.60
60.629 Michal G. KINČO 01:16:44.80
61.653 Ján G. bez 01:17:19.10
62.716 Samuel K. 01:17:36.40
63.617 Ernest D. 01:17:50.70
64.708 Igor C. 01:17:53.60
65.623 Ján B. Velke zalužie 01:18:01.00
66.703 Marek Š. 01:18:32.20
67.616 Ľuboš J. 01:18:34.00
68.613 Peter B. 01:18:51.80
69.615 Marián B. 01:19:21.40
70.609 Milan T. Bittner print 01:19:46.90
71.620 Martin K. 01:20:03.80
72.672 Martin B. ŠK Husky Topoľčianky 01:20:13.90
73.692 Roman D. LASTSTAV Machulince 01:20:34.30
74.684 Ivan S. 01:20:39.80
75.674 Pavlína V. ŠTK Pezinok 01:22:14.60
76.610 Miroslav Z. Bittner print 01:22:47.90
77.697 Michal V. HAPPY FEET 01:23:14.40
78.619 Ján P. Yarekbike Brezová 01:25:27.80
79.646 Martin Z. 01:26:16.80
80.699 Laura B. CK Svätý Jur 01:27:42.00
81.700 Patrik B. CK Svätý Jur 01:27:43.30
82.647 Janka D. DubajFamily Zvolen 01:27:51.40
83.649 Rudolf D. DubajFamily Zvolen 01:27:53.70
84.663 Helena O. 01:28:41.20
85.608 Ivana K. Bittner print 01:29:30.40
86.638 Jana N. ( jaja76) 01:29:31.90
87.639 Adam P. Nová Dubnica 01:29:49.70
88.651 Martina V. 01:30:28.50
89.668 Juraj C. 01:31:17.10
90.641 Miro K. 01:33:02.70
91.657 Milan Schurger ( milsu) Športový klub Devínska Kobyla 01:33:06.10
92.711 Peter C. 01:33:44.30
93.669 Michal K. 01:34:19.80
94.611 Vierka M. 01:36:01.90
95.607 Luboš V. Bittner print 01:38:11.30
96.687 Eva M. 01:38:35.30
97.710 Miloš A. 01:41:06.60
98.698 Jan B. 01:42:24.00
99.650 Jana D. DubajFamily Zvolen 01:50:20.80
100.652 Eva T. Žilina 01:56:43.00
101.682 Jarmila T. 01:56:43.10
102.634 Eva K. 01:57:34.80
104.628 Petra Ď. 02:03:10.70
103.627 Juraj Ď. ( Buro78) 02:03:10.70
105.670 Beáta K. 02:08:27.20
106.660 Jana L. ŠK Topolčianky 02:09:01.50
107.665 Vanesa V. Bike Team Karpaty 02:09:42.50
108.666 Laura B. Bike Team Karpaty 02:10:03.70
109.713 Viera K. 02:11:18.80
110.714 Peter P. 02:11:18.80
111.621 Petra K. 02:56:39.90
112.626 Sarka J. Dojdem do cieľa aj keby čo! 03:50:08.70
0 Anna M. KB-Osrblie DN:St:ar.ts
0 Katka S. Bikerespect DN:St:ar.ts
0 Marek B. Velosvet DN:St:ar.ts
0 Martin N. Nie DN:St:ar.ts
0 Matúš Š. ( stevulam) ŠK-Topoľčianky DN:St:ar.ts
0 Jaroslav M. Bez klubu DN:St:ar.ts
655 Peter M. Respect Slovakia DN:St:ar.ts
0 Tomáš B. DN:St:ar.ts

Typ trate : Krátka trať - 23km, súťaž dvojíc

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.816 Jakub J. Kaktus Bike Team Bratislava 00:59:33.30
2.815 Milan J. Kaktus Bike Team 00:59:34.40
3.832 Juraj V. 01:01:40.70
4.813 Vladimír Š. 01:08:40.40
5.814 Matej Š. 01:08:40.40
