Smolnícky MTB maratón

comment Hodnotenia akcie

4.9 / 5 • 10 hodnotení
thumb_up0thumb_down reply

bol som 1. krat. trat 20 km. troska vela asfaltu na mna. nabuduce skusim asi 40 km okruh. priroda nadherna. organizacia bez problemov. len tak dalej.

Zdravim,tak z mojho pohladu akcia na vybornu,pacila sa mi trat-bol som velky okruh.Pekne dlhe stupania,traily,nejaky ten singlacik,trosku blata a nakoniec aj schody.Tohto roku som bol asi na 10 mtb pretekoch, ale tento bol naj,co sa tyka trate,obcerstvovania,prezentov a pacilo sa mi aj ozvucenie,dj palec hore,este aj potlesk si nahral tak tomu sa hovori priprava na 100%.

Co dodat? Perfektana akcia, perfektna organizacia, konecne aj pouzitelne suveniry. Trat bola fantasticka, vsetko slapatelne aj zjazditelne. Fantasticke vyhlady. Stavba trate 100% spokojnost - ideal - najprv stupanie, potom clenite a nakoniec perfektny 10km zjazd. Len nerozumiem preco bola taka mala ucast na to, ze Smolnik je blizko KE a na vychode vela takych akcii nemame. Jedine co by som pridal je este jednu obcerstvovacku na trati ale to je uplne zanedbatelne optoti tomu co sa organizatorom podarilo. Dakujem!!! Uzil som si to a pridem aj o rok.

Veľmi dobre zvolený profil trate (veľký okruh). Tak ako tu, zjazdom by sa mal končiť každý pretek. (Nie všetci pretekári sú natoľko zdatný aby dali ku koncu ešte 500 metrové stúpanie a pri tom si zachovali aj nejaký výkon.)
Jediné čo mi chýbalo, bola ešte jedna občerstvovačka. Jedno šťastie, že nebolo 30 stupňov. Prezenty za cenu vstupného boli veľmi dobré. Takže maximálna spokojnosť a určite prídem aj budúci rok. Ďakujem.

Pekná trať.Išiel som malý okruh.Náročné stúpanie po štarte,po ktorom som musel doháňať ostatných kvôli dofúkaniu zadného kolesa(chyba jazdca) potom dobrý pojazd v teréne,a nakoniec dobrý rýchly dlhý zjazd do cieľa.Páčilo sa mi,teším sa ďalšej akcii na východe.Určite prídem aj o rok.

Vyborne preteky! Pre mna ako rekreacneho jazdca idealna dlzka velkeho okruhu aj jeho profilu. Cela trasa perfektne znacena s nadhernymi vyhladmi. Po roznych stupaniach na konci fajny zjazd. O rok pridem urcite znova. Organizatorom dakujem aj za zaverecne posedenie pri gulasi a pive s poslednymi bojovnikmi na trati

velky okruh vyborny, vytkol by som sem tam prikratke pasky na stromoch, v rychlosti a vzdialenosti to nebolo sem tam prehladne, taktiez kde sa spajala trasa s malou, my aj oni mali oranzove znacenie a zrazu pre velky platilo zelene, to sa nikde nespomenulo, tam sme styria trochu vahali a dohadovali sa, co viem od inych tak najma zeny neboli nadsene ked slapali hore lesom a oproti nim leteli nadol ludia z dlhej trasy, mozno to trochu oddelit nech sa trasy nespajaju ale max len krizuju, inak super, obcerstvovacka postacujuca, trasa super

Bol som na veľkom okruhu.Prvé stúpanie bolo nekonečné asi hodina a 15 min.do kopca.A potom single a a jazdenie s krásnymi výhľadmi.Super zlazd "duchovná cesta".300m pred cieľom-roztrhnutá reťaz.Super trať aj na cykloturistiku.Zo značením som nemal problém.Maraton ma prekvapil dobrou organizáciou.Akurát pred pretekmi som chcel utiecť zo štartu-miestny púšťač tam púšťal hity od Skrucaneho a nejake cigánske pesničky plus dalšie sadomasohity.Na rok pridem znova.

KTM-145ja som sa zúčastnil na tejto akcii po druhý krát.Minulý rok som šiel 37 km trasu no bol trocha problém so značením ale veľká chvála usporiadateľom tohoto roku značenie super nálada výborná tak čo viac si priať.Niečo zo zákulisia na ďalší ročník sa možno pridá 6o-80km trasa pre náročnejších dílerov. Ďakujeme usporiadatelia o rok sa stretneme.