Sme mediálnym partnerom akcie.

comment Hodnotenia akcie

4.88 / 5 • 16 hodnotení
thumb_up3thumb_down reply

Chcem poďakovať organizátorom za kus roboty a som rád, že hlavne pre nich vyšlo dobré počasie a ich úsilie nebolo pokazené dažďom ako minule. My pretekári si to užijeme tak či tak 
Organizátori majú dobrý nápad , že trať priviedli po pár km znova do priestoru štart/cieľ a tým ukázali divákom kus pretekov. Toto často nebýva a diváci na pretekoch vidia len hromadný štart a potom len dojazdy.
Organizácia pretekov bola výborná, značenie dostatočné a ponuka občerstvenia na trati aj pre nás na konci pelotónu výborná.
Išiel som dlhú trať a tá bola pekná, aj keď pre mňa celkom náročná. V mojich 55 rokoch totiž bajkujem prvú sezónu tesne po amputácii bedrového kĺbu, kde mi dali do nohy akési kusy železa  Ale zvládol som tento rok 5 polmaratónov. O to viac obdivujem mladých trhanov, ktorí fičia akoby mali eBiky, napr. tyrkysový Bianchi s č. 38  Ale oceňujem aj takých pretekárov, ako mladé dievča s č. 49, ktorá na rekreačnom bicykli s termoskou čaju v ruksačiku zvládla celých takmer 55km. Lebo takýto údaj mi to ukázalo, oproti uvádzaným oficiálnym 49km, ale to vôbec nevadí. Skôr ešte tie sprchy sú také „jednoduché“ a umývanie bicyklov v prípade dažďa by bolo asi pre všetkých zdĺhavé.
Škoda, že veľká väčšina účastníkov išla len krátku trať. Dlhá trať bola totiž fakt zaujímavá a akčná a určite si ju pôjdem ešte v kľude prejsť. Kolektívu v Lavíne Snežnica držím palce v ich aktivitách aj do ďalších rokov !!!!!

thumb_up1thumb_down reply

Vynikajúci maratón. Zmena trate voči minulému roku pozitívna, obsahovala prakticky všetko, čo si môže biker želať. XC pasáže, výšľapy, lúčne zjazdy... Z hľadiska zabezpečenia, opäť vynikajúce, strava tiež veľmi chutná. Dokonca počasie vyšlo. ...a nápis Milujem cyklistiku bz som umiestnil kúsok nižšie.

thumb_up0thumb_down reply

Výborné podujatie blízko Žiliny na uzatvorenie Žilinskej župa tour a pre niekoho možno aj MTB pretekov na daný rok

Dam 5 hviezdiciek aj ked nemam s cim porovnat lebo to bol pre mna 1. Mtb pretek v zivote. Organizacia vyborna, clovek hned vedel kam ma ist, trasa vyborne oznacena, pekne suveniry, strava a pitie po preteku super Jedine by som vymenil moderatora ale urcite sa vratim aj buduci rok.

Výborne strávená sobota, trať bola nádherná, mala všetko čo má mtb maratón mať. Zázemie preteku tiež super

Perfektná trať a zázemie akcie.
Najlepší hudobný doprovod zo všetkých akcií na ktorých som doteraz bol.
Keďže som tu bol prvý krát a trať som nepoznal niekoľko krát som zaváhal no najlepší bol pán ktorý mal regulovať časť kde sa rozdeľovala trať na dlhú a krátku.
Bolo by mu vysvetliť že keď je ku nám otočený čelom musí kričať opačný smer.Alebo radšej tam treba dať iba smerovníky 😀.Vďaka Bohu za pocasie, v blate by to bola asi riadne morda.Uvidíme ako to vypáli o rok.

Výborná akcia, skvelá organizačne. Trať ťažká, ale krásna. Určite pôjdem aj o rok. Naj maraton v širkokom okolí

Bol som druhy krat a vsetko na jednotku.

Výborne strávená sobota. Dobrá akcia, kvalitné organizačné zabezpečenie. Trate náročné, ale pekné. Teším sa na ďalší rok.

Super, len ked clovek pozre na GPS a ma 50km ale na miesto zbehnutia do dediny dalsi kopec....

Super podujatie, nádherne výhľady, krásne počasie. Jedna výhrada k dĺžke trati na 49 km. Skutočnosť bola asi o 4 km dlhšia - čo ma trochu rozhodilo pri rozložení síl

Dávam 5 hviezdičiek aj keď mi tiež nesedeli km. Išiel som krátku trať, tak to robí iba 1 km navyše, ale výškových mi nameralo až 807.... (používam Runtastic)

Tých 5 hviezd je za super organizáciu a značenie trás. Išiel som to prvýkrát a nemal som ani raz pocit, žeby som išiel zle. Cieľová "rovinka" tiež nemá chybu, určite sa bolo načo pozerať aj pre divákov....

a poďakovanie patrí aj úžasným deťom, ktoré hneď od štartu povzbudzovali.

Super akcia, dakujem

Uz som tu po 4x a pridem aj dalsi rocnik. Vzdy sa mi tu pacilo a hlavne finis do kopceka kde som si to tento rok musel rozdat o 3.miesto. Pre mna je to taky moj posledny pretek sezony. Zmena trate sa mi pacila. S nacenim som ja nemal problem a trat z casti poznam z minulych rocnikov tak mozno aj preto. Co sa tyka dlzky trate tiez mi na kratkej nameralo o 1km viac ale vyskove mi cca sedeli (garmin 520).

bolo super akurat to zaverecne stupanie do ciela je znicujuce

Skvele pripravená trať - výborná kombinácia terénov všetkého druhu. Trošku zlepšiť časový harmonogram vyhodnotenia - naozaj na neho bolo potrebné čakať veľmi dlho.