6.831 Juraj V. KAKTUS BIKE TEAM Bratislava 01:12:35.70
7.835 Dušan O. KAKTUS BIKE -TEAM 01:13:34.10
8.836 Dušan O. 01:13:35.80
9.821 Martin Š. 01:14:43.80
10.822 Samuel š. 01:14:59.60
11.824 Kristián K. 01:19:05.00
12.823 Jozef K. 01:19:07.80
13.812 Lukáš Š. 01:22:16.00
14.819 Marián K. CK Malachov 01:24:07.00
15.820 Matej K. 01:24:07.10
16.807 Branislav L. Velosvet cycling team Prievidza 01:24:49.40
17.808 Pavol L. 01:24:49.50
18.840 Rasťo Š. Horal Alto Cyklomax 01:26:58.90
19.826 Filip V. 01:27:28.30
20.825 Peter V. Velosvet cycling team 01:27:28.40
21.827 Jozef M. 01:27:38.80
22.828 Filip M. 01:27:38.80
23.841 David Rastislav Š. Horal Alto Cyklomax 01:28:27.20
24.811 Miro Š. 01:28:53.80
25.818 Richard K. 01:29:25.80
26.817 Marianna P. C.K. Malachov 01:30:55.90
27.810 Samuel H. 01:30:57.40
28.809 Rastislav H. 01:30:58.60
29.804 Daniel J. 01:37:00.50
30.829 Juraj Š. INBIKE 01:37:03.20
31.830 Karin Š. 01:37:03.40
32.833 Martin C. 01:56:15.70
33.834 Mária Tatiana C. 01:56:15.70
34.839 Boris D. 02:03:45.30
35.706 Martin D. 02:04:31.60
36.801 Marek S. 02:17:00.20
37.802 Gregor S. 02:17:00.90
38.838 Dávid G. NMI Team 02:26:45.40
39.837 Balázs G. NMI Team 02:26:46.80
40.803 Katarína S. 02:56:39.10
805 Peter K. DN:St:ar.ts
806 Viktor K. DN:St:ar.ts

Typ trate : Stredná trať - 43 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.269 Peter B. CK Energia Svit 01:45:55.10
2.407 Pavol G. CK Unicom Zvolen 01:45:55.20
3.379 Martin M. Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 01:49:54.70
4.237 Michal K. IBM Kaktus Bike Team Bratislava 01:50:46.80
5.411 Igor Š. 01:52:25.60
6.431 Kristián P. Kaktus Bike Team Bratislava 01:53:14.50
7.231 Peter B. VEĽKÁ LEHOTA 01:53:21.50
8.299 Pavol M. Ck Malachov 01:54:20.90
9.388 Marian M. PROefekt Team 01:54:21.20
10.326 János B. Meditech.SC 01:55:57.20
11.384 Michal H. Top Sport Team - uvex Bike Team 01:55:58.80
12.377 Michal P. ebajk racing 01:56:05.00
13.242 Juraj K. ( Juraj_KUKO) 01:56:20.40
14.252 Kristián V. Ftc cc filakovo 01:57:04.70
15.225 Marek P. ( cripo) mobilny-maser.sk 01:57:31.60
16.235 Andrej B. Jelenie Jamy 01:58:13.00
17.392 Jakub L. TRIAN SK UMB 01:58:15.80
18.398 Pavol D. ( pajoprobike) ŠK Atléti BS 01:58:21.60
19.365 Martin J. 01:58:25.90
20.287 Dominik Ž. DODO TEAM ORAVA 01:58:26.10
21.284 Martin T. ŠK Topoľčianky 01:58:27.10
22.274 Vladimír K. 01:59:07.20
23.362 Marián H. Cykloklub Senec 01:59:11.40
24.367 Juraj C. CK Energia Svit 01:59:32.00
25.374 Miroslav K. Športservis Team Bratislava 02:00:51.20
26.369 Peter B. VELOSVET cycling team Prievidza 02:01:34.50
27.209 David B. Cycling Academy Bratislava 02:02:04.30
28.419 Ľubomír K. TJ Dynamo DK 02:02:09.30
29.380 Martin P. Bradlo Bike Brezová - ŠKODA Bike Team 02:02:41.60
30.416 Peter H. ( peter22) PRO 02:02:42.50
31.203 Branislav K. ( ninno101) Bradlo Bike Brezová 02:03:17.00
32.409 Matúš P. Suncycle.sk Cycling Team 02:03:17.20
33.424 Peter A. 02:04:58.00
34.404 Zdenko N. US Pressburg 02:05:00.80
35.381 Norbert B. HORAL BIKE Team 02:05:34.30
36.224 Peter K. ( Lost) 02:05:51.20
37.297 Ladislav C. NRČ 02:05:51.50
38.414 Dominik Š. Kaktus Bike Team Bratislava 02:06:13.10
39.382 Bianka L. CK Dynamax Nitra 02:06:19.20
40.406 Dušan Š. CK Svätý Jur 02:06:34.30
41.434 Filip S. 02:06:43.70
42.350 Eduard S. 02:07:10.10
43.333 Tomáš Š. Spomart cyklo team 02:07:51.70
44.332 Robert Š. SPOMART CYKLO TEAM 02:07:52.60
45.422 Jozef A. SRATCH 02:08:03.20
46.330 Juraj O. CK Machulince 02:08:25.00
47.372 Juraj K. PRO EFEKT 02:08:44.80
48.263 Jaroslav E. E100 02:10:07.10
49.340 Bartolomej S. CK UNIKOM Zvolen 02:10:10.10
50.439 Bohdan B. KPHC 02:10:52.90
51.257 Milan J. Limbach 02:10:58.30
52.329 Pavol H. CK Machulince 02:11:08.80
53.265 Štefan Ž. Partizanske 02:11:14.10
54.217 Vladimír R. ebajk racing 02:12:40.20
55.400 Martin Ž. 02:12:52.40
56.202 Lukas K. Parada Fly Nitra 02:13:12.40
57.396 Ruggiero R. 02:13:13.40
58.295 Lukáš G. Finančné centrum team 02:13:26.60
59.259 Rastislav G. Limbach 02:13:34.90
60.417 Slavomír Š. 02:14:08.80
61.389 Pavol F. 02:14:11.00
62.261 Vladimír Cagáň ( cagan) Trnava 02:14:14.60
63.390 Jana S. Physiotraining BB 02:14:23.50
64.353 Viktória S. KTM Teszt Team Gödöllő 02:14:24.80
65.341 Milos K. Donovaly 02:14:38.70
66.255 Patrick T. TREBIS SPORT BIKE 02:14:56.30
67.306 Tomáš M. Ck Malachov 02:15:16.90
68.327 Štefan Ž. Finančné centrum Team 02:15:58.10
69.223 Marián C. 02:16:16.80
70.394 Stanislav B. CK KOLIESKO - STUPAVA TROPHY TEAM 02:17:39.90
71.296 Ivan G. 02:17:47.60
72.248 Milan V. Hriňová MTB Racing Team 02:18:06.20
73.325 Adorján M. Bik-Zone Gódolló 02:18:49.90
74.371 Vladimír R. CK REAL SENEC 02:18:52.30
75.230 Juraj K. 02:18:57.50
76.280 Peter G. ( GaliPet) MTBIKER 02:18:59.00
77.428 Michal P. 02:19:07.70
78.206 Jakub H. 02:19:19.20
79.249 Igor V. VELOSVET cycling team Prievidza 02:19:36.30
80.216 Martin K. 02:19:39.70
81.229 Ivan N. ŠK Vyžití Seladóni 02:19:50.40
82.322 Michal B. CK Vyžití seladóni 02:19:54.60
83.351 Jaroslav B. 02:20:11.00
84.402 Ľubica G. NovoCK TRIAL Lučenec 02:20:11.60
85.302 Ľubomír Š. 02:20:58.90
86.435 Franišek š. 02:21:02.10
87.300 Pavol P. West End Bratislava 02:21:08.60
88.208 Juraj K. NOTA TEAM 02:21:52.10
89.418 Boris J. MTB Sližari 02:22:58.10
90.214 Robert P. 02:23:18.00
91.211 Erik U. 02:23:18.30
92.253 bajajak ZAVAR 02:23:41.20
93.323 Mário O. CK Machulince 02:23:41.60
94.410 Luboš M. IN Bike 02:24:05.60
95.243 Tomáš Doboš ( dobi235) 02:24:40.10
96.312 Richard P. none 02:25:06.70
97.266 Vladimír G. ebajk racing 02:25:31.80
98.338 Štefan H. ( steve4) Bytča 02:25:32.10
99.319 Zdeno K. Malachov 02:25:36.50
100.378 Ivan M. Velosvet cycling team Prievidza 02:25:40.80
101.310 Juraj C. TJ Kobeliarovo 02:25:50.00
102.258 Branislav C. Husky Trnava 02:26:15.50
103.236 Matej B. Karpatské Horské 02:26:21.80
104.426 Oliver Š. 02:26:47.00
105.226 Vojtech B. TOPOĽČANY 02:27:06.40
106.399 Maroš S. CK KOLIESKO STUPAVA 02:27:15.40
107.314 Slavomír B. Tekovské Nemce 02:27:23.40
108.212 Andrej D. 02:27:26.10
109.359 Roman B. Cyklo-Sante-Kremnica 02:27:44.80
110.245 Marek K. Orange 02:27:48.60
111.368 Richard L. BIKEPRO SK 02:27:54.80
112.270 Vaclav L. 02:28:24.50
113.244 Ján R. ( subaroSti) 02:28:34.90
114.393 Peter K. 02:28:38.80
115.415 Milan B. 02:28:39.90
116.289 Jana V. 02:28:41.90
117.320 Jozef V. Bikery ZM 02:28:46.60
118.301 Matúš T. 02:28:51.80
119.241 Ladislav B. 02:28:55.50
120.328 Jozef L. SpectrumSZ 02:28:59.30
121.267 Anton B. JRD Velke Dvorany 02:29:14.90
122.256 Roman L. Topoľčianky 02:29:22.80
123.403 Tomáš B. TREBIS SPORT BIKE 02:29:23.10
124.383 Martina H. TOP SPORT TEAM 02:29:27.20
125.433 Róbert M. Piešťany 02:29:48.00
126.264 Erich M. 02:30:01.90
127.201 Peter J. 02:30:56.30
128.425 Brano M. 02:31:00.20
129.349 Ján M. 02:31:06.00
130.313 Vladimír I. CK Machulice SK 02:31:11.00
131.250 Gabriel B. FTC CC Fiľakovo 02:31:12.50
132.277 Ladislav J. CYKLO SPIŚ 02:31:12.70
133.254 Ján K. Topoľčianky 02:31:16.90
134.429 Jozef P. 02:32:55.60
135.213 Michal D. www.profit-nabytok.sk 02:33:08.70
136.413 René P. 02:33:48.20
137.262 Ján V. 02:34:16.50
138.358 Roman V. 02:34:37.20
139.405 Janka C. Bradlo Bike Brezová 02:35:51.50
140.344 Dušan L. 02:37:16.00
141.324 Viktor V. Bike team Karpaty 02:37:24.00
142.234 Peter B. Nota Team 02:37:31.40
143.308 Blažej Š. Mido Žiar n Hr. 02:37:31.90
144.219 Stanislav S. 02:37:39.60
145.238 Maroš H. 02:38:40.60
146.260 Milan K. ( Milanspurr) 02:38:45.50
147.363 Peter Š. 02:38:57.30
148.395 Vladimír R. Parada Fly 02:38:59.30
149.440 Matúš K. 02:39:02.20
150.247 Ján M. CCCBBB 02:39:11.10
151.334 Anton Š. SPOMART CYCLOTEAM 02:39:21.20
152.273 Jozef P. ( jopa) Parada Fly 02:39:44.20
153.292 Natália Ď. Poprad 02:40:01.90
154.271 Radovan Ď. Poprad 02:40:02.70
155.305 Michal T. 02:41:10.50
156.366 Dušan L. 02:42:37.60
157.342 Miloš V. 02:43:00.90
158.232 Ľuboš Š. 02:44:07.50
159.373 Diana C. CK Energia Svit 02:44:57.40
160.421 Branislav M. MTB Sližari 02:44:59.90
161.220 Albin P. CKK-KLIN 02:45:57.40
162.275 Kamil L. 02:45:57.60
163.221 Lukáš K. CKK-KLIN 02:46:00.00
164.290 Adriana Š. SpektrumSZ 02:46:01.50
165.204 Milan K. ( kacerik577) KARPATSKÉ HORSKÉ 02:46:03.70
166.316 Jana K. CK Malachov 02:46:04.60
167.222 Marek Š. CKK-KLIN 02:46:29.50
168.441 Daniel Z. 02:46:31.10
169.343 Zuzana B. Vrutky 02:46:34.30
170.281 Dušan P. OmegaT cycling 02:46:40.90
171.355 Miloš B. Ck Dynamax Nitra 02:47:18.00
172.339 Miloš S. Topolcianky 02:47:23.00
173.397 Vladimír Ď. Nitra 02:47:26.20
174.370 Andrej H. 02:48:33.90
175.408 Ľubomír M. IN BIKE 02:49:00.10
176.346 Ladislav B. 02:49:50.90
177.283 Ladislav B. ziadny 02:49:57.80
178.337 Andrej G. 02:50:36.60
179.331 Pavel G. 02:50:40.50
180.239 Michal Č. 02:50:58.30
181.412 Peter B. 02:51:07.50
182.304 Peter T. Žilina 02:51:42.90
183.294 Jana C. TJ Dynamo DK 02:52:13.80
184.210 Martin J. NOTA TEAM 02:52:51.10
185.357 Branislav D. 02:53:49.70
186.347 Monika Ď. CK Unicom Zvolen 02:53:55.50
187.348 Milan Ď. Černí koňe cz. 02:53:56.30
188.321 ľudovít T. 02:54:04.00
189.278 Laco M. SpektrumSZ 02:54:05.30
190.215 Tono S. ( Tono26SC) CK Senec 02:54:18.00
191.345 Peter R. chateau Topoľčianky 02:54:27.30
192.437 Rudolf M. 02:55:03.20
193.438 Roman M. 02:55:03.20
194.315 Ivan B. 02:57:10.90
195.375 Anton P. kanianka 02:59:15.00
196.207 Martin A. Yarekbike Brezová 02:59:34.20
197.427 Marian K. MTK Cykling Slovakia 02:59:42.00
198.360 Radoslava F. 03:00:59.00
199.420 romanes 03:01:32.80
200.423 Katarína D. 03:01:43.20
201.205 Marcin K. 03:02:20.50
202.311 Ľubica K. CK Svätý Jur 03:02:29.20
203.436 Paulína P. 03:02:50.80
204.336 Marián R. 03:03:12.30
205.432 Juraj M. 03:04:08.80
206.376 Ján C. 03:07:34.20
207.240 Juraj V. 03:09:45.00
208.317 Dušan B. 03:10:46.60
209.282 Alexej Š. Kubra 03:11:35.30
210.276 Boris É. Bratislava 03:12:26.40
211.387 Jerome A. 03:14:48.00
212.364 Ladislav N. 03:14:48.30
213.268 Peter K. 03:19:08.30
214.293 Barbora H. 03:26:33.30
215.335 Roman G. 03:35:56.10
216.291 Helena H. ebajk racing 03:41:48.20
217.356 Michal H. 04:05:04.50
218.391 Miroslav Š. 04:05:18.20
219.318 Boris N. 04:06:42.70
220.352 Jana H. 04:15:25.50
221.385 vladino9 Skoda Bike team 04:34:45.00
222.430 Marian H. 04:38:34.30
286 Andrej O. Koliesko Stupava DN:Fi:ni.sh
218 Juraj B. DN:Fi:ni.sh
228 Michal O. DN:Fi:ni.sh
354 Rastislav Š. DN:Fi:ni.sh
233 Marián Š. ( sefko) RM Bike Team DN:Fi:ni.sh
361 Marek M. DN:Fi:ni.sh
401 Lukas B. DN:Fi:ni.sh
246 Michal D. InShape DN:Fi:ni.sh
309 Andrej F. West End Bratislava DN:Fi:ni.sh
251 ikar1968 Koliesko Stupava DN:Fi:ni.sh
0 Vladimír S. DN:St:ar.ts
0 Robert T. DN:St:ar.ts
0 Ján T. Myjava DN:St:ar.ts
227 Jakub V. DN:St:ar.ts
0 Miroslav F. Košice DN:St:ar.ts
0 Rastislav Ž. Triumf professional tools DN:St:ar.ts
272 Roberto N. IBM DN:St:ar.ts
0 Jozef H. Velocity DN:St:ar.ts
298 Vladimir K. Nove Zamky DN:St:ar.ts
0 Milan K. DN:St:ar.ts
303 Richard M. DN:St:ar.ts
0 Ferents G. Banzaj-Ra DN:St:ar.ts
285 Andrej K. ŠKC Dubnica nad Váhom DN:St:ar.ts
0 Martin K. DN:St:ar.ts

Typ trate : Dlhá trať - 75 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.41 Peter S. Bike-Zone Godollo 03:27:04.20
2.68 Martin K. GREENBIKE Aloha team 03:35:50.40
3.86 Martin Š. ( smyky) Greenbike Aloha Team 03:36:27.10
4.70 Andrej K. SUNCYCLE.sk Racing Team 03:38:34.40
5.20 Andrej R. PROefekt team 03:44:28.70
6.83 Tomáš T. bikepoint.sk 03:48:31.00
7.87 Jaroslav B. Športservis team Bratislava 03:51:26.60
8.14 Rastislav B. MADBIKER Košice 03:51:55.00
9.5 Vladimír J. bikeacademy.sk 03:55:02.00
10.21 Ladislav B. HORAL -BIKE Team 03:56:53.80
11.48 Ivan H. Trek KCK Oslany 03:58:55.90
12.36 František Š. SAAT Sport Racing Team 04:01:48.10
13.24 Igor R. HORAL -Bike team 04:01:59.80
14.26 Róbert G. Prosport Team Košice 04:06:49.60
15.54 Michal S. Slovan Luhačovice 04:07:07.40
16.7 Róbert G. FTC CC Fiľakovo | MTBIKER 04:10:46.30
17.1 Marian Š. ( xbiker) FTC CC Fiľakovo 04:10:46.40
18.79 Miroslav R. CK Svätý Jur 04:11:35.80
19.9 Andrej B. CK Spartak Tlmače 04:11:36.80
20.85 Martin C. ( carlos) Bradlo Bike Brezova 04:13:54.30
21.6 Strenki Športservis Bratislava 04:13:54.60
22.15 Peter M. HORAL Bike Team 04:15:41.90
23.53 Bernhart W. RC ARBÓ WEIZ 04:17:22.00
24.17 Luboš H. ( lubos73) Neverice 04:21:29.40
25.76 Juraj D. 04:25:52.80
26.30 Vladimír P. Donovaly 04:26:21.40
27.12 Marcel B. ( Ursus) TIMM 04:26:26.00
28.50 Peter D. Gelnica 04:26:32.90
29.55 Igor S. ( mahony) Nové Mesto nad Váhom 04:27:10.10
30.77 Marcel K. HAPPY FEET 04:27:50.50
31.75 Jaroslav Č. 04:28:10.30
32.57 Péter K. ORBEA - Forza Racing Team 04:32:26.30
33.38 Daniel T. BIKE TEAM Nová Baňa 04:35:43.90
34.42 Michal Š. CK Machulince 04:36:18.90
35.35 Peter K. BK Utekaj Slepčany 04:36:40.10
36.47 Peter F. Dolomitybike Nitra 04:37:15.70
37.60 Lukaš K. Čo-Pele 04:39:46.90
38.72 Ľubomír J. 04:40:22.40
39.58 Lukáš R. CykloSpis 04:42:03.10
40.33 Zuzana Palúchová ( SNBzuzi) ŠK Slovan Donovaly 04:45:08.20
41.40 Martin B. ( the-redsox) SpecPage 04:45:09.40
42.39 Viera K. BIKEPRO SK 04:46:34.60
43.71 Ján H. Bratislava 04:46:42.70
44.43 Rastislav K. 04:48:23.40
45.46 Marek P. marohc 04:49:11.00
46.66 Igor D. Cyklo-tour Sereď 04:50:27.80
47.3 Dalibor D. Can You Make It 04:50:54.20
48.11 Vladimír Ľ. Detva 04:52:32.30
49.59 Peter R. CYKLO SPIŠ 04:52:39.60
50.61 Adrián Š. 04:55:07.50
51.90 Peter S. CK MTB Topoľčany 04:57:39.70
52.51 Jiří J. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 04:58:11.70
53.65 Juraj J. Vendy klub 05:00:49.40
54.73 Štefan B. 05:00:54.20
55.32 Ján B. JurassicBikeTeam DKubín 05:01:28.20
56.84 Lubomír G. 05:02:48.60
57.4 Marek M. ( Matuska11) FTC CC Fiľakovo 05:04:32.00
58.37 Miroslav Š. 05:04:40.20
59.69 Ján Š. 05:04:42.10
60.28 Emil G. Ellio Nitra 05:07:54.40
61.74 Stanislav K. 05:12:58.60
62.80 Robert K. PRIEVIDZA 05:13:16.50
63.63 Ľubomír M. NITRA 05:13:26.10
64.52 Milena V. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 05:14:15.30
65.2 Jozef S. TRAX-sport.sk 05:15:55.80
66.19 yankoo Le Velo Trenčianska Teplá 05:19:02.20
67.64 Lukáš K. ( kuko22) 05:19:40.10
68.56 Peter K. Vial Sport SK 05:26:00.60
69.45 Ľubomír J. 05:28:22.30
70.81 Miloš Č. 05:41:09.60
71.44 Petr D. Parada Fly Nitra 05:44:36.90
72.78 Andrej P. 05:44:41.50
73.13 Ivan S. ŠK Topoľčianky 05:57:25.30
74.34 Andrej H. CK_Vyšná Slaná 06:00:48.60
75.82 Lenka J. CK Svätý Jur 06:05:29.70
76.49 Peter G. 06:16:12.50
77.31 Viliam P. ŠS Zalesie 06:32:10.80
78.18 Mikuláš T. SLOBODNÝ VYSIELAČ 06:52:30.00
88 Marek D. ProSport Team Košice DN:Fi:ni.sh
8 Michal S. Ebajk racing DN:Fi:ni.sh
10 Jan K. ( johny29) Oggy a šváby DN:Fi:ni.sh
23 Florian P. Pedal Pezinko DN:Fi:ni.sh
27 Jozef S. CK UNICOM ZVOLEN DN:Fi:ni.sh
67 Lech K. ( Lechu) Bratislavske Rehabilitacne Centrum DN:Fi:ni.sh
0 Marián L. svit DN:St:ar.ts
0 Juraj J. ( jjsan) www.usmevacaj.sk DN:St:ar.ts
0 Jozef Š. Outsiterz DN:St:ar.ts
0 Slávka F. BKL-Lipa DN:St:ar.ts
22 Pavel K. Velon Hutchinson DN:St:ar.ts
0 Veronika C. Alpinbike DN:St:ar.ts
16 Radoslav Č. CK Svätý Jur DN:St:ar.ts
0 Miloš C. DN:St:ar.ts

Páčila sa Ti táto akcia?

Tvoje hodnotenie:

Naspäť do kalendára